DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Analiza prvih 11 kola

3 posters

Go down

Analiza prvih 11 kola Empty Analiza prvih 11 kola

Postaj  Admin pon 15 lis 2012, 15:11

1. kolo
GNK Dinamo vs NK Inter-Zaprešić
1 : 1 (1 : 0)

2. kolo
NK Inter-Zaprešić vs NK Lokomotiva
0 : 1 (0 : 0)

3. kolo
HNK Cibalia vs NK Inter-Zaprešić
1 : 1 (0 : 0)

Prve tri tekme sam bio na krivom kontinentu Smile pa nisam mogao gledati pa neću ni previše komentirati. Protiv Dinama smo opet dobro odigrali, ali dobar rezultat nismo potvrdili protiv Lokosa, iduće kolo opet bod na teškom gostovanju.

4. kolo
NK Inter-Zaprešić vs NK Osijek
0 : 3 (0 : 0)
Težak domaći poraz, bili smo bliži vodstvu, pa smo ipak mi dobili gol, a kasnije probali otvorenije doći do pogotka i dobili još 2.

5. kolo
NK Istra 1961 vs NK Inter-Zaprešić
3 : 1 (1 : 1)
Nakon prvih 45 minuta je dobro izgledalo a onda potop.

6. kolo
NK Inter-Zaprešić vs HNK Rijeka
2 : 0 (0 : 0)
Napokon pobjeda i to domaća, i to u utakmici u kojoj nismo bili favoriti. Šarić igrač utakmice.

7. kolo
RNK Split vs NK Inter-Zaprešić
1 : 0 (0 : 0)
Nikako da ih dobijemo, valjda ćemo prekinuti tu tradiciji u 18. kolu.

8. kolo
NK Inter-Zaprešić vs HNK Hajduk
1 : 1 (0 : 1)
Opet utakmica u kojoj nismo favoriti, i opet bodovi i OPET ORŠIĆ, nažalost Šarić je gađao stranu a nije išao na jačinu.

9. kolo
NK Zadar vs NK Inter-Zaprešić
1 : 5 (0 : 2)
Naša najuvjerljivija gostujuća pobjeda ikad u 1.HNL uz onu na Poljudu. Oršić odličan, hattrick Budimira.

10. kolo
NK Inter-Zaprešić vs NK Slaven Belupo
2 : 2 (1 : 0)
Dva vodstva, poništen gol zbog zaleđa, iako mislim da je pomocni prerano mahao. Nakraju bod protiv favorita nije loš ali moglo je bolje.

11. kolo
NK Zagreb vs NK Inter-Zaprešić
1 : 1 (0 : 1)
Ovaj put smo mi bili favorit, bolji u večini utakmice, a na kraju samo bod i uz malo srece izbjegnut poraz


Sve u svemu, moglo je bolje ali i gore, u nekima smo mogli do više bodova a u nekima smo osvojili više od očekivanog iako smo opet dokazali da bolje igramo protiv favorita nego kad se od nas očekuje sigurna pobjeda.

U iducih 11 kola bi trebalo osvojiti isti broj bodova i još koji više,
DINAMO 1 / 0 / 1
Lokomotiva 1 / 0 / 1
CIBALIA 3 / 1 / 1
Osijek 1 / 0 / 0
ISTRA 3 / 1 / 1
Rijeka 1 / 0 / 0
SPLIT 3 / 0 / 1
Hajduk 3 / 0 / 1
ZADAR 3 / 1 / 1
Belupo 3 / 0 / 1
ZAGREB 3 / 1 / 3
Prvi stupac je prognoza bodova onako navijački (25 boda), druga kolona je najpesimističnija (4 boda), a zadnji stupac najrealnija (11 bodova) prognoza.
Vjerojatno će biti nešto između 1. i 3. stupca, na zadnjem bi moglo biti više bodova sa poljuda i kantride, a i maksimira, i sa tih 5 bodova više (+11) i sa bodovima iz dosadašnjeg dijela prvenstva, 27 bodova bi mogla bit dosta dobra pozicija za zadnji dio sezone i hvatanje pozicije u prvih 8 (ili još bolje prvih 6;))

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Analiza prvih 11 kola Empty Re: Analiza prvih 11 kola

Postaj  inkerovac ned 21 lis 2012, 10:17

Pohvale za analizu!
Završili smo malo iznad crte što znaci da je ovaj prvi dio, ovisi iz kojeg kuta gledaš, bio i dobar i loš. Igramo previše neriješenih i to nikad nije dobro. Tako je Lučko prošle sezone ispalo!
Također u oko upada cinjenica da smo u svim utakmicama osim s Rijekom primili pogodak!
Izostavio si i sramotan poraz u kupu od Gorice. Mogli smo primiti i 10 komada u toj utakmici. Uglavnom od te utakmice Gorica nikog nije pobjedila u 2 HNL, a odigrala je mislim 4, 5 utakmica! Znaci ocito nešto nije valjalo kod nas u toj utakmici!
Drugu rundu smo krenuli s porazom od Dinama! Moramo u ovoj drugoj trecini prvenstva osvojiti više od 11 bodova ako mislimo ostati u ligi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Analiza prvih 11 kola Empty Re: Analiza prvih 11 kola

Postaj  Admin ned 21 lis 2012, 19:28

Hvala hvala:-)
Sad kad si ovo napisao za primljene golove, primjetio sam da cak u 8 utakmica nismo primili gol u prvih 45 pa ni sad u ovoj zadnjoj, dinamo, istra i hajduk su nam jedini zabili u prvom dijelu.
Treba poradit na koncentraciji u obrani za drugih 45 minuta, mislim da je u tome problem a ne u kvaliteti
dokaz; npr. golovi protiv belupa

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Analiza prvih 11 kola Empty Re: Analiza prvih 11 kola

Postaj  zagorec92 ned 21 lis 2012, 23:02

Ne očekujem neku berbu bodova, čak sam više za ovaj najrealniji dio od 11 bodova, no očekujem rezultatsku sušu klubova ispod nas. U tom slučaju, 11 bodova bi bilo sasvim ok.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Analiza prvih 11 kola Empty Re: Analiza prvih 11 kola

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.