DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar - Inter 23.04.

5 posters

Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Zadar - Inter 23.04.

Postaj  Admin pet 22 tra 2011, 01:38

Zadar - Inter 23.04. 19.00

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  žuta boja © sub 23 tra 2011, 00:24

- Najneefikasnija smo momčad u ovom proljetnom dijelu prvenstva. U sedam utakmica smo zabili dva gola, a ako tome pridodamo i tri posljednja jesenska kola, ta brojka se penje na tri. To je poražavajući podatak koji je ujedno i veliko zvono za uzbunu. Imamo 28 bodova tek tri više od Lokomotive, a četiri od pretposljednje Istre 1961. Taj podatak dovoljno govori za sebe.

Ipak, Surać smatra da bi sljedeća dva tjedna mogla situaciju okrenuti na bolje.

- Ako se samo baziramo na prošlom tjednu onda to budi optimizam. Smatram da je naša igra u Šibeniku dokaz kako možemo igrati sa svima, a broj prigoda koji smo stvorili u Krešimirovom gradu daje nam za pravo nadati se kako će napokon doći kraj našem golgeterskom postu. Po igri i prilikama u Šibeniku smo mogli osvojiti najmanje jedan bod. Siguran sam da smo iz brojnih prigoda izjednačili, da bi na kraju čak i pobijedili grogirani Šibenik. No, umjesto toga došao je drugi gol domaćina koji je ujedno bio i točka na "i" tog dvoboja. I još nešto što je vrlo važno glede optimizma pred ove dvije utakmice. Mene najviše veseli ono što vidim na našim treninzima, ide se maksimalno, a imam dojam da ćemo tu energiju prenijeti i na subotnju utakmicu s Interom te tjedan kasnije protiv Hrvatskog dragovoljca.

Svjestan je Zadrov kapetan vrijednosti momčadi iz Zaprešića.

- Inter je trećeplasirani hrvatski klub, a 41 bod koji imaju na svom kontu svakako moramo respektirati. Informacije koje ima govore da su njihovi apetiti naglo porasli nakon prošlog tjedna i poraza Cibalije i Splita. Svjesni su da mogu izboriti Europu, što automatski znači i izlog za prodaju igrača. Međutim, uopćene dvojim da je naš imperativ u ovom trenutku veći. Utakmica protiv Intera je za nas utakmica sezone. S tom pobjedom, i s onom protiv Hrvatskog dragovoljca mislim da bismo riješili pitanje ostanka u prvoligaškom društvu. Svjesni smo da bismo bilo kakav kiks donio maksimalnu muku u posljednjim kolima, a to pod svaku cijenu želimo izbjeći. Svim snagama idemo po tu pobjedu protiv Intera - izričit je na kraju razgovora bio Surać.


Preuzeto sa Zadarski list.hr

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  Admin sub 23 tra 2011, 11:03

Zadar-Inter
Poraz kojeg su nogometaši Zadra proteklog vikenda upisali u Šibeniku dao je nadolazećoj utakmici s Interom još veći značaj. Ionako bi se ova utakmica označila kao iznimno bitnom, a ovako je situacija još teža, pa će i pritisak na mladim zadarskim nogometašima biti nešto veći.

Trenera Dalibora Zebića razveselit bi mogla jedino činjenica da su na Šubićevcu njegovi igrači pružili sasvim solidnu igru i prema svemu viđenom trebali doći barem do boda. Međutim, nogomet je igra u kojoj ne osvaja uvijek bodove bolji, pa će ih sada morati nadoknaditi protiv boljeg sastava, barem što se plasmana na ljestvici tiče.

Inter je protivnik koji zasigurno nije najpogodniji za osvajanje bodova spasa, ali Zebiću je olakotna okolnost to što bi ovaj put na raspolaganju trebao imati sve igrače. Vraća se Maruna koji je odslužio kaznu zbog žutih kartona, a najvažniji segment igre ovaj put će biti realizacija. Uzalud će biti nova dobra izvedba ukoliko Santini i ostali nastave svoj golgeterski post.

Nedostaju: nitko

Ilija Lončarević svojim izabranicima ''ne da mira'' ove sezone pa Inter redovito tjedno igra dvije utakmice. Osim onih prvenstvenih, trener igrače s manjom minutažom iskušava protiv niželigaša, a oni mu to uzvraćaju pobjedama. Tako je bilo i ovog puta u Stupniku, uoči gostovanja u Zadru.

Kako je ove sezone borba za ostanak iznimno neizvjesna, Žuti se iz tjedna u tjedan susreću s nekim ''davljenikom'', a jednim od njih može se nazvati i Zadar. Domaćin protiv Intera ima sjajnu priliku odvojiti se od Lokomotive (koja gostuje kod neugodnih Varaždinaca) i puca na pobjedu, ali nije prvi koji je najavljivao tri boda protiv Diva iz Zaprešića, a ostao praznih ruku.

Ni Interu ovo nije bezazlena utakmica. Kako su apetiti postali zahtjevniji (Europska liga), gosti će pokušati zadržati pozitivan niz uoči najvažnije utakmice sezone, protiv Splita u Zaprešiću. Suspendiranih nogometaša u žutom taboru nema, a sudeći po njihovoj proljetnoj formi, Zadrani će morati ponuditi nešto posebno kako bi ostavili bodove u Stanovima.

Nedostaju: nitko

Preuzeto sa hrsport.net

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  inkerovac sub 23 tra 2011, 11:14

Izvan stroja su Trajkovski i Todorčev!
U najavi sastava u napadu je Oršić te Blažević i Kramarić u vezi!
Valentić umjesto Todorčeva!

Inace mi se ne sviđa kad Valentić igra u vezi! Mislim da on ima potencijala, ali da bude dobar stoper! Dobro može on skupljati iskustvo i kao defanzivni vezni ali to treba biti samo u specificnim trenucima!
Mislim da bi Yankep trebao igrati umjesto Todorčeva jer zna organizirati napad te poslati dobru loptu!
Nema Trajkovskog i moramo imati igru da bi postigli gol! A to jednostavno u ovoj situaciji mora biti naš cilj od pocetka utakmice!

Obrana nam je najbolja moguca s Gulićem i Barišićem na stoperima i Balićem i Hercegom na bekovima! To je naša najčvšća postava i ona zbog dodatne dobre skok igre bekova bi trebala biti čvršća na visoke lopte! Ona ce po meni biti kljucna i za Split jer je on iznimno dobar u prekidima! Jednostavno mislim da smo s Jančetićem dosta lošiji u tom segmentu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  domi sub 23 tra 2011, 11:30

zadar je dosta motiviran za ovu utakmicu te će krenuti po gol od prve minute

ja se nadam da ćemo mi otpočetka preuzeti inicijativu i držati loptu u svojim nogama, i tako sprječiti njihove navale

todorčev je dosta važan igrač i šteta što ne igra, jer je baš on potreban da zadržimo loptu u svome posjedu

također treba pripaziti na završnicu utakmice i ostati koncentriran do kraja i nebi trebalo biti problema Smile


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  žuta boja © sub 23 tra 2011, 13:13

– Naš ponajbolji igrač u posljednje vrijeme, Aleksandar Trajkovski, neće igrati jer je bolestan, dok ću Gorana Todorčeva poštedjeli s obzirom na to da dugo vuče lakšu ozljedu – istaknuo je Lončarević.

Čak šestorica igrača Intera igrat će u Zadru sa dva žuta kartona, a u subotu 30. travnja je veliki derbi sa Splitom.

– Igrači će se morati dobro čuvati da ne budu isključeni za utakmicu sa Splitom – zaključio je Lončarević.

Sav prihod s utakmice protiv Splita ići će za gradnju crkve svetog Ivana Krstitelja u Zaprešiću.

vecernji.hr/


Trebat cemo pazit da ne izgubimo i bodove ali i igrače za iducu tekmu. evo popis onih s 2 kartona; Babić Stjepan, Balić Saša, Budimir Ante, Jonjić Tomislav, Kramarić Mirko, Oršić Mislav, Santini Krševan, Todorčev Goran, Trajkovski Aleksandar, Valentić Adrian.
Mislim da je Ilija odlučio čuvat Trajkovskog i Todorčeva i zbog kartona ne samo zbog bolesti tj ozljede
Ako cemo imat povoljan rezultat, Santini mi se čini kao najvjerojatniji kanditat da dobije karton, a Valentić je po meni uvijek kandidat bar za žuti ak ne i za crveni:)

Split ima 6 igrača ima po 2 kartona, između ostalih i Križanac


edit: ZADAR – INTER-ZAPREŠIĆ
Zadar

Suci;
Vlado Svilokos (Sisak)
Boško Vukušić (Zagreb)
Vlado Crnolatac (Petrinja)
Goran Gabrilo (Split)

Delegat/kontrolor
Krunoslav Hoffer (N. Gradiška)
Draženko Kovačić (Križevci)

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  Mirko13 sub 23 tra 2011, 15:19

Šteta za Todorčeva, cijelu sezonu ga muče ozljede, zbog čega svaku tekmu izlazi.
Al može ga dobro zamijeniti Valentić pogotovo u gostima, samo da se suzdrži oštrih startova.

Idemo po ta 3 boda Smile

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  domi sub 23 tra 2011, 15:25

zadnjih 4 od 6 golova smo dobili dok todorčev nije bio u igri

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  žuta boja © sub 23 tra 2011, 15:36

a te golove smo dobijali ne tolko zbog toga sto nije Todorčev igrao nego zbog pada koncentracije cijele momčadi

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  inkerovac sub 23 tra 2011, 16:45

To nam se dešava cesto u zadnje vrijeme. Evo i protiv Stupnika smo 3:0 vrlo lako prokockali!
Mislim da u Zadru moramo igrati na tri boda! Remi nam gotovo ništa ne pomaže, a odmaže nam gotovo kao poraz!
Nadam se da cemo na prijenosu cuti da igramo, a ne da nešto cekamo! Jer ako cemo igrati i mogućnost kartona ce biti manja, nego da se branimo!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  žuta boja © sub 23 tra 2011, 20:41

zadar vodi No

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  domi sub 23 tra 2011, 20:55

i bojao sam se da ne kiksamo , ali nisam računao manje od remija

ništa, treba se okrenuti sljedećoj utakmici, koju bi uz pomoć publike trebali dobiti Smile

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  žuta boja © sub 23 tra 2011, 21:18

šteta, al nije gotovo
iduce kolo se mozemo vratit na 3. mjesto

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  inkerovac ned 24 tra 2011, 10:23

Po izvještaju Zadar je bio bolji. Mi smo izgleda cekali i docekali svoje 5 minuta prije kraja. Da je i ostalo neriješeno to ne bi puno promjenilo. Više bi znacilo da je Šibenik zabio penal, ali nažalost nije!

Sigurno da nije još nista riješeno!
Mislim da je na kraju cak i dobro sto je sve ovako ispalo. Sad nema nikakvih kalkulacija protiv Splita! Moramo pobijediti! Ta utakmica ce pokazati da li smo spremni za Europu. Zato bez ikakvog pritiska samo treba pokazati najbolje sta možemo i vidjeti da li je to najbolje dovoljno!

Sretan Uskrs simpatizerima, igracima i upravi Inkera!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zadar - Inter 23.04. Empty Re: Zadar - Inter 23.04.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.