DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bravo za Cibonu i Cedevitu!

4 posters

Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  inkerovac sub 26 tra 2014, 11:36


Moram otvoriti ovu temu! Dvije fenomenalne utakmice i Hrvatsko finale u Beogradu! Gledao sam prije početka turnira glasove za tko ce osvojiti turnir! Zvezda 2800, Partizan 1900, Cedevita 25, Cibona 3 glasa!

Ovo je priča kako želim da naš Inker izgleda! Jeftinija momčad, profesionalne organizacije, velikog srca i entuzijazma trenera!
Sjecamo se duplo skuplje Cedevite prošle godine, katastrofa! Cibone na početku ove sa skupim stranim igracima i skupim trenerom nisu mogli nikoga pobjediti! Dokaz da se i s manje para može biti puno bolji, ako znaš šta radiš!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  inter100 sub 26 tra 2014, 11:59

Čestitke Ciboni i Cedeviti. Nekako više navijam za Cibonu, ali kad je jučer Cedevita pobjedila u zadnjim sekundama derao sam se po cijelom stanu  Very Happy 
Slažem se sa Inkerovcem
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  Mijau sub 26 tra 2014, 13:09

Heja heja cibosi za Cedevitu mi se *eb*.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  zagorec92 sub 26 tra 2014, 14:49

Već godinama nisam gledao tako neizvjesne utakmice kao ove dvije. Drago mi je da je košarka pokazala sve svoje čari.
Dinamika, atmosfera, šok, neizvjesnost, buzzer beater. Nema boljeg Smile

Šteta samo kaj sam se moral grčit pred računalom, umjesto da gledam ko čovjek na tv-u.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  inter100 sub 26 tra 2014, 14:53

zagorec92 je napisao/la:Već godinama nisam gledao tako neizvjesne utakmice kao ove dvije. Drago mi je da je košarka pokazala sve svoje čari.
Dinamika, atmosfera, šok, neizvjesnost, buzzer beater. Nema boljeg Smile

Šteta samo kaj sam se moral grčit pred računalom, umjesto da gledam ko čovjek na tv-u.

Max tv, arena 1  Very Happy 
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  zagorec92 sub 26 tra 2014, 18:47

inter100 je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:Već godinama nisam gledao tako neizvjesne utakmice kao ove dvije. Drago mi je da je košarka pokazala sve svoje čari.
Dinamika, atmosfera, šok, neizvjesnost, buzzer beater. Nema boljeg Smile

Šteta samo kaj sam se moral grčit pred računalom, umjesto da gledam ko čovjek na tv-u.

Max tv, arena 1  Very Happy 
Nemam Max tv Smile niti ću ga uzeti od barbarskih germana, svake godine sve manje i manje programa u osnovnom paketu

Čim čujem na telefonu da su iz T-coma, fala, bok! - u prijevodu - prodaj to sranje nekom drugom.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Bravo za Cibonu i Cedevitu! Empty Re: Bravo za Cibonu i Cedevitu!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.