DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo Lučko - INTER

+2
StaJaZnam
inkerovac
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac pon 08 ruj 2014, 18:44

Nova utakmica! Lučko kojeg su svi proglašavali najslabijim, razvali Rudeša u gostima i to s igračem manje!

Naša zadaca je da igramo dobro i pokušamo biti još bolji, pogotovo u obrani! Poželjan je uvijek konkretan učinak nekog mladog igraca kao što je to bio Dramac prošlu utakmicu! Čekamo Šlogara i Hanžeka! Ako se to dogodi puno smo bliže pobjedi! Također cekamo i učinak Blaževića koji je jedan od nositelja ove ekipe! On i Ćosić se više ne mogu ubrajati u ovu skupinu "mladih"!

Zadatak u utakmici je bar tri akcije "mali Ajax" lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  StaJaZnam pon 08 ruj 2014, 20:03

Da ih razvalimo pa će ubrzo nogometaši Ajaxa kad slože neku lijepu akciju nazivati je "mali Inker" cheers

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Mijau čet 11 ruj 2014, 17:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  StaJaZnam pet 12 ruj 2014, 18:27

Gorica gubi u Rudešu, ak izgube sutra imamo priliku odvojit se od njih na 3 a u sljedećem kolu na 6 bodova. Šanse da će bit tak su 20% vjerojatno ali bilo bi lijepo.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inter100 pet 12 ruj 2014, 18:29

Ma mi ćemo izgubit tamo u Gorici
Ispravak, kod kuće
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  StaJaZnam pet 12 ruj 2014, 18:57

izvuko ih Kiš, *eb* ih on da ih *eb*

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac pet 12 ruj 2014, 19:56


Ma baš nas briga za druge! Neka igraju kako hoce! Samo da mi nastavimo dalje ovako kako to izgleda zadnjih par kola!
Kaj se tice Gorice, ako mislimo biti u borbi za vrh tako se podrazumjeva da cemo morati pobjediti i njih i Cibaliju! Ako ne možeš pobjediti njih neceš pobjediti nikoga u 1 HNL i badava ti onda ulazak u višu ligu!

Ali idemo utakmicu po utakmicu! Prvo je Lučko! Treba nastaviti s dobrim igrama i konačno probati ne primiti gol! Do sada smo u svakoj utakmici primili gol! Znaci napredovati u igri u obrani i Filipovića konačno nauciti da ne propušta lopte koje idu ravno u njega!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  StaJaZnam pet 12 ruj 2014, 20:22

A slažem se ali jbg, vrlo vjerojatno nećemo pobijediti sve utakmice do kraja, da bi ušli ponovo u prvu ligu neki će nam se rezultati morat i poklopit jer nemamo kvalitetu da pometemo sve, zato nam je bitan svaki bod koji izgube naši konkurenti a ja bi rekao da je Gorica najozbiljniji, naravno za Cibaliju ćemo vidjeti hoće li moći održati ovaj nivo igre, Dugopolje ima iskusnu ekipu ali spoticat će se oni i više od nas. U svakom slučaju ništa nam ne koriste njihovi kiksevi ako ih mi ne iskoristimo, to je istina.

naravno da je najbitnije kako mi igramo, ali ne trebamo se pravit ludi i ne marit za ostale rezultate

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Pecelj sub 13 ruj 2014, 01:21

pa ovo je ogroman kiks gorice, kaj brijete vi. doma 2 2 - vrhunski.

sve mi se čini da je ovo zadnja tekma Mladine - koliko god glupo zvučalo ali dobro je da HD posustaje zato što oni, iako nisu neka konkurencija, sigurno imaju aspiracije za prvu ligu. dakle, razlika između tipa njih ili dugopolja je ta kaj će HD sigurno ići gore dok dugopolje vjerovatno neće ako dođe u priliku. tako da super rezultati danas

kako se čini ulaskom u jesen ostajemo mi i cibalija (ako smo toliko uvjereni da dugopolje i gorica neće gore). Smiješno i jadno je da tri drugoligaša uopće imaju ambiciju za prvu ligu (cibalia, HD, mi) i ak u tom troboju ne osiguramo bar kvalifikacije tj ak u ligi 3 ne budemo drugi onda smo stvarno jadni.

mi nismo nikaj posebno, ali ako u jednoj sezoni ne možemo biti bolji od bankrotiranih cibalie i HDa onda je to dno. liga je 10x slabija nego prošle godine

i naravno da ću spomenuti Kiša - da smo doveli njega već bi sad mogli uigravati momčad za prvu ligu, jer s njim i nestorovskim naprijed ne bi trebali ni igrati golovi bi padali
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac sub 13 ruj 2014, 10:36

StaJaZnam je napisao/la:A slažem se ali jbg, vrlo vjerojatno nećemo pobijediti sve utakmice do kraja, da bi ušli ponovo u prvu ligu neki će nam se rezultati morat i poklopit jer nemamo kvalitetu da pometemo sve, zato nam je bitan svaki bod koji izgube naši konkurenti a ja bi rekao da je Gorica najozbiljniji, naravno za Cibaliju ćemo vidjeti hoće li moći održati ovaj nivo igre, Dugopolje ima iskusnu ekipu ali spoticat će se oni i više od nas. U svakom slučaju ništa nam ne koriste njihovi kiksevi ako ih mi ne iskoristimo, to je istina.

naravno da je najbitnije kako mi igramo, ali ne trebamo se pravit ludi i ne marit za ostale rezultate


Sigurno je bolje ako drugi kiksaju, ali dugoročno to nam ništa ne pomaže! Ako mislimo da cemo kiksanjem drugih i otvaranjem mogučnosti da se s tri poraza od Cibalije i Gorice u međusobnim susretima prošvercamo u prvu ligu, onda nam se slabo piše! Na terenu moramo dokazati da igramo dobro! Ako cemo igrati dobro i pobjediti Goricu i Cibaliju bar dva puta u prvenstvu onda ce sve biti u redu i ostali rezultati nam uopce nece biti presudni!

Ali to je sve previše gledanja unaprijed! Treba se koncentrirati na samu igru i svaku utakmicu napredovati! Inker mora tako razmišljati jer gotove igrače ne može dovoditi, niti ce ulaskom u prvu ligu promjeniti ime u Prvo plinarsko društvo i dovesti Balea i Ronalda! lol!

Prvo treba Lučko pobjediti! Teren ce biti težak i odlučivati ce pogreške u obrani! Mi ih do sada radimo dosta i to u ovoj utakmici moramo popraviti ako želimo dobar rezultat! Također nastaviti dobro izvoditi prekide i postizati golove iz kornera i slobodnih udaraca! To smo u zadnje dvije utakmice dobro radili i otvorili utakmice s takvim "lakim golovima"! To je kljuc dobrih rezultata!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Pecelj sub 13 ruj 2014, 10:42

Kaj se mene tiče klub se može zvati i Konzum i INA, bitno je da su stvari uređene i da funkcioniraju. Ak netko napravi kamp, sredi stadion i plaća igračima može nazvati klub kako god hoće. To i je smisao nogometa, da se financira od TV prava i sponzora. Ovo financiranje klubova od strane lokalnih samouprava je smrt jer nije prirodno da jedan grad kao što je Zaprešić proračun krpa gdje stigne, a daje 5mil kn za prvoligaša. Samo si zamislite koliko bi turista dolazilo u zaprešić i kako bi izgledali novi dvori da se svake godine u zadnjih 10 godina umjesto u inker investiralo u nove dvore. Istina, u inkeru se dosta klinaca upisuje i brine se o njima, ali ipak budimo realni ovakvo financiranje nogometa kao kod nas mora prestati.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac sub 13 ruj 2014, 11:00

Pecelj je napisao/la:Kaj se mene tiče klub se može zvati i Konzum i INA, bitno je da su stvari uređene i da funkcioniraju. Ak netko napravi kamp, sredi stadion i plaća igračima može nazvati klub kako god hoće. To i je smisao nogometa, da se financira od TV prava i sponzora. Ovo financiranje klubova od strane lokalnih samouprava je smrt jer nije prirodno da jedan grad kao što je Zaprešić proračun krpa gdje stigne, a daje 5mil kn za prvoligaša. Samo si zamislite koliko bi turista dolazilo u zaprešić i kako bi izgledali novi dvori da se svake godine u zadnjih 10 godina umjesto u inker investiralo u nove dvore. Istina, u inkeru se dosta klinaca upisuje i brine se o njima, ali ipak budimo realni ovakvo financiranje nogometa kao kod nas mora prestati.


Slažem se! Ali isto tako koji je smisao promjeniti ime kluba u Konzum i boju dresova u zeleno crvene! Sponzor može kupiti klub i pisati sponzorsko ime gdje hoče, ali posve promjeniti identitet kluba je po meni glupo!
Dobro u slučaju Inkera možeš reci pa to ce utjecati samo na ovih 100 budala koji dolaze na utakmice! Ipak tih 100 budala podržava žuto-plavi Inker! Zbog tih 100 budala taj klub i igra utakmice!
Samim time što je sponzor ušao u taj klub on bi tim potezom naznacio da poštuje identitet tog kluba i zato želi spojiti svoj brend s njegovim! U suprotnom zašto ne bi osnovao svoj vlastiti novi klub!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Pecelj sub 13 ruj 2014, 11:07

e sad si pogodio u bit stvari spomenuvši 100 ljudi. Dakle, klub je klub i brend ako je na utakmicama pun stadion i ako su po cijelom gradu murali, ako su navijači organizirani i imaju svoje udruge i događanja. A nažalost, to kod našeg kluba nije slučaj i ljudima je svejedno. Koliko bi ljudi u zaprešiću primjetilo da klub promjeni ime u kaufland i da dres izgleda ko njihova vrećica?! jer kako se mjeri snaga brenda? ja mogu doma izmisliti proizvod i nacrtati logo u paintu, ali snagu tog brenda određuju opipljive stvari. ako je inker ko inker slab brend onda nemamo o čemu razgovarati. a prazne tribine godinama i godinama govore o tome da se ništa ne poduzima i da je snaga brenda minimalna.

dakle 100 ljudi na tribinama, brend je 0 - pune tribine cijele godine (i protiv real madrida i protiv međimurja), 1000 grafita i crteža po zaprešiću - e onda bi bili brend.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac sub 13 ruj 2014, 11:37

Pecelj je napisao/la:e sad si pogodio u bit stvari spomenuvši 100 ljudi. Dakle, klub je klub i brend ako je na utakmicama pun stadion i ako su po cijelom gradu murali, ako su navijači organizirani i imaju svoje udruge i događanja. A nažalost, to kod našeg kluba nije slučaj i ljudima je svejedno. Koliko bi ljudi u zaprešiću primjetilo da klub promjeni ime u kaufland i da dres izgleda ko njihova vrećica?! jer kako se mjeri snaga brenda? ja mogu doma izmisliti proizvod i nacrtati logo u paintu, ali snagu tog brenda određuju opipljive stvari. ako je inker ko inker slab brend onda nemamo o čemu razgovarati. a prazne tribine godinama i godinama govore o tome da se ništa ne poduzima i da je snaga brenda minimalna.

dakle 100 ljudi na tribinama, brend je 0 - pune tribine cijele godine (i protiv real madrida i protiv međimurja), 1000 grafita i crteža po zaprešiću - e onda bi bili brend.

Istina! Imaš samo tih 100 budala, osvojen prvi kup Hrvatske, prvo neslužbeno prvenstvo Hrvatske i jedno 15 sezona u prvoj ligi s promjenjivim uspjehom! Nije brend razine Coca-Cola, ali nekakav je!
Po meni ozbiljni sponzor to poštuje i zato želi voditi baš taj klub!
Osim ovog brenda u HNL-u po brojkama imaš još samo 5, 6 boljih! Na sponzoru je hoče li to iskoristiti ili ne! Da sam ja sponzor ja bi to iskoristio, jer inace ne bi niti ulazio u to!
Zato Laljkova promjena imena je po meni bila veliki promašaj! On je brend promjenio badava! Jedino šta ga je promjenio minimalno pa ga se može poistovjecivati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Pecelj sub 13 ruj 2014, 12:16

Naravno, karikiramo i naravno da nećemo obući Pevecove vrećice i igrati (iako su one žute Very Happy ), ali poanta je da se nešto iz temelja mora mjenajti. Cijeli odnos prema sportu kod nas, sve je na krivim temeljima još iz Jugoslavije smrdljive gdje je općenito sve bilo naopako posloženo. Poanta: ako se oslonimo na lokalnu samoupravu pitanje je dana kad će to prestati kapati i onda smo gotovi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac sub 13 ruj 2014, 12:50

Pecelj je napisao/la:Naravno, karikiramo i naravno da nećemo obući Pevecove vrećice i igrati (iako su one žute Very Happy ), ali poanta je da se nešto iz temelja mora mjenajti. Cijeli odnos prema sportu kod nas, sve je na krivim temeljima još iz Jugoslavije smrdljive gdje je općenito sve bilo naopako posloženo. Poanta: ako se oslonimo na lokalnu samoupravu pitanje je dana kad će to prestati kapati i onda smo gotovi.

U potpunosti se slažem!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Admin sub 13 ruj 2014, 17:05

ma od iduće sezone smo NK INTER IKEA 5. kolo Lučko - INTER 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Mijau sub 13 ruj 2014, 18:22

Admin je napisao/la:ma od iduće sezone smo NK INTER IKEA  5. kolo Lučko - INTER 1491190186

Ja bi da je Haribo sponzor i da dobis na ulazu vrecicu gumenih bombona da nemoram jesti Peceljeve koštice.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Mijau sub 13 ruj 2014, 18:25

Sad vidim da nas čeka pakleni tjedan.Sutra Lučko u srijedu Gorica i u nedjelju idemo na Bistru.Bolesno težak raspored.Sutra moramo dobiti pod mus.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Admin sub 13 ruj 2014, 19:17

NK Lučko je napisao/la:U subotu 13.9. s početkom u 15,00 sati na stadionu u Lučkom odigrati će se međunarodna nogometna utakmica ženskih A reprezentacija Hrvatske i Slovenije u sklopu kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Kanadi 2015.g. Ulaz je slobodan.

U nedjelju 14.9. s početkom u 17,00 sati u 5.kolu 2.HNL igramo s Inter-Zaprešićem, jakom ekipom koja se bori za sam vrh lige. Konkurencija u momčadi se pojačava. Pravo nastupa stjeću: Miro Slavica napadač na posudbi iz Istre 1961, ponikao u HNK Šibeniku za kojega je zabijao golove još u 1.HNL, te stoperi Kotromanović (Solin) i Husinec (Hrvatski Dragovoljac). Prvenstvo je dugo (33 kola) i širok izbor igrača dobro će doći. Nakon odlične partije u Rudešu dolazi puno jači i tvrđi protivnik, tako da je rezultat neizvjestan.

6.kolo igra se u srijedu 17.9.. Zbog zauzetosti stadiona u Sigetu zamijenili smo domaćinstva, tako će se utakmica odigrati na našem stadionu s početkom u 16,30 sati.

U 7.kolu domaćini smo Imotskom. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 21.9. u 16,30 sati.

Bogatom programu na našem stadionu dodajmo i trening utakmicu reprezentacije U-18 u utorak. Ljubitelji nogometa iz Lučkog i okolice uživajte u ovih 5 utakmica u samo 8 dana.

dobro da igramo 5. kolo a ne 7. u Lučkom, mislim da će bit oranica od terena

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Mijau sub 13 ruj 2014, 19:32

Valjda ga nisu danas babe preorale.Nadam se da ce biti bolji od našeg koji je šugav.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Pecelj sub 13 ruj 2014, 19:52

cibalia popusila
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  inkerovac sub 13 ruj 2014, 20:39

Admin je napisao/la:ma od iduće sezone smo NK INTER IKEA  5. kolo Lučko - INTER 1491190186

Da su nam oni sponzori onda NK INKEA! Opet promjenimo samo jedno slovo! Ovaj puta zadnje! lol!

Znaci Dugopolje preuzima vodstvo! Ako sutra obavimo kako treba biti ce dobro!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  StaJaZnam sub 13 ruj 2014, 21:01

nadao sam se da će Dugopolje praznih ruku otići iz Imotskog ali jbg, Cibalia je izgubila to je dobro, sutra utrpat neki krumpir u 2' minuti i ne izać više iz 16terca kaj se mene tiče, tri boda su nam imperativ

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Admin sub 13 ruj 2014, 21:27

Mijau dodes sutra? Netko drugi?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Lučko - INTER Empty Re: 5. kolo Lučko - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.