DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

+4
jimmytrast
inter100
Admin
Mijau
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau čet 16 srp 2015, 10:31

Nakon RI slijedi Zagreb.Protiv Rijeke smo bili autsajderi i sve osim poraza je bilo dobro a sad je sve osim tri boda loše.Nemote se zavaravati da cemo ih nakantati mene je strah da oni nas ne iskontriraju.Treba biti pametan se srljati vidjelo se u prijateljskoj da smo bolji.Zadnji put u drugoj ligi smo ih dobili i u prvoj isto.Pa red je da se nastavi niz pobjeda.Kod Zagreba treba zaustaviti Krovinovića i Bobana i to je to.Najtanji su na bokovima odotraga i tu ih Ottochian treba ubijati i Blaž sa druge strane.Nadam se da ce biti ljudi ko protiv Rijeke a mene nema tak da je jedan sigurno manje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin čet 16 srp 2015, 10:40

Ak pobjedimo bez tebe na tribini onda te i iducu nema? Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau čet 16 srp 2015, 10:43

Admin je napisao/la:Ak pobjedimo bez tebe na tribini onda te i iducu nema? Laughing

Normalno da ne.Steta da Zadar nije u prvoj ligi i da za vikend igramo sa njima jer bii onda posjetio Stanove.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  inter100 čet 16 srp 2015, 10:50

Kako bi bilo super pobjedit Zagreba i imat ta 4 boda. Nažalost kao što sam već rekao necu gledat, ali zato cu na betu malo popratit. Čekam naš dangerous attack i izbacivanje ponude Very Happy Prognoza 2:0 Ilija i Glavina
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin čet 16 srp 2015, 10:54

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:Ak pobjedimo bez tebe na tribini onda te i iducu nema? Laughing

Normalno da ne.Steta da Zadar nije u prvoj ligi i da za vikend igramo sa njima jer bii onda posjetio Stanove.

jelda
da su ostali u ligi umjesto Istre, taman bi mi bilo u 5.kolu, ovak mi je do Pule predaleko....

Nego, ak nam sudi Vučkov, moglo bi biti extra zanimljivo [You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin čet 16 srp 2015, 10:55

inter100 je napisao/la:Kako bi bilo super pobjedit Zagreba i imat ta 4 boda.

Nakon 2 kola, mogli bi imati isto bodova kao Rijeka, Dinamo i Hajduk.... 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin čet 16 srp 2015, 12:22

index.hr je napisao/la:Index trofej, prvo kolo:

11 bodova - Franjić (Istra 1961)
10 - Caktaš (Hajduk)
9 - Mandić (Osijek)
8 - Posavec (Inter)
7 - Pjaca (Dinamo)
6 - Bagarić (Split)
5 - Blagojević (Split)
4 - Milović (Hajduk)
3 - Matas (Osijek)
2 - Heister (Istra 1961)
1 - Rrahmani (Split)

Momčad kola:

Josip Posavec (Inter) - Vratar Intera iskazao je nekoliko nesigurnosti u prvoj utakmici sezoni, ali na kraju se istaknuo s par sjajnih obrana za očuvanje boda

iduće kolo dolazi još naših na listu Wink

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  jimmytrast pet 17 srp 2015, 13:21

[You must be registered and logged in to see this link.]

Najava za utakmicu. Tv Zaprešić.

jimmytrast

Broj postova : 27
Join date : 18.12.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  inkerovac pet 17 srp 2015, 20:40

jimmytrast je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Najava za utakmicu. Tv Zaprešić.

Lijepo je imati kvalitetnu najavu za svaku utakmicu! Ovim pristupom se Zaprešićani koji puno ne prate Inker upoznaju s igračima, pa ce se vremenom sigurno više zainteresirati za utakmice!
Pogotovo ako ce uz to i rezultati biti dobri!

Protiv Zagreba sigurno nece biti lagano, ali u svakoj utakmici imamo šanse da izborimo bodove pa tako i u ovoj! Prvo kolo smo igrali dobro i ako ce obrana ponovo dobro braniti prekide mislim da imamo velike šanse pobjediti! Baš u ovim Europskim utakmicama naših klubova smo mogli vidjeli kako je važno ne primiti gol iz prekida! Još ako ga zabiješ iz jednog onda sve ide u tvom pravcu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj pet 17 srp 2015, 23:40

Zagreb je bio toliko odvratno loš protiv osijeka da bi naši stvarno morali igrati preko neke stvari da ne pobjede
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin sub 18 srp 2015, 19:59

Kaj neka tekma danas Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  zagorec92 sub 18 srp 2015, 23:22

Da...s obzirom na igru i bod je dobar...A opet, Zagreb je svoje odigrao do vodeceg gola i nakon toga su u 60 minuta napravili jednu opasnu kontru...igra kod obje momcadi je bila na razini druge lige. Jedina pozitivna stvar je gol Nestorovskog. Pod hitno naci desnog beka i jednog veznog igraca. Soljic u 2 utakmice nije pokazao nista osim toga da mu igra nije za prvu ligu, a za Hanzeka nemam rijeci, nije to pozicija za njega...Uglavnom, steta za izgubljena 2 boda
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj sub 18 srp 2015, 23:50

Odvratan nogomet danas.

Mislim da sam okladu već danas dobio, Hanžek izbačen u 30toj i više nikad neće ući u igru. Ne kužim dvije stvari, prvu - kaj se toliko bojiš, igraš protiv zagreba i drugu kaj se od prve minute svi izderavaju na njega jer je i ovak dovoljno ukočen bio. kad već stavljaš takvog igrača pusti ga da napravi 10 pogrešaka i hrabri ga, a nemoj ga terati u rodno mjesto nakon 30 sekundi igre.

Bili smo očajno loši, uvjeravam vas da je Zagreb jedna od lošijih ekipa lige i da ćemo ovak teško išta napraviti. Lokomotiva ubija i nas i njih s ovakvom igrom 5 razlike. Fuj

dvije stvari vesele:

ovo je prva liga i dovoljno je biti deveti (već bježimo i zagrebu i belupu, nek tak ostane i super - osijek će pasti)

Nestorovski je klasa. Čovjek je dobio jednu loptu u 16 m i zabio gol. Čudo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin ned 19 srp 2015, 00:37

Počinjem kampanju #toplakodlazi
Ne zbog oklade nego zbog kluba

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 00:55

Lol

zašto?

Da imamo 11 igrača, a kamo li ne 18 onda bi uopće mogli pričati o treneru.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Admin ned 19 srp 2015, 01:13

Jer je u strahu, jer nema pojma tj ne usudi se napravit pravu zamjenu
Koji smisao je bio dati Šafariću čak 7 minuta?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 01:20

Admin je napisao/la:Jer je u strahu, jer nema pojma tj ne usudi se napravit pravu zamjenu
Koji smisao je bio dati Šafariću čak 7 minuta?

vani je + 40 a ovaj je nepokretan. Kog da uvede?

Bočkaj još najbolji - asistencija samo takva i još ima muda potegnuti

jesmo na to spali?!

daj pogle kadar i klupu.

Danas jedino Ilija i Mazalović igrali prvoligaški nogomet.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau ned 19 srp 2015, 01:32

Danas svima treba cestitati na igri i Zagrebu i nama.Gledao sam na streamu dobro smo izgledali.Bila bi tragedija da smo izgubili prakticni iz jedne sanse.Ali to je prva liga.Kazne te iz nicega pa se moras vracati.Po ovakvom vremenu tesko je gledati a kamoli igrati.vidjelo se da smo bolji i fizicki spremniji pred kraj kad smo izjednacili.Zao mi je da se Hanzeka gura na beka i vadi ga se nakon pola sata.Ali i to je dio odrastanja.Samo bolji moze biti nakon ovoga.Mozete srat po Zagrebu ali su oni prva liga ko i mi.I to je poanta svega.Nismo igrali sa Trnjem nego prvoligasem.Doma ne gubimo a ja sam siguran da cemo vani biti opasniji.Tesko je doma kad moras dobiti ko sa Zagrebom.Lakse je kad te svi otpisu ko sa Rijekom.Ova momcad ima karakter i ne predaje se.Ja sam zadovoljan kako izgledamo.Oni koji nisu su poremeceni i nek gledaju Bayren i Real.Ovo je maraton a ne sprint.Idemo sad u Maksimir pobjediti.Fola je pokazala da se moze.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 01:34

kaj je je svima sam srao da je cilj ostati neporažen doma cijelu sezonu. ovi bodovi zlata vrijede. Slaven sutra opet gubi i počinje panika, zagreb je iza nas (a nisu igrali ni s dinamom ni s hajdukom)

kažem najveća je prednost kaj sad moramo biti 9ti, a onda smo morali pod mus biti prvi inače se raspada klub. Malo po malo, sezonu po sezonu da smo stabilni i da napravimo korak više (prije svega u infrastrukutri) i nitko sretniji od mene.

zagreb je prva liga, ali nećemo igrati sa slabijim protivnikom nego danas - to ti jamčim.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau ned 19 srp 2015, 01:51

Taj Zagreb moze pobjediti Istru,Slavena i sve ostale i pobjedjivat ce.Isto ko i mi.Nisu ni jaci ni slabiji od nas.Svi su tu negdje.Glupo je reci da su najslabiji.Prosle godine su izgubili prve dvije i onda boom napravili.Nakon prvih 9 kola ce se sve vidjeti bolje nego sada.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 01:53

Vidjet ćemo. Ja mislim da nismo najslabiji i da se s Zagrebom osijekom i slavenom možemo komotno boriti. Što je super jer smo prije 1 god bili u situaciji da je klub zadnji pokušaj pred gašenjem. To je 10 stepenica gore.

danas bočkaj pokazao kako se igra. Jedini je igrao s mudima. Nagrada je asistencija.

ottochian defanzivno ne postoji, nije ispratio kod gola, a ne sjećam se kad sam tako slabog igrača prema nazad vidio u životu. za njega je grgurević stijena.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau ned 19 srp 2015, 01:59

Stoperi i Posavec su krivi za gol iz peterca.A ne Ottochian.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 02:03

Mijau je napisao/la:Stoperi i Posavec su krivi za gol iz peterca.A ne Ottochian.

pogledaj snimku. ak je to tebi ok ispraćen igrač nije ni čudo kaj su te poterali iz Zaprešića
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Mijau ned 19 srp 2015, 02:12

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Stoperi i Posavec su krivi za gol iz peterca.A ne Ottochian.

pogledaj snimku. ak je to tebi ok ispraćen igrač nije ni čudo kaj su te poterali iz Zaprešića
Nisam reko da je ispratio jer nije ali za gol nije kriv ni najmanje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Pecelj ned 19 srp 2015, 02:15

Pa ak nije ispratio igrača koji je ušao u 16 i dodao mediću na 1 milimetar od crte tko je kriv ako ne on
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb Empty Re: 2.kolo 1 HNL Inker-Zagreb

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.