DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najdraža pobjeda i najteži poraz

4 posters

Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  zagorec92 uto 24 svi 2011, 01:07

Budući da se zadnjih par godina u prvoj ligi mučimo s osijekom, pobjeda protiv njih u 8. kolu mi je definitivno najdraža cheers A najteži poraz, ne rezultatski(pustimo onih 5-0 od hajduka, nismo čak ni loše igrali kao i ovu zadnju protiv varaždina), nego po prikazanoj igri je bil i "najzasluženiji" poraz - protiv splita kod kuće. Najteži je i iz razloga kaj je to bila jako važna utakmica zbog europe No
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Re: Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  Mirko13 uto 24 svi 2011, 21:25

Poraz od Splita je definitivno najznačajniji ove sezone, ključni.
Meni nije dobro sjeo ni onaj protiv Zagreba, doma prva utakmica na proljeće. Loše postavljena momčad, loša igra.

Pobjeda nad Cibalijom, zadnja tekma jesenskog djela mi je najdraži trijumf. Po onoj hladnoći i na tuđem stadionu.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Re: Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  inkerovac sub 28 svi 2011, 11:51

Ne znam koju bi pobjedu izdvojio! Sve su mi bile drage!

Najteži poraz mi je uvjerljivo ovo zadnje kolo od Varteksa! To sam se cak i naljutio!
Ne leže mi ni konstantni porazi od Dinama i Hajduka, gdje uvijek izgledamo dosta jadno!
U Splitu smo sretno izvukli remi protiv užasnog Hajduka, kojeg su na kraju svi pobjeđivali!
Također vec dosta sezona prelako ispadamo u kupu! Kao da ga više ne želimo igrati kada prođemo ono šta moramo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Re: Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  žuta boja © sub 28 svi 2011, 12:00

inkerovac je napisao/la:Također vec dosta sezona prelako ispadamo u kupu! Kao da ga više ne želimo igrati kada prođemo ono šta moramo!

Slažem se, neznam zbog čega je to tako, kao jedni od osvajača kupa trebamo težiti bar polufinalu, pa na koga god dobijemo za suparnika, ići na pobjedu, jer dosad je svaki put bar 1 ekipa iz finala osigurala europu kroz ligu tako da ona druga momcad ide u europu bez obzira jel pobjedi li izgubi

zašto mi nebi bili ti koji iducu sezonu uđemo u finale kupa, a vec smo kroz ligu osigurali nastup u kvalifikacijama za europu Question

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Re: Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  žuta boja © sub 28 svi 2011, 12:22

najdraže pobjede su mi protiv lokomotive, 5-0 i 4-2, stim da mi je ova prva draža jer je bila prekretnica, a i zato jer je Kelava branio Smile
a najteži porazi, obje tekme dok smo bili na prijenosu protiv Splita i Hajduka i to bez zabijenog gola

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Najdraža pobjeda i najteži poraz Empty Re: Najdraža pobjeda i najteži poraz

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.