DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23. kolo 1 HNL Istra-Inker

+2
inkerovac
Mijau
6 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 17:21

Slabije sad pratim drugu ligu jer smo u prvoj ali ima igrača.Rožman iz Sesveta lijevi bek ništa slabiji od Čelika ako ode.Kendeš napadač iz HD-a,Serdarušić iz Splita je sad u Segesti,Alispahić i Rijekini crnci iz Šibenika.Škvorc Filip u Gorici oni mi prvi padnu napamet.A iz Zagreba bi se dalo probrati recimo Stepčić,Bevab,Matić koji je sve bolji a mislio sam na je kramp.Ali ja bi najradije da zadržimo sve igrače i da Palermo vrati Iliju na posudbu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 17:41

Mijau je napisao/la:Slabije sad pratim drugu ligu jer smo u prvoj ali ima igrača.Rožman iz Sesveta lijevi bek ništa slabiji od Čelika ako ode.Kendeš napadač iz HD-a,Serdarušić iz Splita je sad u Segesti,Alispahić i Rijekini crnci iz Šibenika.Škvorc Filip u Gorici oni mi prvi padnu napamet.A iz Zagreba bi se dalo probrati recimo Stepčić,Bevab,Matić koji je sve bolji a mislio sam na je kramp.Ali ja bi najradije da zadržimo sve igrače i da Palermo vrati Iliju na posudbu.

Mislim da bi čak i Ilija pristao igrati tu a primati plaću iz Palerma hahahah

Kaj se ostatka tiče naravno da treba orobiti Zagreb kad ispadnu. Nema nekih spektakl igrača, ali sigurno se može skupiti ekipa koja je bolja od Cibalije. Treba vidjeti ima li tko mlađi isto, ovo je sve stara garda kaj nabrajaš.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 18:02

Jerbić iz Zadra i bio pojačanje.Onda kak smo već rekli škart otpisan iz Lokomotive.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 18:05

Mijau je napisao/la:Jerbić iz Zadra i bio pojačanje.Onda kak smo već rekli škart otpisan iz Lokomotive.

Kako je Gržan završio u Istri, a ne kod nas?!

To je promašaj, nisam se čuo dugo s Tomićem i ne znam jesu počeli dobivati plaće, ali trebali smo ga ugrabiti.

Puljić je pojačanje - malo gledam vezni red Lokomotive protiv Hajduka pa ovi kaj su njima na klupi bi bili u prvih 11 hajduka.

Ne znam gdje je Jan Doležal nestao, on bi bio odličan.

Također ako ode Ćosić treba se ozbiljno pozabaviti obranom. Stvarno je najveći uspjeh kluba kaj smo ostavili cijelu momčad iz 2HNL ove sezone i samo zbog toga ćemo ostati u ligi.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 18:22

Treba po Bosni kopati tam ima brdo igrača kojima bi ovih 3000 kuna plaće bila premija.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 18:31

Mijau je napisao/la:Treba po Bosni kopati tam ima brdo igrača kojima bi ovih 3000 kuna plaće bila premija.

Slažem se, a i Makedonija se pokazala kao obećana zemlja za nas.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 18:31

I naravno u obzir dolaze samo dinamovci od rođenja.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 18:32

Mijau je napisao/la:I naravno u obzir dolaze samo dinamovci od rođenja.

To su svi koji stave na sebe žuti dres.

A kaj je sa srbijom. Tam jedno 3 kluba daju plaću svim ostalima bi Inker bio san.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  bećar ned 21 vel 2016, 22:07

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:I naravno u obzir dolaze samo dinamovci od rođenja.

To su svi koji stave na sebe žuti dres.

A kaj je sa srbijom. Tam jedno 3 kluba daju plaću svim ostalima bi Inker bio san.

Vi po svome, a ja opet po svome....A u toj priči gdje su naši klinci? Mogli bi njih poslati malo po Srbiji, Bosni, Makedoniji, da im unaprijedimo nogomet, naši su željni dokazivanja, pa neka idu u ex-jugu, a zato ćemo uvoziti ove dokazane nogometaše iz spomenutih nama dokazanih zemalja. Mislim da bi bili najbolji primjer kluba koji je zadržao temelje bratstva i jedinstva bivše juge, kao ogledni primjerak, još ga i nazvati fnk jedinstvo(futbalskonogometni klub)....A zaboravio sam, mogla bi i Ceca nešto uložiti u klub, pa eto onda smo kompletirani, od igrača do uprave... Basketball

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 22:31

Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 22:36

Mijau je napisao/la:Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.

aaa mali dinamovci koji jedva čekaj pobjeći u Slaven Belupo. naša dica
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 22:38

Jel ima Blažićko kakvog muškog potomka bilo bi lijepo da zaigra u žutom dresu bez identiteta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 22:39

Mijau je napisao/la:Jel ima Blažićko kakvog muškog potomka bilo bi lijepo da zaigra u žutom dresu bez identiteta.

Bio sam jednom s Blažičkom u ST kad su se on i Laljak poduže ugodno SMSali tako da je sve moguće.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau ned 21 vel 2016, 22:41

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Jel ima Blažićko kakvog muškog potomka bilo bi lijepo da zaigra u žutom dresu bez identiteta.

Bio sam jednom s Blažičkom u ST kad su se on i Laljak poduže ugodno SMSali tako da je sve moguće.

*eb* sreo po Inkeru da smo klub bez identiteta ond anaši stavili to na guzicu i sad si je dobar sa Laljakom.A najviše svršava na Mamića koji mu je javno *eb* mater. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 22:42

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Jel ima Blažićko kakvog muškog potomka bilo bi lijepo da zaigra u žutom dresu bez identiteta.

Bio sam jednom s Blažičkom u ST kad su se on i Laljak poduže ugodno SMSali tako da je sve moguće.

*eb* sreo po Inkeru da smo klub bez identiteta ond anaši stavili to na guzicu i sad si je dobar sa Laljakom.A najviše svršava na Mamića koji mu je javno *eb* mater. lol!


Što se tiče tog psovanja i sl. svašta znaš što je i utuživo i svašta sam vidio pa ne bi o tome javno.

Laljak mora spustiti gaće tu i tamo da preživi. Manja je riba.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  bećar ned 21 vel 2016, 22:50

Mijau je napisao/la:Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.

To ne kužim, ako je točno. Zašto bar ne pozovu na neku prijateljsku tekmu, da vide koga imaju u svom dvorištu, kako dišu u seniorskom okruženju, ako je koji dobar, uvijek se stigne potpisati koji ugovorčić?

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 23:08

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.

To ne kužim, ako je točno. Zašto bar ne pozovu na neku prijateljsku tekmu, da vide koga imaju u svom dvorištu, kako dišu u seniorskom okruženju, ako je koji dobar, uvijek se stigne potpisati koji ugovorčić?

Očito jako dobro ne razumiješ kako stvari funkcioniraju s klincima u ZG makroregiji. I ne znam jesi li zaboravio da smo zadnje dvije godine bili drugoligaši.

Nakon toga, ne znam jesi ikad vidio Zagrebov kamp ili što su izgradili Lokosi (20 min vožnje autom od Zaprešića).

O kakvim našim klincima ti pričaš i sanjaš? O Ćosiću kojeg nitko nije htio ili o Čoviću koji je bio višak u Dinamu? O hanžeku koji nigdje nije prošao ili o Bočkaju koji ni kod nas u 2HNL nije igrao?

Ne razumiješ kako funkcioniraju roditelji tih klinaca i što je sve ulog? Ja znam Moru i njegovog starog, klinac i stari su veliki hajdukovci, ali su bili bez lipe. Mamić ih je dofurao u ZG, dao mami i tati posao, plaća im stan - ej čovječe o čemu pričamo?!

Danas klinac ako valja u mlađim kategorijama može igrati za neki drugi klub osim za Dinamo u 2 slučaja - ili je iz nigerije pa je došao u Rijeku ili mu je tata Vlašić pa ne doživljava nikog 2%.




Druga je stvar zašto su neki 20x veći talenti od npr. Bočkaja propali, a on igra - samo zbog toga što igra a ovi su sa 18, 19 godina sjedili na klupi lokomotive (aka P. Mišić - koji je za Bočkaja i ove o kojima pričamo sa 17 god bio C Ronaldo ili Messi).
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  bećar ned 21 vel 2016, 23:28

Pecelj je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.

To ne kužim, ako je točno. Zašto bar ne pozovu na neku prijateljsku tekmu, da vide koga imaju u svom dvorištu, kako dišu u seniorskom okruženju, ako je koji dobar, uvijek se stigne potpisati koji ugovorčić?

Očito jako dobro ne razumiješ kako stvari funkcioniraju s klincima u ZG makroregiji. I ne znam jesi li zaboravio da smo zadnje dvije godine bili drugoligaši.

Nakon toga, ne znam jesi ikad vidio Zagrebov kamp ili što su izgradili Lokosi (20 min vožnje autom od Zaprešića).

O kakvim našim klincima ti pričaš i sanjaš? O Ćosiću kojeg nitko nije htio ili o Čoviću koji je bio višak u Dinamu? O hanžeku koji nigdje nije prošao ili o Bočkaju koji ni kod nas u 2HNL nije igrao?

Ne razumiješ kako funkcioniraju roditelji tih klinaca i što je sve ulog? Ja znam Moru i njegovog starog, klinac i stari su veliki hajdukovci, ali su bili bez lipe. Mamić ih je dofurao u ZG, dao mami i tati posao, plaća im stan - ej čovječe o čemu pričamo?!

Danas klinac ako valja u mlađim kategorijama može igrati za neki drugi klub osim za Dinamo u 2 slučaja - ili je iz nigerije pa je došao u Rijeku ili mu je tata Vlašić pa ne doživljava nikog 2%.




Druga je stvar zašto su neki 20x veći talenti od npr. Bočkaja propali, a on igra - samo zbog toga što igra a ovi su sa 18, 19 godina sjedili na klupi lokomotive (aka P. Mišić - koji je za Bočkaja i ove o kojima pričamo sa 17 god bio C Ronaldo ili Messi).  

Sve što si rekao to stoji. Zagrebu je kamp izgradio Banderas, Lokomotivi je izgradio umjetnu travu veliki dio love od priv.poduzetnika čiji sin igra u Lokomotivi, trenutno igra na posudbi u seniorima Lučkog, ali brzo će biti vraćen u 1.sastav Lokomotive. Moje je mišljenje, odaberi par kvalitetnih juniora i pošalji ih na posudbu u 2. ili 3.ligu, bitno je da tamo igraju, prati ih, ako zasluže zovi ih natrag i to je to. Onda je to tvoj proizvod, eto kao Bočkaj. Izgradi umjetnu travu, stvori te *eb*... uvjete i počni nešto konkretno stvarati kako sam sad opisao. Ovako, nemaš svoj indetitet, ako želiš biti neki prvoligaš, radi na tome.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Pecelj ned 21 vel 2016, 23:37

bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ulozio bi ja u Cecu nekaj Very Happy .A znaš ti da naši juniori nemogu igrati za prvu osim ako imaju ugovor.To je tak blesavo i katastrofa.Jedini sa pravo nastupa su Kunštić,Turk i Rihtar.

To ne kužim, ako je točno. Zašto bar ne pozovu na neku prijateljsku tekmu, da vide koga imaju u svom dvorištu, kako dišu u seniorskom okruženju, ako je koji dobar, uvijek se stigne potpisati koji ugovorčić?

Očito jako dobro ne razumiješ kako stvari funkcioniraju s klincima u ZG makroregiji. I ne znam jesi li zaboravio da smo zadnje dvije godine bili drugoligaši.

Nakon toga, ne znam jesi ikad vidio Zagrebov kamp ili što su izgradili Lokosi (20 min vožnje autom od Zaprešića).

O kakvim našim klincima ti pričaš i sanjaš? O Ćosiću kojeg nitko nije htio ili o Čoviću koji je bio višak u Dinamu? O hanžeku koji nigdje nije prošao ili o Bočkaju koji ni kod nas u 2HNL nije igrao?

Ne razumiješ kako funkcioniraju roditelji tih klinaca i što je sve ulog? Ja znam Moru i njegovog starog, klinac i stari su veliki hajdukovci, ali su bili bez lipe. Mamić ih je dofurao u ZG, dao mami i tati posao, plaća im stan - ej čovječe o čemu pričamo?!

Danas klinac ako valja u mlađim kategorijama može igrati za neki drugi klub osim za Dinamo u 2 slučaja - ili je iz nigerije pa je došao u Rijeku ili mu je tata Vlašić pa ne doživljava nikog 2%.




Druga je stvar zašto su neki 20x veći talenti od npr. Bočkaja propali, a on igra - samo zbog toga što igra a ovi su sa 18, 19 godina sjedili na klupi lokomotive (aka P. Mišić - koji je za Bočkaja i ove o kojima pričamo sa 17 god bio C Ronaldo ili Messi).  

Sve što si rekao to stoji. Zagrebu je kamp izgradio Banderas, Lokomotivi je izgradio umjetnu travu veliki dio love od priv.poduzetnika čiji sin igra u Lokomotivi, trenutno igra na posudbi u seniorima Lučkog, ali brzo će biti vraćen u 1.sastav Lokomotive. Moje je mišljenje, odaberi par kvalitetnih juniora i pošalji ih na posudbu u 2. ili 3.ligu, bitno je da tamo igraju, prati ih, ako zasluže zovi ih natrag i to je to. Onda je to tvoj proizvod, eto kao Bočkaj. Izgradi umjetnu travu, stvori te *eb*... uvjete i počni nešto konkretno stvarati kako sam sad opisao. Ovako, nemaš svoj indetitet, ako želiš biti neki prvoligaš, radi na tome.

Opet si promašio bit i potpuno fulao! Dakle ne bira INKER nego biraju KLINCI i STARCI, a kad ti imaš starog koji je zaštitar i mamu koja je blagajnica i zajedno imaju plaću 5000 kn (što je preko prosjeka Hrvatske jer su u tom slučaju oba roditelja zaposlena), a ujedno imaju 2 kredita - što bi točno trebalo zadržati nekog talentiranog klinaca na onoj oranici koju mi zovemo pomoćno igralište?!

Nadalje, kako bi točno to Zaprešić trebao izgraditi pomoćna igrališta? Tako da toj istoj mami blagajnici i tati zaštitaru podignu režije jer su se zadužili po suludim kamatama kod retardiranih banaka?

Pa već se dižu režije jer se Baći mora nahraniti guzica koju je prodao, već su se zadužili iznad svih mogućnosti - pa koliko još kredita treba dignuti?


Poanta svega je da sustav sporta kod nas nevalja u srži i sve je trulo (kao i politika i država) i što god inker napravi neće biti dobro - kad to sve shvatiš moći ćeš doći na ovo što pričamo Mijau i ja i možda ćeš nas početi razumjeti. Mi to govorimo iz jako dobrih razloga i jako jasnih pozicija Inkera u nogometu i sporta u društvu koje smo nažalost koliko god glupi bili shvatili nakon više od desetljeća ili dva uz Inker.


A ako ćemo raspravu srozati na razinu za što je bolje da se nerazumski dižu krediti i bacaju novci onda sam ja uvijek prije za pomoćna igrališta i kamp nego na kupovanje Saićevih koalicijskih partnera koji su ga prodali prvom prilikom. Ali to je komunikacija koju ne prihvaćam.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau pon 22 vel 2016, 09:51

Neki dan sam čitao da Dinamo ima 80 trenera u školi a mi imamo toliko gledatelja u prvoj ligi.Oni uzimaju sve ali baš sve kaj požele.Ovo kad nas je teški škart za njihove kriterije.Onda plaće Dinamovi kadeti imaju 10 puta veća primanja od naših ponajboljih seniora.Oni su unišliti totalno nogomet u Zagrebu i okolici jer kontroliraju sve.Evo ovu zimu je golman iz naših pionira otišao u Dinamo a koliko čujem mali nije niš posebno.Tam će biti valjda peti golman.Možemo bi napraviti tri kampa ali opet će najbolje odlaziti u Dinamo.Pa jel normalno da jedan Čabraja koji je zadnji igrač u Lokomotivi ima 6-7 soma eura plaću.Ovo kaj smo mi napravili sa svojim igračima je čudo.A imamo i Barića u Belupu i Šarića u Osijeku koji su tu od limaća bili pa i Filipovića koji je sad u Zavrču.S druge strane imamo Bočkaja koji je iz Krapine Dinamo doveo sa 15 godina pa otpisao sa 17 i samo takve mi možemo dovesti.I nek ih bude još 10 takvih za nas ce biti odlični.Zato mi je jasno da naši juniori ne dobijaju ugovor jer kad das ugovor moras plaćati a ovak dobiješ besplatno još boljeg igrača.Mi imamo dobru ideju da trebao afirmirati mlade igrače ali da ga baš mi proizvedemo od limača do seniora je jako teško baš zbog toga jer će ga Dinamo uzeti kad god poželi.A klincima i starcima je bolje biti 53 igrač u juniorima Dinama nego prvi u našim juniorima jer je tam lova a ako ne uspiju tamo uvijek mogu na mala vrata doći kod nas.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau pon 22 vel 2016, 09:59

E da Zagrebu,Lokomotivi i HD_u plaće trenera u školi plaća grad Zagreb i ZNS i duplo su i troduplo veće od naših.Tak da smo stvarno u neravnopravnom odnosu.Veli Jozak plaće moraju biti bar 5 soma kuna za trenere i onda se Laljak naravno buni.Nek budu i 10 li nek ih sufinacira HNS.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  bećar pon 22 vel 2016, 11:27

Mijau je napisao/la:Neki dan sam čitao da Dinamo ima 80 trenera u školi a mi imamo toliko gledatelja u prvoj ligi.Oni uzimaju sve ali baš sve kaj požele.Ovo kad nas je teški škart za njihove kriterije.Onda plaće Dinamovi kadeti imaju 10 puta veća primanja od naših ponajboljih seniora.Oni su unišliti totalno nogomet u Zagrebu i okolici jer kontroliraju sve.Evo ovu zimu je golman iz naših pionira otišao u Dinamo a koliko čujem mali nije niš posebno.Tam će biti valjda peti golman.Možemo bi napraviti tri kampa ali opet će najbolje odlaziti u Dinamo.Pa jel normalno da jedan Čabraja koji je zadnji igrač u Lokomotivi ima 6-7 soma eura plaću.Ovo kaj smo mi napravili sa svojim igračima je čudo.A imamo i Barića u Belupu i Šarića u Osijeku koji su tu od limaća bili pa i Filipovića koji je sad u Zavrču.S druge strane imamo Bočkaja koji je iz Krapine Dinamo doveo sa 15 godina pa otpisao sa 17 i samo takve mi možemo dovesti.I nek ih bude još 10 takvih za nas ce biti odlični.Zato mi je jasno da naši juniori ne dobijaju ugovor jer kad das ugovor moras plaćati a ovak dobiješ besplatno još boljeg igrača.Mi imamo dobru ideju da trebao afirmirati mlade igrače ali da ga baš mi proizvedemo od limača do seniora je jako teško baš zbog toga jer će ga Dinamo uzeti kad god poželi.A klincima i starcima je bolje biti 53 igrač u juniorima Dinama nego prvi u našim juniorima jer je tam lova a ako ne uspiju tamo uvijek mogu na mala vrata doći kod nas.

Razumijem ja što govori Pecelj, a i ovo što ti kažeš:"...pa otpisali sa 17 i samo takve mi možemo dovesti.I nek ih bude još 10 takvih za nas će biti odlični." Po meni odlično. Upravo takvih igrača Dinamo se kao riješava jer po njima nisu trenutno za Dinamo, ali to je tako relativno u nogometu, netko ranije sazri pa se ugasi, a netko kasnije pokaže svoj talent. Ima dosta igrača upravo takvih koji napuste Dinamo, ali ti dečki su još jače željni dokazivanja i doći će u Inter dokazati se da su "stručnjaci" pogrijšili, a ako Inter ima malo bolje uvjete treniranja doći će ih još više. Mislim da u ovakvom mulju i nebi trebala biti loša situacija za Inter samo da je Uprava pametnija. Normalno je da je klinca i njegove starce teško zadržati u klubu ako te Dinamo zove, ali vidim prostora u ovim dečkima željnih dokazivanja od 17-19-20 godina koji tek laze u seniorski nogomet, pokušaj tu naći nešto za sebe, prepoznaj, pa nisu svi škartovi, na kraju ne možemo mi biti u rangu Dinama, ali možemo biti dobar klub 1.hnl.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Mijau pon 22 vel 2016, 13:12

Ma mi smo za hnl vrhunski klub.Raspolazemo sa minimalnim sredsvima i koliko god nemamo love trudimo se plaćati igrače i trenere.Pa nama niko nikad nije otišao zbog neisplate plaća kao Istri,Splitu i ostalima.A oni su kakti ok klubovi.Mi da imamo nekoga ko će dati pola milje eura godišnje kao sponzor ili vlasnik uz sve ovo kaj se skupi borili bi se za Europu svake godine.Pogle samo naše transfere di prodajemo igrače pa mi smo premija za svakog igrača koji želi napredovati.Samo kaj uvijek fali love i to je problem da se ambicije dignu na veci nivo.Ovi u Osijeku vele da ce uložiti 3 milje eura po sezoni i opet ce biti iza nas.A mi bi sa tom lovom bili 4. minimalno.Jedva čekam umjetnu travu to bu korak naprijed od tisuću milja.Onda maštam da se uredi još koi teren za treninge sa pravom travom i više nam netreba.Velim za minimalnu lovu neki investitor može dobiti zdrav klub u kojem su dugovanja stvarno minimalna a ne ko u Osijeku di su u startu dužni 20-30 milja kuna.Jel možete zamisliti jel bi Belupo bio prvoligaš bez tvornice ili Zagreb bez Bandica.Mi bez ijednog normalnog sponzora smo ispred njih i pola lige.Laljak je ipak naučio neke stvari u prošlosti na koje smo svi bili alergični i sad vrhunski vodi klub.Ali nemre on sam.Za nekaj više nam treba ili jaki sponzor ili jaki vlasnik.I onda bi imali klub kojim bi se svi ponosili.Ak ikad uđem u lovu kupil bum klub pa bute vidli da možemo biti i prvaci.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  bećar pon 22 vel 2016, 13:56

Mijau je napisao/la:Ma mi smo za hnl vrhunski klub.Raspolazemo sa minimalnim sredsvima i koliko god nemamo love trudimo se plaćati igrače i trenere.Pa nama niko nikad nije otišao zbog neisplate plaća kao Istri,Splitu i ostalima.A oni su kakti ok klubovi.Mi da imamo nekoga ko će dati pola milje eura godišnje kao sponzor ili vlasnik uz sve ovo kaj se skupi borili bi se za Europu svake godine.Pogle samo naše transfere di prodajemo igrače pa mi smo premija za svakog igrača koji želi napredovati.Samo kaj uvijek fali love i to je problem da se ambicije dignu na veci nivo.Ovi u Osijeku vele da ce uložiti 3 milje eura po sezoni i opet ce biti iza nas.A mi bi sa tom lovom bili 4. minimalno.Jedva čekam umjetnu travu to bu korak naprijed od tisuću milja.Onda maštam da se uredi još koi teren za treninge sa pravom travom i više nam netreba.Velim za minimalnu lovu neki investitor može dobiti zdrav klub u kojem su dugovanja stvarno minimalna a ne ko u Osijeku di su u startu dužni 20-30 milja kuna.Jel možete zamisliti jel bi Belupo bio prvoligaš bez tvornice ili Zagreb bez Bandica.Mi bez ijednog normalnog sponzora smo ispred njih i pola lige.Laljak je ipak naučio neke stvari u prošlosti na koje smo svi bili alergični i sad vrhunski vodi klub.Ali nemre on sam.Za nekaj više nam treba ili jaki sponzor ili jaki vlasnik.I onda bi imali klub kojim bi se svi ponosili.Ak ikad uđem u lovu kupil bum klub pa bute vidli da možemo biti i prvaci.

Sve što si rekao je po meni ok, u detalje. Ja još samo kako ti kažeš maštam da će se stvofiti ovi uvjeti koje sam naveo za mlade igrače(današnje i buduće juniore Intera), da ih nekoliko izdvoji i vodi računa o njihovom napretku u drugom klubu na posudbi, pa da ih vrati ako to zaslužuju. Ti od takvih igrača stvaraš svoju buduću dugoročnu zaradu a i sportski rezultat za klub. Teško mi pada kad vidim jednu Rijeku koja je dolaskom Keka kupovala samo gotove igrače, to je ok u toj fazi formiranja kluba, ali i oni su sad odnedavno skužili da moraju i sami stvarati svoje igrače, a ne samo kupovati. Dobro im je došla ova Rijeka2, koja bi trebala biti nekakva baza o čemu govorimo, iako ide priča da je i to jedna vrsta zadovoljavanja Volpijevih interesa iz Nigerije, gdje će crnce plasirati preko Rijeke2 u nogometni biznis. Ja bih se ipak vratio naovo, dugoročno planirati od juče stvaranje i juniorskog pogona igrače za seniorski Inter, na način posudbe i vraćanja u Interovo jato prema zasluzi. Sve ovo što ste naveli ti i Pecelj + ovo moje, to je to i normalno da kupiš klub.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Admin pon 22 vel 2016, 14:45

Fulali ste temu al imate super planove tak da cu vam oprostit Wink
Jedina zamjerka je sto cu ja prije doc do:$: al Mijau ce bit na platnoj listi uz kao savjetnik kluba Wink i naravno par novinara cu placat da pisu kak treba o klubu sa identitetom

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

23. kolo 1 HNL Istra-Inker - Page 2 Empty Re: 23. kolo 1 HNL Istra-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.