DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

+3
Pecelj
Admin
Mijau
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 19:08

inter100 je napisao/la:Cassini je moj novi ljubimac. Očarao me

Jesi uzeo lovu ja jesam.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 19:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  inter100 sri 02 oľu 2016, 19:39

Mijau je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Cassini je moj novi ljubimac. Očarao me

Jesi uzeo lovu ja jesam.

Stavio sam 50kn na nas i na Arsenal-Swansea 1, jednostavno nisam mogao odoljeti tom Arsenalu, moro sam ga stavit na listić. Bit će malo više od 200kn ak to prođe, ja zadovoljan
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 19:53

Retardirani novinar HRTa kaže Lokomotiva je dominaciju u prvom poluvremenu okrunila pogotkom?! kakvi moronni
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  inkerovac sri 02 oľu 2016, 20:13

Ušli smo nezainteresirano, onako na bod! Lagana utakmica bez tempa i onda iz ničega puštamo Leku da prođe kroz pet igrača i Mlinar bez veze radi penal! Mlinar uglavnom stalno radi gluposti! Crveni nas je vratio u igru i nakon toga dominiramo! Kad smo ih stisnuli opet Mlinar radi greške iz kojih smo mogli biti kažnjeni!
Prvi gol fenomenalan! Nestorovski se sjajno gradi i podvaljuje!
Penal za nas nije bio! Ali svaku priliku koja se ponudi treba iskoristiti!

Uglavnom strašna serija zadnja tri kola i sve smo pobijedili s 2:1!

Dobro da smo ovu dobili jer sada je protiv Hajduka doma! Ovi Splitski kubovi nam ne leže! Baš smo užasni protiv njih pogotovo doma! Niti Splita niti Hajduka niti slučajno ne možemo pobijediti, a nije da su baš tako jaki!


Zadnja promjena: inkerovac; sri 02 oľu 2016, 20:15; ukupno mijenjano 2 put/a.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 20:13

Pecelj je napisao/la:Retardirani novinar HRTa kaže Lokomotiva je dominaciju u prvom poluvremenu okrunila pogotkom?! kakvi moronni


Jedini ko je dominirao u prvom poluvremenu je Blažičko koji je za sve i svašta imao opravdanje.Najbolje je kad je rekao da je Mlinar prejako ušao u Leku.A Mlinar nemože faul nad limaćem napraviti a di tek sa Lekom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 20:21

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Retardirani novinar HRTa kaže Lokomotiva je dominaciju u prvom poluvremenu okrunila pogotkom?! kakvi moronni


Jedini ko je dominirao u prvom poluvremenu je Blažičko koji je za sve i svašta imao opravdanje.Najbolje je kad je rekao da je Mlinar prejako ušao u Leku.A Mlinar nemože faul nad limaćem napraviti a di tek sa Lekom.

baš komentiram sa slamom kako frajer nije normalan. ni ne trudi se sakriti tko mu je poslodavac. Komentira apsolutno sve tekme dinama i lokomotiva domaće. dno dna
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 20:23

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Retardirani novinar HRTa kaže Lokomotiva je dominaciju u prvom poluvremenu okrunila pogotkom?! kakvi moronni


Jedini ko je dominirao u prvom poluvremenu je Blažičko koji je za sve i svašta imao opravdanje.Najbolje je kad je rekao da je Mlinar prejako ušao u Leku.A Mlinar nemože faul nad limaćem napraviti a di tek sa Lekom.

baš komentiram sa slamom kako frajer nije normalan. ni ne trudi se sakriti tko mu je poslodavac. Komentira apsolutno sve tekme dinama i lokomotiva domaće. dno dna

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 20:27

Ilija ima asistenciju i gol (kojim se potvrđuje kao najbolji strijelac prvenstva) i frajer izjavi mrtav hladan da je Jerko Leko najbolji igrač tekme bez konkurencije?!??!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 20:30

Pecelj je napisao/la:Ilija ima asistenciju i gol (kojim se potvrđuje kao najbolji strijelac prvenstva) i frajer izjavi mrtav hladan da je Jerko Leko najbolji igrač tekme bez konkurencije?!??!

Možda ironija ili je poludil.Ali Leko je vrhunski.Da ima 25 godina igrao bi u reprezentaciji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 20:30

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ilija ima asistenciju i gol (kojim se potvrđuje kao najbolji strijelac prvenstva) i frajer izjavi mrtav hladan da je Jerko Leko najbolji igrač tekme bez konkurencije?!??!

Možda ironija ili je poludil.Ali Leko je vrhunski.Da ima 25 godina igrao bi u reprezentaciji.

Da igra kod nas ne bi završio jednu tekmu. trebao je dobiti drugi žuti u 15toj minuti.

ostali prenapuhani. Mazalović je tata za sve njihove vezne.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 20:33

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ilija ima asistenciju i gol (kojim se potvrđuje kao najbolji strijelac prvenstva) i frajer izjavi mrtav hladan da je Jerko Leko najbolji igrač tekme bez konkurencije?!??!

Možda ironija ili je poludil.Ali Leko je vrhunski.Da ima 25 godina igrao bi u reprezentaciji.

Da igra kod nas ne bi završio jednu tekmu. trebao je dobiti drugi žuti u 15toj minuti.

ostali prenapuhani. Mazalović je tata za sve njihove vezne.
Istina treba dobiti crveni svako kolo ali da Hajduk ima takvog igrača nebi primio gol od Osijeka u 95.Leko sam drži sredinu Lokomotive.Htio bi da igra za nas.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 20:34

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ilija ima asistenciju i gol (kojim se potvrđuje kao najbolji strijelac prvenstva) i frajer izjavi mrtav hladan da je Jerko Leko najbolji igrač tekme bez konkurencije?!??!

Možda ironija ili je poludil.Ali Leko je vrhunski.Da ima 25 godina igrao bi u reprezentaciji.

Da igra kod nas ne bi završio jednu tekmu. trebao je dobiti drugi žuti u 15toj minuti.

ostali prenapuhani. Mazalović je tata za sve njihove vezne.
Istina treba dobiti crveni svako kolo ali da Hajduk ima takvog igrača nebi primio gol od Osijeka u 95.Leko sam drži sredinu Lokomotive.Htio bi da igra za nas.

Jedino ovako može biti koristan, a jedino u lokomotivi može igrati ovako.

kraj priče.

Kod nas bi bio beskoristan.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 22:35

Oba pogotka postignuta lijevom nogom.

Sreten Ćuk je naš - kaže Inker i Div iz predgrađa.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Mijau sri 02 oľu 2016, 23:33

Pecelj je napisao/la:Oba pogotka postignuta lijevom nogom.

Sreten Ćuk je naš - kaže Inker i Div iz predgrađa.

Pa on je bio igrač Inkera krajem 80-ih godina a meni je predavao kad sam se školovao za trenera na akademiji HNS-a.Nemam baš dobro mišljenje o njemu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj sri 02 oľu 2016, 23:35

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Oba pogotka postignuta lijevom nogom.

Sreten Ćuk je naš - kaže Inker i Div iz predgrađa.

Pa on je bio igrač Inkera krajem 80-ih godina a meni je predavao kad sam se školovao za trenera na akademiji HNS-a.Nemam baš dobro mišljenje o njemu.

Polupismen je. Klasični glupan. Ali zbog ovog danas ga više cijenim.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  danijel1208 čet 03 oľu 2016, 11:56

Pecelj je napisao/la:0:6

1' crveni karton Čeliković
3' ozljeda Zulim (ulazi Maloku)
45' promašeni penal Jerko Leko
45' + 2 crveni karton Mazalović
45' + 9 promašeni penal Jerko Leko

72' crveni karton Andrijašević
82' 0:1 Maloku
83' 0:2 Maloku
84' 0:3 Maloku
85' 0:4 Maloku
89 0:5 Čović (11m)
90 + 7' - 0:6 Nestorovski
90 + 8' crveni karton Nestorovski (zbog političke poruke ispod dresa Saiću Volim te).

Nije bilo ispod dresa, ali čovjek nosi crvene tenesice ---- hahahahaah

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  danijel1208 čet 03 oľu 2016, 12:03

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Oba pogotka postignuta lijevom nogom.

Sreten Ćuk je naš - kaže Inker i Div iz predgrađa.

Pa on je bio igrač Inkera krajem 80-ih godina a meni je predavao kad sam se školovao za trenera na akademiji HNS-a.Nemam baš dobro mišljenje o njemu.

Polupismen je. Klasični glupan. Ali zbog ovog danas ga više cijenim.


Pa takav je bio kao igrač - bahat, kurčevit ali je znao i zabit

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Pecelj čet 03 oľu 2016, 17:08

danijel1208 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:0:6

1' crveni karton Čeliković
3' ozljeda Zulim (ulazi Maloku)
45' promašeni penal Jerko Leko
45' + 2 crveni karton Mazalović
45' + 9 promašeni penal Jerko Leko

72' crveni karton Andrijašević
82' 0:1 Maloku
83' 0:2 Maloku
84' 0:3 Maloku
85' 0:4 Maloku
89 0:5 Čović (11m)
90 + 7' - 0:6 Nestorovski
90 + 8' crveni karton Nestorovski (zbog političke poruke ispod dresa Saiću Volim te).


Nije bilo ispod dresa, ali čovjek nosi crvene tenesice ---- hahahahaah

Ima inicijele na kopačkama DS
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker - Page 2 Empty Re: 25. kolo 1 HNL Lokomotiva-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.