DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

+4
Pecelj
inter100
Admin
Mijau
8 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zulim će igrati na poziciji....

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_lcap50%28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_rcap 50% 
[ 3 ]
28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_lcap17%28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_lcap17%28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_lcap0%28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_lcap16%28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Vote_rcap 16% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Empty Re: 28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  danijel1208 pon 21 oľu 2016, 09:36

Mijau je napisao/la:Ma nijedan klub neće ovo dostići nema šanse.Ni Dinamo ni Hajduk nemaju ovakve uvjete.A kaj se tiće hostesa i konobara i ostalog osoblja po mojoj skromnoj procjeni ima ih više nego nas na utakmicama.A atmosfera je super.Puštaju se samo njihove pjesme i to jako glasno i to ljude nabrijava.A ne kod nas se razglas jedva čuje i još puštaju debilne pjesme.A najjače u loži piše ime na stolici di će ko sjediti.Malo iza mene trebalo biti Gračan i Željko Jovanović ali nisu došli.Za Gračana znam da me se boji.Još odkad sam mu reko za Ivaniševića i njegovu ženu.Ali bio je Obersnel gradonačelnik Rijeke u društvu Srećka Juričića.

Pa u loži je bio i naš "budući gradonačelnik".... Cool

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Empty Re: 28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  Mijau pon 21 oľu 2016, 10:22

danijel1208 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ma nijedan klub neće ovo dostići nema šanse.Ni Dinamo ni Hajduk nemaju ovakve uvjete.A kaj se tiće hostesa i konobara i ostalog osoblja po mojoj skromnoj procjeni ima ih više nego nas na utakmicama.A atmosfera je super.Puštaju se samo njihove pjesme i to jako glasno i to ljude nabrijava.A ne kod nas se razglas jedva čuje i još puštaju debilne pjesme.A najjače u loži piše ime na stolici di će ko sjediti.Malo iza mene trebalo biti Gračan i Željko Jovanović ali nisu došli.Za Gračana znam da me se boji.Još odkad sam mu reko za Ivaniševića i njegovu ženu.Ali bio je Obersnel gradonačelnik Rijeke u društvu Srećka Juričića.

Pa u loži je bio i naš "budući gradonačelnik".... Cool

Nisam primjetio Baću Razz
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Empty Re: 28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  danijel1208 pon 21 oľu 2016, 13:41

Mijau je napisao/la:
danijel1208 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ma nijedan klub neće ovo dostići nema šanse.Ni Dinamo ni Hajduk nemaju ovakve uvjete.A kaj se tiće hostesa i konobara i ostalog osoblja po mojoj skromnoj procjeni ima ih više nego nas na utakmicama.A atmosfera je super.Puštaju se samo njihove pjesme i to jako glasno i to ljude nabrijava.A ne kod nas se razglas jedva čuje i još puštaju debilne pjesme.A najjače u loži piše ime na stolici di će ko sjediti.Malo iza mene trebalo biti Gračan i Željko Jovanović ali nisu došli.Za Gračana znam da me se boji.Još odkad sam mu reko za Ivaniševića i njegovu ženu.Ali bio je Obersnel gradonačelnik Rijeke u društvu Srećka Juričića.

Pa u loži je bio i naš "budući gradonačelnik".... Cool

Nisam primjetio Baću Razz

Mislio sam na Pavetića Very Happy

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker - Page 4 Empty Re: 28. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.