DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

32. kolo 1 HNL Inker-Istra

+2
Pecelj
Mijau
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  bećar sri 20 tra 2016, 21:11

Mislim što se tiče napada i realizacije, morati će promjeniti stil igre, dovesti jednog do dva ofanzivnija veznjaka koji su više orijentirani poentiranju, a ne samo asistiranju, kao ovi koji danas igraju u Interu. Mislim da je tome stilu najbliži od ovih koji igraju kod nas Bočkaj, iako on nije zabijao golove, jer je drukčiji stil igre koji je usmjeren na Iliju. Tu bi nešto trebalo mjenjati, brži protok lopte i točnija dodavanja do vrha 20-tak metara od gola, a onda se odvažiti i zapucati po golu, čim si na vrhu 18m i bliže golu. Jer oni sad idu na Iliju, puno se dodavaju, nema okomitosti, nema hrabrosti šutova na gol. Čak mislim da bi se i Casini uklopio u takav sustav igre. Stvarno nam trebaju barem dva brza ofanzivna veznjaka.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Mijau sri 20 tra 2016, 21:25

Pa Toplak je i najavio da cemo igrati drugačije drugu sezonu.Istina sad se sve baziralo na Iliji a u novoj sezoni ga neće biti.Cassini se nije tu izborio za prvu postavu sumnjam da će igrati u Palermu ako želi ostati ja bi ga ostavio jer ima nekaj u njemu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  bećar sri 20 tra 2016, 21:40

Mislio sam na igrače tipa Ohanze, Tudora, G.Bobana, Bagarića(Split), Vlašića....koji su željni i zabiti gol. Ne znam ima li takvih u 2. ligi, ne pratim toliko, čujem da hvale mladoga Džonia iz Rudeša, vjerojatno bi se moglo pronaći kalibar takvih igrača i uigrati takav novi stil igre.Uz takav stil igre, treba uigrati i brze, moćne bočne igrače, koji se pridodaju napadu iz drugog plana, stvaraju višak igrača u napadu. I tu se potpuno uklapa igra jednog Mazalovića ako naravno ostane. Eto, ja bih volio da naprave takvu ekipu i takav stil igre, brzo kretanje sa loptom i bez lopte, točna dodavanja i pokušaja šutova na gol. Mislim da je to moguće.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Mijau sri 20 tra 2016, 21:57

Iz druge lige bi nam dobro došli crnci iz Šibenika koji su Rijekini igrači oni su jako brzi i tehnički su jaki.Samo ako Šibenik uđe mislim da će tamo ostati.Džonija sam gledao samo sa nama prijateljsku i nisam zapazio ništa osim agresije.U Cibaliji je najbolji Mišić koji je već bio kod nas i igrao je beka a sad briljira na zadnjem veznom i ljevak je.U Sesvetama je najbolji Rožman lijevi bek i on bi bio idealna zamjena za Čelika.U Lučkom je Havojić i on dobro igra,Zadar ima Jerbića koji je sigurno prvoligaški stoper bez konkurencije.Treba pogoditi sa dovođenjem.Iz Zagreba je Laljak reko da nikog ne gledaju jer imaju dugogodišnje ugovore.A sad je tam sve bolji Strasser koji polako dolazi sebi.Ipak je nekad igrao serie A.Treba vidjeti i dva crnca iz Dinama B napadača jesu oni kapacitet za nas.A od naših koji još nisu dobili šansu Maloku me podsjeća na Blaževića koji je nabrijaniji ali slabiji tehnički.Ako ništa drugo iste su visine.Nekak sumnjam da će ostati Frelih,Jurjević koji se nemogu za klupu izboriti.Za Zulima me nebi čudilo da ostane a to mi se nikak ne dopada.Ottochiana bi zadržao on može oš bolji biti a ov sezone je naš najbolji asistent za sada.I ključno pitanje kaj sa Bočkajom.Ostaviti ga na krilu i tam forsirati ili raditi beka od njega.Kad bi on imao čvrstinu i srčanost Čelika bio bi brutalan lijevi bek ovak mi je prezaigran i premekan za beka.I još se nezna postavljati ko Čelik.I drugo pitanje jel Begića vide ko stopera ili beka.Isto ta sa Hanžekom bek ili krilo.Ali ključno će biti vezne prave pronaći i napadača.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  bećar sri 20 tra 2016, 22:11

Da, najbitnije je pronaći igrače veznjake i napadače koji će i zabijati golove, a ne samo gledati kako da dodaju i asistiraju, jer nogomet se ipak igra za golove. To je taj problem , bit svega....Ovo ostalo su bitne nijanse za koje se treba odlučiti klupska struka, jer npr. Bočkaj nije za beka, on je nježan za tu poziciju i ne zna se postavljati, ali je željan igre i gladan golova. Kažem to su nijanse ali bitne. Isto tako i za ostale. Ako nađu ove za završnu fazu igre, zadnje pasove i poentiranje- svaka čast.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Mijau sri 20 tra 2016, 22:40

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo veli menađer od Cassinija da ga želimo zadržati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Admin sri 20 tra 2016, 22:44

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo veli menađer od Cassinija da ga želimo zadržati.
I on bi htio ostat
Kaze da mu je lijepou Zaprešiću

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  bećar sri 20 tra 2016, 22:50

Admin je napisao/la:
Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo veli menađer od Cassinija da ga želimo zadržati.
I on bi htio ostat
Kaze da mu je lijepou Zaprešiću

Mislim da bi se on uklopio u taj novi stil igre, samo mu treba dati veću minutažu, više utakmica u nogama.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Mijau sri 20 tra 2016, 22:52

Nek se izbori.Sad je došao praktički na kraju priprema bilo je blato do koljena i nije mogao dobiti više prilike.Sad zadnja 4 kola ga se mora gurati u vatru.A svima je tu dopada.Zaprešić je poželjna destinacija za život i nogomet.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  inkerovac sri 20 tra 2016, 23:30

Konačno pobjeda i golovi Nestorovskog! Svi želimo naslov najboljeg strijelca jer je to naslov i za Inker!  Ja se ne bi začudio da mu je ovaj broj golova već dosta za to ostvarenje!

Kaj se tiče utakmice prvo poluvrijeme solidni, drugo katastrofalni! Igre nije bilo! Ne možemo iznijeti loptu, ne možemo dobiti duel, ne možemo izvesti dva dodavanja prema naprijed!
Rezultat super, ali dojam nije dobar!

Istra očajna! Jel imaju oni nekog svog domaćeg igrača ili je to sve dovedeno od tko zna gdje! Baš su bez volje i nikakvi! To je opasnost kada nemaš barem par vlastitih igrača! Živo im se fučka! Rijetko ce biti ovakvi kao Nestorovski koji sve gura i najviše od svih želi uspjeh Inkera! To ce nam jako faliti iduće sezone, možda više i od golova!

Osiguran opstanak i sada treba početi misliti na sljedeću sezonu! Svi posuđeni igrači koji se ne vračaju sljedece sezone moraju biti na klupi. Također i oni igrači koji sigurno odlaze!

Iznimka jedino može biti Nestorovski kojeg želimo za strijelca, ali Radića se mora vidjeti par cijelih utakmica! Mislim da nam je Radić glavni adut za sljedeću sezonu! Ne treba zaboraviti da nam je on donio prvu ligu izborenim penalom!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

32. kolo 1 HNL Inker-Istra - Page 2 Empty Re: 32. kolo 1 HNL Inker-Istra

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.