DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

+2
Admin
Mijau
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  Mijau pet 29 tra 2016, 22:21

I skoro zabio slobodnjak.Danas je igrao za desetku kak inače igra.Ali korneri su mu i dalje ubitačno loši isto ko i on u globalu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo igrač utakmice po sportnewsu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  inter100 pet 29 tra 2016, 22:25

[You must be registered and logged in to see this link.]
Samirove riječi ne ukazuju na odlazak. Ajmo Toplak, ostani please
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  bećar pet 29 tra 2016, 22:28

Mijau je napisao/la:I skoro zabio slobodnjak.Danas je igrao za desetku kak inače igra.Ali korneri su mu i dalje ubitačno loši isto ko i on u globalu.

Stvarno bi Laljak and comp. morali pronaći jednog do dva veznjaka koji će svojom igrom utjecati na ofanzivniju (skloniji zabijanju golova) i sadržajniju igru Intera i barem još jednog "kreativnog fizikalca", uz Mazalovića da drže sredinu terena....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  inkerovac pet 29 tra 2016, 22:33

Konačno da mi dobijemo jednu utakmicu koju "ne moramo dobiti"! Bio sam uvjeren da ćemo izgubiti sve do kraja!
Bravo za Toplaka, to je njegova zasluga!

Za Hanžeka se ne bi složio da je bio katastrofalan! Istina, u prvom su ga par puta grdo probili, ali probijali smo i mi Bartoleca kojeg bi kao jako htjeli na posudbu!
Ono što treba primjetiti je da se Hanžek priključuje napadu i ima neku tehniku! Fali mu hrabrosti i iskustva na toj poziciji, te boljeg postavljanja u defanzivi! Uglavnom Mikulić nema što tražiti ispred njega, rekao bi da nam niti ne treba za sljedecu sezonu! Neka zamjena bude onaj junior! Hanžek je najbolji desni bek kojeg imamo!

U Begiću smo dobili dobrog stopera! Nije ništa gori od Komorskog! Sigurno je bolji od Mazalovića na toj poziciji!
Blažević opet dobar na poziciji u sredini! To je njegova pozicija, nema što on tražiti na krilu! On i Glavina su pokazali da nisu ništa lošiji od posuđenog Puljića! Blažević je sigurno bolji!

Mlinar danas s velikim učinkom, ali i da je recimo Zulim igrao svaku utakmicu cijelo vrijeme i on bi nekada nešto napravio! Koliko god napadali tog Zulima ima on dosta eksplozivnosti! Također on nije krilo da mijenja Ottu, ali mislim da za Mlinarovu poziciju ima potencijala! Borben je i dosta trči! Kaj se tiće potencijala sigurno je ispred Šoljića!

Otto i Bočkaj su dobra krila! Šteta što povremeno ne mijenjaju strane u utakmici! Otto je pokazao da može desno, Bočkaj može lijevo! Mislim da bi takve promjene radile velike probleme protivnicima jer bi bili opasni na potpuno drugačiji način!

Ono šta sam primjetio je da ima velikog prostora za napredak u igri i s postojećim igračima! Više uigranosti, malo brža lopta, nastavak kretanja nakon dodavanja!

Ako ostanu Mazalović i Čeliković imamo dobru osnovu za sljedecu sezonu! Mislim da je pitanje njih dvojce ključno za uspješnu sezonu! Priključimo Kunštića, desnog beka i još nekog iz juniora kao što je Laljak rekao! Dovedemo napadača i još par deficitarnih pozicija i mogli bi biti solidni! Od posudbi tipa Bartolec ništa! Biti ce kao s Puljićem i Mlinarom!

Šteta što Radić ne igra, ali Nestorovski zaslužuje ove minute za sve šta je napravio u ove tri sezone! Najbolji napadač Inkera od kada ja pratim klub! Bolji od Jurčeca i Brleka! Ovakvu statistiku nitko nije imao!
Što se Radića tiće uvjeren sam da je najveći potencijal u klubu! Nadam se da ce to dokazati iduće sezone!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  bećar pet 29 tra 2016, 22:47

E ako je Mlinar igrač utakmice, pa gdje je onda bio Blažević, Otto, Bočkaj, Čelik, čak i Ilija igrom bez lopte i sa njom uz svoj gol. Kako sam već rekao uz one "dvije asistencije i izveden slobodnjak" nigdje njega nije bilo. E moji novinari, ocijena 7,5????? Isto tako što je sa Čelikom pa i on je asistirao za gol i to vrlo konkretno uz prodoran ulaz i odličan pas, te uz toliko pretrčanih km i kvalitetno postavljanje u obrani. To nitko od tih novinara ne vidi! On je potpuno zatvorio svoju stranu i još stigao pridodavati se napadu uz asistenciju za gol.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  Admin sub 30 tra 2016, 01:01

Mlinarova utakmica sezone, al nije igrač utakmice
Pol momcadi je odigralo uibicajeno dobru utakmicu i bili su bolji od Mlinara. Jedino je Zulim kiksao vise nwg inace

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  Mijau sub 30 tra 2016, 09:04

Naš prijatelj Juranović počastio Zulima čistom peticom napisao je citiram "zasmetao Iliji,izgubio loptu i napravio opasan faul" sve to u 15 minuta toliko sranja nebi napravio nikod od nas sa foruma pa ni ja ni Pecelj u sadašnjoj formi.Mlinar je dobio 7.5 i potvrdio proljeće karijere. Shocked What a Face Suspect clown Rolling Eyes
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  Admin uto 03 svi 2016, 12:10

Gledao sam maloprije sazetke i osim sto se ponovo cudim da je Glavina napokon zabio...Celik je legenda...on u 90'+ napravi šprint prek cijelog terena i onda smireno asistiraA Samir i njegov komentar bundeslige Very Happy, daleko je on od njemacka trece lige, al valjda ce mu kajzerica pomoc u tome

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva - Page 2 Empty Re: 34. kolo 1 HNL Inker-Lokomotiva

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.