DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

+3
inkerovac
Pecelj
Mijau
7 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau ned 24 srp 2016, 13:41

Otvaram topic jer ste ostali *eb* šarlatani i i zbog vas smo izgubili. lol! Bez zajebancije u Vinkovima očekujem pobjedu sa hendikepom.Isto tak očekujem i sastav 4-2-3-1 Čović-Begić,Filipović,Komorski,Čelik-Šolja,Mazalović-Otto,Pulja,Blaž-Mamut Dižemo se polako i vrijeme je za tri boda.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Pecelj ned 24 srp 2016, 14:34

Najžalosnija činjenica jučerašnjeg dana nije što smo popušili ko pioniri pojatnog nego da su škart Mamut i Brlečić koji nam prije nije mogao biti na klupi naša dva najbolja igrača.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inkerovac pon 25 srp 2016, 18:49

Mijau je napisao/la:Otvaram topic jer ste ostali *eb* šarlatani i i zbog vas smo izgubili. lol! Bez zajebancije u Vinkovima očekujem pobjedu sa hendikepom.Isto tak očekujem i sastav 4-2-3-1 Čović-Begić,Filipović,Komorski,Čelik-Šolja,Mazalović-Otto,Pulja,Blaž-Mamut Dižemo se polako i vrijeme je za tri boda.


Nitko sretniji od nas ako smo mi krivi i sad dobijemo! Trebali bi dobiti jer biti će panika!
Slažem se sa sastavom! Blaž na krilo, ali trenutno nam nema druge kada dovodimo Puljića, a ne krilo!
Ako ovu utakmicu ne zabijemo gol glavom iz prekida, onda nećemo dati gol cijelo prvenstvo! Begić, Filipović, Komorski, Šoljić, Mazalović, Puljić, Mamut!
Blažević neka cijeli tjedan vježba samo ubacivanja! Momčad je selekcionirana za prekide, iz igre cemo teško zabiti!
Trebamo izboriti što više kornera i prekida za što više ubacivanja, i jednostavno ugurati loptu u gol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 uto 26 srp 2016, 14:54

Vi niste normalni. Mamut ne smije igrat u prvih 11. To je tezi skart. Altiparmakovski!
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  bećar uto 26 srp 2016, 15:27

inter100 je napisao/la:Vi niste normalni. Mamut ne smije igrat u prvih 11. To je tezi skart. Altiparmakovski!

Nije u redu gledati tako crno-bijelo. Mamut je mlad igrač, ima potencijal i treba mu vremena da ga krene. Daleko da je on škart. To je ipak 1.hnl, ima sigurno potencijala, na kraju ćete ga svi hvaliti, treba strpljenja. Mene baš više muče ovi makedonci sa iskustvom, a valjda bi se oni trebali i morali prije uhodati i jače zagristi!!!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau uto 26 srp 2016, 15:55

Istina makedonci ništa nisu pokazali.Zulim je bio bolji od njih kad je igrao.Njima dajem šansu do zime da pokažu jesu ili nisu igrači.Mamut po svemu kaj pokazuje trebao bi postati pravi igrač.Ali on je igrao treću ligu do sada a ogromna je razlika igrati tamo ili prvu ligu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inkerovac uto 26 srp 2016, 17:23

Mamut je jako dobar, ali ništa bolji od Radića! Da sam ja birao njih dvojca bi bili napadači!
Sad zamislite da nam nema Blaževića! Pa propali bi! Tko bi igrao? Altiparmakovski? Protiv Osijeka, Blažević je bio najbolji! Isto tako kažem da bi i Radić bio dobar!

Sastav koji je Mijau napisao je pravi! Nikakve filozofije s tri otraga i ostale gluposti! Brlečić mijenja zadnje vezne, Kolar napadača ili krilo! Ostali neka podignu formu i nešto odigraju kada im se ukaže prilika!
Makedonci mogu lagano kofere pakirati!

Čvrsto otraga kao protiv Belupa, redovito zabijati glavom iz prekida!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 09:24

Sudi nam Frković a mahači su iz Zagreba.Mogao bi Stankec kmečati.Bar se nadam da će on a ne Toplak.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 čet 28 srp 2016, 14:22

Covic;Begic-Filipovic-Komorski-Celikovic;Solja-Mazalo;Ottochian-Puljic-Blazevic;Altiparmakovski
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau2 čet 28 srp 2016, 15:03

inter100 je napisao/la:Covic;Begic-Filipovic-Komorski-Celikovic;Solja-Mazalo;Ottochian-Puljic-Blazevic;Altiparmakovski

Mamut je za Altiparmakovskog čudo. Makedonci su smeće.

Mijau2

Broj postova : 8
Join date : 02.03.2016

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 čet 28 srp 2016, 15:04

Mijau2 je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Covic;Begic-Filipovic-Komorski-Celikovic;Solja-Mazalo;Ottochian-Puljic-Blazevic;Altiparmakovski

Mamut je za Altiparmakovskog čudo. Makedonci su smeće.
Vidjet ćeš sve
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 15:14

Slažem se sa lažnim mijauom.Tak i onak ćemo igrati bez pola momčadi.Mogo bi i Bosec debitirati.Ozljeđeni su Filipović,Begić,Šolja,Brlečić,Mamut i Zulim.Blažević je otišao u Bregalnicu Štip na probu.Lokomotiva je povukla Kolara.Martinac se nameće za prvih 11.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 15:18

Novi trener je ćelav.I nije Sopić niti Ferenčina.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 čet 28 srp 2016, 17:10

Gubimo od Cibalije. Mi toliko nemamo srece s njima, a to je ziher zbog mene jer mi je jako stalo da ih svaki put poderemo i jer ih *eb* ne volim. I jos vise sam ih zamrzio, ne zbog onog poraza na kraju pretprosle sezone kad smo usli u prvu ligu( 2:1), ne kad smo ispali u drugu ligu pa te sezone dvaput gubili. Nego ona tekma kad su nam zapecatili sudbinu i poslali nas u drugu ligu. Penal za njih i oni dobiju crveni u 18-oj. I mi ne mozemo zabit gol do kraja. *eb* muka mi je toga kad se sjetim. Tak da ziher gubimo. Da me boli kurac za to, ne bi upola tolko gubili. Cudi me ona deračina od 0:3 usred Vinkovaca. Ne znam sta je to bilo
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 17:33

To nema veze sa srecom.Cibalija ima boljeg trenera bolje igrače i najbolje navijače u prvoj ligi.Ja ću početi navijati za njih kad mi ispadnemo.I kupit cu s red od Zgrabliča.On mi je baš super.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 17:35

[You must be registered and logged in to see this link.]

I bolju pjesmu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau čet 28 srp 2016, 17:41

Inker u Zaprešiću voli troje ljudi od kojih sam ja jedan,Pecelj drugi ali on ce se vratiti u Bosnu.I jedan čovjek u Palermu.I to je sve.Ostali vole Dinamo i purgeri su.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 čet 28 srp 2016, 18:01

To da imaju najbolje navijače tu si u pravu
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Admin čet 28 srp 2016, 18:48

Mijau je napisao/la:Inker u Zaprešiću voli troje ljudi od kojih sam ja jedan,Pecelj drugi ali on ce se vratiti u Bosnu.I jedan čovjek u Palermu.I to je sve.Ostali vole Dinamo i purgeri su.
Ima nas više van Zaprešića  lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Pecelj čet 28 srp 2016, 19:17

Mijau je napisao/la:Inker u Zaprešiću voli troje ljudi od kojih sam ja jedan,Pecelj drugi ali on ce se vratiti u Bosnu.I jedan čovjek u Palermu.I to je sve.Ostali vole Dinamo i purgeri su.

Jedva čekam da migrante počnu vraćati iz Europe tako da me deportiraju pa da više ne moram gledati naše tekme uživo
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau pet 29 srp 2016, 16:16

Cibalija nije pobjedila u prvoj ligi više od 3 godine.Zadnja pobjeda je bila protiv nas.I zbog nje smo ispali a imali smo igrača više skoro cijelu utakmicu.I još kurca nisam vidio sa one šugave tribine iza gola.Sad bi mogli opet zgubiti srećom nejdem na utakmicu.Imat cemo jednog navijača tamo.Ako ga mama pusti na utakmicu jer je u kazni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Mijau2 pet 29 srp 2016, 16:39

Mijau je napisao/la:Cibalija nije pobjedila u prvoj ligi više od 3 godine.Zadnja pobjeda je bila protiv nas.I zbog nje smo ispali a imali smo igrača više skoro cijelu utakmicu.I još kurca nisam vidio sa one šugave tribine iza gola.Sad bi mogli opet zgubiti srećom nejdem na utakmicu.Imat cemo jednog navijača tamo.Ako ga mama pusti na utakmicu jer je u kazni.

Dva navijača

Mijau2

Broj postova : 8
Join date : 02.03.2016

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 pet 29 srp 2016, 18:08

Mijau je napisao/la:Cibalija nije pobjedila u prvoj ligi više od 3 godine.Zadnja pobjeda je bila protiv nas.I zbog nje smo ispali a imali smo igrača više skoro cijelu utakmicu.I još kurca nisam vidio sa one šugave tribine iza gola.Sad bi mogli opet zgubiti srećom nejdem na utakmicu.Imat cemo jednog navijača tamo.Ako ga mama pusti na utakmicu jer je u kazni.
Srećom imam dopuštenju da odem na tekmu, ali moram onda brzo kući.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inkerovac pet 29 srp 2016, 19:33

Mijau je napisao/la:Cibalija nije pobjedila u prvoj ligi više od 3 godine.Zadnja pobjeda je bila protiv nas.I zbog nje smo ispali a imali smo igrača više skoro cijelu utakmicu.I još kurca nisam vidio sa one šugave tribine iza gola.Sad bi mogli opet zgubiti srećom nejdem na utakmicu.Imat cemo jednog navijača tamo.Ako ga mama pusti na utakmicu jer je u kazni.

Znaš na kome svi prekidaju negativne serije!
Ako Cibalia i Istra nas prve pobjede onda sigurno ispadamo! Sasvim zasluženo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  inter100 pet 29 srp 2016, 23:58

Koliko vidim po Instagramu Blaža sutra neće biti. Tip je u Omišu
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker Empty Re: 3. kolo 1 HNL Cibalia-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.