DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Promotivna akcija #interworldwide

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok pet 26 kol 2016, 22:39

Bok ekipa,

Evo prvi put pišem na ovom forumu i htio bi sa svima podjeliti ideju. Ponukan ovim nedavnim akcijama #Orange sponsors you, za vrijeme svjetskog, ili stranicama na fejsu Ćaća se vrača itd, smatram da bi i mi za Inter možda mogli napraviti nešto slično. Ideja je da kad god netko ide na putovanje u inozemstvo, da sa sobom uzme neki Interov rekvzit, ili na običan komad papira napiše nešto tipa Inter Zaprešić, #interworldwide, ili nešto slično i da onda pošalje sliku na stranicu Divlje svinje na fejsu a admin to objavi. Možda bi to mogo biti besplatan i zgodan način da se promovira klub.Very Happy Osobno mislim da bi bilo fora kad bi imali neke slike npr. dres Inter Zaprešić s pogledom na Empire State Building u New Yorku. Very Happy Kaj mislite o ovom?
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin sub 27 kol 2016, 12:15

Nije losa ideja, samo treba za pocetak razradit # da se zna koji inter

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin sub 27 kol 2016, 12:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  StaJaZnam sub 27 kol 2016, 22:24

Trebamo osnovat udrugu "Naš Inker" i izborit upravljanje nad klubom pig

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau ned 28 kol 2016, 09:20

Klub ovak i onak vodi ekipa sa foruma a ne ko kod tovara ulica.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok ned 28 kol 2016, 16:59

Admin je napisao/la:Nije losa ideja, samo treba za pocetak razradit # da se zna koji inter

Da, hashtag je lako dogovorit, ja sam otvoren za bilo kakve prijedloge oko toga.. možda INTERnational ili divizpredgradjaworldwide (s ovim zadnjim ne bi bilo zabune, ali mi izgleda malo predugo). Iako mi se čini, da čak i ako bude samo #Interworldwide, kad dođe par slika i kad stvar sjedne u kontekst, neće biti nikakvih zabuna Very Happy Osobno znam ekipu iz Zaprešića koja je trenutno u Americi, oni bi ziher poslali neku sliku Very Happy
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin ned 28 kol 2016, 21:12

#nkInterww ?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok čet 01 ruj 2016, 10:36

Admin je napisao/la:#nkInterww ?

Može, što se mene tiče.. Smile
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok pon 12 ruj 2016, 03:26

Evo, u iščekivanju da mi frend sad svaki dan pošalje slike iz Amerike, s drugim frendom sam razgovarao o jednoj drugoj temi. Probao sam se malo igrat u Paintu, pa sam napravio ovaj motiv, vjerojatno jako dobro poznat svima onima koji idu na Interove tekme. Ako vam se sviđa, to možemo probat tiskat na majice. Moj prvotni izbor bi bio crna majica s bijelim uzorkom, možemo sigurno napravit i bijelu s crnim uzorkom, ali i u drugim bojama, mada sam poprilično uvjeren da bi bilo koje druge kombinacije osim crne i bijele vjerojatno dizale cijenu samog tiskanja.

E sad, ako bismo uspjeli isposlovati da tiskanje takvih majica ne košta puno, možda bismo ih mogli ponudit za prodaju preko Facebook stranice po kojih 20-30kn, možda bi se ljudima svidjelo pa bi počeli kupovat. Dalje, ako od toga uspijemo skupiti neke novce, te iste novce možemo uložiti da naslikamo neki mural u Zaprešiću, možda na onom zidu na glavnoj cesti, na tvornici Karbon, koji je trenutno pofarban u bijelo i na kojem piše "kurva, drolja, pička". Mislim da se nitko ne bi bunio da preko toga bude nacrtano nešto ljepše, a to je ujedno i odlična pozicija za takvo nešto jer je to mjesto na samom ulaz u Zaprešić di svaki dan prolazi gomila ljudi.. no sad smo već s time svime otišli jako daleko..  za početak, kako vam se uopće sviđa takva majica i bilo kakva inicijativa u tom smjeru?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau pon 12 ruj 2016, 09:34

Ideja je odlična ali realizacija je preočajna.Treba to lijepše izgledati.I ja bi žuto plavu majcu.Mislim kad bi bilo nekaj lijepo za kupiti da bi se to prodavalo.Ak niš drugo i po cesti da ideš i prodaješ našao bi ljude koji bi kupili.Prije svih klinci a onda i oni stariji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok uto 13 ruj 2016, 00:45

Mijau je napisao/la:Ideja je odlična ali realizacija je preočajna.Treba to lijepše izgledati.I ja bi žuto plavu majcu.Mislim kad bi bilo nekaj lijepo za kupiti da bi se to prodavalo.Ak niš drugo i po cesti da ideš i prodaješ našao bi ljude koji bi kupili.Prije svih klinci a onda i oni stariji.

Da, ovo je samo predložak. Što se tiče boja, osobno mi se čini najbolja ovakva crno-bijela kombinacija, čak i ako pogledamo sliku s gostovanja u Solinu možemo vidjeli da većina Divljih svinja tamo nosi crne majice. To nas doduše ništa ne spriječava da napravimo majice i u drugim kombinacijama, npr. bijelo-crna, bijelo-žuta i žuto-plava, pa da si ljudi biraju koja im boja odgovara po ukusu. Međutim, kombinacije u bilo kojim drugim bojama bi nam možda dizale cijenu samog tiskanja (kao npr. kad ideš printat neki dokument u boji), pa bi nam onda ujedno i rasla cijena same majice. Bitno je da cijena bude što je niža moguća jer previsoka cijena bi odbijala ljude od kupovanja. Tu mislim na običnu rulju, ne vatrene navijače. Druga stvar, što se tiče žuto-plave kombinacije, koja se zapravo i logično nameće jer su to klupske boje i to ju opravdava, to je ok. Međutim, ako pogledate ljude po gradu općenito, moj je dojam da jako mali broj ljudi nosi bilo kakve žute majice u svakodnevnom životu jer se žuta boja jako teško kombinira s nekim drugim bojama, pa ako bi ponudili isključivo žute majice, mislim da bi ih manji broj ljudi bio spreman kupiti majicu i ako bi ih čak i ljudi kupili, možda bi ih nosili samo na tekme. Ovako ako ponudimo i neke druge boje možda bi doživjeli da ekipa u "Ajmo Rimaljni!!!" majicama počne hodati okolo po gradu. Da vam potkrijepim ovu svoju tezu o žutoj boji, stavit ću vam link s likom koji prodaje "Have a nice day" majice iz filma Forest Gump:
[You must be registered and logged in to see this link.]

E sad, što se tiče ovog našeg pokliča "Ajmo Rimljani!!!".... Prije par godina je Blažićko u jednoj reportaži izjavio da Inter ima manjak identiteta, pa da zbog toga ljudi ne dolaze na tekme, pa su onda na guzicama naši igrači imali napisano "borba za identitet" itd... Ja se ne mogu složiti s Blažićkom da Inter ima manjak identiteta, prije da je Blažićko neinformiran, i mislim da Inter itekako ima jedan svoj poseban itentitet koji dolazi kao rezultat povijesti kluba, nekakve urbane kulture koja se stvarala oko njega i na tekmama itd. I sad, dio te naše urbane kulture i identiteta je za mene, između ostalog, i taj naš simpatični poklič "Ajmo Rimaljni!!!", jer je to nešto što postoji jedino kod nas i nigdje drugdje. Zato mislim da ne bi bilo loše da to probamo brandirati na takvim majicama. Ja sam imao na faksu jedan predmet vezan uz antropologiju, di sam imao priliku slušati da se zapravo na takav sličan način konstruira idendtiet u bilo čemu npr. kad se u svijetu osnivaju nove države, pa onda moraju osmisliti svoj identitet i stvoriti tradiciju. Međutim, u našem slučaju, mi ne moramo ništa novo ni stvarati, ni izmišljati jer već sve imamo tu, samo to moramo primjeniti i koji put malo naglasiti, a mislim da u 1. HNL ima ponekih klubova koji bi nam mogli i zaviditi na tome....


Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok čet 15 ruj 2016, 04:11

Evo, na otprilike ovako nešto sam mislio da bi jako lijepo pasalo na ranije spominjani zid Karbona. Mislim da ovog čovječuljka s peharom ne bi trebao biti problem nacrtati nekom ko je dovoljno spretan u takvim stvarima. Ima primjer iz Pule di su Demoni nacrtali krasan grafit Mate Parlova, na tak sličnu shemu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo, kao što možete vidjeti u članku, oni u tome svemu čak i imaju podršku i novinara i lokalne zajednice. Naravno, glavni problem kad bi mi to išli realizirati bi vjerojatno bile pare, ali ako to prezentiramo nekome iz kluba, ili možda Turku i ako bi im se svidjelo, možda bi nam i nešto subvencionirali:

[You must be registered and logged in to see this image.]




Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau čet 15 ruj 2016, 08:38

Ovo mi se jako sviđa.Ja bi recimo na umjetnu na ona dva zida di su teniski isto tak napravio grafite posvećene klubu.I to ne jedan nego nekoliko njih vezanih za povijest kluba.Recimo osvajanje kupa 92,osvajanje prvenstva 2005,Iliju kako slavi gol i još neke stvari.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin čet 15 ruj 2016, 11:11

Mijau je napisao/la:Ovo mi se jako sviđa.Ja bi recimo na umjetnu na ona dva zida di su teniski isto tak napravio grafite posvećene klubu.I to ne jedan nego nekoliko njih vezanih za povijest kluba.Recimo osvajanje kupa 92,osvajanje prvenstva 2005,Iliju kako slavi gol i još neke stvari.
Prvi kup, prve medunarodne tekme, ... I recimo prasicko uz #identitet

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  inter100 čet 15 ruj 2016, 12:35

Mogli bi i napravit grafit Orše, kao legenda kluba
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau čet 15 ruj 2016, 14:01

inter100 je napisao/la:Mogli bi i napravit grafit Orše, kao legenda kluba

Napravi si ti taj grafit u sobi Razz Razz Razz
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau čet 15 ruj 2016, 14:02

A vezano za grafit o osajanju kupa tu imamo fore do 25. godišnjice da ga napravimo.I pitanje je samo di ga raditi.Jer sam siguran da bi se našle budale koje bi ga uništile u roku 24 sata.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok čet 15 ruj 2016, 14:31

Da, mogli bi stvarno i jedan za Prasičkov identitet hahha... eto, ideja ko u priči Very Happy Budala koje bi možda uništile naravno uvijek ima, ali ako onaj grafit koji su Bojsi napravili kod banke u centru nitko ne dira već desetak godina, ili onaj na trafostanici na šetnici, valjda će vandali biti milosrdni i prema nama... Evo baš sam sad gledao još par zidova u Zaprešiću koji su prazni di bi se nešto moglo napravit... Jel zna netko od vas ljude koji se bave s crtanjem takvih stvari, čisto da dobijemo nekakvu predodžbu kolko bi nam para trebalo za napravit tak nešto? Ja znam jednog lika koji to crta, ali on je nedavno otišao u Švedsku i ko zna kad će se vratit, ako se uopće vrati... Crying or Very sad

[You must be registered and logged in to see this image.]
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok čet 15 ruj 2016, 14:33

Samo bi trebalo te kontejnere za smeće malo pomaknut, da ne bude baš "Inter osvajač kupa", pa smeće pokraj toga.. jedino može bit ak je o Prasičku grafit lol!
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin čet 15 ruj 2016, 16:21

Eh da, sto se tice zidica kod teniskog, tam ce vjerojatno strunjace

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok čet 15 ruj 2016, 21:21

Evo, šalje nam naš kolega Inter Zaprešić fan fotku iz Chicaga, USA, i najavljuje još..  Very Happy Very Happy Very Happy Ja isto krajem ovog mjeseca idem u Beč, pa ću onda isto tamo okinut jednu #nkinterww fotku


[You must be registered and logged in to see this image.]
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok pet 16 ruj 2016, 01:18

Admin je napisao/la:Eh da, sto se tice zidica kod teniskog, tam ce vjerojatno strunjace

Kakve strunjače?
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Admin pet 16 ruj 2016, 09:15

Poskok je napisao/la:
Admin je napisao/la:Eh da, sto se tice zidica kod teniskog, tam ce vjerojatno strunjace

Kakve strunjače?
Da se sprijeci ono kao u Zadru

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Poskok pet 16 ruj 2016, 15:55

Da se sprijeci ono kao u Zadru[/quote]

Aha, to je u redu. Ja sam mislio da to govoriš o ovom malom zidiću uz šetnicu, koji je na onoj najgornjoj slici.
Poskok
Poskok

Broj postova : 32
Join date : 26.08.2016

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Mijau pet 23 ruj 2016, 08:42

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Promotivna akcija #interworldwide Empty Re: Promotivna akcija #interworldwide

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.