DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povijesne slike i ostale stvari

+3
Admin
Mijau
Poskok
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  inter100 pon 05 ruj 2016, 17:40

Oršić je najbolji igrač kojeg je Inker imao, i među top 10 koji su kročili HNL-om. Da ga je Tatta imao pod svojom palicom danas bi lagano u repki i Tottenhamu igrao
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  mojacibalia ned 12 vel 2017, 21:28

Ako mi netko može pomoći s godinom ili sezonom ove ulaznice - ima veliko pivo!
Veliko Vam hvala!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Edit: Novi sam pa mi očito ne dozvoljava stavljanje slike...? Gdje se ili kome mogu javiti sa slikom? Hvala.

mojacibalia

Broj postova : 3
Join date : 12.02.2017

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  inkerovac pon 13 vel 2017, 13:29

mojacibalia je napisao/la:Ako mi netko može pomoći s godinom ili sezonom ove ulaznice - ima veliko pivo!
Veliko Vam hvala!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Edit: Novi sam pa mi očito ne dozvoljava stavljanje slike...? Gdje se ili kome mogu javiti sa slikom? Hvala.

Ne bi trebalo imati veze da li si novi ili ne. Valjda si negdje pogriješio sa stavljanjem.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  mojacibalia pon 13 vel 2017, 14:00

inkerovac je napisao/la:
mojacibalia je napisao/la:Ako mi netko može pomoći s godinom ili sezonom ove ulaznice - ima veliko pivo!
Veliko Vam hvala!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Edit: Novi sam pa mi očito ne dozvoljava stavljanje slike...? Gdje se ili kome mogu javiti sa slikom? Hvala.

Ne bi trebalo imati veze da li si novi ili ne. Valjda si negdje pogriješio sa stavljanjem.
Ima veze jer mi kaže da prvih sedam dana ne mogu stavljati mailove ili linkove...
Evo ga ovako, s razmacima: [You must be registered and logged in to see this link.] imgur.com/a/ 1ZKmo

Hvala. Smile

mojacibalia

Broj postova : 3
Join date : 12.02.2017

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  inkerovac pon 13 vel 2017, 17:29

[You must be registered and logged in to see this image.]

Još je Inker i ima stari grb! Rekao bi negdje oko 1996 godine! Sezonu gore, dole!
Ne bi mogao sa sigurnišću reći! Uglavnom rekao bi da nije nakon 2000 godine!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  mojacibalia pon 13 vel 2017, 17:49

Na taj period smo i ciljali, samo eto, vec godinu dana ne nalazimo odgovor nigdje...

mojacibalia

Broj postova : 3
Join date : 12.02.2017

[Vrh] Go down

Povijesne slike i ostale stvari  - Page 2 Empty Re: Povijesne slike i ostale stvari

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.