DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

2 posters

Go down

 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker Empty 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  Mijau ned 16 lis 2016, 19:02

Pitanje je ko će ovaj put fulati penal za Rijeku i u kojoj minuti.Rijeka igra pakleno melju na snagu a kad pogledamo igrače duplo su slabiji nego prošle sezone.Točno znam kak im se moramo suprostaviti.Nadam se da će Toplak ovo pročitati.Nikako nesmijemo igrati 3-6-1 ko prošli put kad smo izvukli 0:0.Ako ih zadržmo na početku imamo se čemu nadati a to je 0:0.Sumnjam da ćemo im centar proći.Po meni ovaj sastav Čović-Bosec,Filipović,Mazalović,Mesfin-Šoljić-Blažević,Brlečić,Šarić,Čelik-Puljić Znači 4-1-4-1 kako oni igraju pogotovo moramo igrati sa Čelikom i Mesfinom jer Rijeka sve radi preko Ristovskog i Vešovića.Blaž mi je nekak najbolji da pomaže odotraga Bosecu koji nesmije gubiti opte ko inače.Možda umjesto Blaža Otta ako se vidi da ima prostora prema naprijed je im lijeva strana nije ubitačna ko desna.Zulima ni pod razno on bi se izgubio u takvoj utakmici.Treba vjerovati da oni imju blokadu psihičku kad sa nama igraju.Ako ga brzo primimo nakantat će nas.Stvarno vrhunski dijeluje Rijeka.Ali nadam se da imamo lijeka za to.Šteta da Komorski ima kartone on bi nam dobro došao na Rujevici.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker Empty Re: 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  inkerovac ned 16 lis 2016, 21:22

Rijeka stvarno razbija u zadnje vrijeme. Djeluju uvjerljivo najbolje.
Mislim da treba igrati ono što smo najbolje uigrani, samo možda prilagoditi igrače za specifičnost utakmice! Mesfin, Čeliković na lijevoj je dobra ideja! Šoljića ni slučajno na stopera!
Napadač bi nam trebao biti brz jer sigurno će nas stisnuti! Teško će Puljić opet s centra zabiti! Možda i duo Hanžek, Bosec na desnoj! Da vidimo kako to funkcionira! Ali ja bi se ipak odlučio ovako!

Čović- Bosec, Filipović, Mazalović, Mesfin - Šoljić, Šarić - Otto, Puljić, Čeliković - Kolar! Mamuta uvesti ako Rijeka povede pa se počne braniti! lol!

Ako ikad Kolar može igrati u napadu to je sada! Kao brz je lol! a to bi nam sad pasalo!  Cilj je da Puljić osvoji ispucanu loptu i gurne u prostor Kolara ili Otta! Druga opcija je da jednu dobro oduzetu loptu defanzivnih veznih Šarić dobro povuče i brzo uposli u prostor jednog od ovog dvojca!

Imamo šanse samo se ne treba uplašiti! Trebamo igrati što jednostavnije i ne komplicirati! Čekati ove dvije situacije i dobro ih odigrati! Ovi će sigurno navaliti i prostora će biti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker Empty Re: 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  Mijau čet 20 lis 2016, 09:59

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker Empty Re: 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  inkerovac ned 23 lis 2016, 19:58


Za mene ipak premalo ambiciozno i na kraju poraz! Čak i da je bio bod ne bi nam previše donijelo.
Malo čudan sastav iako nije bilo tako loše. Premalo agresivno u trenucima kada smo oduzeli loptu i trebali krenuti naprijed.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker Empty Re: 12. kolo 1 HNL Rijeka-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.