DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

32. kolo INKER - DINAMO

2 posters

Go down

32. kolo INKER - DINAMO Empty 32. kolo INKER - DINAMO

Postaj  Admin sri 03 svi 2017, 17:11

Što očekivati? da idemo u goste pisalo bi se o skidanju gaća već kod Podsuseda Smile
postoji li 5% sanse da izvučemo koji bod?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

32. kolo INKER - DINAMO Empty Re: 32. kolo INKER - DINAMO

Postaj  inkerovac sri 03 svi 2017, 21:00


Toplak mora sve dobro postaviti! Komorski mora znati ispucati loptu! Moramo željeti igrati kakav god rezultat bio i šansa postoji!

Ove uvjete stvarno ne bi trebalo biti teško ispuniti, ali prošle utakmice su pokazale da ni to ne možemo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

32. kolo INKER - DINAMO Empty Re: 32. kolo INKER - DINAMO

Postaj  inkerovac čet 04 svi 2017, 16:28

Dinamo u Zaprešić stiže u četvrtak 4. svibnja, ogled počinje u 18 sati. U utorak smo bili s Interovim nogometašima u Kupljenovu, gdje su odradili trening. Stanje u momčadi daleko je od idealnog. Problema s ozljedama imaju Blažević, Mazalović, Mamut, Komorski, Čale, Brlečić je također 'rovit'. Stoga je jasno da trener Samir Toplak nije dobrog raspoloženja.

-Jadan sam i očajan, započeo je Toplak. –Imam devet spremnih igrača i tek ću vidjeti s kim mogu računati za Dinamo. Ovo nije posao, ovako se ne može raditi. Kemijamo, izmišljamo toplu vodu kako bismo odlučili tko će pokriti koju poziciju. Stanje je katastrofalno! Dva dana pred utakmicu ne mogu uigrati momčad, nemamo ništa pozicijski pokriveno.



Mi i kada imamo sve igrače ne možemo pogoditi pozicije. lol!
Zulim se ne spominje da je ozljeđen, a on i tako igra i kada je većina spremna!

Mikulić na lijevu stranu, Šiljić može pokriti desnog veznog! Pollizzi na playa u sredinu! Može se!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

32. kolo INKER - DINAMO Empty Re: 32. kolo INKER - DINAMO

Postaj  inkerovac pon 08 svi 2017, 11:42

Čuo sam da je Antolić izjavio za neke novine da nikad lakše nije dao gol nego sad Inkeru! Kaže da mu je teže na treningu!

Takav nam je pristup, a i sama igra već duže vrijeme! Ako to igračima i Toplaku nije pokazatelj da su katastrofalni onda ne znam što treba biti! Pa neka se i dalje žale da nema gledatelja!

Nestorovski ih je izvlačio prošle sezone i svojom željom pokrivao nezainteresiranost 90% momčadi za bilo kakav rezultat i nadmetanje!

Užasni smo ove polusezone, i što je najgore sve smo lošiji!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

32. kolo INKER - DINAMO Empty Re: 32. kolo INKER - DINAMO

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.