DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. kolo INTER - Rijeka

2 posters

Go down

7. kolo INTER - Rijeka Empty 7. kolo INTER - Rijeka

Postaj  inkerovac čet 24 kol 2017, 17:02

Znao sam ako će koga prodati da će to biti Filipović! Odličan igrač i čini mi se jako pristojna i dobra osoba. Šteta što neće biti u Inkeru!

Odmah doveli lijevog beka Mamića i stopera Grgića! Sada imamo tri stopera i ne smijemo opet igrati sa svima! Desni bek mora biti desni bek! Ako ne Bosec onda neka proba Vukmanića koji možda odgovara profilu, stopera nemamo dovoljno da svi igraju!

Kada su tako brzu doveli ovu dvojcu ne razumijem da ne mogu dovesti ozbiljnog desnog beka i defanzivnog veznog da nemamo igrača manje u Mazaloviću cijelo vrijeme!
Inače prvi gol protiv Osijeka su Mazalovića nadskočili! Iako kao stoper se pokazao puno bolji nego u vezi!

Protiv Rijeke moramo biti ozbiljnji! One zamjene i ponašanje svih igrača poslije gola Osijeka je bilo jako loše. Cijelo fenomenalno prvo poluvrijeme su pokvarili!
Moramo misliti koje igrače imamo i uvijek imati prava zamjene na klupi, a ne gurati sve u prvih jedanaest na krive pozicije bez veze.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

7. kolo INTER - Rijeka Empty Re: 7. kolo INTER - Rijeka

Postaj  Admin pet 25 kol 2017, 09:36

trebalo bi iskoristiti malu zbediranost Rijeke al mislim da nećemo uspjeti u tome

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

7. kolo INTER - Rijeka Empty Re: 7. kolo INTER - Rijeka

Postaj  inkerovac ned 27 kol 2017, 09:44


Nažalost ovo je bila jedna od onih utakmica kada smo se unaprijed predali! Da li je to bilo zbog Nekića ili bi se i inače, ne znam!

Prvi gol nakon lošeg skoka i duela Nekića, treći gol Čirjak nema šanse u skoku nakon kornera! Dvije pozicije koje je treba puno prije pokriti! Ne znam zašto nije igrao Fumić! Pa ako ne igra dok nema drugog izbora onda nikada niti ne bude igrao! Zašto je onda u momčadi, ne znam!

Jedan prekršaj u prvom poluvremenu! Tako se ne može! Gdje je onaj borbeni pristup s prijateljske protiv Maribora! Tamo im dva igrača ozlijedimo, a kada počne za ozbiljno nema nas nigdje! Inače taj Maribor kojeg smo pobijedili sad je u ligi prvaka!

Dobro ova utakmicu je bilo teško što očekivati zbog objektivnih razloga. Pokazali smo u nekim trenucima da ova ekipa zna igrati i ja mislim da mogu biti dobri! Što prodaje, što Toplakove greške u postavljanju momčadi prethodnih utakmica su došle na naplatu!

Od prinova zanimljivo da su najlošiji Čirjak i Tomičić! Jedini koji su došli iz prvih liga! Dobro Čirjak igra lude pozicije, a Tomičić nije krilo, ali ipak su najmanje pokazali!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

7. kolo INTER - Rijeka Empty Re: 7. kolo INTER - Rijeka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.