DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17. kolo INTER - Lokomotiva

2 posters

Go down

17. kolo INTER - Lokomotiva Empty 17. kolo INTER - Lokomotiva

Postaj  inkerovac čet 23 stu 2017, 18:32



Iako Toplak malo previše hvali dosadašnja postignuća mogu se složiti s time da u zadnje vrijeme izgledamo kao ozbiljna momčad!

Po meni najveći razlog tome je Andrić koji je fenomenalni napadač! Razbijač koji uz to zna igrati! Napadač koji ide u duel i dobija ga! Borbenost na iznimno visokoj razini koja je malo, ali samo malo, prešla i na druge igrače. Prototip napadača po mom guštu! Da imamo takvog igrača duela, trke, borbenosti i na poziciji Mazalovića to bi bilo fenomenalno!

Složio bi se s Toplakom da momčadi treba veća podrška! Nadam se da će utakmica biti dobra i da nećemo razočarati! Nakon utakmice bez udarca prema golu treba nam potvrda da možemo igrati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

17. kolo INTER - Lokomotiva Empty Re: 17. kolo INTER - Lokomotiva

Postaj  Admin pet 24 stu 2017, 23:23

sva tri rezultata su bila moguća i prije tekme i tijekom
opet smo dobili gol iz loše reakcije u obrani
mogli su nam zabit još par golova al mogli smo i mi njima...ali nekal mi se čini da su ovak obje strane sretne

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.