DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.kolo Dinamo - Inter

+3
inkerovac
zagorec92
Admin
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin čet 21 srp 2011, 12:00

Za helsinki opet cijene po kunu i 10, a za nasu tekmu 20, 40 i 60....
Dok cekamo subotu, kolko nas ima zainteresiranih da se raspitam za jug?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  zagorec92 čet 21 srp 2011, 13:28

Admin je napisao/la:Za helsinki opet cijene po kunu i 10, a za nasu tekmu 20, 40 i 60....
Dok cekamo subotu, kolko nas ima zainteresiranih da se raspitam za jug?
Zato da se ne sramote u europi. Sad na stadionu imaju više kazališne publike nego Inter Smile
Hm, da nije hajduk-barca išel bi...ovak ništa, ostajem samo na domaćim tekmama.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin čet 21 srp 2011, 14:20

zagorec92 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za helsinki opet cijene po kunu i 10, a za nasu tekmu 20, 40 i 60....
Dok cekamo subotu, kolko nas ima zainteresiranih da se raspitam za jug?
Zato da se ne sramote u europi. Sad na stadionu imaju više kazališne publike nego Inter Smile
Hm, da nije hajduk-barca išel bi...ovak ništa, ostajem samo na domaćim tekmama.
i vjerojatno imas max tv pa mozes gledat prijenos iz maksimira pa ti se neda ic:-)
Mislim da je nasa tekma od 6 a barca od 8, tak da stignes doc iz maksimira i vidjet uzivo barcinih 5-6 golova:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  inkerovac čet 21 srp 2011, 14:47

Ja cu s prijateljima dinamovcima s posla! Evo izazivaju me vec dva tjedna da nemamo šanse pa su me napalili!
Mislim da cu otrpiti porciju zezanja, ali nikad se ne zna možda Yankep poludi pa odigra fenomenalno!

Mislim da je kljuc u našim defanzivnim veznima! Ako Yankep i Šarić budu kreirali, trcali i oduzimali lopte imamo šanse! Ako nas Dinamo stisne i mi niti ne pokušavamo igrati mislim da nemamo šanse!

Šibenik se protiv Hajduka branio cijelu utakmicu imao i puno srece jer je Hajduk pogodio cetiri stative i na kraju su ipak izgubili!

Moja prognoza je naša pobjeda od 3:2! Strijelci Oršić, Budimir glavom i Balić iz slobodnjaka! Mislim da cemo morati zabijati ako mislimo dobiti!

Dinamo je stvarno u grdom ritmu, imali su dug put tijekom tjedna te vec razmišljaju o Helsinkiju! Sad ili nikad! Pa vec od tog dinama gubimo pet godina, a prije smo ih svako malo znali dobiti!

Danas u sportskima su Jurčeca predstavili kao bivšeg igraca Zagreba, Hajduka i Dinama! Pa ako Jurčeca ne promoviramo kao inkerovca koga cemo! Vidio sam da neki Jurčec igra i u mlađoj kategoriji dinama! Jel mu je to sin?

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  zagorec92 čet 21 srp 2011, 16:39

Admin je napisao/la:i vjerojatno imas max tv pa mozes gledat prijenos iz maksimira pa ti se neda ic:-)
Mislim da je nasa tekma od 6 a barca od 8, tak da stignes doc iz maksimira i vidjet uzivo barcinih 5-6 golova:-)
Hehehe, kakav MAX tv, već su mi ga nudili par puta pa još nisam zel. Da, naša tekma je u 6, završi oko 20 do 8, pa prek pola sata do doma...ne želim propustit ni sekunde, makar nema messija.
A u vezi tekme, iznenadil sam se kolko je dinamo još nespreman, vidjelo se protiv Neftčia u dve utakmice (onih 3-0 nije pravi pokazatelj stanja na terenu), a isto je tako bio iznenađen i sam Lončarević poslije ove zagrebačke tekme. Vjerujem da možemo osigurati najmanje bod, al ne bi htio nekakvu zatvorenu igru il neki bunkeraj. Neka se probaju nadigravat, početak je sezone, nemamo ništ za zgubit. Nek se dinamu i ostalim klubovima gaće tresu kad vide kak bumo započeli tekmu. Agresivno, odma stisnut. Ko ne riskira, ne profitira Very Happy
inkerovac je napisao/la:Pa vec od tog dinama gubimo pet godina, a prije smo ih svako malo znali dobiti!
Mislim da smo ih zadnji put dobili 2004. 1-0 kod kuće. Sjećam se te utakmice, bio sam s jednim dinamovcem na tribini, stalno je pljuval po interu, pa su mu gledatelji iza nas počeli nekaj dobacivat...da viš kak je odma ušutil Smile To je ona sezona kad je dinamo igral u ligi za opstanak, a mi smo koračali prema europi i naslovu. Možda me sjećanje ne služi najbolje, al mislim da je to jedina pobjeda protiv dinama u 21.stoljeću Very Happy Very Happy
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin čet 21 srp 2011, 23:03

- Zadovoljan sam svojim igrama i time što smo prošli Neftči. Naravno da uvijek može bolje, ali za prvi put, odigrali smo dvije kvalitetne utakmice. Sada nam počinje prvenstvo i utakmica protiv Intera nam puno znači. Osim što vjerujem kako ćemo pobjedom protiv Intera krenuti po novu titulu izuzetno nam je bitno nastaviti seriju dobrih rezultata - kazao je Alispahić.

jutarnji.hr

________

Dolazi Inter, a plavi žele u obranu naslova krenuti pobjedom. Suparnika je proučio Damir Krznar, bivši pomoćnik trenera Ilije Lončarevića.

Jurčić je rekao da će poštedjeti četiri-pet igrača, pa će biti zanimljivo vidjeti novi sastav plavih. Ovaj put ulaznice nisu po kunu, već po 20, 40 i 60 kuna.

vecernji.hr

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  domi pet 22 srp 2011, 12:58

povučemo li se previše stisnut će nas , a onda se zna kako će to završiti

ja mislim da treba otpočetka ići agresivno i visoko stiskati, držati ih oko centra

također, ako tako igramo velik problem bi bile kontre koje bi si sami zakuhali izgubljenim loptama tako da je bolje da oni imaju loptu te da ih pritišćemo visoko i i izborimo koju munjevitu kontru te tako postignemo golove

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin pet 22 srp 2011, 14:42

Pretpostavljam da ce u napadu bit rukavina od prve minute, a fatos i krstanovic uc kad u 70.minuti mi povedemo:-)
A onda treba pazit da se ne prepadnemo vodstva:-)
Mislim da cemo igrat zgusnuto u sredini, uz pomoc napadaca, pa bi oko 75.min kad se dinamovci opuste, il ak cemo stvarno vodit stisnu, boseca uveo u igru (il ak ima netko od novih, brzi od njega), zna pripomoc u obrani, i ak zazuji, stigne ispravit, a kad dinamo zgubi loptu treba u kontru s 2-3 igraca, pa ili ic na gol ak je dobra prilika ili zadrzat loptu da prode vrijeme i natjerat ih da ih se sto vise vrati u obranu
Vjerojatno ce osim rukavine, od prve igrat chago, sylvestar, mozda onaj mladi obrambeni walid atta il tak nekak:-), skvorc i palic mozda, a tomecak najvjerojatnije
obra prilika ili zadrzat loptu da prode vrijeme i natjerat ih da ih se sto vise vrati u obranu
Vjerojatno ce osim rukavine, od prve igrat chago, sylvestar, mozda onaj mladi obrambeni walid atta il tak nekak:-), skvorc i palic mozda, a tomecak najvjerojatnije



Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin pet 22 srp 2011, 15:52

Jurčić: Inter nam je jako bitan, ali odmorit ću nekoliko igrača
Krunoslav Jurčić, trener Dinama, podijelio je s novinarima mišljenje oko subotnje utakmice s Interom, ali i uspješnim europskim susretima svih hrvatskih klubova

Na konferenciji za novinare trener Dinama Krunoslav Jurčić, prije nego se raspričao o idućoj prvenstvenoj utakmici njegove momčadi s Interom čestitao je ostalim hrvatskim klubovima na uspijehu u europskim utakmicama.

- Čestitam Varaždinu i Splitu na prolasku u idući krug kvalifikacija. Svaka pobjeda naših klubova je veliki uspjeh, a u ime igrača im čestitam i želim im puno sreće - rekao je na početku Jurčić.

Jurčić, iako je i Dinamo zaokupljen svojim europskim putom, ne želi zanemariti domaće prvenstvo.

- Nismo zanemarili HNL. Prva utakmica i dobar ulazak u prvenstvo su nam jako bitni - posvetio se zatim susretu s Interom Jurčić.

- Inter je bio najveće iznenađenje prošle sezone, ostali su na okupu i dobili dva, tri nova igrača. To je momčad koja voli igrati nogomet i vole se nadigravati. Imamo 20 kvalitetnih igrača koji su na raspolaganju u svakom trenutku. Uvijek smo u prilici dati odmor igračima, ali i dati prostora dečkima koji su do sada skupili malo minuta - ispričao je svoje viđenje situacije Jurčić.

Ivan Kelava najbolji igrač protekle sezone

Nama je najbitnije da ozbiljno uđemo u utakmicu protiv Intera, mi smo prvaci Hrvatske, osvojili smo duplu krunu i moramo što prije pokušati riješiti utakmicu, zaključio je golman 'modrih' kojeg je portal sportnet.hr proglasio najboljim igračem protekle sezone u HNL-u.

- Put u Baku i natrag je bio dosta dug i naporan, ali mi smo ostvarili svoje i prošli smo dalje. Sutra nas čeka Inter, a ja i doma već vodim borbe. Naime, moja supruga je sestra kapetana Intera pa se ne zna tko za koga navija - rekao je kroz smijeh Kelava.

Ozlijeđeni igrači još nisu spremni

Oporavak Bišćana, Atte i Barbarića trajat će malo dulje, Cufre ne trenira još s ekipom, a svi ostali igrači su spremni, nabrojao je trener 'povratnik' na klupu Dinama.

- Inter je ekipa koja nas je sve iznenadila prošlu sezonu, a i Dinamu je donijela dosta problema. Ja želim da rezultat bude produkt našeg raspoloženja. Ekipa je pozitivno doživjela utakmicu u Bakuu i moramo sada stvoriti pozitivno ozračje koje će biti platforma za daljnji europski put - komentirao je stanje u svlačionici Jurčić.

Pred Dinamom je utakmica s Interom, a nakon toga slijedi veliko gostovanje u Finskoj.

- Promatrao sam Helsinki iako sam se ova dva dana više bavio Interom. Finci su ekipa koja igra neugodan nogomet i ima puno brzih igrača. Oni vole biti dominantni, a vidjet ćemo je li ta dominacija prednost ili mana - osvrnuo se na iduću europsku utakmicu Jurčić.

Trener je bio rječit i na pitanja oko velike posjećenosti Dinamovih utakmica, pogotovo susreta s Neftčijem.

- U izvještajima o gledanosti hrvatske lige vidio sam da puno ljudi voli gledati nogomet, a malo ih dolazi na stadion. Očito je bila potrebna dobra atmosfera, a u zadnje vrijeme mediji su pozitivniji i prema Dinamu i prema Hajduku. Kod nas je priča sada jako pozitivna, komfor navijača na stadionu, akcije kluba koji je shvatio da moramo vratiti ljude na stadion. Sad moramo paziti da ne pokvarimo tu priču. - rekao je Jurčić za kraj konferencije.

Preuzeto sa 24sata.hr


Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 14:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  zagorec92 sub 23 srp 2011, 17:35

Početni sastav:
Santini – Jančetić, Batur, Gulić, Balić – Kramarić, Valentić, Ščrbec, Šarić - Abilaliaj, Oršić

Nisam gledal ovog Batura, al mislim da je on tu najslabija karika. Nadam se da griješim, al moglo bi curiti po sredini, oba stopera su nam spora
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 17:54

Nadao sam se da ce yankep igrat u prvih 11
Valentić i Batur mi izgledaju fizicki nadmocni naspram svih dinamovaca, gule ima dovoljno iskustva da se dobro postavi pa mebi trebalo bit problema s brzinom, samo da dobro suraduje s Baturom
Sad cu prvi put gledat Ščrbeca, nadam se da ce opravdat mjesto u prvih 11

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 18:28

Ak ste slusali radio prijenos, "odlični udarac, koji je fijuknuo pored stative" sto je fatos pucao, nije bilo tak blizu, neg je bilo katastrofalno
A gol koji smo sad dobili, je bilo iz kontre nakon jednog nedosudenog faula nad nasim igracem

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 18:56

Imali smo dobrih prilika, mislim da bi trebali zabit bar 1 gol:-)
Gule puno bolji od rukavine, a batur se jos malo muci s fatosom
Mislim da cemo imat bolji stoperski par neg prosle sezone
U sredini smo zgusnuti, na bokovima poduplani
Dosta dobro izgledamo, brzo se otvaramo, dinamo je jaci, al ne puno, jos ih mozemo iznenadit
Ak dobro vidim, budimir se najintenzivnije zagrijava, vjerojatno ce uc umjesto Abija

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Mijau sub 23 srp 2011, 18:57

Kakva ironija da nam Dinamo zabije iz kontre.Ma igramo dobro još da smo hrabriji mogli bi im napraviti pomutnju.Batur je solidan Gulić odličan Šarić i Todorčev najslabiji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 19:05

Mijau je napisao/la:Kakva ironija da nam Dinamo zabije iz kontre.Ma igramo dobro još da smo hrabriji mogli bi im napraviti pomutnju.Batur je solidan Gulić odličan Šarić i Todorčev najslabiji.
Pocela kiša:-D, ode publika:-D
Sad cemo zabit
E da ipak je orsić izasao
Jaoo sto je fulao:-S

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 19:20

Ode fatos van, sad ce nam jos lakse bit
Puno bolji smo u drugom dijelu
3-4 dobre prilike
U većini je arber trebao bolje reagirat, mogli smo preokrenut rezultat

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 19:58

Šteta, oba gola smo dobili nakon sto nam je jedan igrac zavrsio na travi
Po rezultatu ispada uvjerljivo al po igri je moglo bit i 2-0 za nas
S ovakvim pocetkom sezone, mozemo ocekivat siguran ostanak i opet borbu za europu
Protiv lokomotive bi trebali vratit gol razliku u pozitivu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Mijau sub 23 srp 2011, 20:00

E da poraz koji ohrabruje.Pokazali smo puno više nego kaj sam očekivao.Ak ćemo tako igrati protiv ostalih bilo bu i ove sezone puno veselja.I Ćosić je dobio priliku svaka čast Iliji na tome.Gulić maestralan neprelazan.Ipak je Dinamo puno jači a mi smo mu par puta složili takve šanse koje je umjeće promašiti.E moj Ablibablaj i Tomi Šarić mogli ste se proslaviti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Admin sub 23 srp 2011, 20:15

Mijau je napisao/la:E da poraz koji ohrabruje.
Gulić maestralan neprelazan.Ipak je Dinamo puno jači a mi smo mu par puta složili takve šanse koje je umjeće promašiti.E moj Ablibablaj i Tomi Šarić mogli ste se proslaviti.
Šanse koje teže fulat nego zabit
Po meni Gule igrač utakmice bez obzira na poraz

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Mijau sub 23 srp 2011, 21:25

Moglo je kao i prije malo manje od tri mjeseca biti nezgodno u Maksimiru. Da Dinamo nije pobijedio Zaprešićane, tko zna što bi se događalo. Dobro, situacija je u Maksimiru zapravo idilična, nikakvih potresa nema na obzoru. Iako igra sinoć ni približno nije bila idilična. No, nekoliko grešaka Intera bilo je dovoljno da plavi postignu dva pogotka, a slaba završnica Intera razlog je što je Kelavina mreža ostala prazna.No, po događanjima na terenu moglo je sve biti i drukčije jer Inter se nije branio, dobro je izlazio u napad, a plavi su bili mlaki pa su čak i naljutili svog trenera.- Rekao sam da mi je ovo važna utakmica, radi otvaranja prvenstva, čuvanja sjajne atmosfere oko kluba i u svlačionici. A sad, osim pobjede i tri boda, sve je ostalo za zaborav s ovog susreta. Vidjelo se što znači pristup utakmici bez obzira na talent igrača. Ako nije pravi, onda momčad izgleda kao danas. No, to ću itekako znati iskoristiti. Pa Inter nas je razbio u duelu, kad imaš krivi pristup, kasniš u duel, a Inter je odlično napadao loptu, izlazio, a razlozi za to leže u mojoj momčadi - nezadovoljan i pokisnuo govorio je Kruno Jurčić.Bila je to zapravo uspavanka s nekoliko dobrih bljeskova, nekoliko krasnih akcija. Nakon takvih su i pali pogoci. Kod prvog je Kovačić ukrao loptu, Beqiraj produljio do Rukavine koji je nesebično dao Kovačiću da zabije. A sam je Rukavina zabio drugi nakon pete Sammira, u samoj završnici utakmice.- Neću reći da je Dinamo zasluženo pobijedio, nego da smo mi zasluženo izgubili. Mogli smo izaći iz ovog i bez poraza da nismo napravili greške kakve se ovdje ne smiju raditi. Ovaj put smo prema naprijed bili jači nego na prijašnjim gostovanjima u Maksimiru - kratko je ocijenio Ilija Lončarević.Dobitak ove utakmice je očiti ljubimac maksimirske publike, Mateo Kovačić. Dečko doista krasno igra i on bi mogao biti najveće pojačanje Dinama bude li dobivao više prilika.- Četiri igrača koja su ušla ostavila su pozitivan dojam. Kovačić i Rukavina zabili su golove, odlučili utakmicu. Veseli me što je Rukavina zabio, proširuje se krug igrača koji u važnim utakmicama mogu biti igrači oduke - dodao je Jurčić.Položio je i novi travnjak, pljusak koji je okupao igrače i navijače nije se mogao primjetiti na terenu. Iako to nije bila tako obilna kiša, zasad se čini da drenaža zaslužuje dobru ocjenu na svom prvom ispitu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Mirko13 sub 23 srp 2011, 21:30

a Štrbec? mene je oduševio, igra ko Modrić. Stvarno ne vjerojatno usred maksimira primimo gol iz kontre 4 na 1. Ali dobro, nismo bili loši, trebalo bi to biti dovoljno za ostale momčadi. Naprijed nam fali igrač.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  zagorec92 sub 23 srp 2011, 23:07

Mirko13 je napisao/la:a Štrbec? mene je oduševio, igra ko Modrić.
Preziva se Ščrbec. Al ok, greške se događaju Smile Gledal sam ocjene s utakmice u sportskim novostima, svi dinamovi i naši igrači su uglavnom pobrali šestice, oršiću su dali 5, a Ščrbecu 5,5. Te ocjene dosta ovise o dojmu tih ljudi koji su za to zaduženi, tako da više vjerujem na riječ tebi, nego njima Very Happy
Makar je poraz, uz sve ovo kaj ste rekli u vezi igre, ne sumnjam u izvrstan rezultat ove sezone. Europa ili ne, zadovoljio bi se ponavljanjem prošle sezone. Dugo nismo spojili dva prvenstva, a da ne moramo strahovati za opstanak
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  domi ned 24 srp 2011, 01:17

domi je napisao/la:povučemo li se previše stisnut će nas , a onda se zna kako će to završiti

ja mislim da treba otpočetka ići agresivno i visoko stiskati, držati ih oko centra

također, ako tako igramo velik problem bi bile kontre koje bi si sami zakuhali izgubljenim loptama tako da je bolje da oni imaju loptu te da ih pritišćemo visoko i i izborimo koju munjevitu kontru te tako postignemo golove

ma dogodilo se ono čega sam se bojao, bezveze smo izgubili loptu na sredini i dobili gol

ja vjerujem da nebi otišli bez bodova da nije bilo tog gola

nismo se povukli i uzeli smo im dosta lopti te vidim da bi mogli biti dobri ove sezone

kada smo na njihovoj polovici i napadamo po sredini, protiv težih protivnika postoji velika opasnost da izgubimo loptu i dobijemo gol, što se i dogodilo
to je opasna zona u kojoj su spore lopte i one koje idu paralelno jako opasne te se toga protiv dinama trebalo kloniti

sve u svemu ja sam zadovoljan što se nismo povukli nego smo nastojali igrati svoju igru bez obzira na protivnika , i mislim da će nam se ovakav pristup isplatiti već u sljedećem kolu

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  inkerovac ned 24 srp 2011, 09:22

Bio sam na utakmici i opet sam razocaran!
Prvo zato jer se na stadionu koji nema natkritu tribinu može igrati prva liga, a na stadionu koji nema reflektore ne može!

Što se tice utakmice nisam nezadovoljan našom igrom. Bilo je solidno! Nezadovoljan sam sto smo izgubili, a da dinamo ništa nije odigrao! Prvi gol kao da smo im poklonili!
Babić je bio dobar! Batur je perspektiva iako je nekoliko puta bez veze prozujao! Ne znam tko je ono krivo dodao loptu kod prvog gola ali to se ne smije događati! Rađe je ispucaj na tribinu ako ne znaš šta ceš s njom!
Ćosić debitirao! Ništa spektakularno, ali sto se tice fizikalija on je spreman za seniorski nogomet te se ne treba ništa cekati!

Trinaesti poraz od dinama zaredom! Sad je skor 20 4 5! Znaci da smo prije ovih 13 poraza imali 7 4 5!
Šta se događa ovih zadnjih šest godina! Gubimo užasno lagano!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo Dinamo - Inter Empty Re: 1.kolo Dinamo - Inter

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.