DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izgled foruma

3 posters

Go down

Izgled foruma Empty Izgled foruma

Postaj  inkerovac ned 07 kol 2011, 12:59

Moj mali prijedlog kako bi forum bio još bolji.

Ja uvijek tražim temu na portalu! Tamo uvijek i jesu aktualne teme. Nije me toliko briga u koju to kategoriju spada.
Kada idem na pocetnu stranicu tu mi je previše klikanja dok pronađem temu. Nekako mi je bez veze ici tamo jer potrošim dosta vremena bez veze na klikanje.
Jedino šta one na portalu stalno prolaze pa moram cekati da mi se ponovo vrate.

Nekako mislim da bi bilo bolje da se odmah vide sve teme i na vrhu ona na kojoj je zadnje postano. Znaci tipa sportnet. Ukinuti ove kategorije.
Ako bi se to moglo tako srediti bilo bi preglednije i jednostavnije za pracenje. Imao bih 20 aktualnih tema na ekranu poredanih kronološki po zadnjem postu.

Pohvalio bi INTERVJu! Vrlo dobra ideja i jako ju je zanimljivo procitati!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  Admin ned 07 kol 2011, 17:38

Portal spada pod 'dodatnu opremu' pa nije jednostavno provest vlastite ideje jer ih bas i nema objasnjenih na tutorialima, pa onda treba spajat više tuđih ideja i dodat malo svojih:-)
I meni pobjegnu na portalu, pa 'reloadam' stranicu da brze dodu najnovije:-). Sad pisem s mobitela al budem probao veceras il sutra kad cu bit na kompu, nesto iskemijat, pa je moguce da forum nece radit neko vrijeme
Drago mi je za INTERvju, nadam se da se svima, osim imena teme:-), sviđa i izbor INTERvjuiranih:-). Kad sam vec kod toga, slobodno komentirajte i tu temu;-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  Admin ned 07 kol 2011, 17:41

E da, da iskoristim priliku:-)
Sto mislite o slikama na vrhu foruma
Jesu vam bolje vece, srednje, manje?
Kolko cesto bi da se mjenja?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  zagorec92 ned 07 kol 2011, 19:23

U vezi veličine sam još neodlučan, al po mom mišljenju bilo bi dobro da se mijenja svaki tjedan - npr. nakon svake tekme staviš sliku našeg najboljeg igrača u tom susretu ili u ovom slučaju strijelca jedinog pogotka ili u tjednima kad igra reprezentacija pa nema prvenstva, staviš sliku neke legende kluba Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  Admin pon 08 kol 2011, 18:24

što kažete na izmjene?
skužio sam kako stavit da se vrti (da izgleda atraktivnije Smile ) a da bude manji razmak između prve i zadnje teme, mozda je tak ipak bolje?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  inkerovac sri 10 kol 2011, 19:26

Admin je napisao/la:što kažete na izmjene?
skužio sam kako stavit da se vrti (da izgleda atraktivnije Smile ) a da bude manji razmak između prve i zadnje teme, mozda je tak ipak bolje?

Izmjene su dobre! Dobro je i ova statistika posteva!
Samo ja bi radje da se ne vrti! Šta da je Arber htio atrakciju u 93 minuti! Sad bi vec bio na putu za Albaniju! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  Admin sri 10 kol 2011, 22:35

Ajmo glasanje, dal da se vrti ili da se ne vrti Smile


VRTI: Admin
NE VRTI: Inkerovac

kod glasanja, kopirajte "glasove" i dodajte svoje ime tj glas

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izgled foruma Empty Re: Izgled foruma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.