DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kolo INTER - Rijeka

+4
domi
PERO1929
Admin
inkerovac
8 posters

Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  inkerovac uto 13 ruj 2011, 16:48

Brzo ce tekma pa da otvorimo temu!
Ova i sljedeca utakmica protiv Osijeka ce nam puno reci kakvi smo! Rijeka se pokazuje dobra, iako sam prije pocetka sezone bio dosta skeptican prema njima! Nadam se da su ispucali protiv Zadra!
Idemo odigrati jednu pravu tekmu pred TV kamerama!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Admin uto 13 ruj 2011, 16:50

proslu sezonu protiv splicana na tv prijenosima nam nije islo, sad u dvije tekme, nadam se da ce bit 4 boda
najvaznije nadam se da necemo izgubit doma 8 kolo INTER - Rijeka 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  PERO1929 sri 14 ruj 2011, 14:29

ja mislim da proziv rijeke nasa momacad nebi trebala imati vecih problema s obzirom na malobrojne ozljede i tim sto je rijeka u utakmici sa zadrom odnjela samo jedan bod, što sve govori o njihovom stanju njihove ekipe.
stoga smatram da bi uz dobro raspoloženog Šarića i Santinija trebali uzeti sva 3 boda bez nekih većih problema! pig pig

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  domi sri 14 ruj 2011, 18:15

sa rijekom smo doma uvijek igrali dobro, i statistika ide u našu stranu
postajemo sve bolji, za što su zaslužne i prijateljske utakmice preko tjedna

osim toga u svakoj domaćoj utakmici trebamo razmišljati samo o pobjedi Smile

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mirko13 sri 14 ruj 2011, 20:34

Ak nećemo biti ne ozbiljni ko zadnjih pola sata protiv Zadra nebi pobjeda trebala biti upitna. Nema Rijeka neku posebnu igru, bokovi i solo prodori.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  PERO1929 čet 15 ruj 2011, 22:23

na golu: SANTINI
u obrani: GULIĆ, BALIĆ, BATUR, HERCEG
u vezi: YANKEP, ŠARIĆ, ŠĆRBEC, BLAŽEVIĆ
u napadu: ORŠIĆ, ABILALIAJ


JA MISLIM DA JE OVO NAS NAJJACI SASTAV I DA BI NASI U NJEMU TREBALI ISTRCATI PROTIV RIJEKE


STA VI MISLITE? pig

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Admin pet 16 ruj 2011, 06:56

PERO1929 je napisao/la:na golu: SANTINI
u obrani: GULIĆ, BALIĆ, BATUR, HERCEG
u vezi: YANKEP, ŠARIĆ, ŠĆRBEC, BLAŽEVIĆ
u napadu: ORŠIĆ, ABILALIAJ


JA MISLIM DA JE OVO NAS NAJJACI SASTAV I DA BI NASI U NJEMU TREBALI ISTRCATI PROTIV RIJEKE


STA VI MISLITE? pig
Radije gledam kad klubovi igraju u formacijama tipa 4-3-3, ili jos bolje 3-4-3. Il npr 3-5-2 koja ima puno varijacija, 2 zadnja vezna a ostala 3 vise naprijed, 1 zadnji vezni a krila prema naprijed a po lako se transformira u defanzivniju 5-3-2. Al ovu sezonu mi se sviđa inkerovih 4-5-1, kad oršić sa krila stize na mjesto drugog napadaca, druga 2-3 igraca iz sredine se sloze u trokut iza budimira, jančetić se ubacuje od iza, a s druge strane balić jedva ceka da dode red na njega da krene naprijed pa da nareda 2-3 protivnička igrača na istu foru u istom 'izletu' na protivničku polovicu i naravno joker arber za golove oko 90.minute:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Admin pet 16 ruj 2011, 12:03

Najzanimljivija utakmica igrat će se u Zaprešiću (20:00) gdje Inter dočekuje Rijeku. Bit će to ogled klubova koji pucaju na nastup u Europa ligi idućeg ljeta, a koji su vrlo dobro odradili prvih sedam rundi, pa Inter ovaj dvoboj čeka na petom, a Rijeka na sedmom mjestu, doduše samo s dva boda zaostatka za drugoplasiranim Hajdukom.

Riječani kod Diva iz predgrađa: "Neka napadači opet zabiju četiri komada"

Zaprešićani nakon prvog kola i gostovanja na Maksimiru protiv Dinama ne znaju za poraz, a u prošlom su kolu slavili u Karlovcu, na sličan način kao što im je to prije mjesec dana uspjelo u Vinkovcima (golom Abilaliaja u zadnjim minutama).



Rijeka je zasad doma stopostotna, ali u gostima još uvijek traže prvu pobjedu, nakon što su u Zadru u nedjelju odigrali 4:4: "Igru ćemo postaviti na tri boda, iako znamo da je Inter neugodna ekipa, naročito na svom terenu. Puno toga moramo popraviti po pitanju obrane u odnosu na utakmicu u Zadru. Napad? Neka bude jednako raspoložen", nada se trener Riječana Alen Horvat.

index.hr
___________________

16.09.2011. 20:00
Stadion ŠRC ZaprešićMeđusobni susreti u HNL-u:
13 - 9 - 10
Posljednji međusobni susret:
Inter-Zaprešić - Rijeka 1:1

Nogometaši Intera iz Zaprešića u osmom kolu Prve HNL na svom stadionu dočekuju momčad Rijeku koja se s 12 osvojenih bodova u dosadašnjem dijelu natjecanja nalazi na 7. mjestu prvenstvene ljestvice.
U posljednja dva kola momčad Ilije Lončarevića upisala je dvije pobjede, a da pri tome nije primila niti jedan pogodak. Prvo su na svom terenu pogocima Filipa Šćrbeca i Sandra Ugrine bili bolji od Zadra rezultatom 2:0 da bi u prošlom kolu slavili na gostovanju u Karlovcu. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Arber Abilaliaj u samoj završnici utakmice.
U sklopu priprema za dvoboj protiv Rijeke Inter je po običaju odigrao jednu prijateljsku utakmicu. Protivnik je bio niželigaš Jarun, a Žuti su slavili s 3:0. Strijelci su bili Ugrina, Mršić i Bosec. U prošlosezonskim dvobojima ove dvije momčadi Inter je bio bolji na Kantridi 2:0 dok je u Zaprešiću bilo 1:1. Uoči susreta trener Lončarević nema problema s ozljedama i javnim opomenama.
Nedostaju: nitko

Rijeka će tražiti prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu nakon tri remija te porazom protiv Hajduka. Nakon odličnih obrambenih izdanja riječka obrana odigrala je vrlo loše u Zadru, svom srećom napad predvođen Meksikancima i Čulinom se probudio.
Alen Horvat se već pomirio s činjenicom da ne može računati na sve igrače, Osim duže ozlijeđenih Živulića i Sivonjića, lagane ozljede muče Alfereza, Salčinovića i Križmana te će se u petak ujutro, na posljednjem treningu odlučiti o prvih 11.
Ovoljetna pojačanja udahnula su novi život klubu s Kantride, od najavljivanje borbe za opstanak Rijeka se pretvorila u momčad koja je sposobna svakome zagorčati život i biti kost u grlu. Inter je trenutno peti na ljestvici s bodom više od Rijeke koja je sedma, no teško je reći tko je favorit u ovome susretu budući da će obje momčadi jurišati na tri boda. Riječki napad pun je baruta, ako obrana odigra na svome nivou, mogli bi se vratiti kući pjevajući.
Nedostaju: Živulić, Sivonjić (ozljede)

hrsport.net

___________________

Teška utakmica protiv momčadi koja na klupi ima najiskusnijeg i najboljeg, uz svo poštovanje ostalima, trenera u Prvoj HNL, Iliju Lončarevića. Za pobjedu nam trebaju dva gola. Za nas je svaka utakamica biti ili ne biti. Nismo još ništa napravili... – govori Milenković.
Predsjedniku »Rijeke«, Robertu Komenu, pao je kamen sa srca, Milenković je njegov mozak kada je u pitaju struka...

___________________

ILIJA LONČAREVIĆ, TRENER »INTERA«, S MAKSIMALNIM UVAŽAVANJEM PRIČA O SUPARNIKU
Riječani igraju zrelo i kvalitetno


Iako je iza »Intera« uspješna serija rezultata, protkana solidnim bodovnim učinkom, trener Zaprešićana Ilija Lončarević vrlo je oprezan uoči večerašnjeg ogleda s »Rijekom«.
– Ne mogu reći da mi je drago što nam dolaze u ovom trenutku. Objektivno, »Rijeka« je najjača momčad koju ćemo ugostiti. Za povoljan rezultat u toj utakmici moramo pružiti više, moramo pokazati svoje najbolje lice – kaže iskusni stručnjak.
Najviše glavobolje Zaprešićanima zadaje prošlotjedna golijada u Zadru. Naime, nitko nije siguran treba li »Rijeku« tretirati kao momčad koja je sposobna zabiti četiri komada na gostovanju, ili kao momčad koja je u stanju primiti četiri komada u pedeset minuta igre.
– Bilo bi idealno da oni daju manje golova, a mi puno više, ha, ha... Mislim da je »Rijeka« jedna od najpozitivnijih priča hrvatskog nogometa u ovoj sezoni. Mediji su tijekom ljeta najavljivali kriznu godinu na Kantridi, a momčad postiže jako dobre rezultate. Dakle, svi trebamo skinuti kapu i čestitati tim igračima i mom mladom kolegi Horvatu – dodaje Lončarević.
Brzopotezna analiza suparnika potvrdit će da se ove riječi nisu tek puka pristojnost.
– Prije svega, mislim da »Rijeka« danas ima vrlo pozitivnu atmosferu u svlačionici, a od toga sve kreće. Iako imaju dosta neafirmiranih igrača u momčadi, oni igraju zrelo i kvalitetno. Na kraju krajeva, nisu slučajno osvojili toliko bodova – tumači zaprešićki šef struke.
U dosadašnjih sedam kola »Inter« je pružio nekoliko jako dobrih partija. Što je još važnije, dvije gostujuće pobjede u devedesetoj minuti potvrdile su da momčad ima karakter.
– Mi još uvijek patimo od nekih dječjih bolesti, ali ti intervali u našoj igri postaju sve kraći. Za utakmicu s »Rijekom« morat ćemo ih svesti na minimum. Ne smije nam se dogoditi da u prvih pola sata igre pokažemo nesigurnost kao u Vinkovcima i Karlovcu. Momčad poput »Rijeke« lako bi mogla kazniti takve kikseve. Ponavljam, sada moramo pokazati svoje najbolje lice – zaključuje Lončarević, koji zbog ozljeda neće moći računati na Ivana Blaževića, Adriana Valentića i Mislava Oršića.

___________________

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mirko13 pet 16 ruj 2011, 17:06

PERO1929 je napisao/la:na golu: SANTINI
u obrani: GULIĆ, BALIĆ, BATUR, HERCEG
u vezi: YANKEP, ŠARIĆ, ŠĆRBEC, BLAŽEVIĆ
u napadu: ORŠIĆ, ABILALIAJ


JA MISLIM DA JE OVO NAS NAJJACI SASTAV I DA BI NASI U NJEMU TREBALI ISTRCATI PROTIV RIJEKE


STA VI MISLITE? pig

Oršić i Blažević su još uvijek ozljeđeni, tak da ih neće biti. Vujčić će debitirati, a i sigurno će Budimir biti u prvih 11.

Mršić i Gančev su se pridružili Boscu Ilijinoj listi ne potrebnih.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mijau pet 16 ruj 2011, 17:30

Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:na golu: SANTINI
u obrani: GULIĆ, BALIĆ, BATUR, HERCEG
u vezi: YANKEP, ŠARIĆ, ŠĆRBEC, BLAŽEVIĆ
u napadu: ORŠIĆ, ABILALIAJ


JA MISLIM DA JE OVO NAS NAJJACI SASTAV I DA BI NASI U NJEMU TREBALI ISTRCATI PROTIV RIJEKE


STA VI MISLITE? pig

Oršić i Blažević su još uvijek ozljeđeni, tak da ih neće biti. Vujčić će debitirati, a i sigurno će Budimir biti u prvih 11.

Mršić i Gančev su se pridružili Boscu Ilijinoj listi ne potrebnih.


Ja stvarno ne kužim te novinare koji iz kola u kolo objavljuju krive sastave.Ako Mirko13 zna da su Oršić i Blažević ozljeđeni kako onda taj novinar to nezna očito je da napiše satsav samo tak da ga napiše ili žele preplašiti Rijeku kao da smo kompletni.Za Gančeva se slažem da je nepotreban to je ko Nikolić od prošle sezone.Mršićevo otpisivanje me iznenadilo on je uvijek korektno odradio svoj posao.A Balić je na odlasku pa bi nam dobro došao u budućnosti jer je mlad.PS da nebude zabune Oršić i Blažević su najavljeni u Sportskima
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  inkerovac pet 16 ruj 2011, 19:08

Mijau je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:na golu: SANTINI
u obrani: GULIĆ, BALIĆ, BATUR, HERCEG
u vezi: YANKEP, ŠARIĆ, ŠĆRBEC, BLAŽEVIĆ
u napadu: ORŠIĆ, ABILALIAJ


JA MISLIM DA JE OVO NAS NAJJACI SASTAV I DA BI NASI U NJEMU TREBALI ISTRCATI PROTIV RIJEKE


STA VI MISLITE? pig

Oršić i Blažević su još uvijek ozljeđeni, tak da ih neće biti. Vujčić će debitirati, a i sigurno će Budimir biti u prvih 11.

Mršić i Gančev su se pridružili Boscu Ilijinoj listi ne potrebnih.


Ja stvarno ne kužim te novinare koji iz kola u kolo objavljuju krive sastave.Ako Mirko13 zna da su Oršić i Blažević ozljeđeni kako onda taj novinar to nezna očito je da napiše satsav samo tak da ga napiše ili žele preplašiti Rijeku kao da smo kompletni.Za Gančeva se slažem da je nepotreban to je ko Nikolić od prošle sezone.Mršićevo otpisivanje me iznenadilo on je uvijek korektno odradio svoj posao.A Balić je na odlasku pa bi nam dobro došao u budućnosti jer je mlad.PS da nebude zabune Oršić i Blažević su najavljeni u Sportskima

Novinari pisu bez veze! Oni niti imaju pojma, niti ih ne zanima napisati prave podatke! Jedino tko ih zanima je Dinamo i Hajduk!

Navest cu samo par situacija koje sam zapazio ovaj tjedan!
Špica i najava HNL-a na max tv-u sastoji se od bake koja plete šal Hajduka i tetovaže Dinamovog grba! Ostali klubovi se niti ne naznacuju u samoj špici!
Intervju s Jurčićem poslije utakmice s Realom i pitanje novinara: Kako ste uspjeli u roku pet godina od lige za bedaka gdje se igrali s klubovima poput Međimurja i Kamen Ingrada doci do lige prvaka i Reala! Znaci izraziti podcjenjivanje domaceg natjecanja i klubova koji tamo igraju!
Svi znaju tko je Real i nije potrebno zbog njega dodatno degradirati domace natjecanje!

Danas najava kola HNl-a na vijestima Nove Tv! Pricaju Jurčić i Balakov! Ostale utakmice se ne spominju! Mene zanima koje se utakmice igraju danas i koji dan igraju ova dva najavljena kluba?! Kako je moguce spominjati te utakmice preko današnje tri!
Nikad dobrog natjecanja od HNL-a dok ce se ovakve stvari ponavljati! Stvarno ne znam zašto ostali klubovi godinama dopuštaju takav tretman iako se radi o ISTOM RANGU NATJECANJA!

Danas vrlo bitna tekma! Baš sam se napalio na drugo mjesto! Rijeka bez Alfareza! Neki igraci ce im igrati a da nisu bas 100%!
Idemo to dobiti! Nadam se da cemo igrati dobro, a onda ce i pobjeda doci! Posebno zanimljivo ce biti vidjeti Vujčića kakav je igrac! Šteta sto nema Oršića i Blaževića!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  zagorec92 pet 16 ruj 2011, 22:04

Hahaha Arber = 9 bodova...imali smo sreće kod tog gola, al trpa li ga, trpa!

Igru treba što prije zaboravit, bitno da smo DRUGI (bar 24 sata)...razočaral me Mišić, barem 90% dodavanja je krivo puknul, kao da se preplašil...inače, jel zna netko kolko je ozbiljna arberova ozljeda? Valjda ni niš ozbiljno jer takav smiren igrač pred golom nam itekako treba...killer Very Happy

I čini se da nam tv prijenosi ne leže, nikak ne odigramo...al bitan je rezultat
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  domi pet 16 ruj 2011, 22:12

ma bitno je da smo bodove osvojili prije uvijek teškog gostovanja u osijeku Smile

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  zagorec92 pet 16 ruj 2011, 22:29

je, bitni su bodovi, al s ovakvom igrom ćemo teško protiv osijeka...ak ovak loše igramo i pobjeđujemo (bar zadnje dve utakmice), bojim se pomislit šta će bit kad stvarno počnemo igrat Very Happy
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Pecelj pet 16 ruj 2011, 22:48

o cemu pricate? odlicna igra, posebno defenzivno. ogranicili smo rijeku na poluprilike, svaka cast s ovakvom igrom necemo ispasti niti da se liga smanji na ligu 8
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Admin pet 16 ruj 2011, 23:14

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  PERO1929 sub 17 ruj 2011, 10:42

jel zna ko gdje se preko neta mogu pratit nase utakmice uzivo?

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mirko13 sub 17 ruj 2011, 10:53

Vjerojatno Ilija slaže taktiku za Osijek pa smo igrali malo povučenije. Dokazali smo da možemo mirno i koncentrirano odigrati cijelu tekmu. Ak se ne varam Rijeka nam je tek dvije opasnije prilike stvorila. Falilo je malo više mašte u kontrama, to treba popraviti za Osijek.

Vujčić mislim da nije ni jednu loptu krivu dodao, dobar debi.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mirko13 sub 17 ruj 2011, 10:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tu je bilo par tekmi.

Danas smo svi uz Cibaliju, sutra uz Karlovac;)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  inkerovac sub 17 ruj 2011, 11:32

Pecelj je napisao/la:o cemu pricate? odlicna igra, posebno defenzivno. ogranicili smo rijeku na poluprilike, svaka cast s ovakvom igrom necemo ispasti niti da se liga smanji na ligu 8

Ne bi rekao da smo odigrali fenomenalno! Rijeka je bila bez Alfareza i Križmana koji su im najbolji igraci!

Kao što je i Lončarević rekao odigrali smo 90minuta profesionalno! Stajali smo povucenije i Rijeka nije mogla stvoriti priliku! Nažalost nismo ni mi igrali dobro prema naprijed! Nemamo igraca koji ce povuci i stvoriti višak! Fali Trajkovski, s njim bi imali takvog igraca! Također nije bilo Oršića koji je najbolji u tom segmentu od igraca u kadru!

Arber nam je opet donio bodove! Kao sto sam i prije pricao o njemu, on nije igrac koji ce nekoga proci i stvoriti višak! On je cvrst i dobro gradi loptu! Treba mu se više igraca prikljuciti kada ju on primi i tu možemo dosta napredovati!

Jedino sto nije dobro su one pocetnicke greške koje su nam se događale! To su loše reakcije u obrani kada smo sami dali par poluprilika Rijeci bez nekog velikog razloga! Također poklonjena dva kornera zbog stvarno loših dodavanja! Rijeka je jedino iz prekida mogla dati gol tako da su to mogle biti dosta velike greške koje su nas mogle koštati bodova!

Velike ekipe pobjeđuju i kad igraju loše i to nas može ohrabriti! Vujčić je bio možda i najbolji na terenu i stvarno je pravo pojacanje!
Sve u svemu ok! Loncarević tocno zna gdje su problemi i zbog njega sam siguran da cemo ih probati riješiti i igrati najbolje sta možemo! Možemo protiv svih ako igramo kao momcad i borimo se svih 90 minuta! Imamo mladu ekipu i stvarno možemo napredovati!

Protiv Osijeka se može! Dinamo ih je razvalio!
Dokaz je i Slaven! Velikom Slavenu je Lučko uzelo bod u Koprivnici, a mi smo se ih na našoj utakmici dosta bojali!

Najviše zakazuju Zaprešićani! Treba više podržati svoj klub i doci na utakmice u sto vecem broju! I to ce se popraviti s pravim pristupom i trudom kluba u prezentaciji prema vani! Za sve treba vremena i truda!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mijau sub 17 ruj 2011, 14:18

Igre nije bilo Very Happy mi smo jednom puknuli i zabili Rijekin udarac je obranio Santini.Čudna utakmica možda i najlošija ove sezone u Zaprešiću.Jedna stvar je jako bitna Rijeka nam nije složila niti jednu šansu.Sjetite se Zadra kako smo visili drugo poluvrijeme.Teško je bilo očekivati da odigramo kontru kad nije imao tko pobjeći Rijekinim igračima.Uvjeren sam da je igrao Oršić da bi im zabili drugi gol.Neznam kakva je njegova ozljeda ali se nadam da će igrati već u Osijeku.Vujčić odličan baš se vidi je je prošao njemačku školu nogometa pravovremeno i točno se rješava lopte.Batur siguran i odličan u skoku mislim da je jednu ili dvije lopte samo izgubio.Mišić najslabiji.Mislim da je bio impresioniran gubio je lopte lošim dodavanjima ali je opet pokazao veliku borbenost jer je poslije svake te prodane lopte uklizao i borio se da je vrati.Treća utakmica u nizu da nismo primili gol.Mislim da trebamo biti prezadovoljni sa pozicijom na tablici i bodovnim učinkom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Pecelj ned 18 ruj 2011, 02:08

zbilja ne znam o cemu pricate.... rijeka je kao hit prvenstva, a mi tu momcad svedemo na jednu sansu i jednu polusansu. ako niste zadovoljni igrom protiv rijeke onda zbilja ne znam sto ocekujete od takticke discipline i obrambenog bloka. po meni sve izgleda odlicno, a sve ce biti jos puno bolje kad se vrate orsic i blazevic kao dva brza igraca, dobit cemo moc u izlasku i kontri.

no, kad gledam sve to, zalosno je sto je inter nakon 8 kola u samom vrhu HNLa, a doma ima 500tinjak gledatelja s tim da je 250 od njih armada. sramota za grad i sve ljude u zapresicu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Mijau ned 18 ruj 2011, 10:33

Pa ljudi je bilo ko na svim zadnjim domaćim utakmicama.Na početku nije bilo ni 500 ali kasnije se skupilo dosta ljudi.Bilo je na našoj tribini bar 1000 plus Armada.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8 kolo INTER - Rijeka Empty Re: 8 kolo INTER - Rijeka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.