DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

5 posters

Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Admin sri 18 tra 2012, 18:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

s obzirom da imamo samo jednu domacu utakmicu do kraja sezone, pitanje je jel podržavate dolazak torcide na našu tribinu?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Mijau sri 18 tra 2012, 20:36

Nema to veze sa ničime.Stvarno mi idu na živce sa ovom odlukom.Zgadio mi se je Laljak za sva vremena.Pokazao je da je Mamićev naguz.Nek se *ebe sa time.Uništio je naš klub jer je debil kakvog nema.Idem još pogledati Zagreb i onda Hajduk i to je to od prve lige.Odustajem od praćenja Inkera sve dok je Laljak u klubu.Ima u okolici nogometa i to ću ići pogledati.Inker sam prekrižio.Bojkotiram od kraja ove sezone.Boli me kurac za Torcidu,Boyse,Armadu,Kohortu i ostale navijače.Cijela liga je postala taoc sukoba Mamića i BBB-a i Hajduka i Dinama.Stvarno nemam više volje to gledati.Mislim da ću i ja kad bolje razmislim ići gledati samo djecu kaj igraju u žutom dresu jer ova smeća u seniorima ne želim više gledati.A Torcida neka dođe na našu tribinu tak i onak svi skoče kad Hajduk zabije.Ali više mi se *ebe za to.Izgubio sam volju za Hnl-om a to nisam nikad mogao zamisliti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  zagorec92 sri 18 tra 2012, 23:59

Mijau je napisao/la:Pokazao je da je Mamićev naguz.
Tek si sad to primijetil? Shocked
Pa zna se da je Laljak Mamićev potrčko već odavno.
Mijau je napisao/la:Cijela liga je postala taoc sukoba Mamića i BBB-a i Hajduka i Dinama
U potpunosti se slažem. Pa ja tvrdim već godinama, otkad je počela Dinamova dominacija, da je Dinamo (Hajduk nakon financijskog kolapsa s ovim juniorima nije toliko jak kao nekad) u ovakvom izdanju RAK hrvatskog nogometa i da cijela liga gubi smisao. Slabljenje Dinama (pogotovo u financijskom smislu) i odlazak Mamićeve garde bi spasilo hrvatski nogomet. U europi ih tak tak guze, pa njegovim slabljenjem ne bi niš zgubili.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Pecelj čet 19 tra 2012, 15:21

Kaj vi mislite da je Laljak vesla sisao?! Pa zamislite da se prekine tekma u Rijeci zbog boysa, 3 0 i ode inker u niželigaše
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Mijau čet 19 tra 2012, 16:14

Pecelj je napisao/la:Kaj vi mislite da je Laljak vesla sisao?! Pa zamislite da se prekine tekma u Rijeci zbog boysa, 3 0 i ode inker u niželigaše

Tak se moglo i protiv Hajduka prekinuti i nama 3 boda.Ovak će Rijeka dobiti Dinamo a mi izgubiti od Hajduka.Mi smo u kurcu kako god okreneš.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Pecelj čet 19 tra 2012, 16:53

Ako Hajduku ne bude malog Radoševića i Andrića zbog ozljede onda ćemo ih pobjediti ko i osijek, jer je to kao da igraš protiv juniora + Neretljak i Vukušić.... Osijek je imao sreće kao nitko, u prvom startu se ozljedi Radošević, u drugom Andrić i gotova tekma....

Ja mislim da će Dinamo natrpati rijeku do vrha, imam takav filing
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Mijau čet 19 tra 2012, 16:57

Mene ova sitacija podsjeća na onu od prije nekoliko godina kada smo ispali.Samo su se te godine poštivale licence.Mi ko klub nemamo nikakvu zaštitu i nitko nas ne doživljava.Stvarno sam izgubio volju za Inkerom u prvoj ligi.Možda je bolje da ispadnemo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Pecelj čet 19 tra 2012, 17:22

Fućkaš ti klub koji nemre dobiti Zagreba Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  inkerovac čet 19 tra 2012, 18:58

Teške gluposti! Kakve zabrane navijacima na utakmicu! Pa HNL i tako ima malo gledatelja, a oni još zabranjuju dolazak! Naravno to je dobra mjera ako imaš nerede na svakoj utakmici i velike probleme s navijacima, ali dvije baklje i nikakvo agresivno ponašanje navijaca sigurno ne zaslužuju ovakve mjere!
Ali sta ocekivati od HNS-a i Udruženja prve lige! Pa njima je glavni razlog svih problema ovih 20 godina format prve lige!
Oni se bave totalno nepotrebnim stvarima, a prikrivaju prave probleme kojima su i sami uzrok!
Ja sam od tih stvari vec odavno odustao i sada samo pratim teren i igru! Zanima me jedino igra! Gledam kao navijac Inkera kako igramo, imamo li plan i nacin kako igrati, da li je klub napravio sve sta je u njegovoj mogucnosti da bude najbolji sta može biti itd. Cak niti rezultat mi više nije toliko bitan!
Da se Laljak i ostali ljudi u klubovima bave iskljucivo tim pitanjima naš nogomet bi bio za jedno pet razina bolji! Imali bi predivnu ligu, s fenomenalnim nogometom!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Admin čet 19 tra 2012, 20:24

na HRT2 u "in media res" emisiji pricaju o regionalnoj ligi, s naglaskom na navijace

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice! Empty Re: HNS im je presudio: Gostujući navijači ne smiju na utakmice!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.