DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

5 posters

Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  inkerovac pet 22 kol 2014, 17:10


Danas hocu da bude prava press konferencija! Nema bolje nego kad na terenu dokažeš neke stvari!
Nadam se da cemo biti bolji nego što smo to bili u prvom kolu i da ce napredak biti vidljiv iz kola u kolo!



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Mijau pet 22 kol 2014, 21:20

Tri boda su tu.Igra u prvom poluvremenu dobra u drugom smo se grčevito branili.Gol zabio Ilija iz penala još dva su mu poništili.Za mene danas najbolji Čelik,Simić i Lee.Najgori Demir taj samo stoji valjda 5 puta taknuo loptu.Ostali su dužni Blažević i Ilija.Bagarić i Mazalović na iskustvo.Lakše se diše nakon ove pobjede sad nas čeka Imotski tam bi i bod bio dobar.Sa ovom momčadi nećemo sigurno biti prvi ali uz dva pojačanja prava bi mogli biti u vrhu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Mijau pet 22 kol 2014, 22:05

U klubu nisu zadovoljni sa Jajalom i moguće je da se vrati Čović koji je bez kluba.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Pecelj pet 22 kol 2014, 22:39

konačno sam imao slobodan petak i mogao na tekmu, vidio sam tekmu dosta drugačije od mijaua i mislim da smo bili prilično sigurni, nije baš bilo neke velike panike, njima su najveće šanse bile korneri, a kod nas:

Jajalo - Realno bez posla, vrlo siguran na ubačaje. Ako je istina ovo s Čovićem, Čovićeva prednost bi mogla biti samo kaj je dosta viši. Naravno, i iz zaprešića je pa je to uvijek plus
Bagarić - Odličan za drugu ligu, čini razliku i u duetu s Čelikovićem radit će probleme ne toj strani svakoj momčadi u drugoj ligi
Ćosić - Najbolji daleko, siguran kao da on ima 30+ godina, a ne neki drugi
Simić - Daleko najnesigurniji u momčadi, 2 vrhunska zajeba tak da ne znam po čem bi ti on mogao biti najbolji
Filipović - Dobar, samo to, izostala ofenzivna varijanta baš zbog neaktivnog Demira
Mazalović - Za drugu ligu pojačanje, ali nadam se da je ovo samo njegovih 70ak posto jer mora puno puno bolje
Lee - Bolji i sigurniji od Mazalovića, možda jedna manja greška cijelu tekmu
Blažević - Nadam se da će konačno biti zdrav i konačno odigrati pravu sezonu - njegov oporavak najveće pojačanje za inker
Demir - Ili nije u formi ili ga više nikad nećemo gledati. Jedino kaj je asistirao za prvi poništeni gol vrlo dobro
Čeliković - On i bagarić će potapati drugoligaše, realno najveća nam je vrlina lijeva strana s njima dvojicom, oba igraju gore, oba igraju nazad.
Nestorovski - Iako preko neke stvari, klasa. Prvoligaški igrač po svemu.

Komentar na toplaka: Kad je onom malom prijetio da će mu ući u teren i opaliti šamarčinu nakon što je davio prvu loptu kad je ušao, porastao mi je u očima. Još je na povike s tribine "kaj si ga stavljal" odgovorio i odjebao gledatelja. To je pristup koji se mora imati s klincima, jer ak im daš da se zafrkavaju gotov si.


Mijau, očekivao sam neke vrhunske senzacije kad sam bio na stadionu jer su i Milardović i Rašić bili tamo. Znaš li kaj?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Mijau pet 22 kol 2014, 22:58

Mislim da je Cigo slučajno navratio a Rašić trenira sa Ladučem i mislim da bi ga se moglo lagano dovesti jer kakti čeka nekaj iz inozemstva a nebu niš dočekao.Ja sam vidio i Mancea bivšeg golmana Rijeke koji je sad pomoćnik sportskog direktora Rijeke poslije utakmica ga je Hucika upoznavao sa nekim strancima.Zanimljivijih igrača je bilo na tribini nego na terenu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Pecelj pet 22 kol 2014, 23:12

Nadam se da je došao dogovoriti uvijete za Oršićevu posudbu, jer ak odsjedi još jednu sezonu gotov je za sva vremena.

Cigo bi dobro došao jer smo danas u zapisniku imali 11 seniorskih igrača. Nemamo niti jednu jedinu razervu i svaki treći žuti ili crveni ćemo jako jako osjetiti, a Milardović bi mogao uskakati i na stopera i na zadnjeg veznog. S tim da bi ga u tekmama gdje nam je bod dosta (ako dođe do takvih) itekako stavljao.

Nikad nismo imali uži kadar i to je najveći problem sad jer je prvih 11 za drugoligašku scenu čist ok (ispast nećemo Very Happy).
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Mijau pet 22 kol 2014, 23:17

Čelik i Mazalović već sada imaju dva žuta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Pecelj pet 22 kol 2014, 23:35

Mislim da bi zato Rašić i slični dobro došli, ipak ima nekaj malo iskustva i valjda bi korektno odradio popunjavanje kadra.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  inkerovac sub 23 kol 2014, 10:12

Dobre analize! Nisam bio na utakmici pa ja ne mogu u detalje! Mogu prokomentirati vaše analize!
Važno je da smo pobjedili i krenuli sakupljati bodove! Ne smije se odustati od prvog mjesta! Nitko nije neki bauk da se protiv njega u ovoj ligi ne bi moglo!

Ne treba puno igraca dovoditi! Ova momčad ima potencijala, a mladi igraci moraju imati prostora za priliku! Moraju napredovati, jer ako ne, onda nam se u potencijalnoj 1. HNL slabo piše!
Nije cilj samo uci u nju! Treba imati snage tamo ostati, a neki Brava, Simići i Aceskiji nas tamo nece spasiti! Ako neko misli da cemo tada dovesti 20 novih prvoligaških igraca grdo se vara! Mi nemamo snage na vrijeme dovesti Čovića i Rašića bez kluba!

Čović i Rašić sigurno da! Naši bivši juniori s iskustvom prve lige! To je trebalo vec prije napraviti (To je ona profesionalnost o kojoj pricam, a nama je fali! Igrači se moraju na vrijeme i planski dovesti, a ne na pola sezone)
Milardović po meni ne! Bio je ovdje, ispao iz lige, nije htjeo ostati prošle godine, sigurno ne bi igrao za male novce!
Ako je Mance bio na tekmi onda možda ima nade za Oršića! Mislim da bi to bilo najbolje za sve i da naša uprava uz pomoč samog Oršića na tome mora inzistirati i napraviti! I to posudba za cijelu sezonu, a ne pola!

Uz Čovića, Rašića i Oršića još samo može jedan stoper jer tu smo stvarno tanki! Po mogucnosti još nekog našeg bivšeg juniora! I to je to! Ne treba ništa više! Samo profesionalnosti da ta momčad ostane na okupu cijelu sezonu, te dobar Toplakov rad! Toplak je dobar trener i mislim da mladi igraci kod njega mogu napredovati! Sjetimo se onog Varteksa prije raspada! S juniorima je igrao jako dobro!

Kakav bod u Imotskom! Treba igrati protiv bivših treceligaša, jer kad dođe Cibalija biti ce panika! Nemamo bez razloga cetri poraza zaredom od njih! Bodovi se negdje moraju skupljati, a ako ne u Imotskom onda gdje? I sami znamo da naš domaci teren  nije neosvojiva tvrđava pa da si na gostovanjima možemo dopustiti laki gubitak bodova!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Admin sub 23 kol 2014, 16:09

Bilo bi lijepo da zaredamo sa pozitivnim rezultatima
Recimo da nakon 10.kola ostanemo na jednom porazu a ostalo pobjede i remiji
al eto tako je to kod nas
zgubimo i pricano o ispadanju, pobjedimo i pricamo o borbi za naslov....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Mijau sub 23 kol 2014, 20:23

Mance je jučer došao zbog Filipovića.Možda ga uzme Rijeka za pol milje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  StaJaZnam sub 23 kol 2014, 21:09

Admin je napisao/la:
al eto tako je to kod nas
zgubimo i pricano o ispadanju, pobjedimo i pricamo o borbi za naslov....

Mislim da se nećemo borit ni za jedno ni za drugo

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac Empty Re: 2.kolo Inter - Hrvatski Dragovoljac

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.