DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomocni tereni?

+9
danijel1208
Admin
zagorec92
djule
Mijau
Pecelj
Mirko13
žuta boja ©
inkerovac
13 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Pecelj ned 29 svi 2016, 23:51

bećar je napisao/la:Ha,ha, pa to je sve normalno!!! Svi tako funkcioniraju, od Banderasa pa nadalje, zašto nebi i Turk! Još ako je u korist i Intera, pa tko smo mi da se bunimo. Samo neka završe tu dugogodišnju dramu.

Naravno da će se svatko normalan buniti, osim ak ne mislimo svi zajedno pobjeći iz Zaprešića

Podići u par godina 150 mil kn kredita? Kaj ti misliš da će ti to Turk vraćati? Platit ćeš ti.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  bećar uto 31 svi 2016, 20:19

Evo Turk je postao član predsjedništva HDZ-a, sad bi Inter mogao prodisati punim plućima, malo da ga Laljak stisne...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  danijel1208 sri 01 lip 2016, 10:33

bećar je napisao/la:Evo Turk je postao član predsjedništva HDZ-a, sad bi Inter mogao prodisati punim plućima, malo da ga Laljak stisne...

Turk je i do sada bio član predsjedništva HDZ-a.....

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 01 lip 2016, 13:54

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Admin sri 01 lip 2016, 14:21

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]


"Ta i ova današnja odluka omogućuju zaprešićkim nogometašima rad na novim pomoćnim terenima Interovog stadiona..." 
Znaci nogometaši ce u fušu radit na novim pomocnim terenima  lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Pecelj sri 01 lip 2016, 16:51

Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  bećar sri 01 lip 2016, 17:01

Pecelj je napisao/la:Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.


Trażili smo, gledajmo!
Ako želimo imati ono što Inter je već trebao imati davno prije, jedini model za koji smo čuli i za kojeg znamo je ovaj. Najlakše je reći mi smo protiv. Pa daj neko drugo riješenje, ja ga nisam čuo niti vidio. Ja kao laik u svemu tome, znam da postoje i ti EU-fondovi, pa eto ne znam dali imamo pravo na to. Ako imamo, to je po meni jedino bolje rješenje od ovog dogovorenog. Samo kukamo, a ništa se ne radi.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 01 lip 2016, 17:05

Gledam vijesti tv Zaprešića i u jednom kadru pokažu prezentaciju jučer sa sjednice i tam piše da se tereni počnu graditi 10.6.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Pecelj sri 01 lip 2016, 17:23

bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.


Trażili smo, gledajmo!
Ako želimo imati ono što Inter je već trebao imati davno prije, jedini model za koji smo čuli i  za kojeg znamo je ovaj. Najlakše je reći mi smo protiv. Pa daj neko drugo riješenje, ja ga nisam čuo niti vidio. Ja kao laik u svemu tome, znam da postoje i ti EU-fondovi, pa eto ne znam dali imamo pravo na to. Ako imamo, to je po meni jedino bolje rješenje od ovog  dogovorenog. Samo kukamo, a ništa se ne radi.

Kakva glupost. EU fondovi, UEFA, FIFA, sto sportskih zaklada, HNS.... Zbilja mislis da je kredit u ZABAi jedino rijesenje?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 01 lip 2016, 17:28

Pecelj je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.


Trażili smo, gledajmo!
Ako želimo imati ono što Inter je već trebao imati davno prije, jedini model za koji smo čuli i  za kojeg znamo je ovaj. Najlakše je reći mi smo protiv. Pa daj neko drugo riješenje, ja ga nisam čuo niti vidio. Ja kao laik u svemu tome, znam da postoje i ti EU-fondovi, pa eto ne znam dali imamo pravo na to. Ako imamo, to je po meni jedino bolje rješenje od ovog  dogovorenog. Samo kukamo, a ništa se ne radi.

Kakva glupost. EU fondovi, UEFA, FIFA, sto sportskih zaklada, HNS.... Zbilja mislis da je kredit u ZABAi jedino rijesenje?

Hahaha daj me nemoj *eb*.Iz EU fondova nemogu lipe povući jer to rade uhljebi iz Pojatnog i Kupljenovog.A Fifa,Uefa su dali lovu HNS-u za igrališta a oni su to spiskali na novi semafor na Maksimiru i preseljenje u Hilton.Znači ovo je jedino bilo realno.I na kraju svega umjetna trava nije ni 15% iznosa kredita.Da se kredit digo za nju nebi se ni osjetilo.Ali treba napravit novu kuglanu jer cemo imati SP u kuglanju u Zaprešiću novi trg i ko za kaj sve ne.Realnije je da ja finaciram klub nego da dobiješ nekaj od HNS-a.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Pecelj sri 01 lip 2016, 17:37

To si dobro rekao. S ovakvim debilima na vlasti ovo je jedina opcija
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  danijel1208 sri 01 lip 2016, 18:23

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.


Trażili smo, gledajmo!
Ako želimo imati ono što Inter je već trebao imati davno prije, jedini model za koji smo čuli i  za kojeg znamo je ovaj. Najlakše je reći mi smo protiv. Pa daj neko drugo riješenje, ja ga nisam čuo niti vidio. Ja kao laik u svemu tome, znam da postoje i ti EU-fondovi, pa eto ne znam dali imamo pravo na to. Ako imamo, to je po meni jedino bolje rješenje od ovog  dogovorenog. Samo kukamo, a ništa se ne radi.

Kakva glupost. EU fondovi, UEFA, FIFA, sto sportskih zaklada, HNS.... Zbilja mislis da je kredit u ZABAi jedino rijesenje?

Hahaha daj me nemoj *eb*.Iz EU fondova nemogu lipe povući jer to rade uhljebi iz Pojatnog i Kupljenovog.A Fifa,Uefa su dali lovu HNS-u za igrališta a oni su to spiskali na novi semafor na Maksimiru i preseljenje u Hilton.Znači ovo je jedino bilo realno.I na kraju svega umjetna trava nije ni 15% iznosa kredita.Da se kredit digo za nju nebi se ni osjetilo.Ali treba napravit novu kuglanu jer cemo imati SP u kuglanju u Zaprešiću novi trg i ko za kaj sve ne.Realnije je da ja finaciram klub nego da dobiješ nekaj od HNS-a.


Umjetna trava se mogla napraviti bez kredita - podječam da će nam godišnja rata biti oko 5 mio kuna (pametnom dosta) .....

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 01 lip 2016, 18:31

Sad je gotovo.A kaj se rate kredita tiče uvijek se može dići novi kredit za otplatu postojećeg. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  bećar sri 01 lip 2016, 18:46

Pecelj je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Nekako mi ekipa ne izgleda presretno.


Trażili smo, gledajmo!
Ako želimo imati ono što Inter je već trebao imati davno prije, jedini model za koji smo čuli i  za kojeg znamo je ovaj. Najlakše je reći mi smo protiv. Pa daj neko drugo riješenje, ja ga nisam čuo niti vidio. Ja kao laik u svemu tome, znam da postoje i ti EU-fondovi, pa eto ne znam dali imamo pravo na to. Ako imamo, to je po meni jedino bolje rješenje od ovog  dogovorenog. Samo kukamo, a ništa se ne radi.

Kakva glupost. EU fondovi, UEFA, FIFA, sto sportskih zaklada, HNS.... Zbilja mislis da je kredit u ZABAi jedino rijesenje?
Pecelju bolje pročitaj moj tekst. I sam sam rekao da postoje EU-fondovi, a ne znam dali imamo pravo na to. Ako nema boljeg, onda sam rekao da moramo prihvatiti to. Pažljivije čitaj... Very Happy

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau pet 03 lip 2016, 12:30

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Pecelj pet 03 lip 2016, 17:15

Hahahahha kakvi ove droge gutaju?!?!

Nova drenaža hahahahah

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau pet 03 lip 2016, 17:49

Pecelj je napisao/la:Hahahahha kakvi ove droge gutaju?!?!

Nova drenaža hahahahah


Pa normalno da ide nova drenaža.Nece travu na prasinu postavljat.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 15 lip 2016, 16:37

Evo 15.6 je došao a na pomoćnom se ništa nije napravilo.Baš smo ovce koje povjeruju da će krenuti.A ovce će se opet ponadati kad vele da će krenuti 1.7.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau čet 16 lip 2016, 12:30

Poštovani, ugovor s izvođačem radova je potpisan, a gradilište prijavljeno, tako da očekujemo da će se radovima pristupiti tijekom sljedećeg tjedna. Srdačan pozdrav!

Evo novi mamac je bačen.Ja očekujem da neće početi.Ali bumo videli.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  danijel1208 čet 16 lip 2016, 15:25

Mijau je napisao/la:Poštovani, ugovor s izvođačem radova je potpisan, a gradilište prijavljeno, tako da očekujemo da će se radovima pristupiti tijekom sljedećeg tjedna. Srdačan pozdrav!

Evo novi mamac je bačen.Ja očekujem da neće početi.Ali bumo videli.

Gradilište navodno je prijavljeno, ali do prije tri dana Ugovor još nije bio potpisan (možda je u zadnja dva dana - nadam se)

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau pon 20 lip 2016, 09:52

Evo sad je službeno.Ugovor je potpisan 14.6 sa Maxmar grupom i vrijednosti je 4.249.602.75 sa pdv-om.Sad samo čekamo radove da krenu.To je to.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  bećar pon 20 lip 2016, 13:06

Svaka čast.
Vezano za terene, obzirom da je stalno padala kiša, a kako bi sačuvali teren, današnji popodnevni trening biti će u Vrapču u 15h.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 22 lip 2016, 13:15

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  inkerovac sri 22 lip 2016, 15:25

Znači počeli radovi! lol!  
Kaj će se točno raditi? Bilo je puno priča pa više ni ne znam kaj je planirano! Koliko sam shvatio miču se betonsko igralište i teniski tereni?
Radi se jedan teren paralelno s dužinom glavnog (odnosno koliko cesta dopušta) i još jedan manji teren okomito od glavnog (iza gola i na mjestu teniskih terena)! Oba s umjetnom travom!
Da li sam dobro shvatio?

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Mijau sri 22 lip 2016, 15:35

Teniski teren ostaje.Radi se jedan veliki sa umjetnom travom na mjestu pomoćnoga i jedan mali isti kakav je sada na betonskom.To je to od pomoćnog.A iza gola će se iskopati onaj breg i tam će se napraviti teren za trening sa pravom travom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Pomocni tereni? - Page 9 Empty Re: Pomocni tereni?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.