DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sezona 2019/2020

Go down

Sezona 2019/2020 Empty Sezona 2019/2020

Postaj  inkerovac uto 16 srp 2019, 19:17

Kako da sezona bude bolja od prethodne?

Momcad je solidna! Vratili smo neke bivse igrace, od prinova nekako sam sumnjicav prema Savicu, Galicu, Vegi! Grgic i Frelih mi se cine dobri potezi!
Najbolji potez je bilo prikljucivanje juniora koji su rezultatski i na terenu u svim utakmicama pokazali da nisu nista losiji od ovih iz prve momcadi! I to je cinjenica! Klub bez velikih financija tu cinjenicu u ovoj i daljnjim sezonama mora znati iskoristiti!

Kljuc ce biti zalaganje, trka, borbenost i htijenje! Bez toga nema rezultata! Da li ce to donijeti Mazalovic i Mlinar! Ne znam, nekako sam skeptican! Nadao sam se da ce uz neku njihovu stabilnost to donijeti ovi juniori! Nekad Slogar, nekad Bencic i jedan i drugi!, Spoljaric.... ali cini se da nece dobivati bas prilika! Nadam se da Toplak ima ideju kako ce dolaziti do pobjeda!

Od ostalih zelja samo da ukinu onu glazbu poslije gola! Zbog tog sranja cemo ispasti! Moj prijedlog je da to zamjene s Coloniom koja je i tako postala nesluzbena himna Inkera!

Sretno klubu u sezoni, da vuku prave poteze i da rade dobre rezultate!

Instrumentalna verzija ako u klubu nemaju!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.