DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arhiva INKER!

+3
zagorec92
Pecelj
inkerovac
7 posters

Go down

Arhiva INKER! Empty Arhiva INKER!

Postaj  inkerovac pet 27 srp 2012, 10:42

Neki dan sam slučajno naišao na ovaj video! Ne možeš vidjeti puno starih Inkerovih utakmica!
Radi se o 32 kolu sezone 93/94! Razbili smo Primorca 4:0!
To je bilo dva kola prije kraja tog prvenstva! Na kraju smo završili četvrti! Zadnja dva kola smo još pobijedili Dubrovnik 1:0 i Pazinku 4:0!
Izvještaji su sa svih utakmica tog kola, a ne samo Inkerove!
Prvi dio je najzanimljivi zbog tablice, a na početku drugog djela je izvještaj s Inkerove utakmice!
Borimir Perković je dao jedan gol!

[You must be registered and logged in to see this link.]

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Pecelj pet 27 srp 2012, 12:10

vrhunski! uživao sam, hvala na linku Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  zagorec92 pet 27 srp 2012, 12:20

pridružujem se peceljevim zahvalama Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Mijau pet 27 srp 2012, 13:14

Predivno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Mijau pet 27 srp 2012, 13:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pogledajte ko nam je bio trener onda. tongue
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  djule pet 12 lis 2012, 10:47

evo tu sam postavil, da ne otvaram posebno temu. našel na sportnetovom forumu.

bilo bi super kad bi neko nabavil ove starije grbove,al veće rezolucije i da ih se u sklopu stadiona, negdje na zidić nacrta kao podsjetnik slavne prošlosti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  StaJaZnam ned 14 lis 2012, 17:17

Lijep je bio grb Jugokeramike Very Happy nikad nisam znao kako je izgledao, ovaj peti po redu mi je isto dobar, samo da je bijela boja na grbu to mi bolje izgleda.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Admin pon 15 lis 2012, 01:18

[You must be registered and logged in to see this link.]

Arhiva INKER! 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Pecelj pon 15 lis 2012, 22:39

i gdje je nestao taj suživot grada sa klubom!? koliko je zaprešić tad imao stanovnika pa je bilo 12 000 ljudi? koliko je ljudi bilo na utakmicama za ostanak ili ulazak u ligu?!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  djule uto 16 lis 2012, 07:38

Pecelj je napisao/la:i gdje je nestao taj suživot grada sa klubom!? koliko je zaprešić tad imao stanovnika pa je bilo 12 000 ljudi? koliko je ljudi bilo na utakmicama za ostanak ili ulazak u ligu?!

pa nije isto kad dojdeš do jedne razine(stabilan prvoligaš) i onda stojiš na mjestu. prvo, tad su bila druga vremena, drugačiji način razmišljanja i percepcije svijeta oko sebe, a danas je drugačije. kaj je napravil inker da privuče publiku? kak jedan slaven može imati prosjek prek dve hiljade ljudi na tekmi? ili cibalia? ili istra(ok ona je ipak malo veći grad)?

postoje načini,al klub mora napravit prvi korak da pristupi navijačima, a to nije napravil(samo primjer: ono sa jutub klipovima od 20 sekundi i parolom "inker igra petkom" je bedasto)

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  StaJaZnam sri 20 oľu 2013, 22:43

[You must be registered and logged in to see this link.] Arhiva INKER! 1491190186

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Admin sri 20 oľu 2013, 23:56

Arhiva INKER! 3134877282
StaJaZnam je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.] Arhiva INKER! 1491190186

Kako odličan i jednostavan dupli pas za gol u prvoj tekmi, gledam akciju i vidim "danas" Budimira (ima svaki klub bar jednog takvog) kako 4 puta pada u želji da iznudi penal umjesto da ima želju završit akciju....
već onda smo dobijali golove par minuta prije kraja kad publika ide lagano doma mislići da su "3 boda" sigurna, ali smo i onda bolje igrali u gostima. dobili i HAŠK i Hajduk u gostima, koje su suci i onda "krali" lol! 147
Još dvije stvari
Dresovi, Dinamo-plavo sa malo bijelog-plavo-plavo
Inker- žuto-plavo-plavo
obje tekme, nema nikakvih problema zbog "sličnosti" dresova
a druga stvar, sudac (dres) na 4:58

a Inkeru želim da slavu Hrvatskog sporta, pronese Europom

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  StaJaZnam čet 21 oľu 2013, 10:54

Ja ne znam zakaj se mi ne uhvatimo tog kupa ozbiljno, tu imamo veće šanse nešto ostvarit nego u prvenstvu... A ne sjećam se kad smo zadnji put prešli prvu prepreku, i kad smo zadnji put igrali kup doma, ne znam kaj mi onda očekujemo ostat kad nas šamaraju Gorice i Vrapča i slični Mad

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Pecelj čet 21 oľu 2013, 20:56

hahahahah gle mamića s fudbalerkom na 1:12 ahahahah
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  inkerovac sub 23 oľu 2013, 09:53

Odličan video! Tek sam ga danas pogledao!

Ne znam, ali meni se cini da smo tada igrali brži nogomet nego danas, a pogledajte samo tribine u Zaprešiću i Maksimiru! To je najveci dokaz ljudima koji su vodili našu ligu i klubove, da su od tada radili samo krive poteze!
Ništa više im ne trebaš reci, samo pokazati ovu snimku!

Dresovi su posebna prica! Oni pravi inkerovski! Šta danas glumimo, nije mi jasno!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Mijau pon 25 oľu 2013, 22:12

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je iz doba treće lige kad smo izbacili prvoligaša Cibaliju.Bronić na golu odotraga Vidak,Banović i Dule(Ostojić za one koji ga neznaju) prije toga je igrao u centru kod Augustinčića nogomet nije mu se dalo na trening jer mu je bolja ekipa na školskom.Koja luda glava je Dule bio.Pa Mićo,Kuš,Čivrag,Boch,Ceki i Brlek koji je te sezone zabio 41 gol u trećoj ligi.A sa klupe ušli Žika i Beber igrač sa najjačim udarcem ikad u Inkeru.
Koja legendarna ekipa svi iz Zaprešića ili okolice a ne ko sad svi sa strane.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  inkerovac uto 26 oľu 2013, 18:06

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je iz doba treće lige kad smo izbacili prvoligaša Cibaliju.Bronić na golu odotraga Vidak,Banović i Dule(Ostojić za one koji ga neznaju) prije toga je igrao u centru kod Augustinčića nogomet nije mu se dalo na trening jer mu je bolja ekipa na školskom.Koja luda glava je Dule bio.Pa Mićo,Kuš,Čivrag,Boch,Ceki i Brlek koji je te sezone zabio 41 gol u trećoj ligi.A sa klupe ušli Žika i Beber igrač sa najjačim udarcem ikad u Inkeru.
Koja legendarna ekipa svi iz Zaprešića ili okolice a ne ko sad svi sa strane.

Legendarna utakmica! Brlek zlatni gol! Koliko se sjecam primio je loptu u šesnaestercu okrenut leđima i iz okreta brzo pucao!
Sjecam se odlicnih prodora Tomljenovića po desnoj strani i fenomenalnu skok igru Ostojića!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Arhiva INKER! Empty Re: Arhiva INKER!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.