DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inker ili Inter?

+3
inkerovac
Mijau
djule
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Inker ili Inter? Empty Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 15:13

osobno, nikad nisam rekel inter. uvijek je za mene inker.

isto tak vidim da i drugima inker je ostal inker. pa eto, kak stojite po tom pitanju?

[You must be registered and logged in to see this image.]

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  Mijau čet 29 stu 2012, 17:29

I love you INKER
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  inkerovac čet 29 stu 2012, 17:43

Naravno, trebao je ostati Inker, ali kad je vec bila takva navala da se promjeni ime onda mi je drago što su prihvatili ovo rješenje s Interom. Podsjeca na Inker, a kada me netko pita onda mogu upotrijebiti ovu recenicu "piše se Inter, a cita se Inker!"
Naravno od nekoga sponzora do dan danas ništa, tako da one price da samo zbog imena Inker nismo mogli dobiti nekog sponzora ne drže vodu!
Nešto slicno se kasnije desilo i s Varteksom!
Mislim da su ta imena prerasla ono cisto sponzorstvo i sama postala neki brand tih klubova! Šteta što to uprave nisu prepoznale!
Ja osobno sam kao klinac najviše baš zbog tog imena i žuto plave boje dresova poceo pratiti klub! Da se odmah zvao Inter, tko zna jel bi za njega navijao jer nisam iz Zaprešića!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam čet 29 stu 2012, 18:05


A jebaji ga, ja obično kažem inter iako ne volim to ime ali šta sad, prošlost je prošlost. Mislim da je učinjena pogreška kad se ime promijenilo u inter no tako je odlučeno pa sam se polako navikao. Ja sam počeo pratit inker kad sam bio klinac i kad je bio u 3. ili 2. ligi iskreno sad i ne znam, pa zato meni ime inker nije predstavljalo pobjednika kupa ili nekakvu svetinju koja se ne smije dirati i valjda zato sam se lakše naviknuo na novo ime.

Ako se već moralo, mišljenja sam da se onda trebalo klub preimenovati u NK Zaprešić (kako se klub jedno vrijeme i zvao tako da bi to imalo nekakvog smisla) ili nešto drugo jer inter stvarno nema smisla ono, onaj "pravi" inter se zove Internazionale, što nešto znači, a Inter nama niš ne znači nego je očito da je to izmišljotina koja nema nikakve veze sa ičim nego je slično ko inker i aludira na milanski klub pa su rekli "zakaj ne", ali kažem bolje je da sad ostane kako je jer sam se eto navikao a valjda nisam jedini i bilo bi glupo da se sad opet nešto mijenja.

No realno nismo toliko ni veliki ni utjecajni, ime kluba je promijenjeno puno puta a ako nam je toliko stalo do povijesti onda smo trebali ostati Jugokeramika jer je to ime klub najduže nosio...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 18:14

nije bitno kolko dugo ime klub ima, naravno jugokeramika je najduže bila, međutim, ovdje gledamo iz čistog emocionalnog dijela; nk inker nema veze više sa firmom već je poput varteksa postalo dio kluba. isto tak, da slaven belupu firma otkaže sponzorstvo, mislim da bi ga svi pamtili kao "slaven belupo".


klub je svoje najsvjetlije trenutke imal upravo pod imenom inker, inter je jedino zadovoljavajuće jer vuče na inker, al eto, mislim da je simbolika, osjećaji, ljubav prema klubu zaista u imenu - inker.


jel bi imalo smisla napravit nekakvu incijativu, anketu na forumu/facebooku/web stranici o imenu pa da se narod izjasni po tom pitanju?

jer nije zanemarivo,ak postoji veliki dio ljubitelja diva iz predgrađa koji ovaj klub doživljavaju kao inker(pogotovo stariji navijači 20+, a mlađih tak i tak nema Very Happy )...


cheers cheers cheers [You must be registered and logged in to see this image.] cheers cheers cheers

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 18:21

[You must be registered and logged in to see this link.]


a o tezi oko imena, evo i ovo: [You must be registered and logged in to see this link.]

Inker je osnovan 1929. godine kao NK Sava. Od tada do danas promijenio je nekoliko imena: 1932. – NK Jelačić, 1945. – NK Zaprešić, 1962. – Jugokeramika, 1991. godine klub dobiva ime Inker Zaprešić.

Ako se ime kluba baš mora promijeniti jedan od vatrenih navijača predložio je ime Inter. "Ono je najsličnije dosadašnjem imenu i jedino rješenje", navode neki navijači.

Neki bi klubu dali ime Rimljani, a neki Div. Oni kojima nije do promjene imena, ljutito izmišljaju imena, pa je tako jedan član foruma napisao da bi najbolje ime bilo NK Pajser-Rovokopač.

Drugi su pak za povratak imena Jugokeramika.

U isto vrijeme članovi daju prijedloge i za promjenu imena Wild Pigsa, imena navijača Inkera.

Dok je većina protiv mijenjanja, jer je ime Wild Pigs – Divlje svinje već dugo ime navijača Inkera, drugi su počeli predlagati nova imena.

Jedan od prijedloga je Yellow Giants – Žuti divovi, ili samo Divovi.

Nekima je sve ovo s imenima zafrkancija pa su predložili da se navijači zovi Keramika Boysi Zelena Žutica ili Divovski Limuni.

Oni malo ozbiljniji misle kako bi dobro ime bilo Zaprešićki Mališani ili Inkersi.




dakle, tad su navijači odabrali inter upravo iz razloga kaj je najsličniji imenu inker međutim, većina je bila protiv promjene. znači, većina nas smo i dalje za inker,a sad ak već volimo ovaj klub, a klub postoji radi navijača, klub bi trebal udovoljit želji naroda - na kraju krajeva, klub postoji radi nas - publike, simpatizera, navijača, ultrasa. study

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam čet 29 stu 2012, 18:39

ovo navijača progutam ali ultrasa u ovim krajevima nema još od devesšeste Very Happy

uglavnom meni je kažem glupo ime inter ali nisam za to da se opet sad nešto mijenja jer bi to baš bilo j*banje ljudi u mozak, trebalo je onda reagirat a sad pusti nek bude inter kad je tako već skoro 10 godina, uostalom otkud nam pravo da kao navijači nešto zahtijevamo kad mi ne obavljamo našu glavnu zadaću a to je navijanje.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  zagorec92 čet 29 stu 2012, 19:17

Za mene je uvijek bil Inker. Znam da je netko i na ulazu na tribine napisal jedan grafit kaj se toga tiče Smile Već dugo nisam obratil pažnju na taj zid, pa ne znam jesu to prefarbali il ne. Inker ima identitet, ima povijest, ima trofeje i navijače, zvuči snažnije. Inter zvuči bezlično, nema ništa, pa ni navijača koji će nešto skandirati (izuzev klinaca i povremenih odnosa s majkama igrača, sudaca i trenera). Inače, ko i svaki zaprešički klinac, navijal sam za Dinamo. No početkom novog tisućljeća dok je Inter bil u 3. ligi, skupilo se nas desetak i počeli smo navijat. Kasnije, ulaskom u 2. pa i 1. ligu, redovno smo se švercali na stadion preko mlađih selekcija...samo smo trebali imat žutu majicu i Lučan ne bi skužil ko trenira, a ko ne Very Happy Tu smo već postali malo stariji, s vremenom smo prestali i navijat, ali s guštom smo odlazili na utakmice. Danas sam valjda jedini iz te ekipe koji ima živaca pratit ovo vucaranje po dnu prvenstva. No eto, od samog početka praćenja i navijanja za klub, INKER je jedini naziv kluba i drugog nema. Iako nekad upotrijebim naziv Inter, od danas prestajem s tim i pišem samo pravo ime kluba.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  Mijau čet 29 stu 2012, 19:24

Vratite nam Inker!Uprava odlazi,zapalit ćemo stadion *ebe nam se za kamere.Ja nemam majke,ja nemam oca moj život Inker i pivska boca.Scorija je nakon utakmice ove zadnje govorio Inker.On je smrad ali lijepo je zvučalo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 19:42

StaJaZnam je napisao/la:ovo navijača progutam ali ultrasa u ovim krajevima nema još od devesšeste Very Happy

uglavnom meni je kažem glupo ime inter ali nisam za to da se opet sad nešto mijenja jer bi to baš bilo j*banje ljudi u mozak, trebalo je onda reagirat a sad pusti nek bude inter kad je tako već skoro 10 godina, uostalom otkud nam pravo da kao navijači nešto zahtijevamo kad mi ne obavljamo našu glavnu zadaću a to je navijanje.

ovo oko ultrasa je bilo zezanje.

nisu navijači tu radi kluba već je klub radi navijača, tak da imamo veliko pravo u zahtjevima. navijač može preživjeti bez kluba,al klub nemre bez navijača. tak da postoji legitimno pravo oko zahtjeva za promjenom imena

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 19:46

zagorec92 je napisao/la: Inker ima identitet, ima povijest, ima trofeje i navijače, zvuči snažnije. Inter zvuči bezlično, nema ništa, pa ni navijača koji će nešto skandirati (izuzev klinaca i povremenih odnosa s majkama igrača, sudaca i trenera).

eto, zagorec je sve rekel.

TKO NE VOLI ŽUTU BOJU NEKA *ebe MATER SVOJU, INKER ZAPREŠIĆ, INKER ZAPREŠIĆ!!! cheers cheers cheers

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam čet 29 stu 2012, 20:13

djule je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:ovo navijača progutam ali ultrasa u ovim krajevima nema još od devesšeste Very Happy

uglavnom meni je kažem glupo ime inter ali nisam za to da se opet sad nešto mijenja jer bi to baš bilo j*banje ljudi u mozak, trebalo je onda reagirat a sad pusti nek bude inter kad je tako već skoro 10 godina, uostalom otkud nam pravo da kao navijači nešto zahtijevamo kad mi ne obavljamo našu glavnu zadaću a to je navijanje.

ovo oko ultrasa je bilo zezanje.

nisu navijači tu radi kluba već je klub radi navijača, tak da imamo veliko pravo u zahtjevima. navijač može preživjeti bez kluba,al klub nemre bez navijača. tak da postoji legitimno pravo oko zahtjeva za promjenom imena

Pa razmisli malo o terminu navijač, navijač ima pravo nešto zahtijevati jer on živi za taj klub, on ide na utakmice, domaće i vani, i navija (dakle zato se zove navijač), nažalost realnost je da takvih ljudi oko ovog kluba baš i nema. Evo ja volim inter ( Razz ) i to mi je jedini klub kojeg podržavam u hrvatskoj i najdraži uopće, (simpatiziram i man utd naprimjer) ali ipak ne bih sebe mogao nazvati u pravom smislu navijačem. Ja ipak ne živim za inter, ne idem na gostovanja a na domaćim utakmicama se ponašam kao da sam u kazalištu. Šta sam ja dao klubu da imam pravo nešto zahtijevat? Dao sam mu 90 minuta svog života svaka dva tjedna. To kaj dođem na tekme jest u nekom smislu potpora no daje li mi to pravo da zahtijevam nešto kao što je promjena imena?
Znači evo, ja za sebe mislim da nemam pravo to zahtijevat, a i da imam bio bi protiv promjene imena. No dobro to sam ja, ovo sve šta sam napiso naravno ne mora se odnositi na vas ali eto, nešto o čemu treba razmisliti.

P.S. nakon kaj sam sve ovo napiso skužio sam da sam ošo u offtopic ali mi je žao sad to izbrisat pa ću kliknut Send, ispričavam se Wink

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule čet 29 stu 2012, 20:20

ne treba brisati. Smile


al ne treba raditi velike distinkcije između navijača,ultrasa, simpatizera. u globalu svi oni vole na ovaj ili na onaj način klub. ja sam simpatizer kluba. najdraži klub mi je inker,al sam pasivni navijač. al ime je jednako važno ultrasu, navijaču ili simpatizeru Smile

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  inkerovac čet 29 stu 2012, 20:53

Klubu treba biti važan svaki posjetitelj koji plati ulaznicu! Da li je on samo gledatelj, simpatizer, pasivni navijac, aktivni navijac, clan navijacke skupine, klubu ne bi trebalo biti previše važno!
Važno je samo da je tim ljudima stalo toliko do kluba da svoj novac i vrijeme poklanjaju klubu! Njihov glas bi uvijek trebao dopirati do kluba, a na upravi je da procjene ono sta je dobro, od onoga sta je loše!

Što se tice imena! Inker je bio zenit kluba! To ime je postalo simbol uspjeha i brand!
Ime je klub! To u Engleskoj dobro znaju, i ono je zadnje koje se mijenja!

Što se tice promjene imena! Jedina promjena, a da nije potpuna katastrofa je bila u Inter! Ne bi se složio da to ime ništa ne znaci! Ono u našem slucaju znaci Inker! U slucaju Milanskoga, Internacionale! To su dva razlicita Intera! Ovaj naš, nema veze s onim iz Milana! Pišem Inter, citam Inker! Moram reci da sam ja bio jedan od prvih koji je tada na forumu predložio to ime! Znajuci da je promjena nažalost neizbježna i nemoguce za odgovoriti upravu, ovim smo zadržali određeni identitet!

Zato danas Scorija izgovara Inker! A Inker je ipak nešto više od Zaprešića!






inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 13:12

no, jel bi postojala kakva želja, inicijativa nas forumaša, inkerovaca oko povratka "svetog imena"? santa

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  zagorec92 sub 01 pro 2012, 14:27

Inicijativa može postojati, no to bi bilo kao Don Quijote u borbi protiv vjetrenjača. Nije ovo Split pa da vodstvo kluba i grada strahuje od navijača.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 14:38

pa ne ide se ovdje u borbu, već dijalog s klubom sa idejom koja je na dobrobit svima. ne znam baš da je neko hard-core navijač intera,a nemre smislit inker. zaista,kom bi smetalo staro ime?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  Admin sub 01 pro 2012, 14:39

možemo osnovat NK INKER kao što su varaždinci napravili
pa ćemo pozvat Gulića, Brleka, Bronića i ostale da nas dođu podržat Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam sub 01 pro 2012, 15:03

Možda bi trebalo uzet primjer Croatia-Dinamo pa lijepo reć Guliću i svima ostalima da im pare duguje inter a inker nema veze s tim Laughing

Ali ozbiljno, samo bi se opet napravio cirkus oko kluba, kao da toga nemamo već dosta clown jocolor

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 15:24

StaJaZnam je napisao/la:Možda bi trebalo uzet primjer Croatia-Dinamo pa lijepo reć Guliću i svima ostalima da im pare duguje inter a inker nema veze s tim Laughing

Ali ozbiljno, samo bi se opet napravio cirkus oko kluba, kao da toga nemamo već dosta clown jocolor

a ovak je super? a kakav je to cirkus trenutno oko kluba ak vrati ime pod kojim ga znaju svi u državi?

niko klub ne zove interom, klub je mijenjal ime bez da je pitao navijače "želite li promjenu" i kao rezultat svega, uz nepostojanje bilo kakve animacije kluba da dojdu na tribine (oni jutub pozivi igrača su retardirani) imamo kolko ljudi na tekmi(al nemojmo gledat novinska prebrojavanja,već realno), 100-200 ljudi?


sveto ime "interovo" - malo morgen

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam sub 01 pro 2012, 16:06

Pa ja mislim da je trebalo tad reagirat i jasno pokazat da navijači neće podražati promjenu imena. Mišljenja sam da je sad, skoro 10 god. poslije prekasno za to. Ja sam se iskreno navikao na inter i sad sam ok s tim te mislim da bi sad nekakvo ponovno mijenjanje imena bilo smiješno. Ono nakon 9 godina smo se sjetili da nam to ne paše Rolling Eyes ... ma daj molim te. Samo bismo dali još povoda ljudima da nam se rugaju.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 16:15

StaJaZnam je napisao/la:Pa ja mislim da je trebalo tad reagirat i jasno pokazat da navijači neće podražati promjenu imena. Mišljenja sam da je sad, skoro 10 god. poslije prekasno za to. Ja sam se iskreno navikao na inter i sad sam ok s tim te mislim da bi sad nekakvo ponovno mijenjanje imena bilo smiješno. Ono nakon 9 godina smo se sjetili da nam to ne paše Rolling Eyes ... ma daj molim te. Samo bismo dali još povoda ljudima da nam se rugaju.

ček, ček.. ajmo prvo postavit jasne kriterije. nitko ne mijenja ime ak mu paše ovo. ti si dal do znanja da ti odgovara inter. nama s foruma više odgovara inker. također, postavlja se legitimno pitanje kaj odgovara ostalim "ne-forum" navijačima?

smiješno?

ne mijenja se ime već se vrača staro. ime s kojim su se navijači poistovjetili. i opet postavljaš krive temelje, kad se mijenjalo ime, navijači su glasali za inter, jer je najbliži inkeru, al nisu imali izbor da ime ostane onak kak je!

a ova zadnja rečenica, kaj nije veće ruganje samom sebi, kad navijaš za klub koji se tak ne zove, većina koji navijaju za taj isti klub se slaže s tobom, a ime da ostane ovak kak je?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 16:21

isto tak, ak može Admin, ak zna ko administrira službenu Inkerovu stranicu, nek zamoli, objasni situaciju, pa nek prek fejzbuka postavi pitanje "Inter ili Inker - koje ime vam je draže"?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  StaJaZnam sub 01 pro 2012, 16:41

djule je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:Pa ja mislim da je trebalo tad reagirat i jasno pokazat da navijači neće podražati promjenu imena. Mišljenja sam da je sad, skoro 10 god. poslije prekasno za to. Ja sam se iskreno navikao na inter i sad sam ok s tim te mislim da bi sad nekakvo ponovno mijenjanje imena bilo smiješno. Ono nakon 9 godina smo se sjetili da nam to ne paše Rolling Eyes ... ma daj molim te. Samo bismo dali još povoda ljudima da nam se rugaju.

ček, ček.. ajmo prvo postavit jasne kriterije. nitko ne mijenja ime ak mu paše ovo. ti si dal do znanja da ti odgovara inter. nama s foruma više odgovara inker. također, postavlja se legitimno pitanje kaj odgovara ostalim "ne-forum" navijačima?

smiješno?

ne mijenja se ime već se vrača staro. ime s kojim su se navijači poistovjetili. i opet postavljaš krive temelje, kad se mijenjalo ime, navijači su glasali za inter, jer je najbliži inkeru, al nisu imali izbor da ime ostane onak kak je!

a ova zadnja rečenica, kaj nije veće ruganje samom sebi, kad navijaš za klub koji se tak ne zove, većina koji navijaju za taj isti klub se slaže s tobom, a ime da ostane ovak kak je?

Pa naravno ako većina navijača odluči da tako hoće onda ću i ja to podržat. Možda nije postojala mogućnost da ime bude (ostane) inker, no postoji li sada? Koje su se to okolnosti promijenile da bi to sada bilo moguće kad tada nije bilo? Trebalo bi prvo pitati klub oko toga, ako se većina stvarno izjasni za to.

Navijači su onda trebali dati do znanja da neće podržati nikakvu promjenu imena i ono bi se kad tad vratilo kad bi klub uvidio da navijači tako žele (opet kao u slučaju croatia, ako je ime bilo toliko bitno morali smo pokazati da je to važnije od nesuglasica kluba i firme i ako je potrebno i zaratiti s upravom oko toga), ali su se navijači tad pomirili s tim i prihvatili ime inter.

Misliš da će tribine biti punije ako bi se vratio inker? Ja bi to najviše želio ali sam skeptičan prema tome. Možda bi bile punije kad bi se navijači pokrenuli, a ako misliš da bi se pokrenuli kao rezultat vračanja imena inker to bi opet bilo super ali sam skeptičan i prema tome.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  djule sub 01 pro 2012, 16:56

StaJaZnam je napisao/la:
djule je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:Pa ja mislim da je trebalo tad reagirat i jasno pokazat da navijači neće podražati promjenu imena. Mišljenja sam da je sad, skoro 10 god. poslije prekasno za to. Ja sam se iskreno navikao na inter i sad sam ok s tim te mislim da bi sad nekakvo ponovno mijenjanje imena bilo smiješno. Ono nakon 9 godina smo se sjetili da nam to ne paše Rolling Eyes ... ma daj molim te. Samo bismo dali još povoda ljudima da nam se rugaju.

ček, ček.. ajmo prvo postavit jasne kriterije. nitko ne mijenja ime ak mu paše ovo. ti si dal do znanja da ti odgovara inter. nama s foruma više odgovara inker. također, postavlja se legitimno pitanje kaj odgovara ostalim "ne-forum" navijačima?

smiješno?

ne mijenja se ime već se vrača staro. ime s kojim su se navijači poistovjetili. i opet postavljaš krive temelje, kad se mijenjalo ime, navijači su glasali za inter, jer je najbliži inkeru, al nisu imali izbor da ime ostane onak kak je!

a ova zadnja rečenica, kaj nije veće ruganje samom sebi, kad navijaš za klub koji se tak ne zove, većina koji navijaju za taj isti klub se slaže s tobom, a ime da ostane ovak kak je?

Pa naravno ako većina navijača odluči da tako hoće onda ću i ja to podržat. Možda nije postojala mogućnost da ime bude (ostane) inker, no postoji li sada? Koje su se to okolnosti promijenile da bi to sada bilo moguće kad tada nije bilo? Trebalo bi prvo pitati klub oko toga, ako se većina stvarno izjasni za to.

Navijači su onda trebali dati do znanja da neće podržati nikakvu promjenu imena i ono bi se kad tad vratilo kad bi klub uvidio da navijači tako žele (opet kao u slučaju croatia, ako je ime bilo toliko bitno morali smo pokazati da je to važnije od nesuglasica kluba i firme i ako je potrebno i zaratiti s upravom oko toga), ali su se navijači tad pomirili s tim i prihvatili ime inter.

Misliš da će tribine biti punije ako bi se vratio inker? Ja bi to najviše želio ali sam skeptičan prema tome. Možda bi bile punije kad bi se navijači pokrenuli, a ako misliš da bi se pokrenuli kao rezultat vračanja imena inker to bi opet bilo super ali sam skeptičan i prema tome.

evo da kvotam da bude veliki post lol!

naravno, treba s klubom razgovarat, sve u normalnom dijalogu i dogovoru. pa nije ovo divlja sredina ko u maksimiru i poljudu.

ne buju tribine punije s promjenom imena,al bi bilo ljepše da klub se zove onak kak navijači žele.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.