DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji strijelac 1.HNL

4 posters

Go down

Hoćemo li ikad imati najboljeg strijelca 1.HNL?

Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap25%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap0%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap25%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap50%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap0%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap0%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolji strijelac 1.HNL Vote_lcap0%Najbolji strijelac 1.HNL Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 4
 
 
Poll closed

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Admin sub 30 oľu 2013, 12:57

U ovogodišnjem natjecanju MAXtv Prve lige Goran Roce tako se kao treći upisao u rubriku trostrukih strijelaca: u 9. kolu to je uspjelo Anti Budimiru (Inter-Zaprešić) u pobjedi njegove momčadi u Zadru od 5:1, a u 20. kolu tri pogotka postigao je i Duje Čop (Dinamo) u slavlju protiv Rijeke od 4:1.

S nova tri postignuta gola Goran Roce došao je do brojke od devet postignutih u dosadašnjem tijeku prvenstva što ga dovodi u vrh liste strijelaca: vodeći strijelac je Andrej Kramarić s 14 postignutih pogodaka, Sammir i Benko postigli su po 12, Oršić je došao do brojke od 10 golova, a potom su sa po 9 Roce, Abdurahimi i Čop.

_____

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  inkerovac ned 31 oľu 2013, 10:08

Da bi imali najboljeg strijelca prvo ne smijemo igrace prodavati na prvu! Mogli smo vec imati Jurčeca one sezone kad je na pola prvenstva bio prvi strijelac, pa je otišao u Hajduk!

Oršić ako ovako nastavi može biti prvi strijelac vec ove sezone! Ako ne ove onda sljedece, pogotovo ako cemo drugu ligu igrati, a on ne pobjegne! Onda neka proba stici Brlekovu sezonu u trecoj ligi! Ako mu se barem malo približi onda ce dokazati da je igrac za velike stvari i inkerovac! Do tada Brlek je za sve njih daleko ispred!

Kaj se Budimira tice ako do kraja prvenstva zabije i jedan gol (penal necemo racunati), to je za njega uspjeh kao da je prvi strijelac lige!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Pecelj uto 02 tra 2013, 07:09

Ako ostanemo u ligi, a Oršić ostane u momčadi onda ima realne šanse iduće godine. Sazrio je igrački, igra pametno, ima realizaciju. Ugl to je dio problema koji me najviše boli. dakle, od svih klubova koji su u borbi za opstanak + osijek svi se raspadaju dok ja mislim da bi mi bili odlični iduće godine (imamo momčad, imamo milju eura od Mlinara (stabilnost) + imamo hrpu dobrih mladih igrača koji traže afirmaciju).

Cibalia je sad dobra, ali oni će na ljeto prodati (a najboljeg su već prodali u dinamo - mali je odličan i bit će ogromno pojačanje lokomotivi za europu) sve koji nekaj valjaju - dakle iduće sezone će biti katastofa.

Osijek se već raspao i iako imaju bodovnu razliku ja njih još nisam otpisao za ispadanje - oni po meni nemaju koga dobiti do kraja (da nije bilo onih 4 boda kaj su osvojili protiv dinama (dok su bili snježni uvijeti) oni bi ispali 100% - koliko je nas unesrećio snijeg toliko je zadra i njih digao!) Osijek već sad nema 18 igrača za zaspinik s tim da im odmah nakon kraja sezone 2 koja su na posudbi idu u rijeku, a ostali imaju slobodne ruke prek arbitraže (treba uzeti aleksića!).

Zagreb će se još pokrpati, ak ostane,

a zadar se raspada još od kad su se sa hajdukom posvađali oko Tomasova. od tad im više nema svake godine 3 4 igrača iz hajduka i to se debelo osjeti. no, za zadar se ne brinem, jer osijek si je izgradio bodovnu prednost i to ih možda i spasi, ali ja zadru ne dajem nikakve šanse za ostanak.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Admin pon 06 lip 2016, 14:47

Ajde da cujemo tko je glasao za vjerojatno nikad lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Mijau pon 06 lip 2016, 15:15

Ja se ni ne sjećam ovog topica ja nisam sigurno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  inkerovac pon 06 lip 2016, 17:03

Dobro si ovo iskopao! Točan odgovor biti će to Gudelj ili ako nekog dovedemo nitko nije rekao!

Ali bili smo blizu da i sada zeznemo, zbog istog razloga kojeg sam naveo 2013 godine! Nismo mogli dočekati kraj sezone da ga prodamo, ali nas je spasila posudba! Čudo da smo izdržali i prethodne dvije sezone, vi svi ste ga već tada prodavali!

Pecelj je doveo Aleksića, ali nije bio pojačanje ni za drugu ligu! lol!

Sada kažem ne treba nam nitko, nego Radić za prvog napadača! Okružiti ga s dobrim pojačanjima! Izdržimo tri sezone s njim i biti će prvi strijelac! Ne prodavati nakon tri gola!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Pecelj pon 06 lip 2016, 17:24

Aleksić je odličan. Da je bilo strpljenja imali bi ubojitu lijevu stranu sa Čelikovićem i njim.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji strijelac 1.HNL Empty Re: Najbolji strijelac 1.HNL

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.