DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji INTER ikad

+4
Mirko13
Mijau
inkerovac
dadam
8 posters

Go down

Najbolji INTER ikad Empty Najbolji INTER ikad

Postaj  dadam čet 04 kol 2011, 15:45


Inker:
Bronić, Antolić Kučko , Živković, Kasumović, Soldo, Šorgić, Jurčić, Perković, Brnas, Čalo, Miletić Bogdanovic,rumbak,Asanin,Bobinec,Knez

Coach: Ilija Lončarević

Bilo je to godine 1992 po meni najbolja ekipa ikad

dadam

Broj postova : 5
Join date : 25.06.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  inkerovac pet 05 kol 2011, 11:41

dadam je napisao/la:
Inker:
Bronić, Antolić Kučko , Živković, Kasumović, Soldo, Šorgić, Jurčić, Perković, Brnas, Čalo, Miletić Bogdanovic,rumbak,Asanin,Bobinec,Knez

Coach: Ilija Lončarević

Bilo je to godine 1992 po meni najbolja ekipa ikad

Osvajači kupa Hrvatske! Malo si pobrkao jer u toj momcadi nisu bili Ašanin i Bobinec! Oni su igrali nekoliko sezona kasnije!

Evo svih igraca koji su tada bili u momčadi:
Krešimir Bronić, Ivica Antolić, Zoran Živković, Željko Rumbak, Damir Kasumović, Zvonimir Soldo, Stipe Brnas, Krunoslav Jurčić, Igor Čalo, Krunoslav Vidak, Zoran Joksović, Tomislav Čaleta, Borimir Perković, Miroslav Šorgić, Nikica Miletić, Franjo Kučko, Zvjezdan Brlek, Zlatko Lučan, Josip Omrčen-Čeko, Vjekoslav Knez, Dražen Berc, Boris Pavić, Ivan Marjanović i Ivan Cvjetković

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  inkerovac pet 05 kol 2011, 12:13

Osobno meni najdraža ekipa je bila ona u trecoj ligi!
Žitković, Brlek, Kuš, Vidak, Ceraj, Mićo Peranović! Brlek u najvecoj formi ikada!

Najdraže mi je bilo što se nikoga nismo usrali prije utakmice! Gubili smo i od Trnja, ali se nismo bojali igrati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Mijau pet 05 kol 2011, 21:13

Ajmo izabrati najbolju momčad Inkera u povijesti znači od 1992 do danas.Napisat ću tu listu igrača po pozicijama za koje mislim da zaslužuju ući u najboljih 11 Inkera ikad.Slobodno možete u svoju momčad staviti nekoga koga sam ja izostavio jer možda nekoga slučajno zaboravim.Nadam se da ćemo svi objaviti svoju najbolju momčad pa možemo i čak i napraviti zajedničku po glasovima svih nas.Momčad neka bude u formaciji 4-4-2.

Golmani:Krešimir Bronić,Darko Horvat,Marko Šarlija,Željko Rumbak,Matej Delač,Goran Brašnić
Obrana:Bernard Gulić,Tomislav Ceraj,Damir Krznar,Srđan Pecelj,Damir Kasumović,Krunoslav Vidak,Miroslav Šorgić,Slađan Ašanin,Franjo Kučko,Mario Osibov,Ivica Antolić,Vjekoslav Knez,Ivan Radeljić,Zoran Živković,Dejan Lovren,Vedran Čorluka,Stipe Brnas,Boris Pavić
Veza:Ernard Skulić,Mario Grgurević,Tomislav Jonjić,Borimir Perković,Tomislav Šarić,Tomislav Gondžić,Davor Kukec,Mario Kuš,Jozo Bogdanović,Zlatko Lučan,Mićo Peranović,Nermin Šabić,Krunoslav Jurčić,Samir Pinjo,Tomislav Dujmović,Marko Janjetović,Marin Lalić,Stjepan Poljak,Nikica Miletić,Luka Modrić,Roy Ferenčina,Zvonimir Soldo
Napad:Zvjezdan Brlek,Davor Piškor,Siniša Odorjan,Dražen Bobinec,Tomislav Žitković,Ilija Sivonjić,Renato Jurčec,Igor Čalo,Ivica Karabogdan,Neno Katulić,Ivan Cvjetković,Zoran Zekić,Eduardo Da Silva,Aleksandar Trajkovski,Željko Domjanić


Stvarno se ispričavam ako sam nekoga zaboravio slobodno ga možete staviti u svoju momčad.Ovi igrači su svaki na svoji način ostavili traga u našem klubu.Možda nekima par ovih imena na popisu ništa ne znače ali ja ču njih zauvijek pamtiti.Vodio sam obzira da sve generacije budu više manje zastupljene ali morao sam dati prednost onima koji su osvojili kup,onima koji su igrali kup uefa,onima koji su igrali u trećoj i drugoj ligi i onima koji su imali više od 50 utakmica u žutom dresu.Evo i mojih idealnih 11 uz objašnjenje zašto sam ga izabrao.

Krešimir Bronić Mislim da za njega netreba puno objašnjavati

Vedran Čorluka Iako je igrao samo jednu sezonu mislim da je svima ostao u srcima jer je stvarno igrao odlično i moram reći da je bio odličan prema navijačima i da mu je bila čast igrati za Inker.
Slađan Ašanin Da danas takav igrač igra bio bi standardan u našoj reprezentaciji.Fenomenalne fizičke predispozicije je imao.I borbenost i srčanost.
Srđan Pecelj Odličan igrač uvijek je ostavljao srce na terenu.Zabio povijesni gol za Inker u Kupu Uefa.
Damir Krznar Na kraju karijere došao u Inker i u pet sezona postao legenda kluba.

Luka Modrić Kad sam ga vidio u prvoj utakmici u žutom dresu protiv Dragovoljca u prijateljskoj u Sigetu znao sam da će biti odličan igrač.Iako je odigrao samo polusezonu kod nas za mene je najbolji vezni kojeg smo ikada imali.
Ernard Skulić Inkerovo dijete.Igrao od treće lige kad je počinjao utakmicu i bio mijenjan u 2 minuti zbog pravila da mora igrati mlađi igrač pa sve do Kupa Uefe.
Jozo Bogdanović Sjećam ga se iako sam bio klinac kada je on igrao.Bio je gluhonjem tribine su ga obožavale fantazista kakvih danas više nema. Sad
Zvonimir Soldo U Inkeru je zakoračio na veliku scenu dogurao do kapetana Stuttgarta i Hrvatske reprezentacije.Stvarno igračina nadam se da će jednog dana opet imati neku funkciju u klubu.

Zvjezdan Brlek Stroj za golove od treće do prve lige.Isto legenda kluba.
Eduardo Da Silva Uveo nas je u prvu ligu svojim golovima nakon dugo godina čekanja.Nikad neću zaboraviti gol Pomorcu iz slobodnjaka i njegove igre u žutom dresu.

Evo ovo je moj izbor.Sada je red na vama da birate Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Mirko13 pet 05 kol 2011, 22:08

Bronić
Krznar Gulić Čorluka Brnas
Modrić Soldo Skulić Franja
Brlek Trajkovski

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  djule uto 08 lis 2013, 19:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Pecelj sri 09 lis 2013, 14:15

Bronić

Ćosić Pecelj Ćorluka Krznar

Soldo Modrić

Lalić Da Silva

Trajkovski Brlek
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  inter100 sri 09 lis 2013, 14:22

Di je Orša Very Happy 
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  zagorec92 sri 09 lis 2013, 16:23

inter100 je napisao/la:Di je Orša Very Happy 
Na klupi, u stvarnosti i u ovoj history ekipi Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Mijau uto 06 lis 2015, 15:58

Golmani:Krešimir Bronić,Darko Horvat,Marko Šarlija,Željko Rumbak,Matej Delač,Goran Brašnić
Obrana:Bernard Gulić,Tomislav Ceraj,Damir Krznar,Srđan Pecelj,Damir Kasumović,Krunoslav Vidak,Miroslav Šorgić,Slađan Ašanin,Franjo Kučko,Mario Osibov,Ivica Antolić,Vjekoslav Knez,Ivan Radeljić,Zoran Živković,Dejan Lovren,Vedran Čorluka,Stipe Brnas,Boris Pavić
Veza:Ernard Skulić,Mario Grgurević,Tomislav Jonjić,Borimir Perković,Tomislav Šarić,Tomislav Gondžić,Davor Kukec,Mario Kuš,Jozo Bogdanović,Zlatko Lučan,Mićo Peranović,Nermin Šabić,Krunoslav Jurčić,Samir Pinjo,Tomislav Dujmović,Marko Janjetović,Marin Lalić,Stjepan Poljak,Nikica Miletić,Luka Modrić,Roy Ferenčina,Zvonimir Soldo
Napad:Zvjezdan Brlek,Davor Piškor,Siniša Odorjan,Dražen Bobinec,Tomislav Žitković,Ilija Sivonjić,Renato Jurčec,Igor Čalo,Ivica Karabogdan,Neno Katulić,Ivan Cvjetković,Zoran Zekić,Eduardo Da Silva,Aleksandar Trajkovski,Željko Domjanić


Ovo je bilo u 2011 sad treba dodati golmane Posavca,Santinija i Čovića obrambene Ćosića,Čelikovića,Filipovića,Hercega,vezne Blaževića,Mazalovića,Mlinara,Davora Bagarića,Štefa Vujcica i napadače Iliju,Oršića i Budimira


Zadnja promjena: Mijau; uto 06 lis 2015, 16:03; ukupno mijenjano 1 put.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Mijau uto 06 lis 2015, 16:01

Malo samo pogledao moj sastav i umjesto da Silve ulazi Ilija u tandem sa Brlekom.Znači Bronić-Čorluka,Ašanin,Pecelj,Krznar-Modrić,Skulić,Jozo Bogdanović,Soldo-Ilija,Brlek
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Najbolji INTER ikad Empty Re: Najbolji INTER ikad

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.