DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi igraci u Interu vasi favoriti

+2
Pecelj
dadam
6 posters

Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  dadam ned 18 kol 2013, 15:09

Ilija Nestorovski-mislim da ce ovaj igrac biti jedan od najboljih igraca koje je Inter do sada imao
1. FC Slovácko , FK Viktoria Žižkov, Metalurg Skopje FK Pobeda
Bivsi u21 reprezentativac
Alen Maras -o njemu sve znamo jucer najbolji igrac utakmice u Solinu
Milan Halaska 1988 napadac Česka posuđen od kluba FC Zbrojovka Brno,pokazao dosta na pripremnim utakmicama trenutno ozljeden jedan od mojih favorita



Htio bih da svatko od nas da neko misljenje ili navede nekoga igraca

dadam

Broj postova : 5
Join date : 25.06.2011

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Pecelj ned 18 kol 2013, 18:19

meni je trenutno najzanimljiviji Ćosić! igrao je za mlađe repke i nadam se da će se ove godine nametnuti tako da bude standardan iduće u prvoj ligi

nije novi, ali do sad je igrao na kapaljku
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  zagorec92 ned 18 kol 2013, 20:29

Ja bum pričekal još par kola da ih par puta vidim uživo protiv ozbiljnijih protivnika...gledal sam pripremne, al nije to neko mjerilo...i Magić veli da ni on sam ne zna kolko je jaka momčad, što u prijevodu znači da još uvijek ne zna kaj točno može očekivati od svakog pojedinca na terenu (osim par golova iz slobodnjaka u režiji Marasa Smile ), isto kao i ja. Vidjet ćemo, negdje na polovici 9. mjeseca dajem ocjene Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Admin ned 18 kol 2013, 21:38

A najbolje, nije samo Maras dobar za slobodnjake
Do 10.kola cemo se nazabijat golova iz slobodnih pa ce protivnici izbjegavat radit prekrsaje u zoni a onda ce Milutinovic pucat dalekometne a Ilija zabijat nakon sto se usece s loptom u 16 Smile

Osim ovih spomenutih dosad, mislim da bi 'iznenađenja' mogli bit Borko i Cvrk, pa i Hanžek za drugi dio kad se skroz oporavi

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  zagorec92 ned 18 kol 2013, 21:49

Admin je napisao/la:A najbolje, nije samo Maras dobar za slobodnjake
Nisam ni reko da je samo on za slobodnjake, al je uvjerljivo najbolji izvođač izravnih slobodnih udaraca u ekipi Smile

Admin je napisao/la:Do 10.kola cemo se nazabijat golova iz slobodnih pa ce protivnici izbjegavat radit prekrsaje u zoni a onda ce Milutinovic pucat dalekometne a Ilija zabijat nakon sto se usece s loptom u 16 Smile
Valjda te Maras sluša il tu čita, o njemu ovisi ova taktika Smile
Nitko sretniji od mene ako prekide pretvorimo u gol šanse. Unazad nekoliko sezona smo bili prosječni na tom polju (Šarić i Mlinar), no igrač poput Marasa daje jednu novu dimenziju prekršajima pred šesnaestercem. Čovjek je za ovu gornju dvojicu ipak jednu stepenicu ispred po tom pitanju.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Admin ned 18 kol 2013, 21:57

A i Bosec je bolji od njih kombinacija Bagarica i Mlinara, najbolje od oba Smile
Jojoj opet me optimizam uhvatio lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  zagorec92 ned 18 kol 2013, 22:08

Admin je napisao/la:A i Bosec je bolji od njih kombinacija Bagarica i Mlinara, najbolje od oba Smile
Jojoj opet me optimizam uhvatio lol!
Poučeni iskustvima iz prve lige, ajmo rađe pričekat par kola prije nego pretvorimo Inker u zagorsku (ili prigorsku, za one koji tako pogrešno tvrde Smile ) Barcelonu.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Maras

Postaj  dadam ned 18 kol 2013, 23:27

Visak u Belupu kao prestar ono damej..... da se brko zajebo kao i jedan kod nas davnih dana

dadam

Broj postova : 5
Join date : 25.06.2011

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  domi pon 19 kol 2013, 03:03

Admin je napisao/la:
Jojoj opet me optimizam uhvatio lol!
Zanimljivo je to. Dovoljna je jedna pobjeda da ko trotter pričamo "u ovo vrijeme dogodine...". Valjda neće i sad poći po onoj okrutnoj raboti. Prvo nas napumpaju optimizmom da bi nas kasnije poslali u što veću depresiju. lol! 

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Admin pon 19 kol 2013, 08:01

Valjda nece Smile
Ma nije to samo zbog naseg rezultata nego imam i dojave sa tekmi zagreba i pomorca i zakljucak je da nisu bolji od nas Smile
Pitanje je samo dugopolje i sesvete, treba jos njih vidit al dotad, mi cemo bit sve bolji Wink

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Mijau pon 19 kol 2013, 10:33

Medak i Rendić nisu mekušci zadnjih par godina su nam falili takvi igrači.Ovi naši bi udarili valjda nikad.Ovi deru ko ludi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Novi igraci u Interu vasi favoriti Empty Re: Novi igraci u Interu vasi favoriti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.