DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajko Magić novi trener Inkera

+5
zagorec92
PERO1929
StaJaZnam
domi
Mijau
9 posters

Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Mijau ned 10 oľu 2013, 20:29

Kao što sam nagađao Magić je naslijedio Perkovića.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  domi ned 10 oľu 2013, 20:58

Valjda se budemo trgnuli. Inače žao mi je što Perković odlazi, no jednostavno nije išlo. Možda bude treća sreća. Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  StaJaZnam ned 10 oľu 2013, 22:05

A niš, sretno mu bilo i nek spasi kaj se spasit da. Smile

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  PERO1929 ned 10 oľu 2013, 23:42

Mislim da je ovo trebalo napravit davno prije...
Želim mu svu sreću!!!!



PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  zagorec92 pon 11 oľu 2013, 01:46

2 kola prekasno.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  djule pon 11 oľu 2013, 07:57

sretno!

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  inkerovac pon 11 oľu 2013, 10:01

zagorec92 je napisao/la:2 kola prekasno.

Ma šta je prekasno. Imamo još 10 kola, 30 bodova u igri! Igramo sa svim konkurentima i s onima koji to nisu! Treba pobjeđivati jer sigurno s porazima necemo opstati!
Šta Magić može napraviti? Koliko znam on dugo nikoga nije trenirao. Ocekujem da sve pobjedi do kraja ako to o njemu ovisi!

Da li nas je on spreman voditi i u 2 HNL ili cemo tada opet morati tražiti trenera! Da li u klubu rade planove da ako se ispadne nastave zapoceti projekt i dalje nastave razvijati ove mlade igrace te se s njima brzo vratiti tamo gdje nam je mjesto! Da li je Šarić spreman potpisati novi ugovor i voditi nas do povratka? Da li je Budimiru ispod casti igrati 2 HNL?
Delač, Mlinar i Pokrivač znamo da tamo nece biti jer su prevažni u svojim klubovima, u kojima ce igrati važnu ulogu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Sve se znalo samo se bježalo od istine

Postaj  tugavuga pon 11 oľu 2013, 11:34

Malo stariji navijači sjetiti će se završetka velike generacije Milana koja se (u sastavu bio Boban) borila i jedva izborila ostanak u prvoj ligi sa jednim od 6 najboljih trenera na svijetu Fabiom Cappello-m. Iz lige bi ispali da Fabia nisu zamjenili. Ni nakon promjene trenera dugo godina im nije išlo bajno, ali su se odvojili od zadnja 4 mjesta.

Isto je i s Perkovićem, igrači koji imaju kvalitetu za ostanak igraju kako igraju...što da pišem bili ste na utakmici protiv Zagreba. Da li je Perković kao stari Inkeraš preemotivno vezan za klub pa prema igračima ima krivi način vođenja zbog čega ovi na utakmicama ne mogu odigrati ni jednu uigranu akciju koja zrači s uigranošću i sigurnošću ili jednostavno nije za taj posao ne znam. Jedno je sigurno da to nije trener koji može voditi momčad Intera (mladu) i stvarati budućnost.

Sa sigurnošću mogu potvrditi da u bilo kojem drugom klubu može imati 2x više uspjeha nego u Zaprešiću. Neka mu je sa srećom, a ako se ikada vrati, patiti će se opet....

Novoga trenera ne poznajem osim po viđenju uz bok Ivankoviću, ono što mi ne miriši na dobro je to da je doša iz uprave kluba kao sportski direktor, statistika koje se neumoljivo držim općenito u životu je neumoljiva. Ista kaže da promjena trenera koja usljedi nakon ovako loših rezultata donosi omjer 3:2:1 (tri pobjede, 2 nerješena i jedna poraz) u sljedećih 6 utakmica osim....osim ako trener nije iz Uprave. Statistika u tom slučaju pokazuje 0:4:2 (bez pobjede, četiri neriješena i dva poraza).

II. liga nije kraj svijeta. Najbolje trenutke proživio sam uz klub dok je bio u II. ligi. U I. ligi sve samo najgore, pa čak i famozna sezona kada nam je Štimac ukrao naslov prvaka.

Ovom prilikom želim dati podršku dečkima sa desnog krila stadiona koji navijaju kao nikada do sada. Imali smo stariju generaciju navijača ova mlada krv dajem nam kompletnu i ozbiljniju sliku kako divljnih svinja tako i kluba.

Vidimo se na utakmici.....

tugavuga

Broj postova : 7
Join date : 30.08.2012

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  zagorec92 pon 11 oľu 2013, 12:42

inkerovac je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:2 kola prekasno.
Ma šta je prekasno. Imamo još 10 kola, 30 bodova u igri! Igramo sa svim konkurentima i s onima koji to nisu! Treba pobjeđivati jer sigurno s porazima necemo opstati!
30 bodova u igri, a mi možemo optimistično računati na max. 10 jer smo nesposobni. Promjena trenera je došla prekasno jer smo izgubili dvije kvalifikacijske utakmice protiv izravnih konkurenata i to kod kuće! Dakle, ne samo da je 2 kola prekasno, nego i više.

tugavuga je napisao/la:II. liga nije kraj svijeta. Najbolje trenutke proživio sam uz klub dok je bio u II. ligi. U I. ligi sve samo najgore, pa čak i famozna sezona kada nam je Štimac ukrao naslov prvaka.
Potpisujem. Već sam to par puta napomenuo, pa su neki govorili da ak ispadnemo u drugu ligu, praktički se klub raspada. Priče za malu djecu. Rovali smo mi i po nižim rangovima pa smo preživjeli. I bar bi videl više od 4 pobjede Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Admin pon 11 oľu 2013, 13:09

Je, gubimo bodove protiv izravnih konkurenata ali tak i tak znamo da bolje igramo protiv jacih, odnosno kad nismo favoriti
zato ocekujem pobjedu sad protiv splita, makar igrali i bez trenera
kad smo najpesmisticniji igramo odlicno
Povijesna pobjeda protiv hajduka na domacem terenu :-)
svima tesko gostovanje u zadru a mi zabijemo 5 golova !!!!
A naravno izgubimo od zadra, zagreba, ... doma

zato jedva cekam ligu 10 jer vecinu tekmi cemo igrati protiv "jacih"
Al forum ce radit i ak padnemo u drugu, i dalje cu bit na svim domacim i par gostujucih

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  domi pon 11 oľu 2013, 13:35

zagorec92 je napisao/la:2 kola prekasno.

Ja mislim da nam ide na na čast to što ne mjenjamo trenere tako često kao ostali klubovi, nego svatko dobije priliku da pokaže što može.

Inače, kad bi se mene pitalo , čini mi se da bi Ferenčina bio dobra zamjena.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Admin pon 11 oľu 2013, 14:30

domi je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:2 kola prekasno.

Ja mislim da nam ide na na čast to što ne mjenjamo trenere tako često kao ostali klubovi, nego svatko dobije priliku da pokaže što može.

Inače, kad bi se mene pitalo , čini mi se da bi Ferenčina bio dobra zamjena.

kad sam vidio da je dobio otkaz ponadao sam se da ce doc kod nas, steta sto je vec bilo dogovoreno da ce Rajko doc

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  StaJaZnam pon 11 oľu 2013, 14:38

Mi ne znamo bit favoriti. Kad god se od nas očekivalo da pobijedimo jer smo bolja momčad mi uvijek podbacimo. Naravno često znamo iznenaditi i jače ekipe od nas ali da bismo ostali u ligi i kasnije bili kolko tolko stabilni moramo znat rješavat utakmice protiv ekipa od kojih smo bolji. Prvenstveno na domaćem terenu jer užasna igra doma je povezana sa slabom posjetom. Kad bi doma dobro igrali i pobjeđivali ljudima bi odlazak na stadion intera bio u lijepom sjećanju i vjerojatnije je da bi opet došli pa makar sve vani gubili. Naravno tu se povlači opet ona priča o marketingu ali sve je to džabe kad mi spušimo doma od Zadra i Zagreba, pa ko bu normalan ko je bio na tim tekmama opet se vratio na stadion? I ko ga može kriviti...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  zagorec92 pon 11 oľu 2013, 23:42

domi je napisao/la:Ja mislim da nam ide na na čast to što ne mjenjamo trenere tako često kao ostali klubovi, nego svatko dobije priliku da pokaže što može.

Inače, kad bi se mene pitalo , čini mi se da bi Ferenčina bio dobra zamjena.
Ako trener ima ispravnu viziju i ako se vide naznake napretka, onda ga svakako treba zadržati. No u jeku rezultatske krize nije lako zadržati trenera pa je otkaz rješenje u 99% slučajeva. Da smo pobijedili Zadar i Zagreb, ne bi riječ reko. Pa i da nas je Rijeka natrpala s 5 komada, bilo bi me briga jer bi znal da smo protiv izravnih konkurenata odradili dobar posel. Ovako to nije slučaj, pa je ostavka/otkaz jedino realno rješenje.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Mijau čet 14 oľu 2013, 20:37

Magić je rekao da ozbiljno razmišlja o angažiranju psihologa koji bi ležernijim stilom pomogao vratiti igračima samopouzdanje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Admin čet 14 oľu 2013, 20:45

Mijau je napisao/la:Magić je rekao da ozbiljno razmišlja o angažiranju psihologa koji bi ležernijim stilom pomogao vratiti igračima samopouzdanje.

znao sam da nas prati na forumu Cool

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  domi čet 14 oľu 2013, 21:24

Ali , tolko je jasno da imamo puno kvalitetnije igrače od ostalih klubova, koji su i ispred nas, svejedno gubimo koda nam nije mjesto u ligi.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  zagorec92 čet 14 oľu 2013, 23:42

Mijau je napisao/la:Magić je rekao da ozbiljno razmišlja o angažiranju psihologa koji bi ležernijim stilom pomogao vratiti igračima samopouzdanje.
Hvala Bogu, konačno jedan pametan. Već se sam sebi gadim od tolikog spominjanja tog psihologa. Ajde konačno da prestanem ak ga angažira Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Rajko Magić novi trener Inkera Empty Re: Rajko Magić novi trener Inkera

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.