DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8. kolo INTER - Segesta

5 posters

Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Admin sub 27 ruj 2014, 18:37

Eto da i ja otvorim temu
trenutno 2:0
Jos desetak minuta
gledatelja jako malo

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inter100 sub 27 ruj 2014, 19:03

Admin je napisao/la:Eto da i ja otvorim temu
trenutno 2:0
Jos desetak minuta
gledatelja jako malo

Ufff, dobro je. Ne mogu vjerovat, evo tek sada saznao rezultat, ne mozes nigdje nać
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Mijau sub 27 ruj 2014, 19:10

Loša igra praktični bez poštenog udarca po golu dobili 2:0.Sad nas ceka Cibalija.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Pecelj ned 28 ruj 2014, 00:14

Pozdrav, evo vratih se iz Irske pa mogu komentirati samo po zapisnicima koje gledam

ugl, stoji sve ono s čim smo se svi složili nakon prvih 4 kola:
- kad smo u prvih 11 najjača smo momčad lige, pa kad ni ne igramo dobro pobjeđujemo glatko
- kad nam fali 1 standardni igrač više nismo jači od nikog
- kad nam fale dvojica ili više njih čupat ćemo se i protiv najslabijih momčadi lige.

Ugl, realno imamo 7-8 igrača, sve drugo su popune i igrači koji se trebaju afirmirati na drugoligaškoj sceni.


Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inkerovac ned 28 ruj 2014, 16:30


Jučer dođem doma, pogledam teletekst i vidim da smo izgubili 1:0! Sve bi popljuvao da je to bila istina!

Jedna zanimljivost je da je veliki Novigrad doma izgubio 2:1 od Vrapča! Gorgiev zabio pobjedonosni, Cingulin branio! Bravo Gorgiev!

A samo da se vidi od koga mi gubimo, prije par kola je Dinamo 2 pobijedio Vrapče 8:0!

Jel Dinamo 2 smije uci u drugu ligu? Ako smije nece biti dobro!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Mijau ned 28 ruj 2014, 17:26

inkerovac je napisao/la:
Jučer dođem doma, pogledam teletekst i vidim da smo izgubili 1:0! Sve bi popljuvao da je to bila istina!

Jedna zanimljivost je da je veliki Novigrad doma izgubio 2:1 od Vrapča! Gorgiev zabio pobjedonosni, Cingulin branio! Bravo Gorgiev!

A samo da se vidi od koga mi gubimo, prije par kola je Dinamo 2 pobijedio Vrapče 8:0!

Jel Dinamo 2 smije uci u drugu ligu? Ako smije nece biti dobro!

Smije ući Dinamo 2 u drugu ligu ali kak god završi u njoj nemože ući u prvu nego ulazi onaj iza njega.Evo Cibalija gubi u Rudešu 3:0 bitno da su oni pobjedili Bistru u kupu. lol! Ko je više profitirao od ove dvije utamice mi ili Cibalija.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inkerovac ned 28 ruj 2014, 17:34

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Jučer dođem doma, pogledam teletekst i vidim da smo izgubili 1:0! Sve bi popljuvao da je to bila istina!

Jedna zanimljivost je da je veliki Novigrad doma izgubio 2:1 od Vrapča! Gorgiev zabio pobjedonosni, Cingulin branio! Bravo Gorgiev!

A samo da se vidi od koga mi gubimo, prije par kola je Dinamo 2 pobijedio Vrapče 8:0!

Jel Dinamo 2 smije uci u drugu ligu? Ako smije nece biti dobro!

Smije ući Dinamo 2 u drugu ligu ali kak god završi u njoj nemože ući u prvu nego ulazi onaj iza njega.Evo Cibalija gubi u Rudešu 3:0 bitno da su oni pobjedili Bistru u kupu. lol! Ko je više profitirao od ove dvije utamice mi ili Cibalija.


Badava nam takav profit ako ne možemo složiti nijednu priliku protiv ovakvih ekipa s kojima igramo! Šta misliš hočemo li izdržati s ovim profitom u Vinkovcima ili cemo brzo sve to prosuti?
A protiv Novigrada da smo pravi ne bi trebali gubiti ni prijateljsku!

Ovaj Dinamo 2 ce biti prvak druge lige jedno 10 godina zaredom ako Cibalija i mi ovako nastavimo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Mijau ned 28 ruj 2014, 17:41

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Jučer dođem doma, pogledam teletekst i vidim da smo izgubili 1:0! Sve bi popljuvao da je to bila istina!

Jedna zanimljivost je da je veliki Novigrad doma izgubio 2:1 od Vrapča! Gorgiev zabio pobjedonosni, Cingulin branio! Bravo Gorgiev!

A samo da se vidi od koga mi gubimo, prije par kola je Dinamo 2 pobijedio Vrapče 8:0!

Jel Dinamo 2 smije uci u drugu ligu? Ako smije nece biti dobro!

Smije ući Dinamo 2 u drugu ligu ali kak god završi u njoj nemože ući u prvu nego ulazi onaj iza njega.Evo Cibalija gubi u Rudešu 3:0 bitno da su oni pobjedili Bistru u kupu. lol! Ko je više profitirao od ove dvije utamice mi ili Cibalija.


Badava nam takav profit ako ne možemo složiti nijednu priliku protiv ovakvih ekipa s kojima igramo! Šta misliš hočemo li izdržati s ovim profitom u Vinkovcima ili cemo brzo sve to prosuti?
A protiv Novigrada da smo pravi ne bi trebali gubiti ni prijateljsku!

Ovaj Dinamo 2 ce biti prvak druge lige jedno 10 godina zaredom ako Cibalija i mi ovako nastavimo!

Ko zna kaj ce biti u Vinkovcima.Kad smo komplentni možemo svakoga pobjediti.A bit ćemo kompletni nema kartoniranih i Simić bi se trebao vratit.Ak i izgubio od Cibalije dobit ćemo sljedeću jer dolazi Pomorac.Dobro se držimo ja sam zadovoljan.Evo kaj laljak veli slažem se sa njim [You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inkerovac ned 28 ruj 2014, 17:45

Dobro je to bodovno ništa ne kažem, ali dojam je katastrofa! Ono protiv Bistre još ne mogu prožvakati! Dobro da nisam gledao Novigrad i Segestu!
I protiv Lučkog je bilo užasno, ali kao teren je bio loš!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inter100 ned 28 ruj 2014, 17:49

Jedva čekam sad u VK, pa kad zabijemo gol, derat cu se po cijeloj tribini
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  inkerovac ned 28 ruj 2014, 17:57

inter100 je napisao/la:Jedva čekam sad u VK, pa kad zabijemo gol, derat cu se po cijeloj tribini

Bilo bi lijepo!
Pet poraza zaredom od Cibalije bilo bi stvarno previše! Jedino s pobjedom se mogu iskupiti za Bistru i Novigrad!
Iako sumnjam! Pa mi se Novigrada uplašimo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Mijau ned 28 ruj 2014, 18:03

inkerovac je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Jedva čekam sad u VK, pa kad zabijemo gol, derat cu se po cijeloj tribini

Bilo bi lijepo!
Pet poraza zaredom od Cibalije bilo bi stvarno previše! Jedino s pobjedom se mogu iskupiti za Bistru i Novigrad!
Iako sumnjam! Pa mi se Novigrada uplašimo!

Daj shvati da smo namjerno izgubili.Taj sastav nikad više neće igrati zajedno.Prolazak bi nam samo smetao jer sad dolaze još lošiji tereni na kojima se igrači više troše i tak smo prošle godine posustali pred kraj ako se sjećaš.Od poraza doma u dodatku sudačkom od Cibalije je krenulo sve u kurac.Magić otišao došao Mužek i nismo pobjedili valjda nikoga do kraja jeseni.Sad treba ići utakmicu po utakmicu.Ako Pomorac nastavi igrati sa juniorima u toj utakmici isto odmoriti cijelu momčad jer ih naši juniori mogu lagano pobjediti.Mazalović mora dobiti treći žuti u Vinkovcima.Nek da dobije u 93. kad zabije za pobjedu i skine dres.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Mijau ned 28 ruj 2014, 19:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je prebolesno.Toplak nek se dogovori sa Mazalovićem prije da ne ovak nekaj ne dogodi u Vinkovcima.Ili nek veli da sam ja tak zatražio. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Pecelj ned 28 ruj 2014, 20:08

sad sam bio na tekmi, kako smo se sprdali, vičemo sušecu u slušalice da ga to pita - suci su isto smeća, četvrti javi prvom da je ovaj to doviknuo i ovaj odmah posluša i da musi žuti

zato smo odmah izvadili sve greške suca i pokazivali delegatu - delegat gleda a mi kurimo frku i vičemo kak su to kobne pogreške i kak su pokopali osijek (umjesto penala sviran faul u napadu)


p.s. dugopolje 11:0 pomorac

ovi došli s 11 igrača, juniori i kadeti - toliko o odjelu za licence, jedva čekam kad osijek i cibalia tak zaigraju
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Pecelj ned 28 ruj 2014, 20:12

samo još o cibaliji i kupu.

dakle priča o nama ove sezone - imamo 7-8 dobrih igrača i to je to - sve ostalo su klinci koji ne mogu ništa garantirati, mogu izgubiti od NK Zaprešića, ali možda nekad mogu pobjediti i nekog u drugoj ligi. Dakle, ako imamo kup i igramo ga s tim klincima normalno je da ćemo izgubiti. danas se to isplatilo vrlo brzo, jer cibalia nije u ništa boljoj situaciji i izgubili su i to jako jako uvjerljivo što će ih sigurno psihički potresti prije derbija. Ako dobijemo u Vinkovcima ne da se isplatilo odmaknuti nego je to odličan potez.

vrlo racionalan treba biti jer se klub nalazi na prekretnici - još jedna sezona druge lige i mogli bi biti trajno uništeni
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8. kolo INTER - Segesta Empty Re: 8. kolo INTER - Segesta

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.