DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

+2
Pecelj
inter100
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inter100 čet 16 lis 2014, 23:11

Zadovoljan sam bodom iako u drugoj ligi trebamo svaku tekmu na pobjedu, ali ponavljam bod je skroz okej
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Pecelj čet 16 lis 2014, 23:44

U takvoj smo situaciji da smo samo s bodom iz iduća 2 gostovanja i dalje prvi. To je idealna pozicija i da mi je netko rekao da ćemo nakon 2 puta s Dragovoljcem i Dugopoljem biti prvi prihvatio bi
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inkerovac pet 17 lis 2014, 18:02


Treba dobro odigrati, a ne kao protiv Bistre! Ako odigramo ambiciozno i kvalitetno sigurno imamo šanse za pobjedu!
Uglavnom glavni cilj bi nam trebao biti što kvalitetnije igrati jer i ako budemo prvi ove sezone, u sljedecoj isto tako treba sakupljati bodove!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau pet 17 lis 2014, 19:25

Bio bi zadovoljan da ostanemo netaknute mreže.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Pecelj pet 17 lis 2014, 19:36

tu je sad naša prednost - ako Dugopolje želi biti u vrhu mora nas pobijediti. Mi s druge strane ostajemo na vrhu s neriješenim i ne moramo juriti

Velika je to psihološka prednost
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inkerovac sub 18 lis 2014, 14:06


Ne treba zaboraviti da smo jedino od Dugopolja izgubili! To bi trebao biti najveci motiv za pobjediti utakmicu!

Također prošlo kolo protiv Rudeša baš i nismo dobro izgledali, kao ni dvije naše utakmice koje su prenosili do sada, protiv Lučkog i Bistre!
Vrijeme je da se pokažemo u dobrom svjetlu i da pokažemo zašto smo prvi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inter100 ned 19 lis 2014, 09:34

Ima na kreatoru prijenos, ako ima onaj livestream to će bit super
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 14:49

Idemo Rimljani.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 14:57

Nema Mazalovića o ne Mad
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 15:25

Zasluženo gubimo nismo se sastali sa loptom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 15:38

Gollllllllllllllllllllllllllllll 1:1 Ćosić
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 15:49

Sam nek tako ostane.Ilija igrač manje na terenu veze nema nigdje.Trebamo pojačati ako mislimo uzeti bod.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inkerovac ned 19 lis 2014, 15:57


Došli smo po bod, ne znam iz kojeg razloga! Dok je remi nemamo nikakve ambicije!
I jedni i drugi samo opasni iz prekida! Mi im jednostavno pustili gol iz kornera!
Kako sada izgleda tko ce imati više prekida taj ce pobjediti! Nažalost nakon izjednačenja opet se igra na našoj polovici s puno prekida za Dugopolje!

Mislim da bi bilo šteta ovdje pustiti bodove bez ambicija za više, jer Dugopolje je u zadnje vrijeme jedna od najlošijih momčadi!

Gorica vodi u Bistri! Tu je Toplak rekao da nitko nece do bodova!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inter100 ned 19 lis 2014, 16:51

Zadovoljan
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 16:54

I ja zadovoljan.Vratili smo se iz zaostatka i pokazali karakter.U drugom poluvremenu smo bili bolji nego u prvom i pred kraj smo mogli i do sva tri boda ali i primiti ga u zadnjoj akciji.Meni danas najbolji Aceski.Pokazao je da može.Najveći dobitak utakmice.Filipović svojom greškom ujebao Ćosića nadam se da nije niš strašno jer nam je svaki igrač jako bitan.Prošle godine smo izgubili ovdje ovo je napredak.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  StaJaZnam ned 19 lis 2014, 16:55

Rezultat je ok ali od igre nismo imali skoro ništa za vidjet, nakon kaj smo zabili gol bili smo zadovoljni s tim kaj imamo

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 16:59

Čini se da Mazalovića i Ćosića neće biti duže vrijeme.Sad je i bod u Sigetu ogroman uspjeh.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inkerovac ned 19 lis 2014, 17:10

Mijau je napisao/la:Čini se da Mazalovića i Ćosića neće biti duže vrijeme.Sad je i bod u Sigetu ogroman uspjeh.

Bolje da odmah pustimo utakmicu bez borbe, da ne umorimo igrače! Ovakav tempo jedne utakmice u tjednu nije lako izdržati! lol!  
Jednu smijemo pustiti, prije nego nas izbace iz lige!

Ne znam cime su to zadovoljni Mijau i inter100! inter100 može biti zadovoljan jedino pobjedom Cibalije!
Jedan udarac u okvir gola i to Bagarić 5 minuta prije kraja! Svaka lopta oduzeta na sredini prvo ide prema nazad! Tempo spor, nema visokog presinga u niti jednom dijelu utakmice!
Ja sam zadovoljan samo sa zadnjih 5 minuta! Imali smo par bržih akcija u dubinu! Udarac Bagarića i Blaževića! Prvih 85 minuta nismo ništa napravili!

Iz ove utakmice samo je bod dobar! Ako su ljudi zadovoljni s tim neka im bude! Sve ostalo govori da nece biti dobro!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 17:19

Ti ga sereš abnormalno.Prvi smo imamo 4 boda fore i 12 utakmica smo bez poraza.Kaj očekuješ da nakon 13 kola imamo 39 bodova.Budi realan ovo je daleko iznad očekivanja nas navijača i ovih u klubu.Shvati da nema nikakve razlike u kvaliteti nas i Bistre ili Dugopolja.Liga je izjednačena svako svakoga može dobiti.Bez Ćosića i Mazalovića nemožemo Marof dobiti ako ne damo 100%.Niko ne traži alibije ali malo realnosti ti nebi škodilo.Dugopolje je primilo 5 golova do sada mi im se uspijemo vratiti i ti nisi zadovoljan.Ak hočeš nekaj lijepo gledati gledaj Real kak razbija Levante i uživaj.Ovo je mučenje i svaki bod i gol su bitni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inkerovac ned 19 lis 2014, 17:35

Mijau je napisao/la:Ti ga sereš abnormalno.Prvi smo imamo 4 boda fore i 12 utakmica smo bez poraza.Kaj očekuješ da nakon 13 kola imamo 39 bodova.Budi realan ovo je daleko iznad očekivanja nas navijača i ovih u klubu.Shvati da nema nikakve razlike u kvaliteti nas i Bistre ili Dugopolja.Liga je izjednačena svako svakoga može dobiti.Bez Ćosića i Mazalovića nemožemo Marof dobiti ako ne damo 100%.Niko ne traži alibije ali malo realnosti ti nebi škodilo.Dugopolje je primilo 5 golova do sada mi im se uspijemo vratiti i ti nisi zadovoljan.Ak hočeš nekaj lijepo gledati gledaj Real kak razbija Levante i uživaj.Ovo je mučenje i svaki bod i gol su bitni.

Realnost je jedan udarac u okvir gola u cijeloj utakmici! Ti meni pričaš o bodovima, ja tebi pričam o današnjoj utakmici!
S ovakvim razmišljanem i gledanjem bodova nema šanse da budemo prvi! Po ovom sta si rekao tamo stvarno niti ne zaslužujemo biti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 17:41

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ti ga sereš abnormalno.Prvi smo imamo 4 boda fore i 12 utakmica smo bez poraza.Kaj očekuješ da nakon 13 kola imamo 39 bodova.Budi realan ovo je daleko iznad očekivanja nas navijača i ovih u klubu.Shvati da nema nikakve razlike u kvaliteti nas i Bistre ili Dugopolja.Liga je izjednačena svako svakoga može dobiti.Bez Ćosića i Mazalovića nemožemo Marof dobiti ako ne damo 100%.Niko ne traži alibije ali malo realnosti ti nebi škodilo.Dugopolje je primilo 5 golova do sada mi im se uspijemo vratiti i ti nisi zadovoljan.Ak hočeš nekaj lijepo gledati gledaj Real kak razbija Levante i uživaj.Ovo je mučenje i svaki bod i gol su bitni.

Realnost je jedan udarac u okvir gola u cijeloj utakmici! Ti meni pričaš o bodovima, ja tebi pričam o današnjoj utakmici!
S ovakvim razmišljanem i gledanjem bodova nema šanse da budemo prvi! Po ovom sta si rekao tamo stvarno niti ne zaslužujemo biti!

Vidjet ćemo na kraju koji ćemo biti.Možemo biti i 3. meni je svejedno.Dugopolje je imalo dva udarca.Po tebi su trebali 6 bodova osvojiti.Već nakon Rudeša sam napisao da nismo toliko dobri koliko tablica pokazuje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Admin ned 19 lis 2014, 17:42

Po svemu sto sam vidio do sad, uz puno srece smo prvi

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Mijau ned 19 lis 2014, 17:51

Admin je napisao/la:Po svemu sto sam vidio do sad, uz puno srece smo prvi

Naravno slažem se sa tobom u potpunosti.Da bar ostanemo u vrhu do pauze pa se možda pojačamo i uključimo u borbu za prvo mjesto.Sa ovak kratkim kadrom nemamo šanse.Ali opet ne gubimo ni dok nam igrači fale to je ohrabrenje.Vratili smo se nakon 0:1 sa Goricom i Dugopoljem jedino sa Bistrom nismo uspjeli zadržati vodstvo.Ovakav niz neporaženosti ne pamtim vjerojatno je to rekord kluba.Treba ostat neporažen u Sigetu nekak i onda imamo na papiru lakši raspored.Lučko i Imotski doma di smo favoriti i zadnje kolo Bistru.A vani igramo sa Sesvetama i mega Goricom.Odmah potpisujem 12 bodova u zadnjih 6 kola.Takav učinak bi bio fenomenalan.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Pecelj ned 19 lis 2014, 20:38

Slažem se sa Mijauom oko svega.

Izgubili ste realnost totalno. Pa pogledajte vi tko je zadnji u prvoj ligi i usporedite ih s nama. Mi imamo 3 igrača koji bi mogli igrati prvu ligu (Nestorovski, Ćosić i Mazalović) svi drugi ili nisu sa zdravljem na ti ili nisu ta kvaliteta. Čeliković je nama među boljima, a prije 2 godine nije mogao igrati kod nas u prvoj ligi.

Mi imamo samo sreće što je druga liga slabija nego ikad. Sjetite se one momčadi naše sa Da Silvom koja je jedva putem kvalifikacija ušla u prvu ligu - ta momčad bi ovaj inker dobila 10:0 bez problema.

Danas u cijeloj drugoj ligi nema 6-7 igrača koji mogu igrati u bilo kojoj momčadi prve lige. Naša jedina šansa je da iskoristimo sav ovaj kaos i budemo prvi, jer nema te momčadi u prvoj ligi koju u kvalifikacijama može pobjediti bilo tko iz druge lige.

Čudo je što smo prvi - ČUDO!! Mi imamo 8 igrača max koji su nešto u drugoligaškim krugovima. Mi smo u kupu komotno ispali od trećeligaša (toliko o našoj klupi). Kad nam nedostaju dva igrača nema te momčadi u drugoj ligi protiv kojih smo favorit (osim ak ne dođe pomorac s kadetima). Zato ponavljam bod iz Dugopolja odličan, potpisujem i bod u Sigetu jer ne izgubiti preko trećine prvenstva (dobro je rekao mijau ovo je sigurno rekord kluba) i biti prvi nakon igranja sa svakim + dugopolje i siget u gostima (s tim da smo igrali u vinkovcima) je ČUDO.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  inter100 ned 19 lis 2014, 21:30

Pecelj super rečeno
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter Empty Re: 12.kolo 2 HNL Dugopolje-Inter

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.