DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

5 posters

Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inter100 čet 30 lis 2014, 21:52

Moramo ovo dobit, a ja sam siguran da hoćemo
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Admin čet 30 lis 2014, 22:45

Mijau je napisao/la:.... bez Ćosića,Mazalovića,Čelika i Aceskog. Ko pogodi sastav dobi nagradu.Čović-Filipović,Miletić,Simić,Bagarić-Lee(Grabovac)-Šlogar,Dramac(Lee),Blažević,Ilija-Zubak

Čović - Hanžek, Miletić, Simić, Bagarić - Lee - Dramac/Šlogar, Blažević, Ilija, Šlogar/Demir - Zubak

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Admin pet 31 lis 2014, 11:29

Mazalović (trebao je Hanzek) ipak igra a Posavec brani

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inter100 pet 31 lis 2014, 15:39

Eto *eb*. 0:0 jos 5 minuta, *eb* im pas mater
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inter100 pet 31 lis 2014, 15:47

*eb* mater u pičku da ti *eb*, *eb* led. Koji smo mi usran klub, ne mozemo Imotski pobjedit
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau pet 31 lis 2014, 17:33

Očekivani kiks s obzirom na izostanke.Imali smo posjed cijeu utakmicu ali bez ozbiljnije šanse.Dobro je da nismo izgubili na kraju kao prošlih sezona.Ohrabruje povratak Mazalovića sa njim to bolje izgleda.Bagarić bez Čelikovića nije ubojit i da je Čelikiković igrao siguran sam da bi dobili.Kakva je klupa bila govore zamjene a ušli su Demir umjesto Pejića,Hanžek umjesto Šlogara i Radić umjesto Blaževića.Čovića nije ni na klupi bilo isto ko i Zubaka.Ako Gorica pobjedi u Vinkovcima gubimo prvo mjesto.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj sub 01 stu 2014, 19:38

Eto, 2 igrača manje i opet kiks

Imamo 7 igrača, imamo sreće što je ove godine druga liga lošija nego ikad.

Jučer tekma bez ijedne greške, Imotski bez šanse, ali i mi bez igre jer jednostavno nema tko. Nestorovski nije loptu dobio.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj sub 01 stu 2014, 20:35

Želim vaše mišljenje,

jeste više za to da Gorica dobije Cibaliju i da Cibalija skroz otpadne, ili ste za 1x i to da ostanemo prvi, ali s 2 pratitelja?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau ned 02 stu 2014, 09:44

X bi bio idealan.Ostali bi na istoj razlici od Gorice i Cibalije.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj ned 02 stu 2014, 23:35

Po meni super je da je gorica dobila (Kiš ubija). Bitno je da Cibalia potone do kraja i onda treba dobiti dvoboj s Goricom i gg
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau pon 03 stu 2014, 13:06

Slusao sam danas Toplaka na radiju.Rekao je da jedva ceka kraj jer nas ozlijede ubijaju.Bagaric iMazalovic su igrali pod blokadom protiv Imotskog i Bagaricu su oba koljena natecena i jako je upitan za Sesvete.Na klupi su u petak bili sami juniori i stvarno smo u velikim problemima.Ocekivao sam to sad treba skupiti sto vise bodova do zime i onda se pojacati.Sve me je strah kak cemo izgledati u Sesvetama sa satavom od petka a bez Bagarica i Mazalovica.Porcija nam ne gine onda.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj pon 03 stu 2014, 13:26

Slažem se i ja jedva čekam pauzu u prvenstvu jer je održavanje ovako visoke pozicije s ovim kadrom nemoguće. Sviđa mi se što je Cibalija sve dublje u problemima jer su oni daleko iskusniji od Gorice u borbi za vrh 2HNL. Na zimu ćemo sve vidjeti. Budemo li se pojačali imamo dobru startnu poziciju, ostane li Laljak na juniorima nemamo se čemu ni nadati. Rađe bi bio 5ti nego da nas Zadar razvali u dodatnim kvalifikacijama.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj pon 03 stu 2014, 15:16

Rijeka suspednirala Zeca. Dovedemo njega na zimu i iduće godine idemo po naslov s trojcem Kiš - Nestorovski - Zec u napadu. Obranu i golmana niti ne trebamo onda, pobjeđivat ćemo ko Karlović 7:6, 7:6, 7:6
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inkerovac pon 03 stu 2014, 20:30


Čitajuci ove komentare od Mijaua i Pecelja zadnja tri tjedna, mene su uvjerili da smo sigurno najslabiji u ligi!

Ja sam zadovoljan ako ne ispadnemo iz lige! Imamo 10 bodova prednosti valjda ce biti dovoljno!
Nestorovski, Mazalović, Čeliković i Bagarić sigurno odlaze u pauzi! Treba juniore privikavati na utakmice!
Stvarno kada pogledaš taj Imotski, Lučko, Rudeš, Segestu! Svi imaju kvalitetne i iskusne igrače, te dovoljan broj igraca s kojima mogu cak i na dva fronta igrati!
Segesta jednu Bistru razbije s 4 komada!

Ne zelim biti pesimist, ali Sesvete su za nas svemirski brod! Kakve oni igrace imaju!
Samo da uspijemo jednom zapucati po golu i ja zadovoljan!

Stvarno je Pecelj bio naivan kada je mislio da mi spadamo u prvu ligu, a ne Dragovoljac!
Kakav Kiš i Zec! Pa kud ce oni kod nas! Ja još ne znam kako najbolji igrač i strijelac druge lige prošle sezone igra za nas! S njim nismo ništa kvalitetniji od Lučkog!

Jednostavno nemamo kvalitete i dovoljan broj igraca! Potrebno nam je najmanje 30 iskusnih igraca za ovu ligu! To znaci da cemo imati više igraca nego gledatelja, ali toliko nam jednostavno treba!
I 6 stranaca je premalo! U ovakvoj konkurenciji to nije dovoljno!






inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Pecelj pon 03 stu 2014, 22:13

[You must be registered and logged in to see this link.]


GOOOOOOOOLČINA Oršića
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau sri 05 stu 2014, 09:19

Inkerovac pises gluposti.Neznam zakaj nas usporedjujes sa Luckim,Srgestom i slicnim klubovima koji su iza nas na tablici.Oni nemaju ni dva postena igraca a ova liga je smijesna kad mi sa 4 postena igraca smo bod od prvog mjesta.Mozda ti mislis da su nasi juniori igraci za lige petice ali ocito nisu.Jedno je dominirati u juniorskoj ligi di dominiraju vec dvije godine a drugo je igrati sa 10 godina starijim igracima u drugoj ligi.Oni sad dovoljno igraju i skupljaju iskustvo.A ovi iskusni igraci nam nose prevagu.I kad njih nema onda smo stvarno u rangu ostalih klubova ako ne i slabiji.Gledao sam prijateljsku sa Sesvetama na ljeto di su nas razvalili pa je bio prekid zbog nevremena.Trebali smo gubiti 5:0 a igrali smo bez Bagarica Celikovica Mazalovica mjesec dana kasnije smo ih pobjedili sa njima u sastavu 4:1 i vidjela se razlika u klasi.Da zavrsim mi imamo miks prvoligaske momcadi i juniorske momcadi.Nemamo one prekaljene drugoligaske igrace koji bi uskocili jer je preveliki teret boriti se za prvo mjesto sa polovicom igraca koji su jedva punoljetni.Pogledaj sastav Gorice.Kod njih nema klinaca njihovi zasticeni igraci su 94. godiste a nasi 96. I oni imaju srece da kad im fali fali im jedan igrac.Bas me zanima jel bi pobjedili nekoga bez Kisa Raka Dvornekovica i Labudovica da im fale u jednoj utakmici.A mi smo zadnjih kola stalno bez trojice najboljih i doslo je na moje da cemo pasti na tablici.Drugi bi trebali nekak ostati do zime a onda na zimu dovesti igrace ko prosle zime i napasti prvo mjesto.Sad srecom nema Muzeka da zajebr onakvu momcad koja je duplo jaca bila a imala losije rezultate od ove.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inkerovac sri 05 stu 2014, 19:00

Ne pišem gluposti. Vi ste ti koju svaku utakmicu proglašavate porazom.

Gorici igra Mateo Mužek koji u Lučkom nije mogao igrati! Svaka momčad ima mlade igrace u momčadi!  
Pogledaj Imotski zadnju tekmu, imaju i oni 96 godište! Pogledaj im klupu kako je bogata!
Naši mladi su Ćosić, Filipović i Šlogar(dramac)! Dva od njih su igrala čak utakmice prve lige i imaju sezonu druge lige u nogama!
Koja momčad ima 6 stranaca osim nas! Niti jedna!

Fali nam Čeliković i mi odmah potpisujemo poraze! Pa kakav je to stav! Uostalom da li sam ja sastavljao momčad za sezonu!
S druge strane treba doci Dedić i uplaši se konkurencije koje po tebi ni nema!
Prošle sezone smo imali dovoljno starih igraca i kaj smo napravili? Da li smo igrali dobro? Paracki, Kramarić, Vujcic, Maras i kompanija! Nije bio samo Mužek koji ih je vodio i Magić baš nije briljirao!

Sve ovo šta govorite su alibiji! Kada ja kažem da nisam zadovoljan s utakmicom u kojem puknemo dva puta u okvir gola ti mene napadaš da idem gledati Real! E pa Real igra protiv malo boljih protivnika od Imotskog i Dugopolja! Govorite o ovoj ligi kao da je naznam kaj!
Ne kažem ja da trebamo sve utakmice pobjediti, ali govoriti da protiv nekoga ne možemo zato jer nam igra 5 mlađih igraca kao i svima drugima, je cista glupost!

Također složili smo se da naši igraci trebaju dobivati šansu! Sad dobivaju i to je kao glavni razlog da ne možemo puknuti po golu više od dva puta! Pa neka ih onda sve izbace i dovedu Rundića i Radojičića!
Ma bolje da niti ne ulazimo u prvu ligu! Pa ovakvim stavom mi tamo nema šanse da osvojimo i jedan bod!

Naš stav kada smo imali 6 bodova prednosti je bio da ih što prrije izgubimo jer nije realan! E pa to smo i napravili! Ne možemo pobjediti Dragovoljac, Imotski jer su oni iskusniji i bolji! To je zona ispadanja i nemoj se iznenaditi kada ovakvim stavom tamo i završimo!

Imamo prijelazni rok! Pa riješimo se Hanžeka i kompanije! Dovedite Labudovića, Raka, Zubaka i još 10 takvih! Onda ce Toplak dobiti otkaz kada nas Lučko odere jer nam je Nestorovski otišao, a nismo doveli pravu zamjenu! Alibija uvijek ima!

Možeš imati slabiju momčad, ali stav mora biti pozitivan! Nikada mi necemo biti 10 puta kvalitetniji od konkurencije!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau sri 05 stu 2014, 20:22

Ja ti samo hoću reći da budeš malo realniji.Ja sam pogledao skoro sve utakmice ove sezone i odgovorno tvrdim da nismo najbolji u ligi.Kad nismo kompletni možemo izgubiti od svakoga a kad smo kompletni gazimo sve.Rezultati ti to govore.To nisu alibiji to je realnost.Ja sam prošle godine prestao ići na utakmice na proljeće jer su mi se zgadili kak su igrali.Ova momčad daje maksimum i njih cu uvijek podržati.Nekad je maksimum dva udarca po golu nekad je to pobjeda 4:1.Protiv Imotskog smo zavrsili utakmicu sa 5 sadašnjih juniora na terenu 96. godište i dva polu zdrava igrača Mazalović i Bagarić koji cijelu sezonu igra pod blokadama neznam kaj bi sa takvim sastavom trebali napraviti.Do sad nismo imali nijedan kiks u prvenstvu.Rezultati su debelo iznad kvalitete i širine momčadi.Ako na zimu dovedu 4-5 igrača a ne pobjede Imotski doma ili Bistru prvi ću pljuvati i srati ali sad sam realan i znam koliko momčad vrijedi i koliko sad pruža.A to je maksimum maksimuma.A stav je pobjednički.Toplak svaki put najavi da idemo na pobjedu nikad nije rekao idemo po bod.Ali na kraju utakmice je realan i zadovoljan je ako ne izgubimo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Mijau čet 06 stu 2014, 09:29

Ćosić je jučer operiran u Sloveniji i njega nema više do proljeća.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  inter100 čet 06 stu 2014, 13:32

Ne mogu vjerovat. Ćos nam je pola obrane, Baga je loše....katastrofa. Gubimo ziher protiv Sesveta
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

14.kolo 2 HNL Inter-Imotski Empty Re: 14.kolo 2 HNL Inter-Imotski

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.