DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

27.kolo 2 HNL Rudeš-Inker

5 posters

27.kolo 2 HNL Rudeš-Inker Empty 27.kolo 2 HNL Rudeš-Inker

Postaj  inter100 ned 26 tra 2015, 11:10

Kad nitko neće, reko aj ja ću. Jako bitna utakmica, jako! Ovom pobjedom bili bi jednom nogom u prvoj ligi! Nadam se da ćemo biti svi kompletni i idemo dobit to
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

27.kolo 2 HNL Rudeš-Inker Empty Re: 27.kolo 2 HNL Rudeš-Inker

Postaj  Mijau ned 26 tra 2015, 14:57

Jako pada kojf na nas.Sa 2.20 palo na 1.72 bet365.Imat ce i lajv.Rudešu u najavi u SN piše da fali pola momčadi.

Postaj  inter100 ned 26 tra 2015, 17:13

*eb* vam mater retardiranu, niste ni zaslužili biti u prvoj ligi. Ko im *eb* mater, nek ne uđemo, pa nismo ni zaslužili

Postaj  Mijau ned 26 tra 2015, 18:50

Pametno kaj nisam išao u Rudeš.Još jedno razočaranje.Jedva bod minutu prije kraja.
Mijau
Mijau

Postaj  Pecelj ned 26 tra 2015, 19:05

Glavina nas spasio u 94toj minuti.

Pusti priču, bod ko kuća u Rudešu. Kad pogledaš raspored ovo je bila najteža utakmica do kraja. Bod pun K.... znači.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970

Postaj  Mijau ned 26 tra 2015, 19:14

Imamo tri doma ali vani Cibaliju i Goricu.Makar mislim da zadnje kolo bude sve riješeno.Ako dobimo sve tri doma i Cibaliju zadnje kolo bude nevažno.Nadam se proslavi naslova sa Dugopoljem.Uglavnom moramo dobiti u Vinkovcima to je ključna utakmica.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pon 27 tra 2015, 10:10

Čitam izvještaj u SN.Imali smo na 0:0 prilike Blaževića i Šafarića iz slobodnjaka.Jefthon je napravio penal.Na kraju stisnuli Ilija i Radić fulali šanse i u 93. nakon udarca Radića Glavina pospremio odbijanac.Domaći su jako ljuti na suca bili.Potokara nije u sastavu bilo igrao je Miletić stopera.
Mijau
Mijau

Postaj  Admin pon 27 tra 2015, 12:23

Radic kak je usao, u par minuta tri sanse, iz trece pao gol, nadam se da ce protiv Imotskog dobit vise minuta

Celik skoro napravio penal, pod skoro, imali smo srece da nije sudeno

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

Postaj  danijel1208 pon 27 tra 2015, 14:21

Zaboravili ste napomenuti da je penal bio nakon što je Čosić na 20 metara od našeg gola sam samcat dodao loptu njihovom napadaču u noge, a da smo u 94 mogli i pobijediti kad je Radič ukrao na centru loptu i prilikom naše kontre koja je bila izgledni gol ubačena je druga lopta sa Rudešove klupe i sudac je prekinuo akciju.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

Postaj  Admin pon 27 tra 2015, 14:48

neznam detalje, nisam bio, bio sam na svojoj tekmi, isto gubili i na kraju 1:1 Very Happy

Postaj  inter100 pon 27 tra 2015, 15:42

Radića bi odmah u prvih 11 sljedeću tekmu. Ili da uđe na početku drugog poluvremena. Do tekme sa Goricom imamo 3 utakmice doma i 1 vani. Imotski dobijemo, Cibaliju dobijemo, Sesvete x, Dugopolje dobijemo i osigurali smo naslov. Cibalia nikog ne može dobit doma, u studenom prosle godine su dobili domaću utakmicu. I što je super, isprobavaju juniore, i rotiraju sastav. Mi ovakvi "nabrijani" bi ih trebali isprašit usred Vinkovaca sa 5:0. Imotski pod mus trebamo dobit, Sesvete ni ne trebamo dobit, i onda protiv Dugopolja za naslov. Gorica ima teži raspored po mom. Idu Imotskom i Sesvetama, tu ne bu dobili, a dolaze im Rudeš i Cibalia. Gorica je poznata da ne igra najbolje na svom terenu tako da očekujem kikseve. Eto, najebali smo samo ako Gorica krene rasturat. AJMO INTER, sve je u našim rukama, ako budemo drugi sami smo si krivi
inter100
inter100

Postaj  Mijau pon 27 tra 2015, 16:52

Ćosić se zna tak zaigrati.Nije mu to prvi put.I protiv Segeste doma je tak zakuhao pa i protiv Cibalije kad je glavom vraćao.Uglavnom igra odlično onda ovak zajebe i sranje napravi.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pon 27 tra 2015, 16:55

Lošiji smo u međusobnom omjeru i sa Goricom i Sesvetama tak da moramo bit bar za bod bolji.Imotski i Dugopolje doma nebi smjeli imati problema.Imamo znači dvije utakmice s Sesvetama i Cibalijom ako ih dobijemo idemo u Goricu na izlet i po dresove kad sudac svira kraj.Sumnjam da će gorica dobiti sve 4 do kraja.Očekujem po jedan kiks doma i vani.