DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. kolo Rudeš - INTER

4 posters

Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac sri 02 kol 2017, 22:03


No, sada nama prijete prava iskušenja. Protivnici su po našoj mjeri. Primamo Inter i odlazimo Cibaliji i kada tu ne bi bilo uspjeha tada bismo se našli u problemima. Prva kušnja je pobijediti Zaprešićane u subotu.

Rudešani idu na pobjedu?! Ja mislim da idu na bod i čekaju da se nešto dogodi! Kao i mi!
Još se nisam oporavio od Slavena!

Da pomognem Toplaku, s početnim sastavom i izmjenama! Ne znam da li netko ima kartone!
Santini - Bosec, Dalić, Filipović, Haramustek - Ćosić, Tomičić - Čirjak (Vukmanić), Rak (I.Blažević), V.Blažević (Ottochian) - Puljić

Ako ovu ne idemo na pobjedu ne znam kada ćemo! Također ako ovo ne pobijedimo eto nam opet niza od 10ak utakmica bez pobjede!
Pokušati naći neko postojanje u defanzivnoj veznoj liniji! Dueli, skok (Ćosić), kreacija, višak (Tomičić)! To je trebalo isprobati već protiv Kustošije i vidjeti, ali što je tu je!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  Admin čet 03 kol 2017, 15:53

probaj opet predložiti sastav al bez Ćosića...

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac sub 05 kol 2017, 10:40

Admin je napisao/la:probaj opet predložiti sastav al bez Ćosića...

Ne može pobijediti Slavena, a on bi u Norveškoj igrao!
Šteta jer on je možda mogao tog defanzivnog solidno igrati!
Ništa onda valjda i dalje s igračem manje! Stvarno ne znaš tko je gori Mazalović, Šarić, Mlinar, Postonjski!

Kažem možda probati s Tomićićem kao organizatorom iz defanzive umjesto Šarića, a neka mu igrač manje Mazalović čuva leđa!
Mislim to je isto kao da nema nikoga s mogućnosti da ti zabije autogol iz čista mira! Ako se može početi s deset igrača možda to! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  Admin sub 05 kol 2017, 19:58

zasad smo solidni
sad ce Cirjak uc, pa ćemo vidjeti kak će izgledati to, mislim da će bit malo rotacija

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac sub 05 kol 2017, 23:11

Admin je napisao/la:zasad smo solidni
sad ce Cirjak uc, pa ćemo vidjeti kak će izgledati to, mislim da će bit malo rotacija


Ne znam, opet se ne slažem sa sastavom. Po meni sve krivo!
Haramustek jedini prodire u prvom i onda ga prebaci u drugom poluvremenu na desno! Ne kužim!

Nekako su pobijedili! Ja se ne mogu oteti dojmu da možemo biti puno bolji.

Prenga i Bencun solidni iako se vidi da im fali utakmica.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  StaJaZnam ned 06 kol 2017, 00:08

Vukmanić je izgledao dobro, makar to je mozda zato sto se njihovom lijevom beku nije vise dalo trcat kad je on usao.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac ned 06 kol 2017, 09:55

StaJaZnam je napisao/la:Vukmanić je izgledao dobro, makar to je mozda zato sto se njihovom lijevom beku nije vise dalo trcat kad je on usao.


Vukmanić je dobar. Modoričan, moderan igrač. Haramustek i Blažević također. Bencun je isto tempo igrač.

Nažalost mi ne igramo tempo nego zaboravljeni nogomet iz 90tih, ja tebi, ti meni i stajanje na mjestu. Zato jer nam cijela središnjica daje takav ritam! Mazalović, Šarić, Puljić.

Jeste vidjeli recimo Mudražiju za Osijek? Ima ga svugdje, u obrani, prvi je u napadu, povuče loptu, a igra defanzivnog veznog!
Naši defanzivni samo usporavaju igru.

Rudešu smo mogli na kraju zabiti 5 komada, ali igračima se neda! Ottochian igra 5 minuta i neda mu se trčati, nonšalatno promašuje čistu priliku! Toliko prostora se otvara, a Mazalović i Šarić se dodaju na metar bez veze, samo da vrijeme prođe. Jedino Vukmanić grize!

Dobro, ali čak i ovo je veliki napredak od prošle sezone kada nismo mogli kontru napraviti niti jednom kada nam se protivnik otvori.



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac ned 06 kol 2017, 10:35


Jucer je nas klub napustio i Gordan Baric, sretno mu u nastavku karijere... u Ponedjeljak ce se objaviti ime njegovog novog kluba ...

Ako smo pametni onda smo novi klub mi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inter100 sri 09 kol 2017, 12:19

Pobjedom protiv Rudeša imamo 7 bodova iz 4 utakmice. BRUTALNO!
A znate što je još bolje? Dolazi nam slaba Istra u goste, koja ove sezone će biti jedan od kandidata za ispadanje ako ovako nastave. Samo zamislite da dobijemo Puležane. 10 bodova s omjerom 3-1-1. Start iz snova definitivno. Pa mi smo prosle sezone sveukupno imali 5 pobjeda, a sada bi imali već 3. Moram bit i realan pa reć da imamo odličan raspored ovih prvih 5 kola.
Jučer izgubili od Vinogradara 4-0, Samir ljut, kaže bit će kazni jer kao nisu zaslužili nosit ovaj dres. Tako je Toplak
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  Admin sri 09 kol 2017, 20:12

Scrbec i Prijić su uvijek dobro igrali protiv nas lol!
Sad nekih natjera trk na sljeme na porciju graha pa opet trk dole, drugi put nas nece sramotit

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  inkerovac sri 09 kol 2017, 23:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

To im je treći poraz u nizu! Kustošija, Sesvete, Vinogradar! Da nema Cibalije i Rudeša opet nikog ne bi pobjedili!
Da li misle zasrati i protiv istre kao protiv Slavena! Istra djeluje užasno i ako to ne dobijemo onda smo stvarno za treću ligu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo Rudeš - INTER Empty Re: 4. kolo Rudeš - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.