DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

+5
inkerovac
inter100
Admin
Pecelj
Mijau
9 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 00:59

Nikad nisam bod ovoliko slavio.

Par ljudi iz firme je iz Rijeke, vrijeđamo se već pol godine. Prijetio sam im da su gotovi kad dođemo u prvu ligu.

eto sad su dobili


poludio sam kod "penala" vikao sam sucu da je mamić pao i da će još 2 3 tjedna ovako a onda kadetima u Omiš suditi. Došao je zaštitar i u čudu gleda jer sam akreditiran Very Happy


P.s. Toplak radi čuda, na fešti s momčadi Mumlek i Brezovec. Povući će sve stare varteksovce u zaprešić. Treba okupiti što više ljudi i da svi dofuravaju klince. Moramo napraviti pomoćna i postati glavni od zagreba do austrije i mađarske.


P.s.s. OPako smo tanki. Nek se netko ozljedi ili dobije kartone nema tko ući. klupa praktički ne postoji, ali po mom skromnom mišljenju ćemo biti čudo za Osijek i Istru. Sa zagrebom smo tu negdje i to je sad presudno. Dobijemo njih na konju, izgubimo i nismo ništa napravili. Sutra Zagreb 1, ne znam koliki je koeficijent ali kuću ću staviti. Dream team 2HNL super, ali treba još par igrača zbog širine.

Zamislite kaj bi to bilo da je Franck došao! Imali bi bolji napad nego ova smiješna rijeka sa tomoasovom jugovićem, balajem i tim poluigračima.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Admin sub 11 srp 2015, 06:34

Toplak je predlozio da klub ide okolo po selima prema Vž, odigra koju prijateljsku, dijeli karte za tekme i poziva klubove ak imaju nekog wunderkinda da ga preporuce Smile
Hanžeka je vadio vjerojatno zbog žutog al druga zamjena je trebal ući Radić, pa Glavinu na krilo umjesto Blaža, Radića u špicu i Ilija iza njega. Ostali bi čvrsti iza, a možda bi Radić utrpo neku od šansi
Nego kad ste već spomenuli Medića, otišao je iz lože prije 90' kak se kaže vidno zabrinut Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Admin sub 11 srp 2015, 07:27

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 10:17

Šteta Hanžeka trošiti na beku on mora biti prva zamjena za jedno od krila.Da je Begić igrao od početka i da je Hanžek bo na klupi imali bi zamjenu za zadnjih pola sata i siguran sam da bi Hanžek pobjego ko Ottochian koji put.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 10:19

Cudno da niko nije komentirao Anusovu frizuru.Pa to je sramotno kako izgleda.Ali je pakleni igrači.On i Moises su jedini koji su jučer nekaj odigrali.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 11:41

Mijau je napisao/la:Cudno da niko nije komentirao Anusovu frizuru.Pa to je sramotno kako izgleda.Ali je pakleni igrači.On i Moises su jedini koji su jučer nekaj odigrali.

Ti pojma nemaš. Ananas nam je jučer darovao bod. Lik je sebičnjak kakvog nema. Leovac ga je poceo vrijedjati u jednom trenutku jer je 20 puta istrcao a ovaj mu ni jednom nije dao loptu. Najlakse je braniti igraca koji samo driblja. Usporio im je igru 10x.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 12:25

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Cudno da niko nije komentirao Anusovu frizuru.Pa to je sramotno kako izgleda.Ali je pakleni igrači.On i Moises su jedini koji su jučer nekaj odigrali.

Ti pojma nemaš. Ananas nam je jučer darovao bod. Lik je sebičnjak kakvog nema. Leovac ga je poceo vrijedjati u jednom trenutku jer je 20 puta istrcao a ovaj mu ni jednom nije dao loptu. Najlakse je braniti igraca koji samo driblja. Usporio im je igru 10x.

Leovac je smiješan Anus je bog nogometa.Lik prolazi kak god hoće.Daleko najbolji igrč Rijeke.Radio ogromne probleme.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 12:46

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Cudno da niko nije komentirao Anusovu frizuru.Pa to je sramotno kako izgleda.Ali je pakleni igrači.On i Moises su jedini koji su jučer nekaj odigrali.

Ti pojma nemaš. Ananas nam je jučer darovao bod. Lik je sebičnjak kakvog nema. Leovac ga je poceo vrijedjati u jednom trenutku jer je 20 puta istrcao a ovaj mu ni jednom nije dao loptu. Najlakse je braniti igraca koji samo driblja. Usporio im je igru 10x.

Leovac je smiješan Anus je bog nogometa.Lik prolazi kak god hoće.Daleko najbolji igrč Rijeke.Radio ogromne probleme.

Tak se nekad igralo. Danas to ne prolazi nigdje.

Moje viđenje tekme:

Posavec: Nesiguran
Čeliković: Dobar, pravi primjer kako igrač može napredovati ako igra u drugoj ligi. čelik nije bio ni blizu ovak dobar zadnji put u prvoj.
Čosić: Maestralan
Komorski: Iznenađujuće dobar
Hanžek: FIzički potencijal je tu. Trebaju jednom za svagda odlučiti je li ofenzivni ili defenzivni i onda raditi raditi raditi. Usporedio bi ga sa Mikanovićem iz hajduka. lik je trenutno rupa al je takav potencijal da će s iskustvom sigurno biti među jačim bekovima u hrvatskoj
Šoljić: Takav nam treba. Drapa ko veliki. No nema snage još za 90. U drugom poluvremenu crkavao. One pogreške ćemo prepisati neiskustvu prve lige.
Mazalović: To je pravi igrač. Ne vidiš ga (osim kod asistencije Nestrovskom), a sve odradi. Čista suprotnost ananasu koji davi 90 min loptu a ništ ne napravi.
Glavina: Blijedo
Ottochian: Fizički dobar, nije iskoristio kaj mu je servirano na dlano. On i glavina tu negdje. Imaju svoje prednosti i mane obojica.
Blažević: Kakva bi to igračina bila da nije bilo ozljeda?! Kakav krovinović kakvi bakrači. Blaž je 30x bolji igrač! O njegovom zdravlju sve ovisi.
Nestrovski: Pričao sam svima cijelu godinu kako je vrhunski, ali nitko nije vjerovao. Jučer se u kolima samo o njemu pričalo. Svi su nakon 10 min vidjeli da je fenomen. Harat će ligom.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 12:49

Najviše su dužni ostali Šoljić i Glavina.Za tog Glavinu mi se čini da je preslab vidi se da zna pogotovo kad ide licem prema golu ali nikak da istrpi duel i uđe u šansu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  inter100 sub 11 srp 2015, 12:57

Slažem se, Šoljić i Glavina! obojica su me naživcirala, Glavina ništa jučer nije pokazao, a kad smo se pojačali s njim u drugoj ligi svi su govorili da je prvoligaški igrač, jučer na terenu je bio jedan od lošijih, Šoljić je odličan u defenzivnom smislu igre, ali lik ne zna povuć naprijed i psovo sam mu sve živo kad je gubio lopte na sredini terena. Ne znam za vas ali mene je Ottochian impresionirano, pljuvao sam po njemu ali takav nam treba. Imo je 2 super šanse, ono što sam već bio rekao u drugom pol kad je slabo opucao i u prvom pol kad je mogao pitat golmana u koju će stranu, predugo je davio loptu i onda onako traljavo opuca.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:01

Zato velim da je Begić bio zdrav ili da Filipović nije debil pa je propustio 3 tjedna treninga mogli smo imati Hanžeka na krilu i Blaževića na polušpici i biti još opasniji.Zato želim da dovedemo još 3 igrača.Krilo,veznog i špicu.I molimo Boga da Bagarić može uskočiti kad Čelik otpadne zbog kartona.Rijeka bi nam komotno mogla dati Ajajija.I Zlomislića kojji nemre pokraj Mišića u prvih 11.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  inter100 sub 11 srp 2015, 13:05

Mijau je napisao/la:Zato velim da je Begić bio zdrav ili da Filipović nije debil pa je propustio 3 tjedna treninga mogli smo imati Hanžeka na krilu i Blaževića na polušpici i biti još opasniji.Zato želim da dovedemo još 3 igrača.Krilo,veznog i špicu.I molimo Boga da Bagarić može uskočiti kad Čelik otpadne zbog kartona.Rijeka bi nam komotno mogla dati Ajajija.I Zlomislića kojji nemre pokraj Mišića u prvih 11.

Pa ako Čelik propusti zbog kartona, Begić se seli lijevo(to je i u Rudešu igrao), a desno imamo Filipovića, i naravno ak zatreba Hanžek. Ja bi pojačao vezni red, i mislim da je Inkerovac to napisao gdje se u potpunosti slažem a to je da Šlogar treba umjesto Bočkaja
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 13:06

Mijau je napisao/la:Zato velim da je Begić bio zdrav ili da Filipović nije debil pa je propustio 3 tjedna treninga mogli smo imati Hanžeka na krilu i Blaževića na polušpici i biti još opasniji.Zato želim da dovedemo još 3 igrača.Krilo,veznog i špicu.I molimo Boga da Bagarić može uskočiti kad Čelik otpadne zbog kartona.Rijeka bi nam komotno mogla dati Ajajija.I Zlomislića kojji nemre pokraj Mišića u prvih 11.

Pa Mišić nemre u prvih 11. Zlomislić nemre ni na treningu upasti u sastav gdje igraju jedni protiv drugih. Nitko nema takvu konkurenciju na zadnjim veznima. dakle imaš po redu, od onog tko će najviše igrati do zlomislića: Radošević, Bradarić, Močinić, Maleš, Mišić, Zlomislić.

Komotno nam mogu dati Mišića ili Maleša da se vrati u formu. Kod nas bi igrao sve i za pol godine bi imali gotovog igrača. taman kad im se radošević vrati u napoli na zimu maleš bi im bio spreman.

Čale i rukavina su još slobodni Very Happy

P.s. Kakav Šlogar i Bočkaj. Daj se uozbiljite.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:08

Realnost su Šlogar i Bočkaj.I bolje oni nego Čavar i Zulim.I dobro da je Radić dobio 5 minuta a ne ta dva škarta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 13:11

Mijau je napisao/la:Realnost su Šlogar i Bočkaj.I bolje oni nego Čavar i Zulim.I dobro da je Radić dobio 5 minuta a ne ta dva škarta.

Tu se slažemo.

Radića bi stavljao. Ali realno, prvenstvo traje predugo i stvarno smo tanki. Ali super je da imamo uigranih prvih 11 pa kad netko dođe krajem osmog jer mu propale kombinacije vani, upada bez problema u 18 ili 11.

radili smo lokomotivu u četvrtak i na tribini su bili s lekom krstanović i pokrivač.

Eto rađe nego nekog iz rijeke želim pokrivača. Krstanović ak nekaj nađe nađe, ak ne dobrodošao je Very Happy

Ima toliko slobodnih igrača da zbilja ne znam kaj ova istra glumata. Maloumni su, dovode neki škart okolo, a imaš 20ak legendi HNLa bez kluba.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:13

Kaj se sa kamerama na travnjaku.Nisu dobre nove platforme?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 13:13

Mijau je napisao/la:Kaj se sa kamerama na travnjaku.Nisu dobre nove platforme?

Hahhahaah pa kaj nisi skužio kaj su debosi napravili!

Platforme bez stepenica.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:16

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Kaj se sa kamerama na travnjaku.Nisu dobre nove platforme?

Hahhahaah pa kaj nisi skužio kaj su debosi napravili!

Platforme bez stepenica.

Pa jesam vidio sam samo jednu lojtru.Kaj su rekli hoce to popraviti do Zagreba.Kak ste zadovoljni sa ostalim stvarima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 13:19

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Kaj se sa kamerama na travnjaku.Nisu dobre nove platforme?

Hahhahaah pa kaj nisi skužio kaj su debosi napravili!

Platforme bez stepenica.

Pa jesam vidio sam samo jednu lojtru.Kaj su rekli hoce to popraviti do Zagreba.Kak ste zadovoljni sa ostalim stvarima.

pa mora se sve natkriti, moraju se napraviti neke lojtre na kojima ne riskiraš glavu i opremu svaki put kad ideš gore itd. Jedino kaj je dobro kaj su snizili onaj centralni toranj. Kućica za komentatora je ostala OSB kolibica kao do sad, to je koštalo nekih 1000kn. Al bar se nadam da neće prokišnjavati.

Kad se sve napravi bit će ok, kak je bilo u stanovima i drugdje ovo je super.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:22

Počeli su ovaj tjedan sa radovima dobro da su bilo kaj napravili.A za formaciju vam *eb* mater lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj sub 11 srp 2015, 13:22

Smiješan si. Ne vidiš kako smo zavarali Keka Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 13:24

Pecelj je napisao/la:Smiješan si. Ne vidiš kako smo zavarali Keka Very Happy

Mogli ste i Iliju staviti na beka umjesto Čelika.Moram pogledat snimku da vidim kak je Glavan komentirao.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  inkerovac sub 11 srp 2015, 14:53

Ottochian nam je najbolje pojačanje! Rekao sam da me podsjeća na Karabogdana! Kako je potegnuo onu kontru! Tomečak bez lopte nije mogao stici Ottochiana s loptom! Još su bili jedan kraj drugog i duel je izdržavao!
Komorski je bio solidan! Pokazao je da se na njega može računati!
Šoljić je borben, ali šta to vrijedi ako zezne gol iz cista mira! I nije mu to prvi put! Sjecam se prijenosa Lučko Dragovoljac kad je isto tako dodao loptu protivniku u kontru i onda morao stizati i rušiti igraca! Dobio crveni!
Hanžek bi bio bolji na krilu! Defanzivno ima problema, ali sigurno je i na beku upotrebljiv, pogotovo kada se prikljucuje napadu iz pozadine!
Posavec malo nesiguran, ali na kraju je skinuo par grdih! Treba mu malo iskustva i biti ce solidan!
Glavina mi se nije nešto zamjerio, osim one prilike s glavom kada je bio sam na 7 metara! To se mora bolje pucati i dati gol!


Tanki jesmo! Kada vidim da su nam na klupi Čavar i Miletić!
Fali nam još cetiri prvoligaška igrača da bi bili potpuno ozbiljni! Recimo Šarić, Oršić, Potokar i potpuno spremni Bagarić! Onda bi to bilo sasvim dovoljno! Imali bi zamjene u ofanzivi, na krilima, stoperu, bekovima, defanzivnom veznom!
Ovako kad se napunimo kartonima , a hočemo vrlo brzo, moglo bi biti problema!

Za Šlogara mislim da prvu ligu može igrati! Fizički je jak i ima solidnu brzinu!  Mislim da on, Radić i Hanžek mogu sudjelovati igranjem! Prije nego recimo Filipović! Iako i on da je normalno prošao pripreme može pomoci!
Gdje se on htio prodati!? Mora biti sretan da igra u Inkeru i da ga guraju vec tri sezone! Ima potencijala, ali još treba puno napredovati! Nije odigrao niti jednu dobru sezonu za Inker!

I zaboravio sam reci, prekide smo dobro branili! Vrlo bitno za naš uspjeh! Iz prekida nesmijemo golove primati! Čosić i Komorski su tu bili jako dobri! Također one duge lopte na krila nam nesmiju tako lagano prolaziti!
Ona prečka Kvržića je prejednostavna bila! Duga lopta iz čistog mira, koja preleti cijelu našu obranu! Čeliković je tamo bio potpuno krivo postavljen!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Admin sub 11 srp 2015, 15:10

Za Šlogara se priča da ima problema sa 'izvan nastavnim' aktivnostima. Ne znam kaj je sa Dramcem, za njega sam mislio da će bit bolji od Blaža. Šlogar tak nezna igrat obranu, on na krilu ubije bilo kojeg našeg beka.
Hanžek treba bit krilni ili umjesto Glavine ulazit. Može povremeno uskočit na beka, bez obzira lijevo ili desno, ali ne da je Šlogar ispred njega ili Cavar i slicni, nego neka kombinacija kao sto su bili Bagi i Celik. Mislim da je bila tekma protiv Sesveta kad je Hanzek igrao ispred File, pa kad bi ovaj odzujal naprijed, Hanzek bi ga pokrival iza. Tak trebamo igrat. Ali Fila nije u formi, Begic se ozlijedi, jos kad netko od naprijed skupi kartone, trebamo se nadat da cemo dobit neki slobodnjak na oko 20 metara pa da ce ga Cavar zabit

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  inkerovac sub 11 srp 2015, 15:21

Pecelj je napisao/la:Nikad nisam bod ovoliko slavio.

Par ljudi iz firme je iz Rijeke, vrijeđamo se već pol godine. Prijetio sam im da su gotovi kad dođemo u prvu ligu.

eto sad su dobili


poludio sam kod "penala" vikao sam sucu da je mamić pao i da će još 2 3 tjedna ovako a onda kadetima u Omiš suditi. Došao je zaštitar i u čudu gleda jer sam akreditiran Very Happy


P.s. Toplak radi čuda, na fešti s momčadi Mumlek i Brezovec. Povući će sve stare varteksovce u zaprešić. Treba okupiti što više ljudi i da svi dofuravaju klince. Moramo napraviti pomoćna i postati glavni od zagreba do austrije i mađarske.


P.s.s. OPako smo tanki. Nek se netko ozljedi ili dobije kartone nema tko ući. klupa praktički ne postoji, ali po mom skromnom mišljenju ćemo biti čudo za Osijek i Istru. Sa zagrebom smo tu negdje i to je sad presudno. Dobijemo njih na konju, izgubimo i nismo ništa napravili. Sutra Zagreb 1, ne znam koliki je koeficijent ali kuću ću staviti. Dream team 2HNL super, ali treba još par igrača zbog širine.

Zamislite kaj bi to bilo da je Franck došao! Imali bi bolji napad nego ova smiješna rijeka sa tomoasovom jugovićem, balajem i tim poluigračima.


Ma cim je Varteks propao trebali smo se nametnuti! To je naše područje! Moramo srediti terene i dovoditi te klince! Toplak je pravi potez i on nas može dodatno povezati s tim krajem!
Ne može Rog u Splitu završiti! Ako ih je vec Dinamo propustio (a ne mogu svi u dinamu završiti), mi moramo te dečke dovesti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 3 Empty Re: 1.kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.