DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

+5
Pecelj
inter100
inkerovac
StaJaZnam
Mijau
9 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 23 kol 2015, 13:13

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ko ih *eb* nek tankiraju ovu utakmicu.Ne vidim razloga zakaj bi im izašli u susret.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 23 kol 2015, 13:59

Malo gledam od Hajduka nismo doma izgubili 5 godina.Onda su nam dali 5 komada. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam ned 23 kol 2015, 14:48

Bod bi bio dobar, sva tri još bolja al mislim da nećemo dobit. Mislim da Hajduk neće uspjet u čevrtak makar bi mi bilo drago da prođu, i onda u Zaprešiću 1-1 pred 2500 gledatelja i ja zadovoljan

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac ned 23 kol 2015, 16:30


Dobro je da nismo pristali! Zakaj igraju Europu, ako nisu sposobni igrati utakmice! Pa već im se izašlo u susret s nedjeljom! Inace bi u petak igrali!
Imaju vremena za odmor kao i Lokomotiva između zadnja dva kola!

Da li ce nama u kupu netko odgoditi! Mi znamo da nismo sposobni i onda ispadnemo! Very Happy

Kaj se tiče utakmice dolazi nam u idealno vrijeme! Protiv Lokomotive smo iskoristili sve kaj nam je išlo u prilog! Nadam se da ćemo i ovu utakmicu!



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 23 kol 2015, 16:55

U petak se nikak nije moglo igrati jer tovari igraju u četvrtak.Kmeče bez razloga niš nebi dobili tim jednim danom odmora više.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac ned 23 kol 2015, 16:59

Mijau je napisao/la:U petak se nikak nije moglo igrati jer tovari igraju u četvrtak.Kmeče bez razloga niš nebi dobili tim jednim danom odmora više.

Znam, ali znaci da je vec zbog njih pomaknuta utakmica! Da je sve normalno igrali bi u petak jel tako?

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 23 kol 2015, 17:06

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:U petak se nikak nije moglo igrati jer tovari igraju u četvrtak.Kmeče bez razloga niš nebi dobili tim jednim danom odmora više.

Znam, ali znaci da je vec zbog njih pomaknuta utakmica! Da je sve normalno igrali bi u petak jel tako?

Neznam baš mislim da televizija diktira raspored.Pa i sa Zagrebom smo igrali u subotu.Iskreno baš me briga za Hajduk i njihovo kukanje.Klasika od njih.Čudno da nisu Mamića optužili za ovo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 23 kol 2015, 17:43

Hajduk nam je jako važna utakmica.Nakon njega imamo tri gostovanja Osijek,Rijeka i Zagreb i onda Dinamo doma.Tri boda bi nam odlično došla.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 ned 23 kol 2015, 17:53

Mijau je napisao/la:Hajduk nam je jako važna utakmica.Nakon njega imamo tri gostovanja Osijek,Rijeka i Zagreb i onda Dinamo doma.Tri boda bi nam odlično došla.
Bez obzira kako završili sa Hajdukom(ne kazem da to nije bitna tekma, jako je bitna) očekujem da ostanemo neporaženi protiv Osijeka i Zagreba
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj ned 23 kol 2015, 22:58

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:U petak se nikak nije moglo igrati jer tovari igraju u četvrtak.Kmeče bez razloga niš nebi dobili tim jednim danom odmora više.

Znam, ali znaci da je vec zbog njih pomaknuta utakmica! Da je sve normalno igrali bi u petak jel tako?

Neznam baš mislim da televizija diktira raspored.Pa i sa Zagrebom smo igrali u subotu.Iskreno baš me briga za Hajduk i njihovo kukanje.Klasika od njih.Čudno da nisu Mamića optužili za ovo.

Naravno da smo mi glavni, nećeš valjda ti sirotinjo!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj ned 23 kol 2015, 23:01

inter100 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Hajduk nam je jako važna utakmica.Nakon njega imamo tri gostovanja Osijek,Rijeka i Zagreb i onda Dinamo doma.Tri boda bi nam odlično došla.
Bez obzira kako završili sa Hajdukom(ne kazem da to nije bitna tekma, jako je bitna) očekujem da ostanemo neporaženi protiv Osijeka i Zagreba

Jedino što je važno je održavati prednost ispred ova dva kluba koja su najslabija u sezoni. I Osijeka i Zagreba se može dobiti, nebitno jel igramo doma, u gostima ili na marsu. Bijedni su. Toliko ste hvalili taj zagreb, a kad sam ja govorio da su im otišla oba beka i da su jadni smijali ste mi se. U jednom trenutku sam čak posumnjao da se Lovro Medić prijavljuje pod nickom mijau.

Osijek ima samo Šošu i Matasa, a Zagreb Bobana, sve drugo je škart.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 24 kol 2015, 09:20

Pecelj je napisao/la:
inter100 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Hajduk nam je jako važna utakmica.Nakon njega imamo tri gostovanja Osijek,Rijeka i Zagreb i onda Dinamo doma.Tri boda bi nam odlično došla.
Bez obzira kako završili sa Hajdukom(ne kazem da to nije bitna tekma, jako je bitna) očekujem da ostanemo neporaženi protiv Osijeka i Zagreba

Jedino što je važno je održavati prednost ispred ova dva kluba koja su najslabija u sezoni. I Osijeka i Zagreba se može dobiti, nebitno jel igramo doma, u gostima ili na marsu. Bijedni su. Toliko ste hvalili taj zagreb, a kad sam ja govorio da su im otišla oba beka i da su jadni smijali ste mi se. U jednom trenutku sam čak posumnjao da se Lovro Medić prijavljuje pod nickom mijau.

Osijek ima samo Šošu i Matasa, a Zagreb Bobana, sve drugo je škart.

Tolko si opsjednut Sosom sa Šoršu preimenuješ. clown
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin pon 24 kol 2015, 23:37

3 od 10 klubova nemaju igrače koji moraju odrađivati suspenziju iduće kolo, INTER, hajduk i dinamo

sa dva žuta mi i Osijek imamo najviše igrača (5); Inter-Zaprešić
Petar Bočkaj
Tomislav Mazalović
Ilija Nestorovski
Andrea Ottochian
Josip Šoljić
a kod hajduka, bencun i caktaš

svih 7 mi zgledaju da bi mogli dobit žuti karton u nedjelju lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 25 kol 2015, 10:09

Bilo bi dobro da se sačuvamo kartona sa Hajdukom da idemo kompletni u Osijek i tam pobjedimo i očistimo se na Rujevici di su nam šanse male ovak i onak.I onad s full momčadi igramo u Kranjčevićevoj sa Zagrebom.Treba biti pametan ko sa onim Pomorcem kad se Mazalović očistio a nije se ni igrala utakmica.Ak već neko mora dobiti karton nek to budu Šoljić i Bočkaj.Ak sude suci iz Osijeka Iliji treba dati injekciju za smirenje jer će ga dobiti čim nekaj pisne.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 25 kol 2015, 10:12

Ipak Bebek sudi.Jedan od dodatnih je iz Splita.Kak je to moguće zakaj nisu stavili Matoca. [You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj uto 25 kol 2015, 11:57

Mijau je napisao/la:Bilo bi dobro da se sačuvamo kartona sa Hajdukom da idemo kompletni u Osijek i tam pobjedimo i očistimo se na Rujevici di su nam šanse male ovak i onak.I onad s full momčadi igramo u Kranjčevićevoj sa Zagrebom.Treba biti pametan ko sa onim Pomorcem kad se Mazalović očistio a nije se ni igrala utakmica.Ak već neko mora dobiti karton nek to budu Šoljić i Bočkaj.Ak sude suci iz Osijeka Iliji treba dati injekciju za smirenje jer će ga dobiti čim nekaj pisne.

Potpuno se slažem s tobom. Mislim da s Hajdukom trenutačno imamo šansu zbog tekme u četvrtak, ali izgubiti od Osijeka bilo bi ravno katastrofi. Nestorovskom dati tablete za smirenje prije Hajduka.

Odlično je da Bebek sudi, ovi dole ga mrze - mrzi i on njih. Ak su pametni u HNSu pokrast će hajduk u nedjelju pa će moći pričati da ništa čudno jer su umorni.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac uto 25 kol 2015, 17:29

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Bilo bi dobro da se sačuvamo kartona sa Hajdukom da idemo kompletni u Osijek i tam pobjedimo i očistimo se na Rujevici di su nam šanse male ovak i onak.I onad s full momčadi igramo u Kranjčevićevoj sa Zagrebom.Treba biti pametan ko sa onim Pomorcem kad se Mazalović očistio a nije se ni igrala utakmica.Ak već neko mora dobiti karton nek to budu Šoljić i Bočkaj.Ak sude suci iz Osijeka Iliji treba dati injekciju za smirenje jer će ga dobiti čim nekaj pisne.

Potpuno se slažem s tobom. Mislim da s Hajdukom trenutačno imamo šansu zbog tekme u četvrtak, ali izgubiti od Osijeka bilo bi ravno katastrofi. Nestorovskom dati tablete za smirenje prije Hajduka.

Odlično je da Bebek sudi, ovi dole ga mrze - mrzi i on njih. Ak su pametni u HNSu pokrast će hajduk u nedjelju pa će moći pričati da ništa čudno jer su umorni.

Ma nikakve kalkulacije! Tko garantira da ćemo mi Osijeka dobiti, ako svi igraju! Mislim da ne možemo garantirati da ćemo bilo koju utakmicu dobiti! Nismo ni Zagreba doma dobili!
Naravno to ne znaci da Nestorovski mora dobiti karton zbog prigovora! Na neke stvari je moguće pripaziti!
Ponavljam, ako ne budemo igrali svaku utakmicu 100% ispast cemo! Moramo u svaku utakmicu ići sa željom za bodovima, a ne čekati neku sljedeću, jer od te sljedeće možda ne bude ništa!

Protiv Hajduka imamo lijepu priliku! Rijetko ćemo imati neku takvu! Igramo doma! Hajduk ce sigurno biti ispražnjen teškom utakmicom koja im je jako važna, a ionako nisu nešto posebno! Mislim da imamo veću priliku sada, nego u Osijeku gdje će ovi divljati! Prvenstvo je tek počelo i prerano je za bilo kakve kalkulacije! Utakmicu po utakmicu i u svakoj se natjecati! Prerano je za gledanje tablice! Samo treba igrati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin uto 25 kol 2015, 18:53

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau čet 27 kol 2015, 14:36

Organizirano druženje na šetnici i prodaja karata za Hajduk u subotu od 9-12.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin čet 27 kol 2015, 21:01

Ajduk gubi, sam nek trče sad i daju sve od sebe Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 čet 27 kol 2015, 21:12

Admin je napisao/la:Ajduk gubi, sam nek trče sad i daju sve od sebe Smile
To si i ja kontam Very Happy
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau čet 27 kol 2015, 21:34

Samo da protiv nas ne polude i počnu igrati.Bolje bi bilo da su prošli.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac čet 27 kol 2015, 22:37

Mijau je napisao/la:Samo da protiv nas ne polude i počnu igrati.Bolje bi bilo da su prošli.

Poluditi ce ako im se dozvoli! Kada im se ne dozvoli onda to ovako izgleda!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin pet 28 kol 2015, 05:16

Stari od Balica bacio mobitel preka klupi hajduka lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam pet 28 kol 2015, 13:14

Sad da sam zloban rekao bih da se nisu ni baš nešto umorili od zalaganja jučer.

Možda su se čuvali za nas lol!

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.