DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

+5
Pecelj
inter100
inkerovac
StaJaZnam
Mijau
9 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 ned 30 kol 2015, 23:12

Mijau je napisao/la:Najveće pojačanje bi bilo odazak Filipovića.Hanžek se vadi nakon pola sata ovaj sjebe sve kaj se da sjebati u 10 minuta i za nagradu odigra cijelu utakmicu.*eb* ti mater Toplak pun mi je kurac više Filipovića i mjenjanja Blaževića.Za Glavinu nema prigovora danas je dobar bio.makar mora boli bti i ne fulavati zicere.Sad nek igra špicu u Osijeku sumnjam da ce radića stavit od početka.Nije to Filipović.

Slazem se, koji kurac ne izvadi njega za Begića?? *eb* ga on. I da, popizdio sam nakon sto je Blaza zamjenio, pa šta ti je decko skrivio, uvijek je na razini i dobro igra. Da igra ko Glavina ne bi prismrdio prvih 11. I jos nesto, al koji kurac stavljas Blaza opet desno????? covjek vise pruzi od glavine, i vidi se da bolje igra u sredini. Blaz mu treba psovat sve po spisku. Hvala Bogu da će protiv Osijeka igrat u sredini
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau ned 30 kol 2015, 23:15

Ak potpiše Peceljov ljubimac Rukavina neće vidjeti polušpice Blažević.Inače u utorak smo u Ludbregu a u petak u Domžalama.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam pon 31 kol 2015, 00:43

Vađenje Blaža u onoj situaciji meni nema veze s mozgom, on je jedan od boljih igrača u momčadi iako ima svojih mana, a Toplak se sere po njemu ovakvim potezima.

Mislim da je gledatelja bilo oko 2000, tak nekak, bila je dobra atmosfera šteta kaj nismo gol zabili pred ovom publikom bar da se i na našoj tribini malo buke napravi jednom, makar je bilo dobro kad je Posavec skinuo penal.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin pon 31 kol 2015, 06:26

Jel mogu Fili dat ocjenu minus 1

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 31 kol 2015, 13:58

Torcide je bilo 429 nas 1839 znači preko 2 soma ljudi blizu 2500 ako se neko uvukao bez karte.E kad bi stalno imali takvu posjetu.To bi nam doneslo 1.5 milijuna kuna od karata.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam pon 31 kol 2015, 15:41

Trenutno je to debelo iznad našeg prosjeka, mislim da je moguća budućnost u kojoj nam je takav prosjek ali je to daleka budućnost i to samo ako budemo pametni a i imali sreće.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac pon 31 kol 2015, 17:30

Sve ste već rekli!
Dodao bi da smo utakmicu otvorili hrabro, ali mlitavo! Ovi u svaki duel 100%, mi ne! Iako smo imali neku inicijativu, ovi kada su krenuli gore prolazili su kako su htjeli!
Filipović premekan, nije imao šanse zaustaviti Ohanzu! Posavec kod prvog gola mogao bolje, ali se iskupio kod penala!

Kasnije bili dobri, ali ne možemo realizirati! U drugom opet ne možemo zaustaviti Ohanzu! Ovog puta ubacio se ispred Komorskog i eto ti crvenog!
S igračem manje imali dvije stative i zicer Glavine!

Hajduk ništa posebno, ali nažalost i takav nas je dobio!

Uspjeli smo i kartona skupiti, ali moralo je kad tad!

Zamjene u prvoj za Osijek po meni su Radić, Mlinar, Miletić! Samo ne Jefthona na stopera jer vidjeli smo protiv Dinama kako to završava! Može na defanzivnog umjesto Mlinara!
Miletić je stoper i ako ne bude sada igrao zašto ga se onda drži u momčadi! Ono malo kaj je igrao protiv Dinama bio je sasvim solidan!
Radić mora igrati jer mislim da bi se pokazao novim Posavcem! Baš zbog Radića u napadu se jako veselim toj utakmici! Da vidimo da li može nešto napraviti! Ja mislim da može jako puno!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 pon 31 kol 2015, 17:46

inkerovac je napisao/la:Sve ste već rekli!
Dodao bi da smo utakmicu otvorili hrabro, ali mlitavo! Ovi u svaki duel 100%, mi ne! Iako smo imali neku inicijativu, ovi kada su krenuli gore prolazili su kako su htjeli!
Filipović premekan, nije imao šanse zaustaviti Ohanzu! Posavec kod prvog gola mogao bolje, ali se iskupio kod penala!

Kasnije bili dobri, ali ne možemo realizirati! U drugom opet ne možemo zaustaviti Ohanzu! Ovog puta ubacio se ispred Komorskog i eto ti crvenog!
S igračem manje imali dvije stative i zicer Glavine!

Hajduk ništa posebno, ali nažalost i takav nas je dobio!

Uspjeli smo i kartona skupiti, ali moralo je kad tad!

Zamjene u prvoj za Osijek po meni su Radić, Mlinar, Miletić! Samo ne Jefthona na stopera jer vidjeli smo protiv Dinama kako to završava! Može na defanzivnog umjesto Mlinara!
Miletić je stoper i ako ne bude sada igrao zašto ga se onda drži u momčadi! Ono malo kaj je igrao protiv Dinama bio je sasvim solidan!
Radić mora igrati jer mislim da bi se pokazao novim Posavcem! Baš zbog Radića u napadu se jako veselim toj utakmici! Da vidimo da li može nešto napraviti! Ja mislim da može jako puno!

Slažem se da moze, ali ne vjerujem da cemo to dočekat jer daj Boze da sam u krivu ali Glavina bu špicu igral. Otto, Blaz, Bočkaj s lijeva na desno. Kad Toplak više vjeruje škartu Bočkaju nego Radiću koji ima potencijala, i koji nas je izvadio prosle godine u drugoj ligi. Zasluzan za bod protiv Rudeša u gostima i na njemu mislim napravljen penal protiv Dugopolja. Mlinar će zamjenit Mazala to se slazem, a za stopera nisam pametan. Isto ne bi volio vidjet Jefthona, volio bi Miletića, ali znate kakav je Toplak serator
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 31 kol 2015, 18:24

Miletica sad nece biti 10 dana jer je u bosanskoj u21.Prilika za jos veceg skarta Jurjevica.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 31 kol 2015, 20:19

Gledam snimku prošlo je 10 minuta tri šanse Hajduka sve tri greške Filipovića.Da Toplak ima obraza izbacio bi ga odmah van.Kome se da neka pogleda.Tudor je išao ko na avionu ovaj ga je gledao.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 31 kol 2015, 20:43

36. minuta Filipović izgubi čistu loptu na centru napuca Francka i opet skoro dobijemo gol.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 31 kol 2015, 21:09

Ziceri Glavine i Ottochiana fulani.Umjesto da se vratimo u igru izgubimo loptu ide kontra i crveni.naivno da nemre biti naivnije.Ovakve utakmice bi mi u drogoj ligi okrenuli bez problema.Onaj Rudeš nam je napravio 10 zicera pa opet izgubio.Nažalost previše smo fulali.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj pon 31 kol 2015, 21:30

Mijau je napisao/la:Ziceri Glavine i Ottochiana fulani.Umjesto da se vratimo u igru izgubimo loptu ide kontra i crveni.naivno da nemre biti naivnije.Ovakve utakmice bi mi u drogoj ligi okrenuli bez problema.Onaj Rudeš nam je napravio 10 zicera pa opet izgubio.Nažalost previše smo fulali.

Što se završnice tiče mislim da sh otto i glavina najveći škartovi u ligi. Dugo nisam vidio tako neefikasne igrače
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 8.kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.