DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

+4
inkerovac
Mijau
StaJaZnam
Admin
8 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:12

Pecelj je napisao/la:Al stvarno kolko to može biti problem?! AK na smrdljivoj travusini pokraj WGa mogu posluživati hranu možemo i mi na stadionu.

A na kraju krajeva vrhunski tamburaši su 4000kn.... to bi se isplatilo 100%

Neznam jel klub ko klub to smije raditi.*eb* te tamburaši kaj bu sljedeće.Klaun i striptizete lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj ned 04 lis 2015, 23:16

Već vidim kolko bi ti teško pale striptizete. Tamburaši za zagrijavanje ili za poslije tekme. Pa da vidiš kolko ljudi na stadionu. A ne ovako da ljudi idu doma u 70 min.

P.s. danas sam malo baš razmišljao o ovom članku kaj si stavio i o tome kaj već 5 god nismo u dobrim odnosima s mamićem. kolko je to štetu nanijelo klubu da se još nismo maknuli od "filijale" u očima drugih ljudi. Možda je super ovo kaj nas toliko kasape suci ove sezone i kaj cvile džanko i ekipa. možda je ovo sezona kad to prestaje.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:20

Pecelj je napisao/la:Već vidim kolko bi ti teško pale striptizete. Tamburaši za zagrijavanje ili za poslije tekme. Pa da vidiš kolko ljudi na stadionu. A ne ovako da ljudi idu doma u 70 min.

P.s. danas sam malo baš razmišljao o ovom članku kaj si stavio i o tome kaj već 5 god nismo u dobrim odnosima s mamićem. kolko je to štetu nanijelo klubu da se još nismo maknuli od "filijale" u očima drugih ljudi. Možda je super ovo kaj nas toliko kasape suci ove sezone i kaj cvile džanko i ekipa. možda je ovo sezona kad to prestaje.

Protiv sam striptizeta jer ima puno male djece na stadionu pa bi klub napala pučka pravobraniteljica za djecu i to bi naštetilo imiđu kluba.Još jedna super ideja je da recimo igrači odu na trening Fortune ili rukometaša pa i kuglanja pa da se i sa njima podruže.Tu ideju sam ukrao od Domžala oni su trenirali sa ragbijašima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Admin ned 04 lis 2015, 23:25

Mogu probat dogovorit sastanak sa Igorom u subotu nakon Domžala, pa da malo popričamo o svim ovim našim 'jeftinim' planovima za klub dok se netko od nas ne obogati i ulozi sve pare u klub Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:29

Ili da ih Saić otfura u lovački i da pucaju iz puške glinene golube.Isto vrhunska ideja.Pa nek kuhaju gulaš ili peču odojka.Treba nekaj inovativno.Nek ih se odvede u muzej,Lužnicu,na Bager,golf ima brdo stvari.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:30

Admin je napisao/la:Mogu probat dogovorit sastanak sa Igorom u subotu nakon Domžala, pa da malo popričamo o svim ovim našim 'jeftinim' planovima za klub dok se netko od nas ne obogati i ulozi sve pare u klub Smile

Dogovori ako su mogli navijači Cibone sa sportneta imati sastanak sa Acom Petrovićem možemo i mi sa Džankom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj ned 04 lis 2015, 23:31

Svakog čovjeka kojeg dobiješ je puno. Gledam sad snimku s Dinamom i ti ljudi na trinibinama - sve naše ružne iste face koji smo bili i na 3 ligi. Mi bi došli valjda i da nas Putin raketira. treba svježe krvi i nove ljude dofuravati. da se samo udružiš sa svim klubovima u Zaprešiću to je 300 novih ljudi, dakle duplo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj ned 04 lis 2015, 23:32

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:Mogu probat dogovorit sastanak sa Igorom u subotu nakon Domžala, pa da malo popričamo o svim ovim našim 'jeftinim' planovima za klub dok se netko od nas ne obogati i ulozi sve pare u klub Smile

Dogovori ako su mogli navijači Cibone sa sportneta imati sastanak sa Acom Petrovićem možemo i mi sa Džankom.

džanko bi nas trebao moliti da dođemo koliko smo mentalno retardirano vjerni klubu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Admin ned 04 lis 2015, 23:32

Ce nas bit više od 2?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:33

Pecelj je napisao/la:Svakog čovjeka kojeg dobiješ je puno. Gledam sad snimku s Dinamom i ti ljudi na trinibinama - sve naše ružne iste face koji smo bili i na 3 ligi. Mi bi došli valjda i da nas Putin raketira. treba svježe krvi i nove ljude dofuravati. da se samo udružiš sa svim klubovima u Zaprešiću to je 300 novih ljudi, dakle duplo.

Kaj si ti bio?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:34

Admin je napisao/la:Ce nas bit više od 2?

Nebitno imam ja pravih ideja da ja zaradim ako već oni neće.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj ned 04 lis 2015, 23:36

Treba dogovoriti 10ak točki koje ćemo predstaviti onda tamo jer je totalno debilno da idamo pa da sam on priča a mi klimamo glavom. ak ćemo dogovoriti kaj točno reći ja dolazim....

ovi prijedlozi za cuganje i roštiljanje su super po meni, samo ne znam jel se po zakonu smije napijati na stadionu. smrdljivi klinci koji razbijaju su uništili nogomet za poštene alkoholičare.

ja sam uvijek tu negdje Very Happy imam novu poziciju. super mi je jer se mogu derati i navijati bez da mi je bed tko je oko mene. derem se 90 min.

dao sam otkaz na poslu pa sam mogu na sve tekme.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:40

Nek admin dogovori sastanak i onda otvaramo topic i pišemo ko kaj hoce i to tamo prezentiramo.A ti bjedniče ima da dođeš između mene Arkana i Admina da oformimo kop.Nemoj se skrivati po stadionu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj ned 04 lis 2015, 23:44

i samo još nešto o tim jeftinim akcijama koje spominje admin. Smijali su se hajduku za jogurt i pivu a sad imaju 20 mil kn godišnje od tih sranja.

da je nama 20 mil kn godišnje igrali bi kontinuirano europu. pa sad ti vidi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau ned 04 lis 2015, 23:46

Pecelj je napisao/la:i samo još nešto o tim jeftinim akcijama koje spominje admin. Smijali su se hajduku za jogurt i pivu a sad imaju 20 mil kn godišnje od tih sranja.

da je nama 20 mil kn godišnje igrali bi kontinuirano europu. pa sad ti vidi.

Da baš će se prodavati Inkerov sir i vrhnje ko Hajdukove japanke.To nemreš očekivati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau pon 05 lis 2015, 10:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Admin pon 05 lis 2015, 11:52

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Na svim portalima koji su prenheli izjavu, normalno da je to rekao kad ga mamic placa,.... Ne vjerujem mu, nije bila ruka...i slicno

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  StaJaZnam pon 05 lis 2015, 12:04

Pa ovaj sasvim očito ima ambicije za povratak u Dinamo, pa nije lud da se odma u startu postavi na tatinu lošu stranu. Naravno "Dinamo je moj klub" iako sam tamo došao sa 15-16 godina i škartali su me. Sljedeće sezone na dresovima bismo trebali na ovratnik stavit "Dinamo je moj klub", kak je Rijeka imala "Krepat ma ne molat" prije par godina, ipak je to naš klupski moto.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Mijau pon 05 lis 2015, 12:36

Bila je i Benkovićeva ruka na Poljudu pa nije penal suđen.Ajde Čabraji se nemože zamjeriti da je dinamovac koliko god to ružno zvuči.Treba donjeti kodeks unutar kluba da se to nesmije spominjati i gotovo.Budi kaj hočeš ali nemoj to na sva zvona govoriti.Ako se tovari mogu ograditi od sranja iz prošlosti i gurati to pod tepih možemo i mi.Ustvari moramo.To će sigurno biti na sastanku u klubu rečeno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  StaJaZnam pon 05 lis 2015, 13:00

Meni je samo sumnjivo ovo da "Dinamu duguje sve"... Meni se čini da smo mu mi već sad dali više nego Dinamo. Ili bar podjednako jer u Lokomotivi je odigrao 4 utakmice u 1HNL i zabio jedan gol, identično kao za nas do sada. Ok, u dinamu je trenirao od 16 do 19 godine, al onda mu je po toj logici Kustošija dala najviše. Dakle ne znam zaš nije rekao "Kustošiji dugujem sve, ona je moj klub". Ja bih to poštovao. Sve u svemu ljigav intervju.

Dal će on zaigrat ikad u plavom dresu ne znam, ak mu je to san ja mu želim sreću. Al nekak mi se čini da ako ikad napravi neš od sebe više će to dugovat nama neg Dinamu, al će izjave ostat iste.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  inkerovac pon 05 lis 2015, 16:53


Stalno se ponavlja isti scenarij! Ako napravimo neki dobar rezultat, istaknu nekoga tko je neko vrijeme bio u Dinamu i napišu ovakav članak!

Ali tko zna kaj je Čabraja uopće rekao i kako su ovi njegove izjave interpretirali (odnosno dinamoprentirali)!

Pa Gulić je bio najava utakmica s istim ovim sranjem!

Možda su to sve stvarno i rekli, od Čabraje se to ne bi ni čudio, ali znam da novinari naprave članak onako kako im odgovara i izvrnu rijeći onako kako im paše!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Pecelj pon 05 lis 2015, 18:18

Mijau je napisao/la:Bila je i Benkovićeva ruka na Poljudu pa nije penal suđen.Ajde Čabraji se nemože zamjeriti da je dinamovac koliko god to ružno zvuči.Treba donjeti kodeks unutar kluba da se to nesmije spominjati i gotovo.Budi kaj hočeš ali nemoj to na sva zvona govoriti.Ako se tovari mogu ograditi od sranja iz prošlosti i gurati to pod tepih možemo i mi.Ustvari moramo.To će sigurno biti na sastanku u klubu rečeno.

Slažem se. Evo prve točke za sastanak s Džankom.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Admin sri 07 lis 2015, 20:59

Ademi pao na dopingu nakon arsenala:lol!:
Bas me zanima jel on piskio u čašu nakon naše tekme

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  w.p.r. čet 08 lis 2015, 13:34

U interwievu Čabraja je rekao da je igrao rukom, ali ne i da je bio penal što stoji u naslovu?!!! Jer svakom je jasno da nije bio, niti je igrao namjerno, niti utjecao na igru i bila je napucana i još ga je dinamovac gurnuo. Inače katastrofa je da uopće spominje dinamo...ima da ti je Inker iznad svih ili odi u lokomotivu...

Imam pitanje za vas tu?
Nigdje se ne piše o tome pa me zanima... nakon izjednačenja dinama na stadionu je bila mrtva tišina...

Pohvalno od BBB-a na zapadu (a i na istoku) da se niko nije veselio... oni su se morali to dogovoriti jer da se baš nitko nije veselio je čudno, ne?
w.p.r.
w.p.r.

Broj postova : 13
Join date : 19.08.2015

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  StaJaZnam čet 08 lis 2015, 14:09

Nije baš bila mrtva tišina bilo je par ljudi na istočnoj tribini kaj su pljeskali, neki su pokušavali vikat dinamo dinamo, al jako slabo. BBB nisu slavili, ili su se dogovorili ili su jednostavno vidjeli da nemaju kaj slavit, ne znam. Događaji u utakmici su vjerojatno utjecali na to da su skoro svi na tribini bili na strani Inkera.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo - Page 4 Empty Re: 12. kolo 1.HNL INTER - Dinamo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.