DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau uto 15 pro 2015, 17:19

Sudi Pejin. clown
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau uto 15 pro 2015, 18:46

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin uto 15 pro 2015, 21:33

Ma Radića u napad, Blaž iza njega i Čabraja i Otto na krila
A Pejina na burzu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj uto 15 pro 2015, 22:42

treba poslati kadete da im polome ruke i noge. I to one debele, spore i ove koji igraju preko veze. nek prebiju suca, pljunu trenera i polome igrače.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sri 16 pro 2015, 14:28

Pecelj je napisao/la:treba poslati kadete da im polome ruke i noge. I to one debele, spore i ove koji igraju preko veze. nek prebiju suca, pljunu trenera i polome igrače.

Hahahahahah to se trazi
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin čet 17 pro 2015, 11:38

Sad vidim tekma vec u 15h
Valjda nece bit prehladno Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau čet 17 pro 2015, 13:08

Admin je napisao/la:Sad vidim tekma vec u 15h
Valjda nece bit prehladno Smile

Nije valjda da buš išel?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin čet 17 pro 2015, 15:42

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:Sad vidim tekma vec u 15h
Valjda nece bit prehladno Smile

Nije valjda da buš išel?
Zadnja tekma godine Smile
Idem slusat onog tipa kaj se deral prosli put lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau čet 17 pro 2015, 16:12

Ja nejdem.Izgubio sam volju.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar pet 18 pro 2015, 19:16

Mijau je napisao/la:Ja nejdem.Izgubio sam volju.
Kaže Komorski u SN kako će Dinamo biti opušten, posebno nakon igre protiv Bajerna. Što mu to znači opušten, pa oni i kad su opušteni sa onakvom Interovom igrom mogu poslati i Dinamove juniore da igraju protiv Intera. A posebno se to odnosi i na Komorskog koji ako bude igrao kao protiv Slaven Belupa onda im ne gine opet petarda. Volio bih da sam u krivu, ali prateći njihove igre ...teško im se piše. Možda ipak dobiju neku inspiraciju i još uz to treba i puno sreće...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau pet 18 pro 2015, 20:18

Treba vjerovati u čudo.Po meni nismo oslabljeni jer je Čović odličan golman a Ilija je igrao privatne utakmice u zadnje vrijeme.Glavina je tak i onak uz Šoljića najgori igrač polusezone.Imamo šanse samo ako će vjerovati da imaju šanse.Ako odu tam sa tim da izvuku podnošljivi poraz onda će dobiti 6 komada.Ali sve ovidi o Dinamu.Ako oni budu napaljeni i na 100% onda nebumo ni blizu boda.Ja bi napred stavio Otta,Čabraju i Bočkaja jer su brzi i pokretljivi u vezu Mlinara,Mazalovića i nekog umjesto Šoljića recimo Jefthona i igrao nogomet.Dinamo nije doma zgubio valjda 100 utakmica zakon velikih brojeva je na našoj strani.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 pet 18 pro 2015, 21:36

Mijau je napisao/la:Treba vjerovati u čudo.Po meni nismo oslabljeni jer je Čović odličan golman a Ilija je igrao privatne utakmice u zadnje vrijeme.Glavina je tak i onak uz Šoljića najgori igrač polusezone.Imamo šanse samo ako će vjerovati da imaju šanse.Ako odu tam sa tim da izvuku podnošljivi poraz onda će dobiti 6 komada.Ali sve ovidi o Dinamu.Ako oni budu napaljeni i na 100% onda nebumo ni blizu boda.Ja bi napred stavio Otta,Čabraju i Bočkaja jer su brzi i pokretljivi u vezu Mlinara,Mazalovića i nekog umjesto Šoljića recimo Jefthona i igrao nogomet.Dinamo nije doma zgubio valjda 100 utakmica zakon velikih brojeva je na našoj strani.
Ne znam na cem temeljis da je Mlinar bolji od Soljica. Nemam nist protiv Frane ali budmo realni tip je katastrofa. Zadnjih 6-7 tekmi cim cujem komentatora Mlinar ja znam da ne bu dobro
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar sub 19 pro 2015, 00:38

inter100 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Treba vjerovati u čudo.Po meni nismo oslabljeni jer je Čović odličan golman a Ilija je igrao privatne utakmice u zadnje vrijeme.Glavina je tak i onak uz Šoljića najgori igrač polusezone.Imamo šanse samo ako će vjerovati da imaju šanse.Ako odu tam sa tim da izvuku podnošljivi poraz onda će dobiti 6 komada.Ali sve ovidi o Dinamu.Ako oni budu napaljeni i na 100% onda nebumo ni blizu boda.Ja bi napred stavio Otta,Čabraju i Bočkaja jer su brzi i pokretljivi u vezu Mlinara,Mazalovića i nekog umjesto Šoljića recimo Jefthona i igrao nogomet.Dinamo nije doma zgubio valjda 100 utakmica zakon velikih brojeva je na našoj strani.
Ne znam na cem temeljis da je Mlinar bolji od Soljica. Nemam nist protiv Frane ali budmo realni tip je katastrofa. Zadnjih 6-7 tekmi cim cujem komentatora Mlinar ja znam da ne bu dobro

Moje je mišljenje da Inter nema niti napad, a niti vezni red kako bi ipak pokazao stabilnu kontinuiranu igru i postigao bolji rezultat, osim naravno Nestorovskog, pa on je sam zabio skoro sve golove- zar to nije žalosno za ekipu. I još nešto, zahvaljujući prije svega obrani, imaju takav rezultat kakav imaju. Isto se događa i u juniorima, zadnja obrambena linija drži ekipu i postižu dobar rezultat kao tim, a golovi se teško zabijaju. Dali je to takav stil Intera, ili treba nešto poraditi na tome. Čak juniori stvaraju više prilika na utakmici za razliku od ovih naših seniora. Pa da nema Ilije, tko bi to u ovoj ekipi pospremao golove u mrežu...ili bi se morala drukčije organizirati kompletno igra Intera. Još koliko toliko lopta dobro i ide od zadnje linije prema veznoj liniji, ali dalje od veze prema napadu odnosno golu to je sterilno, sporo i jako puno netočnih dodavanja a posebno onih bitnih zadnjih pasova, kojih je jako malo i još puno netočnih. Zato moramo još i biti sretni koliko su uspjeli skupiti do sada bodova, ali nešto se mora poraditi da lopta ide mnogo brže i točnije.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj sub 19 pro 2015, 08:49

Mlinar od kad je ušao u biznis s pekarama nije više stari
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 09:28

Prema SN otpali su Mlinar i Begić zbog ozlijeda i neko jer je uvrijeđen jer ne igra.To je Čabraja.Jer ga nema u sastavu.Sastav Čović-Jurjević,Ćosić,Komorski,Čeliković-Šoljić,Mazalović-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Radić
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 10:18

bećar je napisao/la:
inter100 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Treba vjerovati u čudo.Po meni nismo oslabljeni jer je Čović odličan golman a Ilija je igrao privatne utakmice u zadnje vrijeme.Glavina je tak i onak uz Šoljića najgori igrač polusezone.Imamo šanse samo ako će vjerovati da imaju šanse.Ako odu tam sa tim da izvuku podnošljivi poraz onda će dobiti 6 komada.Ali sve ovidi o Dinamu.Ako oni budu napaljeni i na 100% onda nebumo ni blizu boda.Ja bi napred stavio Otta,Čabraju i Bočkaja jer su brzi i pokretljivi u vezu Mlinara,Mazalovića i nekog umjesto Šoljića recimo Jefthona i igrao nogomet.Dinamo nije doma zgubio valjda 100 utakmica zakon velikih brojeva je na našoj strani.
Ne znam na cem temeljis da je Mlinar bolji od Soljica. Nemam nist protiv Frane ali budmo realni tip je katastrofa. Zadnjih 6-7 tekmi cim cujem komentatora Mlinar ja znam da ne bu dobro

Moje je mišljenje da Inter nema niti napad, a niti vezni red kako bi ipak pokazao stabilnu kontinuiranu igru i postigao bolji rezultat, osim naravno Nestorovskog, pa on je sam zabio skoro sve golove- zar to nije žalosno za ekipu. I još nešto, zahvaljujući prije svega obrani, imaju takav rezultat kakav imaju. Isto se događa i u juniorima, zadnja obrambena linija drži ekipu i postižu dobar rezultat kao tim, a golovi se teško zabijaju. Dali je to takav stil Intera, ili treba nešto poraditi na tome. Čak juniori stvaraju više prilika na utakmici za razliku od ovih naših seniora. Pa da nema Ilije, tko bi to u ovoj ekipi pospremao golove u mrežu...ili bi se morala drukčije organizirati kompletno igra Intera. Još koliko toliko lopta dobro i ide od zadnje linije prema veznoj liniji, ali dalje od veze prema napadu odnosno golu to je sterilno, sporo i jako puno netočnih dodavanja a posebno onih bitnih zadnjih pasova, kojih je jako malo i još puno netočnih. Zato moramo još i biti sretni koliko su uspjeli skupiti do sada bodova, ali nešto se mora poraditi da lopta ide mnogo brže i točnije.

Nemre Mazalović sve sam.Od Šoljića nema nikakve koristi njemu se broje točna dodavanja na prste jedne ruke.Barem 5 puta po utakmici proda čiste lopte.A jedini koji zna dati zadnji pas Blažević trune na krilu.Kolko puta sam rekao da je Mazalović najvažniji igrač u momčadi.Ilija je zabio puno mogao je i 20 komada da nije fulavao zicere i penale.Ali on je imao kredita.Bilo je utakmica kad nije loptu taknuo a igrao je do kraja.Neko drugi bi bio na klupi u tim utakmicama u 30. minuti.Dok recimo Bočkaj protiv Rijeke najbolji i najopasniji se vadi van u 60. minuti i uvodi Blažević na krilo a isto tak protiv Zagreba Bočkaj ulazi umjesto Mlinara koji je je igrao na poluvremenu krilo.I kak onda očekivati da igra bude tečna kad neke šalta po 3 pozicije a neki su zaštičeni u prvih 11.Rrecimo meni nije jesno da se bar jedna utakmica nije dala Parlovu ili Jefthonu u paru sa Mazalovićem nemrejeju biti gori od Šoljića.Obrana se najmanje dirala i zato je u većini utakmica bila odlična osim protiv onog Beelupa kad je Komorski briljirao.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj sub 19 pro 2015, 12:34

Šoljić je kralj Mijau je gay.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sub 19 pro 2015, 12:51

Mijau je napisao/la:Prema SN otpali su Mlinar i Begić zbog ozlijeda i neko jer je uvrijeđen jer ne igra.To je Čabraja.Jer ga nema u sastavu.Sastav Čović-Jurjević,Ćosić,Komorski,Čeliković-Šoljić,Mazalović-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Radić
Ima pravo bit.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 13:24

inter100 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Prema SN otpali su Mlinar i Begić zbog ozlijeda i neko jer je uvrijeđen jer ne igra.To je Čabraja.Jer ga nema u sastavu.Sastav Čović-Jurjević,Ćosić,Komorski,Čeliković-Šoljić,Mazalović-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Radić
Ima pravo bit.

To kaj on misli da mora igrati u Barceloni prje Mesija a tu nemre pokraj Bočkaja je njegova stvar.Lik me je razočarao.Osim gola Dinamu niš nije pokazao.Nebumo njega gledali na proljeće.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 13:45

Zulim starta umjesto Radića.Goni se Toplak u tri pičke materine.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sub 19 pro 2015, 14:12

Mijau sry al grijesis. On dobio priliku? U Osijeku jedini nes pokazao. Protiv Rijeke u gostima nis nije mogo. Dinamo super. Mozda je jos jednu tekmu igro al ne sjecam se koju. Blaz nis nije pokazao zadnjih 100 tekmi i stalno dobije priliku
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 14:14

inter100 je napisao/la:Mijau sry al grijesis. On dobio priliku? U Osijeku jedini nes pokazao. Protiv Rijeke u gostima nis nije mogo. Dinamo super. Mozda je jos jednu tekmu igro al ne sjecam se koju. Blaz nis nije pokazao zadnjih 100 tekmi i stalno dobije priliku

Blažević se bar zna ponašati za razliku od Čabraje.On je bio potjeran iz Lokomotive,Albanije i sad bu od nas.Znači nekaj sa njim nije u redu.Prvi sam na ljeto reko da bi nam bio pojačanje i sad velim da ga treba potjerati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin sub 19 pro 2015, 15:26

Pocela se magla spustat....
Al ne zgledamo lose Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sub 19 pro 2015, 15:29

27. minuta. Čelik se boji
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 19 pro 2015, 15:56

Bočkaj ozlijedio Pjacicu. lol! lol! Samo se čuvaj drugog žutog.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 21. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.