DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završnica sezone

+3
Pecelj
Mijau
Admin
7 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 06 tra 2016, 20:38

Sad razmišljam o ovome da Toplak želi inozemni angažman kaj se mene tiče nek ga nađe i ode.Dve pune godine je tu trener jedan od rekordera.A za nasljednika ja bi Soldu.Sinovi mu tu igraju stručnjak je i pravi inkerovac.Mislim da je to full nerealno ali zakaj ga ne probati nagovoriti.Osim njega htio bi na klupi vidjeti Krznara ako ga to uopće zanima jer je u Dinamu pomoćni.Treća opcija mi je Čeči.Od onih koje nikak ne želim na klupi a sigurno bi se motali oko nje su Brnas i Mužek i najveće smeće ljudsko Tomica Ivković makar mi je on ok trener dobar.To su imena koja mi padaju na pamet.Ilija je prestar a Boro je kujica ko Jurčić u Dinamu on jedva čeka poziv.Voli Inker ali nema pojma.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  inter100 sri 06 tra 2016, 20:43

Ne bi uopce volio da Toplak ode. Ponekad me jako nervira ali odlican je. Ako i ode nikak ne bi htio da Boro dode, odma bumo ispali. A za Muzeka hahaha, to je najgori trener u povijesti. Igraci su ga mrzili. Moj izbor bi bio Mijau
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 06 tra 2016, 20:49

Srećom Boro je u Al ainu trener rezervne momčadi.Ušo je u lovu nebu se on više vraćao.Ili ipak bude.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj sri 06 tra 2016, 20:57

Boro je dobar trener, a imali smo i goreg od Mužeka - ĐB!

Moj stav je jasan, nitko prije 60te nije trener već šegrt. Ili Ilija ili Otto.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 06 tra 2016, 21:05

Sjajan trener je Boro. lol! E sjetio sam se još jednoga koji bi bio ok Roy Ferenčina.A Mamiću trebamo zahvaliti jer je Čačić izbornik i nemre više voditi Inker.A ao te pale stariji likovi onda bi bio oduševljen sa Vjeranom Simunićem.Baš me zanima kak bi se on snašao tu onak divlji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj sri 06 tra 2016, 21:27

Mijau je napisao/la:Sjajan trener je Boro. lol! E sjetio sam se još jednoga koji bi bio ok Roy Ferenčina.A Mamiću trebamo zahvaliti jer je Čačić izbornik i nemre više voditi Inker.A ao te pale stariji likovi onda bi bio oduševljen sa Vjeranom Simunićem.Baš me zanima kak bi se on snašao tu onak divlji.


To bi bio spektakl! Ali gotov nemoguće, Laljak nikad nije uzeo nekog trenera s juga.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar sri 06 tra 2016, 21:43

Mijau je napisao/la:Sad razmišljam o ovome da Toplak želi inozemni angažman kaj se mene tiče nek ga nađe i ode.Dve pune godine je tu trener jedan od rekordera.A za nasljednika ja bi Soldu.Sinovi mu tu igraju stručnjak je i pravi inkerovac.Mislim da je to full nerealno ali zakaj ga ne probati nagovoriti.Osim njega htio bi na klupi vidjeti Krznara ako ga to uopće zanima jer je u Dinamu pomoćni.Treća opcija mi je Čeči.Od onih koje nikak ne želim na klupi a sigurno bi se motali oko nje su Brnas i Mužek i najveće smeće ljudsko Tomica Ivković makar mi je on ok trener dobar.To su imena koja mi padaju na pamet.Ilija je prestar a Boro je kujica ko Jurčić u Dinamu on jedva čeka poziv.Voli Inker ali nema pojma.

Ja bih isto dao šansu Čečiju, pa on je legenda...Njega i dalje u Njemačkoj itekako cijene, jedino mi nikog takvog ne cijenimo, on kad se pojavi među Nijemcima, cijela dvorana se diže i plješće. U kojoj smo mi to priči. Isti slučaj je Soldo. Čak bi mogli zajedno voditi seniore.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Admin čet 07 tra 2016, 01:38

Na kraju sezone Zoki dobije ponudu iz njemacke, odvede sa sobom Samira i mi dofuramo Krznara
Il ak nejde to onda Soldu:)
Ceci je legenda al mislim da mu vise nije do seniora
Mozda Pamica dofuramo lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau čet 07 tra 2016, 09:14

Dobili smo Podravinu 7:2 Sastav Čović-Mikulić,Begić,Mazalović,Čelik-Mlinar,Šoljić-Bočkaj,Blaž,Otto-Ilija bar mislim da su tak igrali.Nije bilo Hanžeka,Komorskog i Puljića Golove su zabili Škart 3 komada ,Otto,Cassini,Mikulić i Jurjević oba gola smo primili iz penala.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  danijel1208 čet 07 tra 2016, 12:28

Mijau je napisao/la:Dobili smo Podravinu 7:2 Sastav Čović-Mikulić,Begić,Mazalović,Čelik-Mlinar,Šoljić-Bočkaj,Blaž,Otto-Ilija bar mislim da su tak igrali.Nije bilo Hanžeka,Komorskog i Puljića Golove su zabili Škart 3 komada ,Otto,Cassini,Mikulić i Jurjević oba gola smo primili iz penala.

Komorski je ozlijeđen, a Puljić je igrao drugo poluvrijeme sa škartovima koji smo završili 2:2.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sub 09 tra 2016, 10:11

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sub 09 tra 2016, 10:13

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sub 09 tra 2016, 23:17

[You must be registered and logged in to see this link.]

Maloku igra za juniore.Pametno da su ga dali tamo.Bećar kaj vele dečki kak se uklopio?Sad vidim za Split su igrala trojica koji su jučer igrali protiv Osijeka.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj sub 09 tra 2016, 23:40

koja je ono tema zatvorena gdje ne mogu gledati drugi. imam info za admina i mijaua
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar ned 10 tra 2016, 00:11

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Maloku igra za juniore.Pametno da su ga dali tamo.Bećar kaj vele dečki kak se uklopio?Sad vidim za Split su igrala trojica koji su jučer igrali protiv Osijeka.

Maloku je ušao u igru u 46.minuti, igrao je lijevog veznog. Prema prikazanom točno se vidi da mu nedostaje utakmica, tako da ovaj put nije nešto pokazao. Naši su bili daleko bolji u prvom poluvremenu, tako da su vodili 1:0, imali puno prilika, dok su drugo poluvrijeme splićani bili aktivniji. Oni su izjednačili greškom našeg golmana, lopta mu je ispala iz ruku, baš šteta, mogli su uzeti sva tri boda. Čeči je čujem baš zadovoljan.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 10 tra 2016, 09:40

Trebao je od početka igrati za juniore.Znači vrlo vjerojatno bu i protiv Dinama zaigrao u srijedu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 10 tra 2016, 17:32

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau pon 11 tra 2016, 15:09

U srijedu u Pojatnom u 17 sati Inker-Dinamo juniori.Sudi Matoc znači šugavo suđenje zagarantirano.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar pon 11 tra 2016, 17:56

Mijau je napisao/la:U srijedu u Pojatnom u 17 sati Inker-Dinamo juniori.Sudi Matoc znači šugavo suđenje zagarantirano.

Dinamo je bio presretan što su naši juniori uzeli bodove Splitu, jer bi Split sa pobjedom izbio na prvo mjesto. Tako da smo im pomogli, ali oni svakako moraju biti prvi, tako da me nebi iznenadile sudačke "pogreške". Ako budu bolji svaka čast, ali bit će tvrdo. Dosadašnji omjer međusobnih utakmica 2:0 za nas.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 13 tra 2016, 19:35

Pogledao juniore sa Dinamom koji je pobjedio 2:0.Nisu naši bili loši prvo poluvrijeme Dinamo im nije puknuo po golu pošteno a bogme ni mi.Skroz tvrda utakmica.Onda primamo glupi gol i ondah ubrzo i drugi i gotova utakmica.Još je i Gojak fulao penal odnosno Rihtar ga je skinuo.Znači oni su uzmu Gojaka koji je daleko najbolji igrač bio na terenu.Mislim da bi on kod nas igrao sigurno u prvih 11 u seniorima.Doveli su čak i igrače 96. godišta ko Stolnika koji je proše godine bio standardan u Sesvetma u drugoj ligi.Lovren je pakleni dribler ali naš Jozanović ga je uspješno čuvao.Istina prošao je par puta ali po meni ga je odlično uštopo.Taj dečko je odličan igra na lijevom beku makar je dešnjak ide ko navijen.Po meni je bolji od Mikulića i Hanžeka i bio bi grijeh ne uzeti ga u seniore.Kunštić se dobro nosio sa Božićem koji igra i zabija u drugoj ligi za Dinamo 2.Igrao je i Maloku za nas ali osim par driblinga i minijatura nije se ničim isticao.Bez je i agilalan ali iskreno očekivao sam više.Makar je prema naprijed bio naš najbolji veznjak.Dinamo je drugi svijet za nas.Likovi imaju dva pomoćna trenera doktora fizioterapeuta i kondicijskog trenra.A mi na klupi imamo Čečija i crnoga koji daje papiriće za zamjene.Dinamo me nije oduševio.Nisu svemirici i ne lete ali imaju klase ko Gojak koji nema kaj tražiti u juniorskoj ligi.Kalaica koji neće potpisati sa Mamićem nije niš bolje odigrao od našeg Kunštića a razvikan je do bola.Svidio se najmanji igrač njigov Đira koji je i najmlađi a igra lijevog beka a dofuran je iz Šibenika.Uglavnom da nisu doveli Gojaka sumnjam da bi nas pobjedili.Pojedinačno je svaki igrač Dinama bolji od našeg ali ko momčad nisu niš posebno.Ali imaju valjda 30 vrhunskih igrača za juniorski nogomet i još bolje uvijete i to je to.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 13 tra 2016, 19:41

Skoro sam zaboravio.Bio je neki lik.Mafijaš teški koji je neki kurac od Malokua.Možda menađer ili frend.Lik je odvratan ima 50 godina ak ne i više i debelo je krme.Ali kakvu pičku je isfuro.Prebolesno.Makar je teška kurvetina kaj je očito.Ženska dolazi u haljinici a vjetar puše.Sve živo se vidjelo.I još po šodru napikava u štiklama.Reko bi da ženska po godinama ima pravo nastupa u juniorima.Teško je opisati to ste trebali vidjeti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar sri 13 tra 2016, 20:33



Mijau, u potpunosti se slažem sa tobom, a posebno za našeg Jozanovića, sve što si rekao to stoji. Mali ima potencijala, zna igrati nogomet, brz je, drugo poluvrijeme je potpuno zatvorio Lovrena, nije ga uopće bilo, čak je i u kontre istrčavao, samo nije imao s kim odigrat kontre, a prirodni je dešnjak. Šteta, oni imaju dužu klupu...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau pet 15 tra 2016, 13:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

lol! lol! lol! lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar sub 16 tra 2016, 17:58

Išao pogledati juniore, da ih vidim nakon Dinama, danas juniori Intera dobili Istru 8:1. To je rekord u 1.HNL za juniore, valjda su se sad ispucali nakon Dinama. Onaj Jozanović o kome smo pričali - tri asistencije za golove, stvarno se istrčao gore-dole, igrao i Maloku, trudio se, pitao ga baš smo čuli pa koliko ti možeš trčati?Težak i kvrgav teren, a vjetar puhao kao "lud", bilo je teško loptu kontrolirati...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sub 16 tra 2016, 18:10

Gledao sam i ja.Sve je bilo riješeno nakon penala i crvenoga jer je Istri ušao igrač na gol.Maloku je danas dosta toga pokazao očito mu dobro pašu ove utakmice.Izborio penal i crveni imao asistenciju i gol zabio i stvarno se natrčao.A meni je danas najbolji bio Knez.Dobar je on tata mu je osvojio kup 92. i htio bi da i on zaigra u žutom dresu.On je 98. godište i još je druge sezone junior.Kunštić je bio dobar nije imao nekih većih greški.Kolko sam skužio par onih koji su igrali protiv Dinama danas nisu ili imaju kartone ili ih Čeči rotira stalno.Teren je očajan.Bolje bi bilo igrati na našem pomoćnom bez obzira na nedostatak trave.A prije par godina su dobili nov novcat teren ali seljeni ga nisu održavali i sad je za kurac.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 2 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.