DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završnica sezone

+3
Pecelj
Mijau
Admin
7 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj ned 24 tra 2016, 13:38

Davno sam rekao. Smeća
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar ned 24 tra 2016, 13:51

Jao nama svima, ako nam Zulim bude "nogometni uzor"...Bočkaj bi morao ostati barem godinu dana, da se još dokaže u 1.hnl i kako bi svojom igrom još digao sebi cijenu za svoje dobro i kluba. Nažalost većinom ti mladi odlaze van za nekom lovom, a nitko im ne garantira da će imati vani dovoljno minutaže. Jako puno na njih utiču njihovi bolesni roditelji i tzv. menadžeri koji ih tjeraju van, umjesto da se izgrađuju ovdje kao igrači i kao ljudi. Slično je i sa Delačom, otišao je van, uzeo neku lovu, igra svugdje, valjda ga netko prati iz Chelsija, ipak je to ozbiljan klub. Ali sve je to za mladog igrača neizvjesno, umjesto da se izgrađuje doma u našoj ligi koja i nije tako loša, ako dobiješ priliku igrati. To je jedan veliki bubanj koji se vrti u kojem je skup želja, ambicija, tvojeg statusa u klubu, dali imaš ugovor i kakav, dali igraš, ako igraš-koliko igraš, dali te trener dovoljno koristi ili ne kao mladog igrača, ambicije roditelja koji te svakodnevno "savjetuju", a uz to još i da te zdravlje služi. To je opća problematika u svim klubovima, na kraju obije se najviše o glavu tim istim mladim igračima, te se vrate natrag u svoj matični klub ako ih on još hoće.
Možda bi trebalo zabraniti odlazak mladih igrača van do njihovih navršenih 23 godine, samo ne znam dali bi se kršila njihova "ljudska prava" ili nešto slično...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj ned 24 tra 2016, 15:18

Ti pričaš kao da imaju izbor.

Ako tu imaš 2000kn, a drugdje 50 000 kn mjesečno tu nema biranja i izbora.

Kraj priče.

Nakon ovog još više me zanimaju samo klinci s kosova i iz centralne rumunjske.

A vi i dalje lupajte minuse.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj ned 24 tra 2016, 15:25

Mijau je napisao/la:Ma nek ide *eb* mi se.Ali fascinira da svaki igrač koji odigra utakmicu u prvoj ligi odmah tu istu preraste.Ne samo naši.Dinamu isto tak igrači bježe bez seniorske minute.Svi normalno idu za lovom.Pa Balić iz Hajduka koji nemre igrati u Hajduku ode u Udinese i ne odigra sekunde.Bočkaj mora odigrati bar jednu sezonu u Inkeru da može spomenuti odlazak.Nek bude sretan kaj smo ga uzeli uopće i dali mu šansu.S druge strane zakaj Zulim ne želi van?On je presretan tu.Odigrao je ovu sezonu više minuta nego u cijeloj karijeri.On će dostići legende kluba kak je krenuo.

U svakom zlu nekaj dobro.

Očekujem Balića sa brojem 99 na posudbi iz Udina iduće godine lol!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 15:26

Imaju itekak izbor.Jer ako odu odmah dobit ce tih 50 somova i to je to od njih.Ako ostanu dobit će tih 50 sigurno i za godinu dana a možda ako dobro odigraju sezonu to bude i nula više.Bočkaj je odigrao 6 utakmica cijelih ove sezone i nema govora da je formiran igrač i da može igrati bilo di osim tu.Mogo je i Ćos otići i Čelik za koju hiljadu više ali su ostali i sad vrijede puno puno više.*eb* mater jedini koji je otišao nakon pola sezone je Trajkovski a on je i želio ostati.Oršić je igrao 5 sezona tu Budimir i Balić po 3 a ovaj želi otići nakon 6 utakmica od 90 minuta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 15:27

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Ma nek ide *eb* mi se.Ali fascinira da svaki igrač koji odigra utakmicu u prvoj ligi odmah tu istu preraste.Ne samo naši.Dinamu isto tak igrači bježe bez seniorske minute.Svi normalno idu za lovom.Pa Balić iz Hajduka koji nemre igrati u Hajduku ode u Udinese i ne odigra sekunde.Bočkaj mora odigrati bar jednu sezonu u Inkeru da može spomenuti odlazak.Nek bude sretan kaj smo ga uzeli uopće i dali mu šansu.S druge strane zakaj Zulim ne želi van?On je presretan tu.Odigrao je ovu sezonu više minuta nego u cijeloj karijeri.On će dostići legende kluba kak je krenuo.

U svakom zlu nekaj dobro.

Očekujem Balića sa brojem 99 na posudbi iz Udina iduće godine lol!

Ak nemre u Udinama igati nemre ni kod nas.Mlinar je živi primjer.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj ned 24 tra 2016, 15:31

Mijau je napisao/la:Imaju itekak izbor.Jer ako odu odmah dobit ce tih 50 somova i to je to od njih.Ako ostanu dobit će tih 50 sigurno i za godinu dana a možda ako dobro odigraju sezonu to bude i nula više.Bočkaj je odigrao 6 utakmica cijelih ove sezone i nema govora da je formiran igrač i da može igrati bilo di osim tu.Mogo je i Ćos otići i Čelik za koju hiljadu više ali su ostali i sad vrijede puno puno više.*eb* mater jedini koji je otišao nakon pola sezone je Trajkovski a on je i želio ostati.Oršić je igrao 5 sezona tu Budimir i Balić po 3 a ovaj želi otići nakon 6 utakmica od 90 minuta.

I kaj tebi sad nije smiješno što jedan Trajkovski koji nije znao za Zaprešić dok nije prvi put 172jkom došao na terminal ili Nestorovski kojeg su dovukli u bunkeru džipa žele ostati i ljube žuti dres, a "naši klinci" nakon 2 tekme pričaju kak su dinamovci i kak su prerasli Inker?

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 15:36

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Imaju itekak izbor.Jer ako odu odmah dobit ce tih 50 somova i to je to od njih.Ako ostanu dobit će tih 50 sigurno i za godinu dana a možda ako dobro odigraju sezonu to bude i nula više.Bočkaj je odigrao 6 utakmica cijelih ove sezone i nema govora da je formiran igrač i da može igrati bilo di osim tu.Mogo je i Ćos otići i Čelik za koju hiljadu više ali su ostali i sad vrijede puno puno više.*eb* mater jedini koji je otišao nakon pola sezone je Trajkovski a on je i želio ostati.Oršić je igrao 5 sezona tu Budimir i Balić po 3 a ovaj želi otići nakon 6 utakmica od 90 minuta.

I kaj tebi sad nije smiješno što jedan Trajkovski koji nije znao za Zaprešić dok nije prvi put 172jkom došao na terminal ili Nestorovski kojeg su dovukli u bunkeru džipa žele ostati i ljube žuti dres, a "naši klinci" nakon 2 tekme pričaju kak su dinamovci i kak su prerasli Inker?


Nije smiješno nego govori o tome da ti imaju mozga u glavi i da su znali kaj je previ put za njih.Koliko je juniora naših bilo kakti talentirano i srali su da ne dobijaju priliku a na kraju svi ti igraju 4. ili 5. ligu nemogu ni treću igrati.Ko je realan i strpljiv ima šanse uspjeti.Ko nije igra u Sutli ili Marofu a bolji je u svojoj glavi od Ronalda i Mesija zajedno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Admin ned 24 tra 2016, 15:38

'Stranci' znaju kak je vani pa uzivaju ovdje a nasi ce tek doznat i vecina ce se nazalost, razocarat

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 15:40

Admin je napisao/la:'Stranci' znaju kak je vani pa uzivaju ovdje a nasi ce tek doznat i vecina ce se nazalost, razocarat

Upravo to.Ali reko bi će naši možda saznati kak je u Maleziji ili Moladaviji ili osmoj austrijskoj.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj ned 24 tra 2016, 15:48

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:'Stranci' znaju kak je vani pa uzivaju ovdje a nasi ce tek doznat i vecina ce se nazalost, razocarat

Upravo to.Ali reko bi će naši možda saznati kak je u Maleziji ili Moladaviji ili osmoj austrijskoj.

I vratiti se od tamo s dovoljno novaca za otvoriti neki birc u nekoj šupi. To je ionako većini san. Od 30te živjeti bez rada od prodaje kavica.

Dok će ovdje igrati i biti zvijezde, razviti se u 4x bolje igrače, ali riskirati da polome nogu i završe kao oružari u pojatnom.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 15:51

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:'Stranci' znaju kak je vani pa uzivaju ovdje a nasi ce tek doznat i vecina ce se nazalost, razocarat

Upravo to.Ali reko bi će naši možda saznati kak je u Maleziji ili Moladaviji ili osmoj austrijskoj.

I vratiti se od tamo s dovoljno novaca za otvoriti neki birc u nekoj šupi. To je ionako većini san. Od 30te živjeti bez rada od prodaje kavica.

Dok će ovdje igrati i biti zvijezde, razviti se u 4x bolje igrače, ali riskirati da polome nogu i završe kao oružari u pojatnom.

Kurac moj će imati a ne love za birtiju.Konji će sve to zapiti i prokockati ko Romano Obilinović.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau uto 26 tra 2016, 09:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zicer sa Čelikom.Od 11:55
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar uto 26 tra 2016, 13:07

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Zicer sa Čelikom.Od 11:55

Dobre su i simpatične ove izjave Čelika i drugih igrača danih u intervjuu, kako će sada slijedeće utakmice igrati rasterećeni i iz gušta. Dobro se to vidjelo protiv Belupa, baš su bili rasterećeni. Jedino im u prilog svemu tome ide što Čelik nije igrao, a i Ilija je napravio svoje. Čini se, da je bolje kad su pod pritiskom onda postižu bolje rezultate... Exclamation Question

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar uto 26 tra 2016, 13:20

I još nešto, ne znam kako vi, ali kad god vidim izvješće sa utakmice sa Belupom, mene je još uvijek sramota kako smo igrali i kako nas je nakantao jedan Belupo, koji je i dalje ispod nas, a bori se sa nama za 6. mjesto. To da nas je netko nagazio od ovih 3-4 kluba na vrhu tablice, pa onda lakše je, ali ovi seljani - ispadosmo mi - seljani. Pa moraš imati dostojanstva, ako već izgubiš, ne sa toliko komada, a moglo je biti još. Toliko sam razočaran i ljut, još me pere...lakše mi je kad se sjetim da ostajemo u ligi i dalje navijamo za Iliju!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau uto 26 tra 2016, 13:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Toplak u Lokomotivi?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau uto 26 tra 2016, 13:28

bećar je napisao/la:I još nešto, ne znam kako vi, ali kad god vidim izvješće sa utakmice sa Belupom, mene je još uvijek sramota kako smo igrali i kako nas je nakantao jedan Belupo, koji je i dalje ispod nas, a bori se sa nama za 6. mjesto. To da nas je netko nagazio od ovih 3-4 kluba na vrhu tablice, pa onda lakše je, ali ovi seljani - ispadosmo mi - seljani. Pa moraš imati dostojanstva, ako već izgubiš, ne sa toliko komada, a moglo je biti još. Toliko sam razočaran i ljut, još me pere...lakše mi je kad se sjetim da ostajemo u ligi i dalje navijamo za Iliju!  

Ja sam poludio nakon Osijeka za ovo mi je baš svejedno.Poznajući dobre odnose nas i Belupa nebi me začudilo da je ove sezone 3za3.A nebi imao ništ protiv toga ni druge sezone.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 27 tra 2016, 16:41

Boras raskinuo sa Dinamom bojim se da tu ne sleti.Lik je propao gore od ikoga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 27 tra 2016, 18:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nogometaši Intera odlično odrađuju povratničku sezonu u Prvoj HNL. Čvrsto drže šesto mjesto i otklonili su sve brige oko zadržavanja prvoligaškog statusa. S nestrpljenjem se očekuje ljeto i start nove sezone u elitnom rangu hrvatskog nogometa.

Istodobno se u Zaprešiću finalizira još jedna važna odrednica u razvoju kluba. Na ljeto će, naime, u funkciju biti stavljen pomoćni teren s umjetnom travom. O važnosti tog događaja govorio nam je Interov direktor Branko Laljak.

- Grad Zaprešić proveo je natječaj za izgradnju terena s umjetnom podlogom. Do kraja svibnja započet će radovi, a teren bi trebao biti gotov do svršetka srpnja – kaže Laljak.

Direktor je zatim nastavio:

- U novoj sezoni sve kategorije igrača našeg omladinskog pogona trenirat će u nemjerljivo boljim uvjetima od dosadašnjih. Uvjeren sam da će to u novoj sezoni rezultirati i kvantitatvnim i kvalitativnim pomakom. Imat ćemo puno više klinaca u svim kategorijama, a načinit ćemo i selekciju te dovesti najkvalitetnije mlade igrače iz bližeg ili daljeg okružja.

Laljak dodatno pojašnjava:

- Prije svega smo orijentirani na igrače iz Hrvatskog Zagorja i zapadnog dijela grada Zagreba. Iz tih područja crpimo i dovodimo igrače u omladinskom uzrastu. Cilj je da u bližoj budućnosti imamo u seniorskoj momčadi što više nogometaša odgojenih u našem omladinskom pogonu. Već u sljedećoj sezoni ćemo među seniore priključiti tri juniora koji su u juniorskoj HNL pokazali da danas-sutra mogu biti kvalitetni seniori, odnosno profesionalci.

Interova orijentacija je vrlo jasna.

- Mladi igrači su naš kapital, to je naše usmjerenje, princip po kojemu funkcioniramo. A sve ćemo intenzivirati gradnjom terena s umjetnom travom. Imat ćemo još širu bazu, te unaprijediti i kvantitetu i kvalitetu rada, zaključio je Laljak. (i.p.)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Prije godinu dana nogometaši Intera vratili su se u prvoligaško društvo. To djelo potpisao je trener Samir Toplak, pred kojim se minulog ljeta našla nova zadaća – zadržati se u Prvoj HNL. Naravno, novi nastupi u elitnoj hrvatskoj konkurenciji zahtijevali su i od kompletnog kluba prilagodbu kako bi se uspješno brodilo prvoligaškom pozornicom.

Direktor Branko Laljak nepunu godinu kasnije ima čime biti zadovoljan. Zaprešićani su odlično odigrali sezonu kojoj se sasvim približio završetak. Inter je, to je već odavno jasno, više no elegantno odgovorio izazovima i prvoligaški status nije ni doveden u pitanje. Naprotiv, momčad se učvrstila na šestom mjestu i bez stresa čeka kraj sezone.

-Na kraju smo uspješne sezone, osnovni cilj, ostanak u ligi, ostvaren je. Čak i nismo očekivali da ćemo biti u toj mjeri ravnopravni, ili bolji od četiri-pet klubova. S te strane smo ugodno iznenađeni i vrlo zadovoljni. No, to nam nameće još veću obvezu da se za novu sezonu uspješno kadroviramo i ostanemo na toj razini.

Igrački kadar, neminovno je, doživjet će promjene. Najbolji strijelac Intera i cijele lige, Ilija Nestorovski, odlazi u Palermo, ali odlazaka će biti još.
-Kazao sam, razina iz ove sezone trebala bi biti dovoljna da i u sljedećoj zadržimo prvoligaški status. Nestorovskog će u punom obimu biti skoro nemoguće nadomjestiti.

Ilija je prvi član Intera u povijesti koji je postao najboljim strijelcem Prve HNL. Pokušat ćemo ga u što većoj mjeri zamijeniti, namjeravamo dovesti mlade i još neafirmirane igrače koji bi u našem klubu dobili pravu priliku. Trebaju nam igrači napadačkih sklonosti koji su u stanju zabijati što više pogodaka. Želimo u novoj sezoni imati veću disperziju strijelaca, da nam što više igrača bude realizatorski raspoloženo. Imamo viziju i neka imena u planu, nadam se da ćemo to ostvariti.

Direktor naglašava i sljedeće:
-Najvažnije je osigurati materijalnu osnovicu, u prijevodu – pokušat ćemo tijekom ljeta još nekog prodati, kako bismo imali koliko-toliko normalno financijsko funkcioniranje u sljedećoj sezoni.

Od stožernih igrača, klub bi mogao napustiti i Marko Ćosić, kao i neki nogometaši koji su u Zaprešiću na posudbi. Dolazaka će, izvjesno je, biti dosta, Inter je primamljiva sredina za igrače željne afirmacije.
-Mi nudimo stabilnu sredinu, priliku za napredak u karijeri. Ne možemo izaći iz svojih gabarita, a na igračima je da odluče hoće li prihvatiti ono što možemo ponuditi – zaključio je Laljak.

Inter, nedvojbeno je, nije najbogatiji klub u državi, ali to je sredina u koju su mnogi došli i – nisu požalili. (ip)
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 27 tra 2016, 19:10

A stranica od Baće. lol! Uhljeb debeljuškasti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj sri 27 tra 2016, 21:26

Pomoćnjak se nije ni počeo raditi, a već me strah.

Dakle oni nisu normalni ako misle cijelu nogometnu školu i seniore staviti na jedan jedini teren s umjetnom travom.

To će biti toliki pritisak da će ili teren propasti za 2 mjeseca od prekorištenosti ili će ulaganje u održavanje biti veća od proračuna kluba.

Pomoćni tereni s umjetnom travom svim normalnim klubovima služe za ispomoć kad su 2 normalna travnata terena izvan funkcije zbog recimo kiše koja pada 10ak dana.

Ako oni misle graditi cijelu školu nogometa na jednom terenu neće dugo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 27 tra 2016, 21:49

Uz pravilno odrzavanje umjetna trava ima rok trajanja 10 godina.Sad kaj spada pod odrzavanje neznam.Znam da se puni kvarcnim pjeskom i gumenim granulatom i mora se umjesto sisanja proci cetkama po njoj.Tak da to nije preskupo i pretesko
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  bećar sri 27 tra 2016, 21:51

Pecelj je napisao/la:Pomoćnjak se nije ni počeo raditi, a već me strah.

Dakle oni nisu normalni ako misle cijelu nogometnu školu i seniore staviti na jedan jedini teren s umjetnom travom.

To će biti toliki pritisak da će ili teren propasti za 2 mjeseca od prekorištenosti ili će ulaganje u održavanje biti veća od proračuna kluba.

Pomoćni tereni s umjetnom travom svim normalnim klubovima služe za ispomoć kad su 2 normalna travnata terena izvan funkcije zbog recimo kiše koja pada 10ak dana.

Ako oni misle graditi cijelu školu nogometa na jednom terenu neće dugo.

Koliko ja znam, npr. Lokomotiva cijela škola koristi umjetni teren i za treninge i za utakmice, naravno osim seniora koji igraju na Kranjči. Isto tako Rudeš, Lučko, Špansko, svi koriste tu umjetnu travu i za treninge i utakmice osim njihovih seniora. Naravno osim Dinama i Zagreba ne znam tko ima "normalne uvjete". Možda sam nešto pogriješio, nije detaljna analiza, ali ima dosta klubova koji već godinama tako rade.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Mijau sri 27 tra 2016, 21:59

Seniori imaju glavni teren i Medsave.Oni nisu problem.Po zimi ce i oni koristiti umjetnu travu.I to ne previse jer nije isto trenirat na umjetnoj i igrat na pravoj.Zato su Medsave zakon jer odlicno upijaju kisu i teren je kolko tolko ravan bar je bio kad sam bio tamo.A ako tu naprave i mali teren to je dosta za prstice i limace koji ne igraju na velikom terenu i veliki ostaje za pionire kadete i juniore.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Pecelj sri 27 tra 2016, 22:08

bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Pomoćnjak se nije ni počeo raditi, a već me strah.

Dakle oni nisu normalni ako misle cijelu nogometnu školu i seniore staviti na jedan jedini teren s umjetnom travom.

To će biti toliki pritisak da će ili teren propasti za 2 mjeseca od prekorištenosti ili će ulaganje u održavanje biti veća od proračuna kluba.

Pomoćni tereni s umjetnom travom svim normalnim klubovima služe za ispomoć kad su 2 normalna travnata terena izvan funkcije zbog recimo kiše koja pada 10ak dana.

Ako oni misle graditi cijelu školu nogometa na jednom terenu neće dugo.

Koliko ja znam, npr. Lokomotiva cijela škola koristi umjetni teren i za treninge i za utakmice, naravno osim seniora koji igraju na Kranjči. Isto tako Rudeš, Lučko, Špansko, svi koriste tu umjetnu travu i za treninge i utakmice osim njihovih seniora. Naravno osim Dinama i Zagreba ne znam tko ima "normalne uvjete". Možda sam nešto pogriješio, nije detaljna analiza, ali ima dosta klubova koji već godinama tako rade.

Jesi bio ikad u lokomotivinom kampu? Upravo o tome govorim. Trebas vise terena ne jedan jedini
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Završnica sezone - Page 4 Empty Re: Završnica sezone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.