DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

+3
Admin
inter100
Mijau
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pon 08 kol 2016, 08:05

Koliko god se Bosec cinio ludim potezom ima logike.Protiv Rijeke nemamo niš za izgubiti i on debitira.Ako zajebe nikom nista ako odigra dobro svi ce mu se klanjati.Bio je solidan za debi.Vidljivo je da se ne boji grešaka je bilo puno i to neforsiranih ko Šoljić ali nekoliko puta je dobro izašao prema naprjed.Do prije koji mjesec je igrao 5. ligu i sad prvu.On je jubilarni 7 desni bek u 40 utakmica u prvoj ligi.Hanžek,Filipović,Begić,Zulim,Bočkaj,Mikulić i on.Uvijek sam prije za njega nego za Mikulića ili Zulima.Hanžek kad je ušao je bio možda i najbolji od kad ga gledam.Borben hrabar i konkretan.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Admin pon 08 kol 2016, 10:24

Bas to, previse puta je isao prema naprijed, je nekoliko puta dobro ispalo ali je moglo bit katastrofa
Mogli bi i Begic i Hanzek i bilo tko od nas odigrat beka tak da igras krilo bez brige prema nazad
I mali treba vjezbat bacanje auta, 1 od 10 je pogodio naseg

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  bećar pon 08 kol 2016, 10:39

Mijau ja ti se čudim tvojim komentarima, ti se koliko sam do sada pratio kužiš u nogomet. Baš naprotiv, potpuno se slažem sa Adminom što je rekao kratko i jasno sa dozom humora. Takav status nije donio niti jedan igrač do sada, malog Radića su maltretirali, Bočkaj je prolazio torture, Mikulića sa statusom Interovog igrača šalju na posudbu, koji ima staža 3.hnl, Hanžeka zajebavaju, Begića isto tako, dok ovaj padne sa neba dobije odmah ugovor i odmah igra i to protiv Rijeke, momak iz 5.lige. Pa tko je tu lud, to je očito normalno, da ne navijam za Inter, sad bi mi bilo krivo što nas nisu nabili po toj strani, a visilo je nekoliko puta!
Očito opet neki "viši" interes.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pon 08 kol 2016, 12:14

Ne velim da je Bosec Dani Alves ali mu dajem podršku jer mu je to prvi nastup u prvoj ligi.Izdržao je duplo duže od Hanžeka na debiju.Ja ga osobno nebi nikad stavio u ovakvoj utakmici ali ako usporedimo Begića u Vinkovcima i Boseca jučer mali je bio bolji i nije skrivio srećom gol.Hanžek je u ova dva ulaska sa klupe najviše pokazao.Mali je domaći igrač iz naše škole i treba ga podržati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  bećar pon 08 kol 2016, 15:11

Sve je to ok, ali čim je došao u klub odmah je dobio ugovor, iz 5. lige, bez staža. Zar su Martinko, Kunštić i Jozanović "ružno pače" da se tako ponašaju sa njima.Kunštić nije odigrao niti minute u 1.hnl-u, zašto nitko nije podnio taj "rizik"?
Pa Jozanović je avion za Boseca, i u obrambenom i u napadačkom smislu, pa su ga samo tako pustili. Dečko je prošao sve razine koje treba proći, imam pravo tako nešto govoriti jer dugo pratim kadetsko-juniorski nogomet. Pa nije Bogdan blesav čovjek, znao je on tko mu je kvalitetan. Ali ovako preko noći doći iz 5.lige odmah do ugovora i odmah zaigrati u 1.hnl to je SF.
Nema druge nego samo da je to potvrda uskih osobnih interesa.
Ne treba to gledati ružičastim naočalama nego treba biti realan.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pon 08 kol 2016, 16:25

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  inkerovac pon 08 kol 2016, 17:25

bećar je napisao/la:Sve je to ok, ali čim je došao u klub odmah je dobio ugovor, iz 5. lige, bez staža. Zar su Martinko, Kunštić i Jozanović "ružno pače" da se tako ponašaju sa njima.Kunštić nije odigrao niti minute u 1.hnl-u, zašto nitko nije podnio taj "rizik"?
Pa Jozanović je avion za Boseca, i u obrambenom i u napadačkom smislu, pa su ga samo tako pustili. Dečko je prošao sve razine koje treba proći, imam pravo tako nešto govoriti jer dugo pratim kadetsko-juniorski nogomet. Pa nije Bogdan blesav čovjek, znao je on tko mu je kvalitetan. Ali ovako preko noći doći iz 5.lige odmah do ugovora i odmah zaigrati u 1.hnl to je SF.
Nema druge nego samo da je to potvrda uskih osobnih interesa.
Ne treba to gledati ružičastim naočalama nego treba biti realan.


Ali i taj Bosec je bio junior i onda nije dobio ugovor! Nisam gledao Jozanovića pa ne mogu reći da nije puno bolji, ali vidjeti ćemo ga sada u Novigradu!
Isto tako i Radića u Slavenu! Meni bi Radić bio prvi napadač, a ovi ga odbacili! Ako se ti igrači pokažu u novim sredinama sve će biti jasno!

Ipak treba podržati tog Boseca jer je i on bio u potpuno istoj situaciji kao i Jozanović!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  bećar pon 08 kol 2016, 18:29

Ne bih želio da sad otvorimo tu temu, ali Jozanović i Bosec ne mogu se nikako usporediti, jer Jozanović je prošao takoreći kompletnu školu Dinama, bio u Lokomotivi sa dobrim statusom, da bi ga Laljak pozvao u Inter u juniore, kako bi ga spremao za seniore. Isto tako Bosec je ista generacija 97., tako da on u isto vrijeme nije imao mjesta u Interu, pa je otišao u Tondah. To bi trebalo pitati trenara Bogdana. Tako da je po pitanju nogometne prošlosti nemoguće njih dvojicu uspoređivati jer po tome je Jozanović u velikoj prednosti, po iskustvu igranja tekmi na višim razinama i treninzima nego Bosec istoga godišta. Otišao je u Novigrad i izborio status u 2.hnl u vrlo kratko vrijeme. O Bosecu sve znamo kako je došao u Inter iz 5.lige i dobio ODMAH ugovor. Stvarno nema smisla ih uspoređivati, ali što je tu je, tako valjda mora biti.
Moj nedostatak je u tome što dugo pratim tu kategoriju, znam mnoge detalje, ali ne želim opterećivati ovaj forum, samo navodim činjenice.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 12:45

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 14:52

NK INTER – HNK RIJEKA  1 : 1

Utakmica četvrtog kola Prve lige odigrana je u nedjelju 7. kolovoza 2016. godine, u Zaprešiću na stadionu ŠRC Zaprešić pred oko 400 gledatelja, od kojih oko 170 pripadnika Armade (navijači HNK Rijeka) te oko 30 uglednika HNK Rijeka, a koji su se nalazili na središnjem dijelu zapadne tribine (svečana loža).

U sudačkoj nadoknadi Rijeka je postigla zgoditak, na što je nekolicina navijača Intera počela grubo vrijeđati i psovati uglednike i simpatizere HNK Rijeka.

Na to nitko od redara nije reagirao.

Međutim, interventna policija stala je između agresivnih navijača Intera i Riječana i spriječila teži incident.

Međutim, vrijeđanje riječke skupina nastavilo se sve do kraja utakmice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ništa od toga nisam primjetio.Ni ja ni admin.A baš sam bo raspoložen da pljunem na nekog u bijeloj košuljici.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  danijel1208 pet 12 kol 2016, 11:27

Mijau je napisao/la:NK INTER – HNK RIJEKA  1 : 1

Utakmica četvrtog kola Prve lige odigrana je u nedjelju 7. kolovoza 2016. godine, u Zaprešiću na stadionu ŠRC Zaprešić pred oko 400 gledatelja, od kojih oko 170 pripadnika Armade (navijači HNK Rijeka) te oko 30 uglednika HNK Rijeka, a koji su se nalazili na središnjem dijelu zapadne tribine (svečana loža).

U sudačkoj nadoknadi Rijeka je postigla zgoditak, na što je nekolicina navijača Intera počela grubo vrijeđati i psovati uglednike i simpatizere HNK Rijeka.

Na to nitko od redara nije reagirao.

Međutim, interventna policija stala je između agresivnih navijača Intera i Riječana i spriječila teži incident.

Međutim, vrijeđanje riječke skupina nastavilo se sve do kraja utakmice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ništa od toga nisam primjetio.Ni ja ni admin.A baš sam bo raspoložen da pljunem na nekog u bijeloj košuljici.

Bilo je na kontra strani od Vas, sa desne strane - digli se naši suci (Matoc&co), i htjeli se potući sa onim likom iz Rijeke koji je cijelo vrijeme galamio i srao.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj pet 12 kol 2016, 12:27

To je bio njihov oružar. Lud je ko šiba.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pet 12 kol 2016, 12:27

Haha kako će ih Matoc izmasakrirati sljedeći put kad im sudi.*eb* ga još od dolaska na utakmicu sa tramvajem.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pet 12 kol 2016, 12:28

Pecelj je napisao/la:To je bio njihov oružar. Lud je ko šiba.

Trebali smp pustit Paradajza na njega.Ali on se mlati sa našim navijačima lol! .
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  danijel1208 pet 12 kol 2016, 12:32

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:To je bio njihov oružar. Lud je ko šiba.

Trebali smp pustit Paradajza na njega.Ali on se mlati sa našim navijačima lol! .

A *eb*, kad ga napadaju "hladnim oruzjem".....

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj pet 12 kol 2016, 17:49

Gledam sad početak sažetka tekme na youtubeu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na tekmi nema 100 ljudi?!

ovaj klub treba zatvoriti i staviti da igra županijsku ligu nedjeljom u 6 ujutro - nas 100 luđaka bi i ovako i onako dolazili.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Mijau pet 12 kol 2016, 18:25

Pecelj je napisao/la:Gledam sad početak sažetka tekme na youtubeu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na tekmi nema 100 ljudi?!

ovaj klub treba zatvoriti i staviti da igra županijsku ligu nedjeljom u 6 ujutro - nas 100 luđaka bi i ovako i onako dolazili.

Da stvarno ko zna koji debil je napisao 250.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Admin pet 12 kol 2016, 18:47

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Gledam sad početak sažetka tekme na youtubeu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na tekmi nema 100 ljudi?!

ovaj klub treba zatvoriti i staviti da igra županijsku ligu nedjeljom u 6 ujutro - nas 100 luđaka bi i ovako i onako dolazili.

Da stvarno ko zna koji debil je napisao 250.
Ja stvarno ne znam tko jos uvijek nije naucio da se kod nas treba brojati iza 15. minute dok se skupe svi

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Pecelj pet 12 kol 2016, 18:51

Admin je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Gledam sad početak sažetka tekme na youtubeu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na tekmi nema 100 ljudi?!

ovaj klub treba zatvoriti i staviti da igra županijsku ligu nedjeljom u 6 ujutro - nas 100 luđaka bi i ovako i onako dolazili.

Da stvarno ko zna koji debil je napisao 250.
Ja stvarno ne znam tko jos uvijek nije naucio da se kod nas treba brojati iza 15. minute dok se skupe svi

Zvučiš ko tovari koji šalju mailove MaxTVu da je na tekmi bilo 20 000 ljudi, a ne 5 000 - a svi na tekmu dođu u 30toj minuti.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka - Page 2 Empty Re: 4. kolo 1 HNL Inker-Rijeka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.