DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16.kolo 1 HNL INTER - Split

2 posters

Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  inkerovac ned 13 stu 2016, 11:57

Da li je vrijeme za prvu pobjedu nad Splitom? Do sada smo odigrali 12 utakmica 7 neriješenih i 5 poraza!
Čini se kao dobro vrijeme za prvu pobjedu! Split je na začelju i ima problema.

Mi igramo bolje, djelujemo sigurnije! Pobjeda nad Mariborom je dobar znak! Ne sviđa mi se zadnje korištenje Mesfina na desnoj strani! Neprirodno mu je i u obrambenom izbacivanju lopte i napadačkim centaršutevima!
Desno moraju igrati Bosec, Hanžek ili Begić! Ovisno o protivniku! Pošto protiv Splita idemo na pobjedu ne vidim razloga zašto ne bi igrao Bosec ili Hanžek!
Mesfin i Čeliković mogu zajedno na lijevoj ili neka dijele minutažu i daju sve od sebe u jednom poluvremenu!

Pobjeda bi bila ključna za odvajanje od začelja!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty Re: 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  inkerovac ned 13 stu 2016, 20:30


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty Re: 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  Admin pon 14 stu 2016, 22:46

Sretna 13.utakmica Wink

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty Re: 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  inkerovac sub 19 stu 2016, 17:23

Konačno u 13 pokušaju da i taj Split pobijedimo! Važna pobjeda i još veća razlika od začelja tablice!

Koliko god smo bili dominanti u posjedu, da si Split nije sam dao prvi gol ostalo bi 0:0! Sredina zgusnuta, a od naša četiri igrača na krilu samo jedan je na pravoj poziciji i može ubaciti loptu! Mesfin je dobar ali desnom ne zna, Blažević ne može ni lijevom ni desnom jer niti nije krilo, kao ni Polizzi! Sve ostaje na Čelikoviću! Čak i kada on ubaci mali Kolar tu ne može ništa! Bio sam uvjeren da tako gol nikad nećemo dati!

Na poluvrumanu sam htio vidjeti Boseca i Mamuta umjesto Blaževića i Polizzia! Bosec koji je dobar u centaršutu ne igra u utakmici gdje defanziva nije primarna mi je neshvatljivo! Mamuta u napad, Kolara na krilo, Mesfina i Čelika zajedno na lijevu stranu! Ali dobro, Toplak je bio u pravu, na kraju je super ispalo! Kolar uspio zabiti dva gola! Drugi gol na utrčavanje u prostor nisam iznenađen jer to može raditi kada igramo na otvoren teren!

Lijepih 18 bodova i peto mjesto! Samo tako naprijed još moramo kup osvojiti! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty Re: 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  Admin sub 19 stu 2016, 19:24

Kolar je proradio al Puljic nesto šteka, morat ce oba bit u 'funkciji' da budemo bolji od dinama i sudaca
Pobjegli smo jos malo lokosima, a ispred nas je 12,13 bodova sto i nije previse...

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

16.kolo 1 HNL  INTER - Split Empty Re: 16.kolo 1 HNL INTER - Split

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.