DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.kolo INTER - Cibalia

5 posters

Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inkerovac uto 11 srp 2017, 17:50

Moramo otvoriti temu. Slabi smo na forumu, znam da razgovaram sam sa sobom, ali biti će bolje.

Nova sezona! Moja je procjena da bi mogli biti jako dobri! Imamo više igrača, bolje i brže igrače od prošle sezone!

Ako Toplak to postavi kako spada i ako je ova rečenica koju je izgovorio istinita:Sada smo puni samopouzdanja i sretan sam jer imam slatke brige. Bit će pakleno izabrati prvih 11 za petak i start prvenstva protiv Cibalije. Moramo biti pošteni i izabrati zaista najbolje.

Kolika sam sretan zbog ove rečenice toliko me i brine da li do sada nismo bili pošteni i birali najbolje!
Mislim da ćemo vrlo brzo vidjeti kako se postavlja momčad i da li želimo biti najbolji što možemo biti.

Nekakav moj sastav: Santini - Bosec, Filipović, Ćosić(Dalić), Haramustek - Mazalović, Šarić - Čirjak (Vukmanić), Rak(Tomičić), V.Blažević(Ottochian) - Puljić

Prenku i Bencuna nisam gledao, ali to su dobri aduti za sada s klupe! Neka se pokazu! Tu je I. Blažević!
Stvarno imamo mogućnost da igraju najbolji i oni koji nemaju učinak na terenu vrlo se lako mogu zamijeniti.

Iznimka su bekovi i defanzivni vezni! Tu bi moglo biti problema! Ako će oni bolje igrati možemo jako visoko!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin uto 11 srp 2017, 23:46

ma nisi sam Wink
evo malo sam napokon uredio forum, uveo sam nas u novu sezonu Very Happy
Blaž nije igrao protiv Aluminija jer ga je zglob zezao, mislim da nece ni u petak, bar ne od prve.
Na papiru izgleda da imamo puno igrača al kad se malo detaljnije pogleda, nemamo pravih bekova a zadnjih veznih imamo ravno dva...
ovu izjavu stvarno bolje da ne komentiram

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inter100 sri 12 srp 2017, 00:01

Admin i ja smo tu hehe. Iako da, ponekad si pričao sa samim sobom lol!
Meni su najvažnija tri boda. Pripreme nisam gledao, ali se nadam da smo bolji. Da vam pravo kazem jedva čekam vidjet nas kako igramo. Toplak uvijek lupa gluposti, ako netko nije posten to je onda on sa svojim ljubimcem Zulimom. I da, jel vam se sviđa moja nova profilna?
Mislav Oršić, legenda i ikona zaprešićkog kluba! Svojim fenomenalnim igrama je godinama oduševljavao publiku, doduše malobrojnu ali mnogi su ga gledali i preko malih ekrana. Mislav je prikaz pravog profesionalca koji je svojim trudom, zalaganjem i borbenošću ostvario veliki uspjeh u karijeri. Zasigurno, najbolji igrač koji je ikad koračao našim Interom.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inter100 sri 12 srp 2017, 00:14

Čitam postove od prošlih sezona i umirem od smijeha. Admin, Inkerovac, Mijau, Pecelj i ja. Koja ekipa. Stalno sam visio na forumu, znaci stalno. Tu su nekad znao i StaJaZnam ukljucit u raspravu, mada koliko vidim ni njega više nema. Gefufna isto. A svađe između danijel1208 i Pecelja su bile epic
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin sri 12 srp 2017, 00:30

danijel i pecelj i u zivotu van foruma se svadaju Very Happy
mijau dolazi na prijateljske a ligu bojkotira i dalje, i omladinsku prati
sto se tice orše, nadam se da cemo ga opet gledati u našem žutom dresu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  danijel1208 sri 12 srp 2017, 16:17

Admin je napisao/la:danijel i pecelj i u zivotu van foruma se svadaju Very Happy
mijau dolazi na prijateljske a ligu bojkotira i dalje, i omladinsku prati
sto se tice orše, nadam se da cemo ga opet gledati u našem žutom dresu

Nije istina, čovjeka nisam ni vidio zadnje vrijeme (a mislim da se u životu sa njime uživo nisam svadil... lol! ) Very Happy

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin sri 12 srp 2017, 18:07

danijel1208 je napisao/la:
Admin je napisao/la:danijel i pecelj i u zivotu van foruma se svadaju Very Happy
mijau dolazi na prijateljske a ligu bojkotira i dalje, i omladinsku prati
sto se tice orše, nadam se da cemo ga opet gledati u našem žutom dresu

Nije istina, čovjeka nisam ni vidio zadnje vrijeme (a mislim da se u životu sa njime uživo nisam svadil... lol! ) Very Happy
haha uspio sam te "prozvat" neka neka... Wink

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Gefufna čet 13 srp 2017, 09:05

Vidio sam na stranici kluba da je upad na ovu tekmu besplatan. Nego, jel se zna kaj je s godišnjim ulaznicama? Na stranicama se izgleda za ovu sezonu uopće ne spominju.
Gefufna
Gefufna

Broj postova : 38
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  danijel1208 čet 13 srp 2017, 11:35

Admin je napisao/la:
danijel1208 je napisao/la:
Admin je napisao/la:danijel i pecelj i u zivotu van foruma se svadaju Very Happy
mijau dolazi na prijateljske a ligu bojkotira i dalje, i omladinsku prati
sto se tice orše, nadam se da cemo ga opet gledati u našem žutom dresu

Nije istina, čovjeka nisam ni vidio zadnje vrijeme (a mislim da se u životu sa njime uživo nisam svadil... lol! ) Very Happy
haha uspio sam te "prozvat" neka neka... Wink

Da i ja konačno nešto napišem na forumu Very Happy . Ali uredno sve čitam....

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inter100 čet 13 srp 2017, 12:15

Kakvi su Čirjak i V.Blažević?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inkerovac čet 13 srp 2017, 16:56

inter100 je napisao/la:Kakvi su Čirjak i V.Blažević?


Dobri! Za sada po meni za prvih jedanaest!

Čirjak dobro krilo! Ima tehniku, prodor nije naglašen koliko bi htio, ali mislim da može proći igrača. Dobar udarac, izgleda da zna dati gol.
V. Blažević može krilo i napadača. Djeluje dosta visoko, krakato, bori se i može proći!
Dojma sam da mogu stvoriti višak nekim potezom.

Zajedno sa Rakom djeluju puno življe od onih koji su igrali prošle sezone.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inter100 pet 14 srp 2017, 22:10

Rak fenomenalan. Vlatko isto. Ponosan!!
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inkerovac pet 14 srp 2017, 22:33

To je već nešto! Odlična igra, stvaranje prilika i onda pobjeda dođe čak i kada dobiješ gol!
Kada imaš pravog organizatora igre i prodorna krila onda imaš i igru!
Rak igrač utakmice, Blažević jako blizu!

Cijelu prošlu sezonu sam trubio: Nemamo igru! Puljić ne može organizirati igru! Stavi I. Blaževića (ili Pollizzia) na organizatora igre. Puljića naprijed, Kolara krilo! Neće ni probati!
Ovo danas je bila ta filozofija!

Rak nemam rijeći! Pravi Lučan (stanovnik mog Lučkog)! Kakva organizacija igre, tehnika, ubacivanje iz drugog plana, osvajanje prostora! Fenomenalno!
Blažević okomit, prodoran, otvara se, trči, odličan!
Čirjak malo nevidljiv, ali slaba utakmica se može desiti! Glavno da imamo prava krila za zamjene u Vukmaniću i Otochianu!

Defanzivni vezni opet slabo, tu moramo bolje! Dolazak Mlinara će malo pomoći iako je i on ta razina!

Toplak fenomenalan, sve stavio kako sam želio i napravio zamjene kako sam želio! Tomičić u sredinu umjesto Raka, prava pozicija! Bravo Toplak!

Rak došao iz druge lige, V. Blažević treća, Dalić treća, Haramustek peta austrijska, Čirjak prva slovenska! Najlošiji je bio ovaj koji je došao iz najviše lige!
Dokaz da možeš naći dobre igrače u nižim ligama, samo treba gledati i staviti ih na poziciju koju mogu igrati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin sub 15 srp 2017, 00:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin sub 15 srp 2017, 08:09

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inkerovac pon 17 srp 2017, 12:51


Čovjek se ljuti zašto svugdje stavljaju Hajduk ispred Inkera na tablici i onda posjetiš Inkerovu stranicu i vidiš da nisu stavili samo Hajduk nego i Dinamo koji čak ima i lošiju gol razliku! lol!

Kakva je to ljubav prema Dinamu! Inker bi se izbacio u zadnju ligu da treba, samo da Dinamo bude prvi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Admin sri 19 srp 2017, 11:55

inkerovac je napisao/la:
Čovjek se ljuti zašto svugdje stavljaju Hajduk ispred Inkera na tablici i onda posjetiš Inkerovu stranicu i vidiš da nisu stavili samo Hajduk nego i Dinamo koji čak ima i lošiju gol razliku! lol!

Kakva je to ljubav prema Dinamu! Inker bi se izbacio u zadnju ligu da treba, samo da Dinamo bude prvi!
tablica na webu se automatski ažurira iz Cometa, kakva je tam, takva bude i na webu :/

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  inkerovac čet 20 srp 2017, 18:37

Admin je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Čovjek se ljuti zašto svugdje stavljaju Hajduk ispred Inkera na tablici i onda posjetiš Inkerovu stranicu i vidiš da nisu stavili samo Hajduk nego i Dinamo koji čak ima i lošiju gol razliku! lol!

Kakva je to ljubav prema Dinamu! Inker bi se izbacio u zadnju ligu da treba, samo da Dinamo bude prvi!
tablica na webu se automatski ažurira iz Cometa, kakva je tam, takva bude i na webu :/

Loš potez jer ovi očito nemaju pojma kako napraviti točnu tablicu.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1.kolo INTER - Cibalia Empty Re: 1.kolo INTER - Cibalia

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.