DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Postaj  PERO1929 pon 19 oľu 2012, 19:21

u ovu utakmicu ulazimo poneseni visokom pobijedom nad Karlovcem, dok nam protivnik dolazi shrvan porazom od Lučka kod kuće..
Sljedi nam jedna teška utakmica iz koje bi trebali odnijet barem jedam , a ako ne i tri boda.....

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

18. kolo INTER- Cibalia Empty Re: 18. kolo INTER- Cibalia

Postaj  Mijau pon 19 oľu 2012, 20:12

Samo tri boda doma više nesmijemo kiksati.

Postaj  PERO1929 uto 20 oľu 2012, 16:44

sad je sve na Iliji i na igracima....moramo stat čvrsto i nebojat se duela...
Igrat cemo kod kuće, pred vijerujem dosta navijača i nesmijemo se samo branit i povući u svojih 16 metara, nego natijerati protivnika da se brani
i držat loptu što više u nogama..

PERO1929

Postaj  Admin uto 20 oľu 2012, 16:51

neki novinari su proglasili budimira za igrača utakmice, protiv karlovca, i mora se priznat da je odigrao jednu od boljih utakmica ne samo ove sezone neg od kad igra u žutom dresu, nadam se da ce mu sutrašnja isto tako bit najbolja Smile

s obzirom da smo protiv karlovca napokon proigrali, izgleda da je dobro da je ovo kolko bilo odgođeno, iako ne mora značit da bi izgubili i tu utakmicu i ove ostale da se kolo nije odgodilo Smile

ako pobjedimo, na 2 boda do cibalie smo

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

Postaj  domi uto 20 oľu 2012, 20:05

ova pobjeda protiv karlovca nam je trebala, tako nam je i počeo onaj niz kada smo lokomotivu razvalili

vjerujem u pobjedu sutra, a onda s još jednom pobjedom bi bili u gornjoj polovici tablice

domi

Postaj  Pecelj uto 20 oľu 2012, 20:12

osijek danas osvojio bod, a imaju užasan raspored do kraja... i oni debelo vise. zg ima previše tekmi doma do kraja da bi ispao
Pecelj
Pecelj

Postaj  inkerovac uto 20 oľu 2012, 20:25

Treba igrati agresivno s puno udaraca prema protivnickom golu! Jednostavno treba igrati na pobjedu i da se to vidi na terenu!

Svašta ce još biti do kraja! Ovi iza Cibalije pa sve do nas i Istre su nagurani u tri boda! Zagreb i Osijek odigrali nerješeno i s pobjedom se možemo bodovno poravnati s njima!

Jednostavno treba odigrati kao Lučko! To nece biti lagano, ali bi trebali biti u stanju to napraviti ako mislimo ostati u ligi! Doma se bodovi gubiti ne smiju!

Postaj  domi sri 21 oľu 2012, 01:17

možda smo dobili malo samopouzdanja protiv karlovca, no ne osvojimo li 3 boda protiv cibalije, vraćamo se u jako lošu situaciju, zato treba igrati maximalno požtvovno Very Happy

domi

Postaj  Admin sri 21 oľu 2012, 11:18

Zaprešićani su katastrofalan ulazak u drugi dio sezone koliko-toliko ublažili sigurnom pobjedom protiv Karlovca (4:0), no žele li nastaviti svoj put izvan opasne zone danas su im imperativ novi bodovi, protiv uzdrmane Cibalije. Vinkovački strateg Samir Toplak posebno pazi na rješenja koja bi mogla izaći "iz kuhinje" Ilije Lončarevića.. "Inter je izuzetno dobar kao momčad, pod vodstvom iskusnog lisca", kaže, makar su Lončarevićevi igrači uvelike kompromitirali svoj status "hita prvenstva".

Lončarević i njegovi nogometaši optimizam mogu graditi i na jesenskom susretu ovih momčadi, kada je Inter iz Vinkovaca donio sva tri boda, nadigravši Cibaliju u drugom poluvremenu i postigavši pobjedonosni pogodak preko Arbera Abilaliaja u sudačkoj nadoknadi.

Takav bi rasplet Inter zasigurno potpisao i u srijedu, a sastav koji je igrao protiv Karlovčana u petak svojom je izvedbom vjerojatno "kupio" trenerovu naklonost i za novi izazov. Suspendiranih igrača u redovima prvoligaša iz Zaprešića ovo kolo nema.

Nedostaju: nitko

Nakon šokantnog poraza na domaćem terenu od Lučkog, pred nogometaše Cibalije brzo je došao novi izazov. Vremena za tugovanje nema jer je na redu nezgodno gostovanje kod Intera. Ipak, u vinkovačkom taboru uvjereni su da mogu protiv Zaprešićana isprati loš dojam iz prošle utakmice.

I trener Toplak vjeruje u nova tri boda iako je svjestan da neće biti nimalo lako: "Nemamo puno vremena za tugovanje. Čeka nas prilično teška utakmica, a imamo i neke ozljede. Protiv Lučkog je čitava momčad podbacila, ali vjerujem da pristupom iz Osijeka i Koprivnice možemo do pobjede. Izgubili smo utakmicu koju nismo smjeli i to jako boli."
Zdravstveno stanje Vinkovčana pogoršalo se neposredno prije gostovanja Lučkog, a sasvim je sigurno da Rugašević ni danas neće moći nastupiti. Osim njega i od ranije ozlijeđenog Jonjića, neće nastupiti ni Vitaić ni Koledić koji su također "pokupili" ozljede.

Nedostaju: Rugašević, Jonjić, Vitaić, Koledić (ozljede)

Postaj  PERO1929 sri 21 oľu 2012, 15:17

Sastav je kompletan, igrači polako ulaze u formu, igramo kod kuće, mislim da imamo sve predispozicije za pobijedu danas.
Ajmo dečki po nova tri boda i povratak tamo di i pripadamo-u vrh tablice....

AJMO ŽUTI!! bounce bounce bounce

PERO1929

Postaj  Admin sri 21 oľu 2012, 17:06

Saric bolestan, gule kapetan, skule igra od prve

Postaj  PERO1929 sri 21 oľu 2012, 17:51

Kad nema Šarića, može i Ščrbec iz penala...
U zadnje 3 utakmice, imali smo 3 penala sa 100% učinkom(3/3) dva Šarić i jedan Ščrbec geek

PERO1929

Postaj  zagorec92 sri 21 oľu 2012, 19:08

Očekival sam bod, al ne ovakav. Nakon 3 čista zicera i samo jedne malo bolje poluprilike Cibalije itekako žalim za sva 3 boda. Budimir bi opet bil igrač utakmice da je pospremil ono s glavom s 3 metra u 1. poluvremenu...još mi nije jasno kak je fulal. Na kraju je Jazvić unjel malo živosti ali nedovoljno za neku konkretniju šansu. Sudac je previše rezal igru, ko da je željel pokazat da je i on na terenu. Lončarević možda i predugo čekal s izmjenom. Zašto je samo jednu napravil isto mi nije jasno. Ak se ne varam, sad samo u zoni ispadanja (12.?) pa je pobjeda protiv Rijeke imperativ.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Lokacija : Zaprešić

Postaj  Mijau sri 21 oľu 2012, 19:19

Previše smo promašili da osvojimo tri boda.Skoro smo ostali bez svega.Onakve zicere stvarno moramo iskoristit.Šteta sad smo u stvarno velikom problemima.
Mijau
Mijau

Postaj  inkerovac sri 21 oľu 2012, 19:34

Sranje!
Zadar, Istra, Lokomotiva svi dobili! Sad ce nam najbliža biti Rijeka! Zna se sta to znaci za sljedecu utakmicu! Treba dokazati da smo vrijedni prve lige! Ako nismo pratiti cu drugu ligu sljedece sezone! Shocked

inkerovac

Postaj  Pecelj čet 22 oľu 2012, 00:00

Zabijamo samo iz prekida (ne računam golove na preko 2:0 protiv karlovca), igrači su u nekom grču nerazumnom cijelu sezonu. Zadar je imao takav raspored da bolji nije mogao poželiti, pokazat će se ključnom ona tekma u stanovima protiv njih. Izgubimo od rijeke i praktički smo već drugoligaši
Pecelj
Pecelj

Postaj  Pecelj čet 22 oľu 2012, 01:09

Zadnji vlak nam ide u nedjelju! Baš sad gledam raspored Rijeke do kraja, pa ako oni izgube u nedjelju, tj ako ih mi pobjedimo (što bi značilo da su izgubili 3 susreta u jednom tjednu doma) oni imaju male izglede za ostanak..... Nadamo se da će Čagalj imati dan, kakvih je imao mnogo kad je kod nas igrao i da će njegova neka greška presuditi - u našu korist.
Pecelj
Pecelj

Postaj  Admin čet 22 oľu 2012, 12:22

Momčad Cibalije gostovala je kod svojevrsnog rekonvalescenta u 1.HNL jer je domaći Inter nakon uvodna tri poraza u proljetnom dijelu prvenstva u prošlom kolu s visokih 4:0 kod kuće nadigrao posrnuli Karlovac. Ekipa Ilije Lončarevića kompromitirala je svoju poziciju u apsolutnoj sredini ljestvice nakon nekoliko prvih utakmica, međutim sada je već očito da se polako vraća u formu.

Div iz predgrađa, čiji su igrači skloni oscilacijama, ušao je vrlo dobro i raspoloženo u utakmicu protiv Nebeskoplavih iz Vinkovaca u sunčanom poslijepodnevu u Zaprešiću. Obje su ekipe pokazale želju za nadigravanjem pa se žustrom igrom s obje strane ušlo u sam susret.

Nakon početnog ispitivanja snaga i nekoliko prilika s obje strane, laganu je inicijativu preuzeo Inter koji je pred svojim navijačima tražio još jedan trijumf. Krenuli su Žuti dobrim putem jer im je nakon bolje igre već u 13. minuti dosuđena najstroža kazna.

U vratarskom se prostoru između dva braniča gostiju našao Ante Budimir, koji je pao, a glavni je sudac utakmice dosudio jedanaesterac za domaće. Bila je to nesretna 13. minuta za gostujući klub jer je precizan s 11 metara bio Filip Šćrbec. No, nakon toga gola probudila se i Cibalia.

Igrači gostujuće ekipe, premda oslabljeni za neigranje Jonjića, Vitaića, Koledića i Rugaševića, otvorili su se nakon primljena pogotka te su u pojedinim trenucima čak i bolje stajali i izgledali na terenu. Obje su momčadi propustile nekoliko odličnih i velikih prilika za povećanje vodstva, odnosno izjednačenje pa se na odmor nakon prvih 45 minuta otišlo s minimalnom prednošću domaćina.

Drugi je dio bolje započela gostujuća ekipa koja je uspjela nametnuti svoju igru i ritam koji Interu i nije previše odgovarao. Stoga je Cibalia u drugom poluvremenu imala i veći posjed lopte te inicijativu koja je urodila plodom i nakon nekoliko propuštenih šansi rezultirala izjednačenjem. Mnogo se udaraca i dobrih prilika za gol oba sastava nanizalo i u prvom i na početku drugog dijela, a jedna od boljih bila je prilika Cibalijinog Tomislava Čuljka, čiji je udarac u okvir gola obranio domaći vratar.

Gol je ''visio'' u zraku, a ubrzo je i postignut i to u domaću mrežu na radost Slavonaca. Lijep i precizan ubačaj s lijeve strane gostujućeg napada pronašao je glavu Vlatka Šimunca, koji glavom zabija za poravnanje rezultata na 1:1. Međutim, pogodak koji je gostima donio veliku radost bio je i posljednji u ovom susretu premda je do kraja utakmice bilo još nekoliko dobrih prilika s obje strane.

U samoj završnici su posljednje atome snage svi igrači na terenu pokušali utrošiti za zabijanje pobjedničkog pogotka, no to nikome nije pošlo za nogom. Jedan od najbližih pogotku bio je i mladi izdanak Dinamove nogometne škole, a sada veznjak Intera, Frano Mlinar, koji je pet minuta prije kraja dobro pucao s distance, ali je njegova lopta otišla pored lijeve vratnice gola Cibalije.

Unatoč tome što su obje ekipe željele tri boda i novo slavlje, u 87. minuti je polako postalo jasno kako će svatko uzeti po bod. Nekoliko minuta kasnije je to postalo činjenično stanje nakon što se čuo posljednji sučev zvižduk. Konačnih 1:1 najpošteniji je rezultat u ovom dvoboju, premda su obje ekipe vrlo lako mogle ostvariti pobjedu, sudeći po prilikama. Inter je s osvojenim bodom ostao na 11. poziciji ligaške ljestvice, dok peto plasirana Cibalia također nije zabilježila napredak na istoj.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Postaj  Admin čet 22 oľu 2012, 12:37

nakon prvih par minuta nešto lošijeg početka, predobro smo igrali, stvarno šteta što nismo uspjeli zabiti još jedan gol, jer bi vrlo vjerojatno završilo kao prošla tekma

Budimir opet odličan, al do primljenog gola, nakon toga je počeo igrat kao početkom sezone, pokušavao iznudit prekršaje i slično
Skulić me malo razočarao, na prijateljskoj je puno bolje igrao.

Izostanak šarića se nije toliko primjetio. izmjene neznam kako da komentiram, na stadionu sam komentirao da treba jazvić uć, i ušao je, ali isto tako sam komentirao tko god da izađe je dobro, samo da ne bude Orša, i upravo to se dogodilo....
os ostalih na klupi, uveo bi bar blaževića, al pretpostavljam da je Ilija napravio tu jedinu zamjenu da nebi primili gol i izgubili i taj jedini gol, kao sto je vec mnogo puta do sad oklijevao sa zamjenama

Postaj  Admin čet 22 oľu 2012, 16:11

Admin je napisao/la:Iako rezultat sugerira drugačiju sliku, u Zaprešiću je utakmica između domaćeg Intera i vinkovačke Cibalije bila vrlo zanimljiva s nizom prilika, od kojih je većina na žalost gledatelja na stadionu u Zaprešiću ostala neiskorištena. Solidno izdanje obje momčadi donijelo je remi s kojim zadovoljna mogu biti oba kluba nakon nadoknađenog 18. kola Prve lige.

ukoliko kliknete na link o tekmi, primjetit ce te da je malo drukciji od ovog koji sam kopirao ovdje, rezlika je u ovom dijelu - pri čemu je Interu nedostajao kapetan Šarić -