DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

13 kolo INTER - Rudeš

2 posters

13 kolo INTER - Rudeš Empty 13 kolo INTER - Rudeš

Postaj  inkerovac pet 20 lis 2017, 17:31

Toplak želi da gledamo prema gore, a spominje nekakav remi s Rudešom! Koga ćeš dobiti ako nećeš Rudeš doma?
Iskoristili smo Mazalovićev izostanak i sada će biti teže, jedino ako Toplak nije progledao i produžio kartone!

Zanimjiva tekma šteta što nema nikoga da poslije komentiramo!

Konačno se skupljaju bodovi!
Prvo poluvrijeme smo loši! Ja mislim da je ovo prvi puta da se čekanje isplatilo, ali to može proći samo protiv slabijih protivnika i uz puno sreće! Drugo poluvrijeme nešto igramo i odmah to bolje izgleda!

Toplak govori da ne gledamo prema nazad na tablici, a uvodi Mazalovića na 2:0! Odmah rupa u sredini i dobivamo gol bez veze i dovodimo utakmicu u pitanje! Iako glavni krivac za taj gol je Grgić koji je i dalje dosta nesiguran.
Rudeš je otvoren, a imamo takva krila u Vlatku Blaževiću, Bencunu i Vukmaniću koji nije ni klupi! Mi uvodimo Mazalovića koji bez veze napucava loptu obrambenim igračima Rudeša, a Andrić mu je potpuno otvoren u sredini! Moramo gledati gore i biti hrabriji na kraju, jer ovakve gluposti poput Mazalovića i zatvaranje utakmice će nam se osvećivati!

Andrić jak u duelima, skoku, igra u polju, ima eksplozivnost! Pravo pojačanje! Bolji igrač od Puljića! Bori se najviše od svih! Konačno neki igrač koji igra duel! Bravo Andrić!

Možemo još bolje! Nabiti tempo zamjenama na krilima gdje imamo puno igrača! Dobiti organizaciju u defanzivi s Reganom! Držati nivo u znanju iza Andrića sa Mezgom!

inkerovac

Postaj  Admin sub 21 lis 2017, 03:01

Andrić isto igračina, bori se za poziciju, odbijaju se igrači od njega, ...
Imali smo opet crnu rupu, potrefilo se s ulaskom Mazija Smile, al na kraju smo se brzo izvukli...
I opet me lagano pere optimizam lol!

Postaj  inkerovac sub 21 lis 2017, 11:09

Admin je napisao/la:Regan me oduševio u ovih par minuta...mislim da ce bit extra pojačanje, prema iza je bilo teze procijeniti al prema naprijed ima ideju, sigurnost, i nije škrt, bio je u situaciji gdje bi vecina igrača roknula pa gdje ide, makar završilo u korner zastavici ili tam na teniskim, a on smireno gura loptu na rub 16

Nemam ja ništa protiv Mazalovića, ali činjenica je da ga nema niti u obrani niti u napadu! Slabo trči i već smo dosta golova primili jer mu igrači bježe!
Recimo Šarić radi gluposti u obrani, ali barem je prisutan u napadu!

Postonjski dobar iz prekida i više ne radi očite gluposti kao prošle godine! Iako vidio sam par puta da bez veze širi noge da uzme loptu. To je tako glup potez kojeg je vidio od Mazalovića i s kojim nikada ne uzmeš loptu, a uvijek ispadneš iz obrane.
Slažem se za Regana! Vidi se da zna. Treba vidjeti njegovu cijelu utakmicu i kakav je u obrani na defanzivnom veznom za kojeg je i rekao da mu je najdraža pozicija. Za sada ga Toplak uvodi na krilo!

Grgić dosta loš! Slab je u skoku, dosta zuji i radi greške! Komorski je dobar, još nije imao blackout utakmicu koji uvijek ima!

Čirjak na svojoj pravoj poziciji solidan! Kada ga je bacao po pozicijama bio je potpuno izgubljen! Lijevu stranu imamo puno igrača i tu se može rotirati i mijenjati u utakmici!

Imamo kup u srijedu! Moramo proći Sesvete! Možda prilika za Regana i bolji igru!