DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

+12
ian39
Pecelj
danijel1208
inter100
Mijau
Admin
StaJaZnam
domi
PERO1929
Mirko13
djule
zagorec92
16 posters

Stranica 19 / 35. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 ned 29 lip 2014, 12:56

Odlučio sam sa novim accountom na sportnetu imat bar 100 postova
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau ned 29 lip 2014, 18:46

inter100 je napisao/la:Odlučio sam sa novim accountom na sportnetu imat bar 100 postova
Ak ćeš biti dobar kevine Durantu možeš ih i 1000 imati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pet 04 srp 2014, 12:34

Na današnjoj sjednici (3. srpnja) Gradskog vijeća planira se odobriti zaduženje od gotovo 50 milijuna kuna tvrtkama čiji je grad suvlasnik. Zaprešić d.o.o. za izgradnju poslovnog prostora 35 milijuna kuna uz rok otplate 20 godina i 13,5 milijuna kuna Veleučilište Baltazar za kupnju prostora u Zagrebu  (rok otplate 10 godina).




glasovanje: 19 ZA (HDZ, Baća, Umirovljenici, SDP!)
protiv: 2 (Hrast)



Koalicija SDP - HDZ - Baća u Zaprešiću ide dalje punim mahom. posebno me "veseli" pogodovanje ustanovi za tiskanje diploma i uhljebljenje "vrhunskih stručnjaka" (uvjet za rad podobnost - preporučena iskaznica HDZa ili druženje na kleti Morovićem). Nadam se da će se Hrvatska izvući iz krize kad ovi počnu obrazovati i izbacivati stručnjake po glavnom gradu, sad više nema straha za hrvatsku, menadžeri s baltazara će samostalno podići izvoz i BDP na neslućene visine. Očito su se razni stručnjaci iz SDPa za menadžment u kulturi (recimo bivši ravnatelj gavelle gospodin Stazić koji je po novom Visoki savjetnik ravnatelja (prvo takvo radno mjesto u bilo kojoj kulturnoj ustanovi u Hrvatskoj tj izmišljeno radi uhljebljenja) pobunili kako oni ne mogu širiti svoja neprocijenjiva znanja na baltazaru pa je po novom i SDP upao u igru.

Padale su teška obećanja na ovom forumu o kako je SDP oporba u gradu, ali od početka sam govorio kako je svima njima dobro (kao i u mnogim djelovima Hrvatske gdje braća iz SDPa i HDZa žive u simbiozi) i da se u zaprešiću sve jako brzo dogovori.

p.s. sad znate kome zahvaliti kad u roku od par mjeseci komunalije odu gore Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj sub 05 srp 2014, 16:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo priloga i sa TurkTVa

cvate ljubav između SDPa, HDZa i malih od palube <3 - šteta što nema morovića u skupštini, on bi im bio trešnjica na vrh torte
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau sub 05 srp 2014, 17:39

Hrvatska udruga " Nogometni sindikat " - Grčka 3:0 !!!
Strijelci za Huns:

Dražen Jelić
Srđan Vidaković
Tomislav Ivičić

Hrvatska udruga " Nogometni sindikat " startala je na FIFPro Tournamentu 2014 s uvjerljivom pobjedom od 3:0 protiv Grčke. Utakmica je protekla u dominaciji Hrvatske udruge " Nogometni sindikat ". Ovo je prvo učešće Hrvatske udruge " Nogometni sindikat " na FIFPro Tournamentu. Čestitke ekipi i treneru!
Sljedeća utakmica danas je dvoboj protiv Bugarske u 17:45h
Za Huns su u prvih 11 nastupali:

Tomislav Pelin
Šime Maruna
Leonard Mesarić
Hrvoje Spahija
Vedran Celišćak
Ivan Matošević
Nikola Prelčec
Ivan Miličević
Srđan Vidaković
Tomislav Ivičić
Dražen Jelić

U drugome su poluvremenu ušli Domagoj Torbarina, Antonio Lisak i Antonio Krajinović

Pola ovih igrača bi nam bilo pojačanja.A slobodni su.Sam im plaću treba dati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj sub 05 srp 2014, 18:19

miličević, prelčec, vidaković, mesarić i jelić bi bili vrhunska pojačanja. iskusnjare - a to je ono kaj nam treba - iskusnjare
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 08 srp 2014, 13:13

[You must be registered and logged in to see this link.]

u Brežicama odigrati ogled protiv novog hrvatskog prvoligaša NK Bistre.

novi prvoligaš Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  danijel1208 pon 21 srp 2014, 15:46

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

evo priloga i sa TurkTVa

cvate ljubav između SDPa, HDZa i malih od palube <3 - šteta što nema morovića u skupštini, on bi im bio trešnjica na vrh torte

Poštovani gospodine,

oslovio bih Vas sa imenom ali nažalost mi nije poznato.

Prije nego počnete pljuvati po poštenim ljudima koji su ušli u politiku ovoga našeg grada da bi nekako pomogli koji niti su se prodali niti su ušli u bilo kakvu koaliciju malo se bolje informirajte.

U nekoliko navrata sam vam pokušavao objasniti kako stvari u Zaprešićkoj politici stoje ali nažalost izgleda da Vama nema pomoći da bilo što shvatite.
Ja razumijem Vas da imate jednu opciju koju preferirate, a to je Hrast, ali to Vam ne daje pravo da pljujete ljude koji se eksponiraju imenom i prezimenom (za razliku od Vas) i pokušavaju ispraviti krive Drine koje su godinama na štetu Zapreščana rađene u ovom gradu.

Ovdje ću stati jer Više nemam volje raspravljati se sa čovjekom koji ne želi reći ime i prezime, jer je izgleda lakše se skrivati iza tipkovnice, pljuvati i blatiti ljude bez argumenata.

Pozdrav,

Danijel Saić


danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 10:56

danijel1208 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

evo priloga i sa TurkTVa

cvate ljubav između SDPa, HDZa i malih od palube <3 - šteta što nema morovića u skupštini, on bi im bio trešnjica na vrh torte

Poštovani gospodine,

oslovio bih Vas sa imenom ali nažalost mi nije poznato.

Prije nego počnete pljuvati po poštenim ljudima koji su ušli u politiku ovoga našeg grada da bi nekako pomogli koji niti su se prodali niti su ušli u bilo kakvu koaliciju malo se bolje informirajte.

U nekoliko navrata sam vam pokušavao objasniti kako stvari u Zaprešićkoj politici stoje ali nažalost izgleda da Vama nema pomoći da bilo što shvatite.
Ja razumijem Vas da imate jednu opciju koju preferirate, a to je Hrast, ali to Vam ne daje pravo da pljujete ljude koji se eksponiraju imenom i prezimenom (za razliku od Vas) i pokušavaju ispraviti krive Drine koje su godinama na štetu Zapreščana rađene u ovom gradu.

Ovdje ću stati jer Više nemam volje raspravljati se sa čovjekom koji ne želi reći ime i prezime, jer je izgleda lakše se skrivati iza tipkovnice, pljuvati i blatiti ljude bez argumenata.

Pozdrav,

Danijel Saić


Ne znam zašto ste se osjetili prozvanim, nisam vas niti u jednom trenutku spomenuo i komentiram zaprešićku politiku. Još manje sam nekog pljuvao ili klevetao (ako vi mislite da su činjenice da je zaprešićki SDP glasovao za ove prijedloge pljuvanje onda ste sami rekli najviše o radu istog tog SDPa).

Nadalje, ne znam zbilja kako to mislite ispraviti krive Drine na način da podupirete ovakve prijedloge ljudi koji vladaju gradom Zaprešićom od kad su ga po dogovoru preuzeli od Morovića.

Ne znam zašto ste zaključili da podupirem Hrast, ali kad već pristojno pitate reći ću vam da ne podupirem nikoga na lokalnoj razini iz razloga što mislim da se politika nema što mješati u lokalnu samoupravu. Šturo objašnjenje - mislim da se grad u 99,9% slučajeva bavi "komunalnim" djelatnostima, točnije postoje obrazovani stučnjaci za provedbu svih djelatnosti kojima se bavi grad (o općinama da i ne govorim) i po mom mišljenju, ako imamo urbanista, ekologa, inžinjera i slične struke onda nam politika tu ne treba. naravno prijedlog je to puno širi koji ne mogu tu objasniti u veće detalje (recimo da se sve struke, odjeli grada (stručnjaci) opredjeluju za smjernice strateške u kojima će grad ići (to isto nije politička odluka jer se struka s obzirom na potencijale nekog prostora mora izjansniti o smjeru razvoja - i to bi po mom mišljenju činila puno bolje od političara koji tu dođu samo zato što su predsjednici gradskog HDZa i SDPa i nemaju aposlutno nikakve kvalifikacije u većini slučajeva) (primjer: kad ste bolesni jel idete stručnjaku - liječniku, ili želite da 100 ljudi oko vas glasuje tko će od njih vas liječiti - bez obzira na struku)

Mišljenja sam da u cijeloj toj priči političari samo smetaju i koče razvoj svih jedinica lokalne samouprave u Hrvatskoj (čast vrlo rijetkim iznimkama) - glavni im je uzor većini Bandić koji je korupciju doveo do savršenstva jer dovoljno firmi reketari da bi imao novaca da odgovara i HDZu i SDPu (iz kojeg je i potekao i koji ga je doveo tu gdje je)

Kod nas je najbolji primjer toga Baltazar Krčelić jer recite mi iskreno (pitanje upućeno svim sudionicima foruma) kakav je interes grada zaprešića otvaranje zgrade veleučilišta u Zagrebu i gdje je tu pokriće da se to radi uz gradska jamstva ili novce?!? to nitko ne može opravdati ničim, cilj je jedino uhljebljivanje nestručnog kadra (znam neke predavače koji su tamo samo zato kaj su u HDZu a predavati ne mogu niti u osnovnoj školi) i zarada pojedinaca - grad zaprešić od otvaranja zgrade u Zagrebu nema nikakve koristi kao niti mi stanovnici istog grada.

za predstavljanje sam već objasnio, nemam potrebu pisati svoje ime tu isto kako nemam potrebu pisati svoje ime kod bilo kojeg posta, jer ne mislim da je ova tema važnija od Oršića ili našeg potencijalnog debakla ove godine u drugoj ligi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  danijel1208 uto 22 srp 2014, 12:13

Pecelj je napisao/la:
danijel1208 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

evo priloga i sa TurkTVa

cvate ljubav između SDPa, HDZa i malih od palube <3 - šteta što nema morovića u skupštini, on bi im bio trešnjica na vrh torte

Poštovani gospodine,

oslovio bih Vas sa imenom ali nažalost mi nije poznato.

Prije nego počnete pljuvati po poštenim ljudima koji su ušli u politiku ovoga našeg grada da bi nekako pomogli koji niti su se prodali niti su ušli u bilo kakvu koaliciju malo se bolje informirajte.

U nekoliko navrata sam vam pokušavao objasniti kako stvari u Zaprešićkoj politici stoje ali nažalost izgleda da Vama nema pomoći da bilo što shvatite.
Ja razumijem Vas da imate jednu opciju koju preferirate, a to je Hrast, ali to Vam ne daje pravo da pljujete ljude koji se eksponiraju imenom i prezimenom (za razliku od Vas) i pokušavaju ispraviti krive Drine koje su godinama na štetu Zapreščana rađene u ovom gradu.

Ovdje ću stati jer Više nemam volje raspravljati se sa čovjekom koji ne želi reći ime i prezime, jer je izgleda lakše se skrivati iza tipkovnice, pljuvati i blatiti ljude bez argumenata.

Pozdrav,

Danijel Saić


Ne znam zašto ste se osjetili prozvanim, nisam vas niti u jednom trenutku spomenuo i komentiram zaprešićku politiku. Još manje sam nekog pljuvao ili klevetao (ako vi mislite da su činjenice da je zaprešićki SDP glasovao za ove prijedloge pljuvanje onda ste sami rekli najviše o radu istog tog SDPa).

Nadalje, ne znam zbilja kako to mislite ispraviti krive Drine na način da podupirete ovakve prijedloge ljudi koji vladaju gradom Zaprešićom od kad su ga po dogovoru preuzeli od Morovića.

Ne znam zašto ste zaključili da podupirem Hrast, ali kad već pristojno pitate reći ću vam da ne podupirem nikoga na lokalnoj razini iz razloga što mislim da se politika nema što mješati u lokalnu samoupravu. Šturo objašnjenje - mislim da se grad u 99,9% slučajeva bavi "komunalnim" djelatnostima, točnije postoje obrazovani stučnjaci za provedbu svih djelatnosti kojima se bavi grad (o općinama da i ne govorim) i po mom mišljenju, ako imamo urbanista, ekologa, inžinjera i slične struke onda nam politika tu ne treba. naravno prijedlog je to puno širi koji ne mogu tu objasniti u veće detalje (recimo da se sve struke, odjeli grada (stručnjaci) opredjeluju za smjernice strateške u kojima će grad ići (to isto nije politička odluka jer se struka s obzirom na potencijale nekog prostora mora izjansniti o smjeru razvoja - i to bi po mom mišljenju činila puno bolje od političara koji tu dođu samo zato što su predsjednici gradskog HDZa i SDPa i nemaju aposlutno nikakve kvalifikacije u većini slučajeva) (primjer: kad ste bolesni jel idete stručnjaku - liječniku, ili želite da 100 ljudi oko vas glasuje tko će od njih vas liječiti - bez obzira na struku)

Mišljenja sam da u cijeloj toj priči političari samo smetaju i koče razvoj svih jedinica lokalne samouprave u Hrvatskoj (čast vrlo rijetkim iznimkama) - glavni im je uzor većini Bandić koji je korupciju doveo do savršenstva jer dovoljno firmi reketari da bi imao novaca da odgovara i HDZu i SDPu (iz kojeg je i potekao i koji ga je doveo tu gdje je)

Kod nas je najbolji primjer toga Baltazar Krčelić jer recite mi iskreno (pitanje upućeno svim sudionicima foruma) kakav je interes grada zaprešića otvaranje zgrade veleučilišta u Zagrebu i gdje je tu pokriće da se to radi uz gradska jamstva ili novce?!? to nitko ne može opravdati ničim, cilj je jedino uhljebljivanje nestručnog kadra (znam neke predavače koji su tamo samo zato kaj su u HDZu a predavati ne mogu niti u osnovnoj školi) i zarada pojedinaca - grad zaprešić od otvaranja zgrade u Zagrebu nema nikakve koristi kao niti mi stanovnici istog grada.

za predstavljanje sam već objasnio, nemam potrebu pisati svoje ime tu isto kako nemam potrebu pisati svoje ime kod bilo kojeg posta, jer ne mislim da je ova tema važnija od Oršića ili našeg potencijalnog debakla ove godine u drugoj ligi.

Osjetio sam se prozvanim jer pričom da je SDP kupljen od strane HDZ-a u Zaprešiću pričate i protiv mene jer sam ja predsjednik tog istog SDP-a u Zaprešiću.
Vaša konstatacija da bi Grad trebali voditi stručne službe je djelomično točna, ali neprovediva jer to ispada kao da kažete da niti jedna tvrtka ne treba imati generalnog direktora koji je odgovoran za poslovanje te tvrtke i upravlja kompletnim ljudskim potencijalom u toj tvrtci, a moje mišljenje funkcioniranja grada je kao tvrke sa godišnjim proračunom od 132 mio, u kojoj svatko mora biti odgovoran za svoje postupke i na kraju za rezultate, a tvrtka koja ne ulaže u razvoj je zatvorena tvrtka za 5 god. a za zadnju rečenicu u kojoj tvrdite da ja kao predsjednik SDP-a nemam apsolutno nikakve kvalifikacije da upravljam gradom molim Vas od kuda Vam pravo.
Da službe grada u našoj gradskoj upravi moraju biti kvalificiranije i sposobnije nego što jesu - to se u potpunosti slažem sa Vama.
Što se podupiranja prijedloga tiče htio bih samo naglasiti da ja kao i moji kolege iz SDP-a podupiremo svaki dobar prijedlog koji je u svrhu razvoja grada pa tako i:
1. Izgradnja nove zgrade komunalnog poduzeća i zgrade Vatrogasnog centra na novoj lokaciji jer sada rade u neprikladnim prostorima u Centru što sigurno nije dobra lokacija za ove dvije službe
- nadalje da ste upoznati sa situacijom (ili da Vam je netko tko Vas je informirao sa sjednice gradskog vijeća točno prenio) znali bi da je uvjet za prihvaćanje ove točke od strane SDP-a bilo da se krene sa izradom projekata na istoj lokaciji u sklopu predmetnih zgrada za zgrade Policije i nove Hitne pomoći koje isto tako rade u nehumanim uvjetima i na neprirodnim lokacijama
- navedeni kredit sigurno neće utjecati na poskupljenje vode pošto za distribuciju vode u Zaprešiću više nije nadležno komunalno nego posebno nova tvrtka Vodoopskra i odvodnja d.o.o. (inače komunalno u dosadašnjem proračunu ima dovoljno sredstava za plaćanje rate kredita)
2. Kupnja zgrade Visokog učilišta u Zagrebu je dobra stvar ukoliko želimo izgraditi kampus sa nogometnim terenima, bazenom i ostalim popratnim sadržajima
- naime da bi Visoka škola (po novome Veleučilište) moglo steći preduvjete za dobivanje dozvole i izgradnju Kampusa (tu prije svega mislim na dobivanje sredstava iz EU fondova za izgradnju, kao i poticaj države) mora imati određen broj učenika što trenutno nema
- jedina mogućnost da koja trenutno postoji je širenje na jedino moguće tržište, a to je grad Zagreb, jer jedino u Zagrebu imamo dovoljno potencijalnih studenata ali da bi ih pridobili moramo i približiti Veleučilište njima jer puno studenata odustaje zbog stalnog putovanja u Zaprešić
- i treće mi u Zaprešiću nismo imali adekvatan prostor sa toliko kvadrata koji smo mogli uopće ponuditi da bi se škola mogla proširiti (inače cijena kupljene zgrade koja se nalazi u strogom centru Zagreba iznosi oko 1500 eur/m2 i vjerujte mi da se ona u svakom trenutku može prodati po cijeni višoj nego što je plaćena).

Inače samo za Vašu informaciju pošto vidim da Vam je mrsko sve što se veže uz politiku (i ovdje Vam dajem za pravo jer smo se svi nebrojeno puta opekli ali ne dajem Vam za pravo da su svi koji se bave politikom takvi) reći ću Vam da sam u ovih svojih godinu dana bavljenja politikom uspio preko politike dovući državne investicije u naš Grad (bez obzira što nisam postao gradonačelnik i za to vjerojatno neću dobiti ni hvala od ljudi u Zaprešiću pošto neće znati od kuda je to došlo) u vrijednosti od preko 100 mio kuna (od početka gradnje naše južne obilaznice (73 mio kuna - Hrvatske ceste) koja počinje idući tjedan i Turk ju je gurao preko 10 god. preko svojeg HDZ-a ali nije Kalmeta dao, rotora kod Petrola (8 mio kuna Hrvatske ceste), a da ne kažem da će doći i sufinanciranje našeg otkupa pročistaća i raskida ugovora za isti koji bi naše građanje koštao preko 600 mio kuna jer se netko zaigrao prije 10 godina i potpisao takav ugovor o koncesiji - a to je ukoliko mi dozvolite na subjektivnoj konstataciji mislim "ispravljanje krivih Drina".
Što se tiče debakla u drugoj ligi slažem se sa Vama i radije bi ovdje pisao o našem klubu - pa Vam ostavljam jednu temu za razmišljanje a to je nogometni kamp za kojeg se nadam da me opet nećete prozivati ako ću se složiti sa Turkom kada na vijeće da prijedlog o početku izgradnje i možebitnom davanju suglasnosti za kreditno zaduženje ili nešto treće, što će se ubrzo dogoditi na insistiranje Vama mrskog "političkog SDP-a i njegovog predsjednika (za mene je nogometni kamp isto takva potreba kao i izgradnja zgrade komunalnog ako realno razmišljam).

Pozdrav,

Danijel Saić


danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 12:31

Iskreno koliko god smo navikli na svašta u hrvatskoj politici teško mi je ovo čitati kao poreznom obvezniku i jako sam pogođen ovime što tu piše. ovo je samo potvrda kako funkcioniraju "naše" dvije najveće stranke jer ako se gleda tko je tko i u kojoj stranci i ako se priča on prek HDZa nije uspio napraviti cestu, a ja preko SDPa jesam onda nam svima to govori kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i kakvi su odnosi u politici. Hvala Vam na potvrdi tog - jer sad imam dokaze, a ne samo sumnje u to koliko je politička kultura u Hrvatskoj nisko. Eto, zato pričam o struci, zato govorim da politika koči sve i zato sam sve ovo i pisao. Katastrofa.

nadalje, smiješno je govoriti da zgrada u Zagrebu služi kako bi se napravio kampus jer ne možemo privući dovoljan broj studenata zato što im je nezgodno putovati u zaprešić?!?! pa čemu onda kampus - kako će do njega putovati - naše visokoznanstveno veleučilište gdje se uče potrebne stvari za hrvatsku će patentirati teleport? iskreno i otvoreno recite što je Baltazar, što se tamo uči i kakva je kvaliteta nastave (pa i znanje nakon završenog "faxa") i ne farbajte oči nikom jer svi znamo istinu.

što se tiče kvalifikacija vas (kao predsjednika SDPa) ili turka kao kandidata HDZa (ne znam čak ni jel on predsjednik stranke za zaprešić) - ja sam govorio sa strane struke i dalje odgovorno tvrdim da niti jedan niti drugi nemate kvalifikacije jer niste stručnjak niti jedan niti drugi u ni jednom polju kojim se bavi grad, a nije da ste vodili privatnu firmu od 100 ljudi jedan i/ili drugi pa da ste bajni menadžeri

to dokazuje i vaše pričanje o potrebnom i nepotrebnom:

očito ništa nismo naučili i jedino nam je rješenje srljanje u kredite. da, mislim da je kamp neophodan za budućnost inkera i da nas bez njega čeka bezdan županijske lige, ali ne mislim da bi se grad trebao slijepo zaduživati na ne znam koliko vremena i ne znam koliko novaca.

a sad idem popiti neke tablete jer sam u šoku zbog ovih vaših izjava o "privlačenju investicija" preko SDPa, HDZa, Kalmete, Tita, Karla Velikog ili Gaja Julija Cezara. Pitam se zašto ljudi ne izlaze na izbore kad su im kroz medije gurani takvi ljudi kao jedini izbor.





Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  danijel1208 uto 22 srp 2014, 13:13

Pecelj je napisao/la:Iskreno koliko god smo navikli na svašta u hrvatskoj politici teško mi je ovo čitati kao poreznom obvezniku i jako sam pogođen ovime što tu piše. ovo je samo potvrda kako funkcioniraju "naše" dvije najveće stranke jer ako se gleda tko je tko i u kojoj stranci i ako se priča on prek HDZa nije uspio napraviti cestu, a ja preko SDPa jesam onda nam svima to govori kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i kakvi su odnosi u politici. Hvala Vam na potvrdi tog - jer sad imam dokaze, a ne samo sumnje u to koliko je politička kultura u Hrvatskoj nisko. Eto, zato pričam o struci, zato govorim da politika koči sve i zato sam sve ovo i pisao. Katastrofa.

nadalje, smiješno je govoriti da zgrada u Zagrebu služi kako bi se napravio kampus jer ne možemo privući dovoljan broj studenata zato što im je nezgodno putovati u zaprešić?!?! pa čemu onda kampus - kako će do njega putovati - naše visokoznanstveno veleučilište gdje se uče potrebne stvari za hrvatsku će patentirati teleport? iskreno i otvoreno recite što je Baltazar, što se tamo uči i kakva je kvaliteta nastave (pa i znanje nakon završenog "faxa") i ne farbajte oči nikom jer svi znamo istinu.

što se tiče kvalifikacija vas (kao predsjednika SDPa) ili turka kao kandidata HDZa (ne znam čak ni jel on predsjednik stranke za zaprešić) - ja sam govorio sa strane struke i dalje odgovorno tvrdim da niti jedan niti drugi nemate kvalifikacije jer niste stručnjak niti jedan niti drugi u ni jednom polju kojim se bavi grad, a nije da ste vodili privatnu firmu od 100 ljudi jedan i/ili drugi pa da ste bajni menadžeri

to dokazuje i vaše pričanje o potrebnom i nepotrebnom:

očito ništa nismo naučili i jedino nam je rješenje srljanje u kredite. da, mislim da je kamp neophodan za budućnost inkera i da nas bez njega čeka bezdan županijske lige, ali ne mislim da bi se grad trebao slijepo zaduživati na ne znam koliko vremena i ne znam koliko novaca.

a sad idem popiti neke tablete jer sam u šoku zbog ovih vaših izjava o "privlačenju investicija" preko SDPa, HDZa, Kalmete, Tita, Karla Velikog ili Gaja Julija Cezara. Pitam se zašto ljudi ne izlaze na izbore kad su im kroz medije gurani takvi ljudi kao jedini izbor.

E sad tek vidim da je bez-predmetno trošiti riječi na Vas a Vi i dalje samo sjednite za tipkovnicu i lupetajte gluposti o kojima pojma nemate.

Iskreno nakon Vašeg posta sumnjam u kvalifikacije kojima se hvalite





danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 13:25

čovječe božiji, i ovo sad govorim samo da bi vam pomogao, koliko vam pomoć mogu

pa jel vi znate kaj znači privući investicije? kako ovako nešto možete napisati uopće?!?!

to kaj ste vi za nešto što je netko drugi napravio namolili svog šefića u stranci ti je samo žalosno jer pokazuje stanje stvari u Hrvatskoj, a privlačenje investicija je nešto sasvim drugo. idemo zajedno sjesti, napraviti projekt za nove dvore (za koje se isto - puno bezbolniije i bez kupovanja zgrada po zagrebu može privući novac EU), sve iz temelja obnoviti, staviti sadržaje, privući turiste kojih je zagreb prepun i pomoći ugostiteljima i svim stanovnicima grada zaprešića. e to se zove privući investiciju, a ne stranačke veze, žicanja i kalmete ili kak se uopće zovu ovi iz SDPa?!

užas
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  danijel1208 uto 22 srp 2014, 13:44

Pecelj je napisao/la:čovječe božiji, i ovo sad govorim samo da bi vam pomogao, koliko vam pomoć mogu

pa jel vi znate kaj znači privući investicije? kako ovako nešto možete napisati uopće?!?!

to kaj ste vi za nešto što je netko drugi napravio namolili svog šefića u stranci ti je samo žalosno jer pokazuje stanje stvari u Hrvatskoj, a privlačenje investicija je nešto sasvim drugo. idemo zajedno sjesti, napraviti projekt za nove dvore (za koje se isto - puno bezbolniije i bez kupovanja zgrada po zagrebu može privući novac EU), sve iz temelja obnoviti, staviti sadržaje, privući turiste kojih je zagreb prepun i pomoći ugostiteljima i svim stanovnicima grada zaprešića. e to se zove privući investiciju, a ne stranačke veze, žicanja i kalmete ili kak se uopće zovu ovi iz SDPa?!

užas

Kao prvo investicije u N. Dvore nemaju veze sa zgradom u Zagrebu i izgradnjom kampusa u Kalamirima (dvije odvojene teme).

Kao drugo, ja nemam šefića iz stranke i trenutno brinem u realnom sektoru o plači 26 ljudi i njihovim obiteljima, a za vašu informaciju ne radim niti imam namjeru raditi sa državom a u SDP sam ušao (to sam Vam napomenuo nekoliko puta) prije 3 godine. Mogao sam i biti tiho i ne lobirati da Zaprešić dobije južnu obilaznicu - ti novci bi otišli za neki drugi dio Hrvatske - što bi mi time dobili kao građani Zaprešića? Da li bi se Vi onda javili i preuzeli odgovornost što još uvijek nakon 30 g. nemamo južnu obilaznicu koju JA kao rođeni Zapreščan i ljudi koji žive toliko dugo čekaju?


Kao treće, mogu Vam poslati (ako mi pošaljete mail) studiju koja je rađena u predizbornoj kampanji ispred SDP-a (osobno ju sa par ljudi odradio , a autor je nestramački dečko iz našeg grada koji ima i znanje i pamet) za revitalizaciju N. Dvora i o svemu ovome što sada pišete (privlačenje turista, potencijal Grada Zagreba ime B. J. Jelačić kao magnet za građane Austrije (inače procjena je da kroz naplatu Zaprešić godišnje prođe oko 4 mio. ljudi a niti na jednoj tabli ne mogu pročitati da je Zaprešić grad B. J. Jelačića))

Kao četvrto, EU je skup birokrata, u kojima glavnu riječ oko korištenja EU fondova vode lobistićke tvrtke koje se međusobno dogovaraju koliko kome i za koji projekt ide novaca i sa takvima treba razgovarati na način da se pripremi projekt i potpiše ugovor da je isplata u postotku od dobivenog novca.

Mogao bi pričati o tome do prekosutra (poduzetnička zona, jezero Bager.....), ali to Vam je nažalost dragi moj gospodine realnost, i ukoliko ste voljni možemo otići na kavu da vam objasnim neke stvari kako ne bi ostale dečke sa ovog foruma zamarali sa političkim temama.

Pozdrav,

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 13:52

ako nekog zamara nek se javi, ja ću odmah stati.

drago mi je da priznate realnost SDPa i HDZa, ali to tako ne bi moralo biti, niti bi zaprešić morao čekati toliko dugo na obilaznicu. razlog tome je baš to lobiranje kod vlasti i stranke o kojem pričate, jer se samo tako guraju projekti - kvaliteta nije mjerilo u ama baš ničemu vezanom za SDP i HDZ i vi ste tog svjesni jednako kao i svi mi.

naravno da zgrada nema veze sa novim dvorima - tu sam samo jasno dao do znanja kako je nekad "lakše" ići za najkompliciranijim mogućim rješenjima samo da bi se nastavilo uhljebljivati i izvlačiti novac preko Baltazara. u veleučilištu HDZ i priljepci imaju koristi i to guraju. to cijelo vrijeme govorim. (zašto zagreb gledati kao jedini način da se privuku studenti, zašto ne napraviti kvalitetan studij i time privući nekog?! programeri, inžinjeri, medicina - struke koje hrvatska treba - ali za to već trebaju ljudi koji znaju posao a ne menadžeri u kulturi sa trogodišnjom srednjom) - i samo ta korupcija i zapošljavanje na Baltazaru bi vam trebali biti dovoljni razlozi da glasujete protiv širenja istog dok god se stvari ne srede i veleučilište prestane biti tiskara diploma.

što se EU tiče, ona je daleko od savršene organizacije, dapače vrlo je loša u mnogočemu, ali iPak lobiranje kod šefa stranke i profesionalci kojima je cilj što više projekata odraditi ne idu nikako zajedno. to lobiranje s ovim koje je za mene politička korupcija nemaju veze jedno s drugim (iako je i ovo u mnogo slučajeva vrlo loše - no ipak stepenicu dvije iznad).



Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  danijel1208 uto 22 srp 2014, 14:29

Pecelj je napisao/la:ako nekog zamara nek se javi, ja ću odmah stati.

drago mi je da priznate realnost SDPa i HDZa, ali to tako ne bi moralo biti, niti bi zaprešić morao čekati toliko dugo na obilaznicu. razlog tome je baš to lobiranje kod vlasti i stranke o kojem pričate, jer se samo tako guraju projekti - kvaliteta nije mjerilo u ama baš ničemu vezanom za SDP i HDZ i vi ste tog svjesni jednako kao i svi mi.

naravno da zgrada nema veze sa novim dvorima - tu sam samo jasno dao do znanja kako je nekad "lakše" ići za najkompliciranijim mogućim rješenjima samo da bi se nastavilo uhljebljivati i izvlačiti novac preko Baltazara. u veleučilištu HDZ i priljepci imaju koristi i to guraju. to cijelo vrijeme govorim. (zašto zagreb gledati kao jedini način da se privuku studenti, zašto ne napraviti kvalitetan studij i time privući nekog?! programeri, inžinjeri, medicina - struke koje hrvatska treba - ali za to već trebaju ljudi koji znaju posao a ne menadžeri u kulturi sa trogodišnjom srednjom) - i samo ta korupcija i zapošljavanje na Baltazaru bi vam trebali biti dovoljni razlozi da glasujete protiv širenja istog dok god se stvari ne srede i veleučilište prestane biti tiskara diploma.

što se EU tiče, ona je daleko od savršene organizacije, dapače vrlo je loša u mnogočemu, ali iPak lobiranje kod šefa stranke i profesionalci kojima je cilj što više projekata odraditi ne idu nikako zajedno. to lobiranje s ovim koje je za mene politička korupcija nemaju veze jedno s drugim (iako je i ovo u mnogo slučajeva vrlo loše - no ipak stepenicu dvije iznad).

Ovo nije realnost SDP-a i HDZ-a nego je to realnost svih političkih opcija u RH (od političkih stranaka do nezavisnih lista i raznoraznih pokreta i drveća (HRAST, ORAH....)), a vjerujte mi i šire. Tako funkcionira cijeli svijet, a mi to nažalost ne možemo promijeniti.

Što se tiče izrade kvalitetnog studija slažem se sa Vama, ali i za to postoje preduvjeti koji se moraju ispuniti kako bi to zaživjelo (jedan od njih je već spomenuti kampus), jer sigurno ne možemo nešto takvo raditi u prostoru koji je u sklopu nogometne tribine, a za to po meni sada novaca nema ako ne dobijemo pomoć EU fondova i Institucija RH.

Zašto Vi smatrate da je politička korupcija financiranje jednog projekta u lokalnoj samoupravi od strane države. Po tome u Hrvatskoj ne bi bilo niti jedne lokalne prometnice, obilaznice, mosta, poduzetničke zone, komunalne mreže ....... Zar bi i to trebali financirati građani preko lokalne samouprave, zar ne daju već dovoljno novca u državnu blagajnu pa neka im se nešto i vrati - to po meni nije nikakva politička korupcija jer nitko nikoga nije potplatio da bi se dobio neki projekt, a to što je naša obilaznica bila na čekanju tolike godine sigurno nije kriv SDP niti ova Vlada


danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 14:48

o vjerujte mi dosta sam projekata odradio vani da znam da ne funkcioniraju tako stvari u uređenim državama. u uređenim državama nikad ne bi postojao ovakav "fax" kad smo se već njega privezali. i općenito visokoškolstvo i znanost gdje sredstva dobiju ljudi koji su podobni i stranački ljudi (a za koji ne trebaju ama baš nikakav rezultat po zakonu - čak niti članak napisati?!?). gdje još ima da se 4 godine ne zapošljavaju znanstveni novaci, a onda si ministar sam otvori radno mjesto docenta? gdje još ima da ljudi koji objavljuju vrhunske znanstvene radove ne dobiju lipe (zadnji primjer Domazet Lošo) a podobni "znanstvenici" dobivaju milijune bez da išta naprave? zakonski ne postoje nikakve komisije ili penali koje takvi ljudi plaćaju ili kojima moraju odgovarati? o "nevladinim" udrugama da ne govorim. financiraju se milijunima, a služe HDZu i SDPu za promicanje i političko djelovanje tko zna čijih plaćenika (i ovo nisu teorije urote niti nekakve znanstvene fantastike nego činjenice iz financijskih izvještaja nevladinih udruga - nekih koje zajednički financiraju vlada i britanska ambasada - sve dostupno na internetu) - I da mi to sve možemo promjeniti čim počnemo na pozicije stavljati sposobne ljude, i izbacimo spomenute i ostale krpelje s proračuna.

ili se pravite grbavi ili me ne razumjete (možda ja nisam dovoljno jasan) - dakle, naravno da se obilaznica treba graditi državnim novcem - ali po nekom redu i prioritetu, a ne da se netko mora založiti kod nekog - dakle opet političari van, struka unutra - pa nek prometni stručnjaci odrede što je prioritet što nije. to je državi (i lokalnoj samoupravi) i dužnost i zato se ne osjećam priviliegiran što mi država gradi cestu ili kružne tokove, to bi moralo biti normalno valjda - niti je nečija posebna zasluga što se založio za nekog da se ta sredstva dodjele. dakle, nemojte se hvaliti time, jer ćete (tu na forumu ima 5 ljudi pa nema problema) navući negativne reakcije na sebe, kako ste privukli 100 mil kn investicija u hrvatsku zato što je razlog što to sve odavno nije gotovo baš to funkcioniranje stvari u SDPu i HDZu gdje se vi kod šefova morate zalagati za nešto - a to je politička korupcija.

a kako je to moguće da se može obrazovati menadžere u kulturi a ne može programere u tribini stadiona?! a tu je tržište, jer vi u zagrebu nemate niti jedan kvalitetan i studiozan tečaj ili smjer za programera na koji vas firma može poslati ili koji si sami možete platiti. nabavi se oprema, software i 1 kvalitetan predavač umjesto 3 uhljeba i malo po malo diže kvaliteta. ali za to treba sposobnost, a ne HDZovi viškovi i oni koji ne pređu pragove.

osobno nemam ništa protiv vas i svaka vam čast na tome što pokušavate shvatiti neke procese, ako ste istinski otvoreni i ako vas već sad nije stranačka čizma počela stiskati. no, očito je nemoguće neovisno djelovati kad ste unutar jedne od dvije najveće partije u Hrvatskoj opterećeni svim i svačim. drugi put, ne razmišljajte samo usko nego proučite sav sadržaj, od ljudi koji predaju na učilištu, do njegovog sadržaja i programa i zadovoljstva studenata koji završavaju na ulici prije nego podržite neke nerealne ideje o kampusu bez znanja i kvalitete. ne daj Bože da se to krene graditi dok su ovakvi ljudi tamo, a s druge strane odlično bi bilo tako nešto u Zaprešiću u komunikaciji sa realnim sektorom, znanjem i pravim stručnjacima.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 22 srp 2014, 20:53

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj čet 21 kol 2014, 17:25

[You must be registered and logged in to see this link.]

panglu Turk kuka. Najlakše je uletiti u kredit bez plana i programa. Za Vas će biti, za vrtiće neće
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 26 kol 2014, 11:28

[You must be registered and logged in to see this link.]

bitno da je proces licenciranja legitiman


Po ovom što priča glupan medić igrači ne moraju dobiti plaće od 31.12. do kraja prvenstva i klub svejedno može dobiti licencu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau uto 26 kol 2014, 13:42

Na stranicama druge lige službeno stoji da se u nedjelju u Zaprešiću igra Bistra-Segesta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 26 kol 2014, 13:49

na commetu piše službeno da se igra u Zaprešiću do daljnjeg. Iako su meni iz kluba rekli da se njima sigurno neće dopustiti da igraju u Zaprešiću.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau uto 26 kol 2014, 13:50

Pecelj je napisao/la:na commetu piše službeno da se igra u Zaprešiću do daljnjeg. Iako su meni iz kluba rekli da se njima sigurno neće dopustiti da igraju u Zaprešiću.

Iz kojeg kluba Bistre ili Inkera?Ma tu će igrati nema treće opcije.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 26 kol 2014, 13:53

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:na commetu piše službeno da se igra u Zaprešiću do daljnjeg. Iako su meni iz kluba rekli da se njima sigurno neće dopustiti da igraju u Zaprešiću.

Iz kojeg kluba Bistre ili Inkera?Ma tu će igrati nema treće opcije.

Rekli su da je toliko skupo igrati u zaprešiću da nema šanse da Bistra to izdrži ni pol godine. E sad je problem ak njih HNS blokira i ak im ne dopusti igrati u Bistri oni bu bankrotirali.


Zadnja promjena: Pecelj; uto 26 kol 2014, 14:00; ukupno mijenjano 1 put.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau uto 26 kol 2014, 13:54

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:na commetu piše službeno da se igra u Zaprešiću do daljnjeg. Iako su meni iz kluba rekli da se njima sigurno neće dopustiti da igraju u Zaprešiću.

Iz kojeg kluba Bistre ili Inkera?Ma tu će igrati nema treće opcije.

Rekli su da je toliko skupo izgrati u zaprešiću da nema šanse da Bistra to izdrži ni pol godine. E sad je problem ak njih HNS blokira i ak im ne dopusti igrati u Bistri oni bu bankrotirali.

Nema razloga da se ne igra u Bistri.Navijače nema niko osim Cibalije i njih ima 10 imaju super svlačionice i travnjak ostala izdrkavanja sa uvijetima im nisu ni potrebna.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 19 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 35. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.