DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

+12
ian39
Pecelj
danijel1208
inter100
Mijau
Admin
StaJaZnam
domi
PERO1929
Mirko13
djule
zagorec92
16 posters

Stranica 35 / 35. Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar čet 05 svi 2016, 14:35

Eto vidiš, dok si mali kažnjavaju te, misliš da je sad gotovo s tim, ali eto Mijau se pojavi i što ćeš...bravo legendo...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pon 09 svi 2016, 18:27

[You must be registered and logged in to see this link.]

svim šupcima koji se truju INDEXom
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 12:04

[You must be registered and logged in to see this link.]

Najbitnija stvar za ligu i za stabilnost norometa u Hrvatskoj.

Mislim da je bolje da je Dinamo B ušao u EL nego Split jer su stabilniji - mamić će im opet složiti dobru momčad dok je Split korak do raspada.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar ned 15 svi 2016, 13:36

Ljudi jeste li vidjeli onu juče "proslavu" Dinama na Maksimiru. Vidim da je Pecelj bio. Pa to je katastrofalna sramota za Mamićev Dinamo i igrače koji igraju, te njihovu rodbinu. Ali fućka se njima, oni svi vrte velike pare dok narod lagano puši već godinama, pa to su prazne tribine, još malo pa bi čuli zvjerinjak i ZOO-a. Ali Dinamo ima rezultate, kako kaže Blažičko, pa što tu ne valja. Valjda je kriv taj narod koji ne dođe na utakmice, jer svaki iole koji bi došao na tekmu, osjeća se kao rogonja,da ga prave blesavim. Sve je to Mamić lijepo stavio u celofan, uz Bandićevu financijsku injekciju, stvorio preduvjete da može kupiti kojeg hoće igrača, i tako stvorio prejaki Dinamo na ovim prostorima i eto čovjek stalno igra u Europi, još mu i Platini svojom novom strategijom olakšao da igra i u ligi prvaka. Čovjek je prepametan i premudar ali i prepokvaren za sve nas, fino uživa u plodovima svojih makinacija zajedno sa Banderasom. A mi mali narod pušioničarski sve to gledamo i "divimo se" Mamićima, Blažičkovoj propagandi, te cinično se podsmijehujemo atmosferi oko Dinama. Ali boli k.... Mamiće za sve nas, samo ja bih umro od sramote da sam u Hajduku, čak i u Rijeci da ih Maminjo tako rastura. Hoće li ikada doći netko normalan u taj Dinamo, da sa guštom odeš pogledati neku tekmu a da se ne osjećaš rogonjom, te da sve te ekipe bar približno imaju normalne uvjete za preživljavanje a ne samo Dinamo i njihova putujuća kompozicija Lokomotiva. Uh, sad sam se ispucao, dosta više!!!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 15:11

bećar je napisao/la:Ljudi jeste li vidjeli onu juče "proslavu" Dinama na Maksimiru. Vidim da je Pecelj bio. Pa to je katastrofalna sramota za Mamićev Dinamo i igrače koji igraju, te njihovu rodbinu. Ali fućka se njima, oni svi vrte velike pare dok narod lagano puši već godinama, pa to su prazne tribine, još malo pa bi čuli zvjerinjak i ZOO-a. Ali Dinamo ima rezultate, kako kaže Blažičko, pa što tu ne valja. Valjda je kriv taj narod koji ne dođe na utakmice, jer svaki iole koji bi došao na tekmu, osjeća se kao rogonja,da ga prave blesavim. Sve je to Mamić lijepo stavio u celofan, uz Bandićevu financijsku injekciju, stvorio preduvjete da može kupiti kojeg hoće igrača, i tako stvorio prejaki Dinamo na ovim prostorima i eto čovjek stalno igra u Europi, još mu i Platini svojom novom strategijom olakšao da igra i u ligi prvaka. Čovjek je prepametan i premudar ali i prepokvaren za sve nas, fino uživa u plodovima svojih makinacija zajedno sa Banderasom. A mi mali narod pušioničarski sve to gledamo i "divimo se" Mamićima, Blažičkovoj propagandi, te cinično se podsmijehujemo atmosferi oko Dinama. Ali boli k.... Mamiće za sve nas, samo ja bih umro od sramote da sam u Hajduku, čak i u Rijeci da ih Maminjo tako rastura. Hoće li ikada doći netko normalan u taj Dinamo, da sa guštom odeš pogledati neku tekmu a da se ne osjećaš rogonjom, te da sve te ekipe bar približno imaju normalne uvjete za preživljavanje a ne samo Dinamo i njihova putujuća kompozicija Lokomotiva. Uh, sad sam se ispucao, dosta više!!!

Zaboravio si političke sponzore. I njega i Bandića štite SDP i HDZ, a obojica financiraju i HDZ i SDP.

SDP je bio četiri godine na vlasti i mamić mu je bio najveći PR. Prije svakih izbora su se svađali preko medija i onda od noći izbora na dalje više ništa.

O HDZu ne treba trošiti riječi.


I Bandića i Mamića drže isti ljudi u vrhu SDPHDZ partije.

Što se ljudi tiče oni su totalno retardirani jer je jedna jedina stvar koja smeta obojicu kad su našmrkani da im 40 000 ljudi viče da su monstrumi. Nažalost imamo takvu državu u kojoj je zahvaljujući SDPu i HDZu jedina metoda za borbu protiv takvih pjevati 90 minuta uvrede s tribina.



Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar ned 15 svi 2016, 15:46

Sve ovo što si naveo, to je onaj šlag na torti, potpuno se slažem sa tobom. Još kad se to sve uredno posloži pod kontrolom medija, naručenih tema, tu smo negdje kao Kolumbija, Nikaragva, ha,ha...ne zna čovjek dali da se smije ili plače!!! J... lud zbunjenog, samo oni nisu ni ludi ni zbunjeni, znaju oni jako dobro što rade.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pon 16 svi 2016, 17:22

Kakvo smeće ovaj Čačić.

Najbolji mogući scenarij je da se sad zbog ovog pokolju Loverni i Mamići, a mali na 18ti rođendan ima pravo raskinuti ugovor bez odštete (samo naknada za razvoj).

Otac Lovren je zaljubljenik u Inker, nek mali tu dođe i super. Za 2 god prodamo ga za 4 mil € i super.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar pon 16 svi 2016, 18:44

Pecelj je napisao/la:Kakvo smeće ovaj Čačić.

Najbolji mogući scenarij je da se sad zbog ovog pokolju Loverni i Mamići, a mali na 18ti rođendan ima pravo raskinuti ugovor bez odštete (samo naknada za razvoj).

Otac Lovren je zaljubljenik u Inker, nek mali tu dođe i super. Za 2 god prodamo ga za 4 mil € i super.

Ovo ti je o nčemu ti govoriš znanstvena fantastika. Pecelj mogao bi raditi kao režiser SF. Pa kuda će se Inter zamjerati Mamiću zbog jednog malog Lovrena. Sigurno se šališ ili sam popušio tvoju priču, dobar ti je smisao za humor, ha,ha... Laughing

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pon 16 svi 2016, 18:51

Ne kažem da će biti tako ili da je to mogućnost. Kažem samo da bi to bio najbolji rasplet ovog sukoba.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar pon 16 svi 2016, 19:03

Pecelj je napisao/la:Ne kažem da će biti tako ili da je to mogućnost. Kažem samo da bi to bio najbolji rasplet ovog sukoba.

Imalo bi smisla ako bi Maminjo pustio malog na posudbu u Inter, ali onda nije u izlogu kao u Dinamu. Tu je liga prvaka ili Europa, to ipak nema kod nas, tako da mu cijena na kraju ne bi bila full kao da odlazi iz Dinama. Za nas bi bilo super, ali nema Mamić te socijalne crte...To je ona priča od neki dan, sve je Mamić pokrio, postavio Šukera, Vrbanovića, Jozaka, u detalje kontrolira sve selekcije HNS.A zadnje dvije osobe do nedavno su bile u Dinamu i sad kroje svima pamet i sve nas prave ludim.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pon 16 svi 2016, 19:27

Ali ne govorim sad o tome. Lovreni su financijski neovisni, Dejan ima dosta za 10 života.

On sam može otkupiti brata od Mamića.

Postoji pravilo gdje igrač sa navršenih 18 godina može napustiti klub besplatno (samo naknada za razvoj) jer je pravno gledano sve ono što potpiše kao maloljetnik nevaljalo.

Mali se može pokupiti jer ove godine ima 18ti rođ.

E sad, obično - kao Brekalo - svi jurcaju za prvom većom parom, ali Lovreni i tu mogu biti mudriji (kao npr. Vlašići) jer im život ne ovisi o tome. Nije da mu je brat zaštitar negdje pa da nema za burek.

Svi znamo da je HNL najbolja opcija za razvoj igrača - kao što vidimo po malom Vlašiću koji je sad već 2x bolji igrač od Ćorića kojeg Čačić mora zvati na EP.

Pošto je Lovrenima nebitan novac i pošto su emocionalno vezani za Inker svi zajedno mogu sutra odlučiti da je za malog najbolje igrati tu godinu - dvije dok se ne razvije. Kod nas mu je, nakon što nam se sad raspala ekipa, zagarantirano mjesto u prvih 11, a puno su veće šanse da će doći nama (u toj hipotetskoj situaciji) nego belupu ili sl.


Mali sutra može otići i u Liverpool i igrati njihove juniorske lige što bi mu sigurno pružilo bolje uvijete materijalno, ali nigdje igrački neće napredovati kao tu.

I da provjerio sam mali ima 18ti rođendan 3.10. tako da taman odigra U19 u Njemačkoj, malo se odmori u 2HNL i eto ga taman za sezonu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar pon 16 svi 2016, 20:48

Drago mi je da tako lijepo razmišljaš, stvarno, tebe bi trebalo staviti za sportskog direktora. To bi ujedno bila i reklama za klub, samo opet kažem zamjerili bi se Mamiću i eto nas opet ekspresno u drugoj ligi. Zato stari, bolje da o tome ne razmišljamo, sve je to ok, ali o tome odlučuju bar što se tiče HNL nažalost jači igrači. Možda bolje da se pitamo, ima li šanse što napraviti onaj nogometni sindikat od Šimića i Jurića, za bolje sutra svih nogometaša...? Možda bi se u nekoj budućnosti rješavali takvi i drugi problemi uz njihovu pomoć. Koliko znam inozemni nogometni sindikati su vrlo kompetentni za ovu i drugu nogometnu problematiku.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Admin ned 05 lip 2016, 17:16

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj ned 03 srp 2016, 21:14

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj uto 02 kol 2016, 18:31

Danas je tportal objavio kako Hajduk od proizvoda brandiranih svojim imenom godišnje zaradi 40 000 000 kn?!

Mislite li da je to realno?

Proračun hajduka za 2015: 80.557.530kn

Proračun inkera za 2014 (nema još službenog podatka za 2015): 6.513.261


NPR rijeka je prijavila 128.476.720 za 2015, a dinamo kao udruga još nije ništa za 2015 tu ali za 2014tu je bilo 120.925.071 (2013: 217.609.486)

Po tom Hajduk kroz godinu dana nema razloga biti slabiji od rijeke, a oni se drže mastelića i juranovića dok rijeka kupuje gdje stigne.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau uto 02 kol 2016, 19:30

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo ti za Inker za zadnje dve godine.Hajduk toliko zaradi ali potroši duplo i nisu ni dug uspjeli vratiti.Bez toga bi bili u zadnjoj ligi.Rijeka je sad prodala igrače i mirni su dve godine i da Volpi lipe neda jer su smanjii troškove i skužili da to nebu išlo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Admin pon 22 kol 2016, 23:01

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau sri 07 ruj 2016, 08:48

28,08,2016,utakmica NK Istra 1961-Nk Dinamo Zagreb
Viktor Marić i David Barišić juniori Nk Istre1961,koji su već bili priključivani seniorskoj momčadi te večeri nisu sanjali da će i oni jednog dana istrčati na teren protiv istog tog dinama,niti su se veselili pogotku svoga kolege juniora Ivora Ljubanovića.
Oni su se veselili pogocima Čorića i Soudanija,oni su se veselili pobjedi Dinama,sa tamo nekim potpuno stranim ljudima na Južnoj tribini Drosine i tako direkt pljunuli u lice klubu,navijačima i svojim suigračima kako juniorskim tako i seniorskim.
Nakon reakcije KN Demoni Pula o tome događaju,iz kluba dobijamo pozitivnu rekaciju o tome kako ista ta dva igrača nikad više neće nastupiti za NK Istru 1961.
Možda nismo "velik" klub kao Dinamo,možda nemamo rezultate kao Dinamo,ali i dalje imamo svoj ponos i identitet kluba.
SAMO JEDAN KLUB U GRADU
KN DEMONI PULA

Istra se riješila svog šljama a mi mi isto tak trebali.Kod nas su svi Dinamovci:evil: Mi nemamo ponos i indentit.Kod nas igrači kad zabiju Dinamu žale zbog toga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 sri 07 ruj 2016, 16:44

Mijau je napisao/la:28,08,2016,utakmica NK Istra 1961-Nk Dinamo Zagreb
Viktor Marić i David Barišić juniori Nk Istre1961,koji su već bili priključivani seniorskoj momčadi te večeri nisu sanjali da će i oni jednog dana istrčati na teren protiv istog tog dinama,niti su se veselili pogotku svoga kolege juniora Ivora Ljubanovića.
Oni su se veselili pogocima Čorića i Soudanija,oni su se veselili pobjedi Dinama,sa tamo nekim potpuno stranim ljudima na Južnoj tribini Drosine i tako direkt pljunuli u lice klubu,navijačima i svojim suigračima kako juniorskim tako i seniorskim.
Nakon reakcije KN Demoni Pula o tome događaju,iz kluba dobijamo pozitivnu rekaciju o tome kako ista ta dva igrača nikad više neće nastupiti za NK Istru 1961.
Možda nismo "velik" klub kao Dinamo,možda nemamo rezultate kao Dinamo,ali i dalje imamo svoj ponos i identitet kluba.
SAMO JEDAN KLUB U GRADU
KN DEMONI PULA

Istra se riješila svog šljama a mi mi isto tak trebali.Kod nas su svi Dinamovci:evil: Mi nemamo ponos i indentit.Kod nas igrači kad zabiju Dinamu žale zbog toga.
Neriješavamo se šljama jer smo svi mi negdje duboko u srcu Dinamovci.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 ned 11 ruj 2016, 23:46

Preljut zbog izbora. Gadi mi se moja izborna jedinica
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau sri 14 ruj 2016, 18:21

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Admin sub 10 vel 2018, 01:56

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 35 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 35. Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.